07-03-08, 08:21
|
#1231
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Masini tari de pe la noi
s`ul acesta e cel cu suspensie hidraulica nu ??
|
|
|
07-03-08, 09:26
|
#1232
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [4Rally]
|
Re: Masini tari de pe la noi
Quote:
Originally Posted by kraven_4_all
s`ul acesta e cel cu suspensie hidraulica nu ??
|
toate S-urile au supensie hidraulica din ce stiu eu
|
|
|
07-03-08, 09:28
|
#1233
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Masini tari de pe la noi
nu toate. e o optiune.
|
|
|
07-03-08, 12:26
|
#1234
|
|
Renault Driver
 Stage 5
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,043
Member of: [RENAULT]
|
Re: Masini tari de pe la noi
eu am mai dat de s-ul ala pe un topic parca...si spuneau ca nu e nimic special la suspensie...doar ca e stricata si ca s-a lasat pe burta...asa sa fie ?
__________________
|
|
|
07-03-08, 12:31
|
#1235
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Masini tari de pe la noi
pai asa face cand se strica suspensia la un S cu suspensie "mai speciala". si nu e primu vazut asa.
|
|
|
07-03-08, 16:32
|
#1236
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Discutii despre masini
ideea e k am vaz in fata la sucado intr`o seara un s, s-a urcat omu in masina, a pornit motoru, s-a inaltat masina(era foarte low si urcat pe trotuar)a coborat dupa trotuar...s-a lasat iar in pozitie mai low...si a plecat...nu stiu exact daca e cel din poza de mai sus!! ...nu am retinut numarul
|
|
|
07-03-08, 17:33
|
#1237
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 748
|
Re: Discutii despre masini
da il stiu si io pe ala e mereu parcat la sucado....nu e acelasi cu cel din poza....e un model mai veci
|
|
|
08-03-08, 00:32
|
#1238
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
Re: Masini tari de pe la noi
Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc
pai asa face cand se strica suspensia la un S cu suspensie "mai speciala". si nu e primu vazut asa.
|
pai na, vag-uri...
|
|
|
08-03-08, 14:12
|
#1239
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,026
Member of: [DACIA] [2 Roti]
|
Re: Discutii despre masini
Ba,da voi nu aveti mess.folositi forumul asta ca pe un chat.Nu mai poate omu sa citeasca ceva calumea ca peste tot discutii intre voi doi.E dracia dracu....
|
|
|
08-03-08, 16:40
|
#1240
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of: [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by ph50cat
da il stiu si io pe ala e mereu parcat la sucado....nu e acelasi cu cel din poza....e un model mai veci 
|
avea nr de BV V12 sau V8 nu mai stiu AMG negru
|
|
|
08-03-08, 18:58
|
#1241
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,158
Member of: [FORD]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by platon911
avea nr de BV V12 sau V8 nu mai stiu AMG negru
|
bv. maha 
|
|
|
08-03-08, 20:21
|
#1242
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,816
Member of: [VW]
|
Re: Discutii despre masini
Va prezint o vedeta in devenire... Peugeot 407   
- balamalele lsd
- slikuri toyo Y
- stopuri tuning
- oz aniversery 18
+ ce va fi la motor
- blow-off
- twinturbo
- kitu frane
- struttbarr
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...89&postcount=9
+ bonus sora mai mare 2.5tdi stock avand 136cai .....acum cu cip tuning si biturbo ...crescand puterea la 280cai....    urmeaza jante pe 24'' de crom ......
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...4&postcount=11
__________________
1999 BMW 525d Touring 1990 VW GOLF 1.6d
|
|
|
10-03-08, 07:55
|
#1243
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Masini tari de pe la noi
Quote:
Originally Posted by tre
pai na, vag-uri...
|
 ) poate te mai trezesti si tu inainte sa postezi..sau numai S de la audi vezi. era vorba de S klasse.
Cobra..e prea boring pe mess....
|
|
|
10-03-08, 09:15
|
#1244
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
Re: Discutii despre masini
a, ma scuzati. se mai intampla, nu cred ca-i un capat de tara ca s-a stricat vreun senzor la cine stie ce merc.
|
|
|
10-03-08, 09:38
|
#1245
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
nu? intreaba cat costa..si daca poti merge cu suspensia aia....la ~4cm de sol  )
|
|
|
|
|