05-04-07, 08:12
|
#916
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
CYD venea aseara de la Buc.... nu cred ca a avut timp sa ma vada pe DN1
|
|
|
05-04-07, 10:15
|
#918
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Discutii despre masini
yo m`am plictisit sa citesc aberatiile ...
|
|
|
05-04-07, 10:31
|
#919
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
de ce ? e fooarte funny...
|
|
|
05-04-07, 11:30
|
#920
|
|
Mitsubishi Driver
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,508
Member of: [Mitsubishi]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc
CYD venea aseara de la Buc.... nu cred ca a avut timp sa ma vada pe DN1 
|
te-am vazut  ... am scris intr-un alt topic
|
|
|
05-04-07, 11:38
|
#921
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
pai unde ai scris?
|
|
|
05-04-07, 18:20
|
#922
|
|
Mitsubishi Driver
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,508
Member of: [Mitsubishi]
|
Re: Discutii despre masini
La postul numarul : #4774 de la diverse discutii
|
|
|
06-04-07, 10:58
|
#923
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
Re: Discutii despre masini
tre, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons: - Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
- If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
- Your account is invalid. Check the email for the activation link
si ieri mi-a mers...
__________________
"it's of bad taste not to mod your evo"
|
|
|
06-04-07, 12:45
|
#924
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
probabil ca ai accesat ceva care nu mai era (s-a sters intre timp)
ce ai vrut sa faci ?
|
|
|
07-04-07, 14:56
|
#925
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Acum o ora tocmai mi-a decedat buza de la spoilerul fatza la VR-u.
Desi am mers cu multa grija se pare ca pe drumurile din Romania nu se poate circula cu o asemenea frumusetze de bara.
S-a spart rau de tot. Nu cred ca mai poate fi reparata. Bag pl in strazile astea!!!
Asta e!
Primarul isi asfalteaza strada de o luna de zile, de restul nu-l intereseaza.
Lasa bre dom' primar ca avem noi grija de mandatul matale si de mazgalitul asfaltului...
__________________
If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: [email protected]
|
|
|
07-04-07, 15:07
|
#926
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,406
Member of: [2 Roti] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
sincer Donule si eu ma asteptam la asta,mai ales k era joasa rau cu buza,dak eu k mai am o palma d la masina pana la pamant,dar u k ai o jumatate d palma,nu se merita pe drumurile noastre sa o lasi jos din pacate  ....e nashpa sa o ai joasa k o poti atinge mereu kt d mult incerci sa o protejezi u k si la mn sunt spoilerele .............lasa k asfalteaza podul din bariera in loc sa asfalteze alte strazi care trebuiesc facute,interese ce sa mai,plus k ce au facut ei acolo pe pod deja s a denivelat pt k s au grabit sa deschida trabficul....ROMANIA FRATEEEEEE
|
|
|
07-04-07, 16:07
|
#927
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by DONU'
Acum o ora tocmai mi-a decedat buza de la spoilerul fatza la VR-u
|
pacat.... o galerie foto tot nu am apucat sa ii facem
|
|
|
07-04-07, 17:54
|
#928
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
primaru s-a ocupat sa faca "pisa" ptr biciclisti cu asflat bun si borduri pe tot bulevardu ....  nestiind probabil ca sunt f multe strazi pline de gropi si alte alea...
asta era acuma necesar ?
__________________
Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low 
Euro Corsa C
|
|
|
07-04-07, 20:11
|
#929
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,182
|
Re: Discutii despre masini
No problem , Donshoara Julia "Design" Calota  face buzunaru gros cu bordurile , si altii isi rup masinile in gropi , data viitoare mai votati Calota ?
|
|
|
07-04-07, 20:29
|
#930
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by DONU'
Acum o ora tocmai mi-a decedat buza de la spoilerul fatza la VR-u.
Desi am mers cu multa grija se pare ca pe drumurile din Romania nu se poate circula cu o asemenea frumusetze de bara.
S-a spart rau de tot. Nu cred ca mai poate fi reparata. Bag pl in strazile astea!!!
Asta e!
Primarul isi asfalteaza strada de o luna de zile, de restul nu-l intereseaza.
Lasa bre dom' primar ca avem noi grija de mandatul matale si de mazgalitul asfaltului...
|
cunosc senzatzia bonule....la matiz am spart-o de doua ori si am reparat-o....acum am spart-o din nou si cred ca voi sparge fatza primarului!!!sa nu mai pun la socoteala ca azi am dat intr-o groapa rau cu pisika si am rupt si mai rau buza din fatza.....bag ceva in ele de drumuri.....si in strada aia asfaltata a nu stiu cata oara in 2 ani de zile!!!!!
HHHHUUUUOOOO!!!!!
__________________
|
|
|
|
|