14-02-08, 09:31
|
#1216
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Masini tari de pe la noi
cel de la acvila avea 612 Scaglietti rosu, cel kre a avut bentley`u are 599 GTB Fiorano alb!!! (sau ma inshel?  )
|
|
|
14-02-08, 09:33
|
#1217
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Masini tari de pe la noi
asa am zis si eu. dar e mai bine sa nu zicem ale cui sunt...ca poate rvea cineva sa le faca rau si atunci stie cum..hai sa ramanem doar la faza de...exista in oras,.
__________________
Objects in the mirror tend to disappear
It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
|
|
|
14-02-08, 10:16
|
#1218
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of: [VW]
|
Re: Masini tari de pe la noi
dc avea? ce sa intamplat cu el?la ferarri ma refer
|
|
|
14-02-08, 18:24
|
#1219
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Masini tari de pe la noi
asha am scris eu ...am gresit!!! nu shtiu se se fi intamplat ceva cu el, doar k nu l`am mai vazut de foarte multa vreme....eu personal!!
|
|
|
14-02-08, 21:52
|
#1220
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,409
Member of: [Opel] [DACIA]
|
Re: Masini tari de pe la noi
masina e in garaj , asteapta sai iasa numerele
|
|
|
15-02-08, 17:34
|
#1221
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Masini tari de pe la noi
Quote:
Originally Posted by gms-ul
masina e in garaj , asteapta sai iasa numerele
|
 asta chiar n-o cred...
Omul nu cred ca are de ce sa ashtepte...
|
|
|
15-02-08, 19:47
|
#1222
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
Re: Masini tari de pe la noi
Quote:
Originally Posted by DONU'
 asta chiar n-o cred...
Omul nu cred ca are de ce sa ashtepte...
|
donule poate nu ai intzeles...
probabil din cauza vitezei cu care s-a mers cu masina ,nr au intrat in radiator ma si acum asteapta sa iasa......
fi si tu mai atent,ce draq
__________________
|
|
|
15-02-08, 23:39
|
#1223
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,245
Member of: [Opel] [VW]
|
Re: Masini tari de pe la noi
lauda de sine nu miroase a bine
|
|
|
16-02-08, 02:17
|
#1224
|
Stage 2
Join Date: Jan 2008
Posts: 43
|
Re: Masini tari de pe la noi
Sta in garaj Ferarri-ul ala deoarece i-a luat locul acel Masserati stiu asta ca am un coleg care sta gard in gard cu proprietarul acestor bolizi...
|
|
|
16-02-08, 02:20
|
#1225
|
Stage 2
Join Date: Jan 2008
Posts: 43
|
Re: Masini tari de pe la noi
CjC-ul e pe la Valeni de Munte ara pamantul cu el acum respectivul proprietar...l-a facut varza pacat de ea ca s-au bagat ceva bani in masina aia.
|
|
|
16-02-08, 16:47
|
#1226
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
Re: Masini tari de pe la noi
Quote:
Originally Posted by UltraShoot
Sta in garaj Ferarri-ul ala deoarece i-a luat locul acel Masserati stiu asta ca am un coleg care sta gard in gard cu proprietarul acestor bolizi...
|
colega maserati ala alb nu are acelasi proprietar.......asta ca o paranteza,mai intereseaza-te inainte sa afirmi ceva
|
|
|
18-02-08, 01:44
|
#1228
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
Re: Discutii despre masini
de ce n-o iei, serios?
|
|
|
18-02-08, 07:31
|
#1229
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
serios e buna la pret.
si chiar sapt trecuta ma uitam pe mobile.de dupa asa ceva.
super tare masina..
italienii astia fie au facut masini adevarate fie au facut prastii.
dar de ce sa nu crezi?
dupa numar apartinea de BKP racing...aia de aveau in echipa si n Seat WRC, ocatvia WRC..si altele...de diferite grupe, inclusiv la 1600 aveau ceva.
|
|
|
18-02-08, 09:08
|
#1230
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
Re: Discutii despre masini
da, si oricum te duci cu omul la o verificare macar sa stii ca o poti folosi zi de zi pana o pui la punct cum se cuvine. ar fi chiar o masina exclusivista.
__________________
"it's of bad taste not to mod your evo"
|
|
|
|
|