Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Reply
 
Thread Tools
Old 08-03-07, 14:20   #886
panaitescud

Stage 5
 
panaitescud's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,158
Member of:
[FORD]
Default Re: Discutii despre masini

nepotu zice ca e in stare de functionare....inscrisa nepotu nu prea stie ce motorizare are,daca e ce vreau eu e OK.
panaitescud is offline   Reply With Quote
Old 08-03-07, 14:39   #887
Pitu

Stage 5
 
Pitu's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Discutii despre masini

Quote:
Originally Posted by panaitescud View Post
am gasit un ford din 78 de vanzare .....merg diseara sa-l vad
ce model?????
Pitu is offline   Reply With Quote
Old 08-03-07, 14:41   #888
platon911
Opel Driver

Stage 5
 
platon911's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii despre masini

Ford Granada V6 2800cmc carburatie
platon911 is offline   Reply With Quote
Old 08-03-07, 14:41   #889
panaitescud

Stage 5
 
panaitescud's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,158
Member of:
[FORD]
Default Re: Discutii despre masini

Quote:
Originally Posted by Pitu View Post
ce model?????
o grenada si un taunus
panaitescud is offline   Reply With Quote
Old 08-03-07, 14:42   #890
platon911
Opel Driver

Stage 5
 
platon911's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii despre masini

ce taunus mah?.....poi cate sunt 2?
platon911 is offline   Reply With Quote
Old 08-03-07, 14:58   #891
panaitescud

Stage 5
 
panaitescud's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,158
Member of:
[FORD]
Default Re: Discutii despre masini

Quote:
Originally Posted by platon911 View Post
ce taunus mah?.....poi cate sunt 2?
da 2 buc ,una sig merg diseara sa o vad.
panaitescud is offline   Reply With Quote
Old 08-03-07, 16:43   #892
Pitu

Stage 5
 
Pitu's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Discutii despre masini

granada e f grea ,si consuma de rupe
Pitu is offline   Reply With Quote
Old 08-03-07, 17:01   #893
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Discutii despre masini

si toate k toate...pitule...nu vinde mha vartu` opelu`???
kraven_4_all is offline   Reply With Quote
Old 08-03-07, 17:08   #894
Pitu

Stage 5
 
Pitu's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Discutii despre masini

am auzit ca l ar vinde,sunati si voi la poarta si intrebati
Pitu is offline   Reply With Quote
Old 08-03-07, 21:47   #895
panaitescud

Stage 5
 
panaitescud's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,158
Member of:
[FORD]
Thumbs up Re: Discutii despre masini

Quote:
Originally Posted by Pitu View Post
granada e f grea ,si consuma de rupe
GRENADA arata bine e neumblata in motor..zice prop..pretu e bun ..dar nu e ce vreau eu.
panaitescud is offline   Reply With Quote
Old 10-03-07, 02:52   #896
Vladz

Stage 5
 
Vladz's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,182
Default Re: Discutii despre masini

Loganul de lux Compania franceză Heuliez, specializată în modificarea maşinilor de serie, a reuşit să transforme Dacia Logan MCV în- tr-un vehicul ***urist pe care l-a denumit Edelweiss. Prezentat, acum câteva zile, la Salonul Auto de la Geneva, Loganul modificat este prevăzut la partea din spate cu o uşă cu deschidere pe verticală care acţionează ca o rampă pentru încărcarea unor obiecte voluminoase (cum este maşinuţa electrică din imagine).
Acoperişul original a fost înlocuit cu unul textil, care, acţionat electric, culisează din spate spre partea din faţă şi transformă maşina într-o decapotabilă de cinci până la şapte locuri.
În interior, scaunele au fost tapiţate cu piele, iar aeratoarele de pe bord au fost vopsite în albastru. Loganul Edelweiss va fi pus în vânzare, din vară, atât în varianta cu cinci, dar şi în varianta cu şapte locuri
Attached Files
File Type: doc Loganul de lux.doc (1.03 MB, 39 views)

Last edited by Vladz; 10-03-07 at 02:54.
Vladz is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 11:25   #897
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Discutii despre masini

cine zicea ca doar noi ne ceratm?
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...ewpost&t=29589
ia uite si aici...
si ii stiu si vreo 4-5 dintre cei de aoclo. )) bine ca s-au impacat )))
__________________
Objects in the mirror tend to disappear

It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 13:11   #898
feryboy
Renault Driver

Stage 5
 
feryboy's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,043
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Discutii despre masini

Chiar ca e nebunie acolo
feryboy is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 13:33   #899
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Discutii despre masini

bogdane....e o diferenta mha la cearta lor cu cearta la ai noshtrii...ei se impaka si se cearta pe nishte subiecte...mai discutabile pe forum
kraven_4_all is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 14:10   #900
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Discutii despre masini

sa ii vezi cand se cearta..pe strada ce tari sunt... oricum unii sunt funny rau cand se cearta!
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -