08-03-07, 14:20
|
#886
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,158
Member of: [FORD]
|
Re: Discutii despre masini
nepotu zice ca e in stare de functionare....inscrisa  nepotu nu prea stie ce motorizare are,daca e ce vreau eu e OK.
|
|
|
08-03-07, 14:39
|
#887
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by panaitescud
am gasit un ford din 78 de vanzare .....merg diseara sa-l vad
|
ce model?????
|
|
|
08-03-07, 14:41
|
#888
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of: [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
Ford Granada V6 2800cmc carburatie
|
|
|
08-03-07, 14:41
|
#889
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,158
Member of: [FORD]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by Pitu
ce model?????
|
o grenada si un taunus
|
|
|
08-03-07, 14:42
|
#890
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of: [Opel]
|
Re: Discutii despre masini
ce taunus mah?.....poi cate sunt 2?
|
|
|
08-03-07, 14:58
|
#891
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,158
Member of: [FORD]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by platon911
ce taunus mah?.....poi cate sunt 2?
|
da 2 buc ,una sig merg diseara sa o vad.
|
|
|
08-03-07, 16:43
|
#892
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club]
|
Re: Discutii despre masini
granada e f grea ,si consuma de rupe
|
|
|
08-03-07, 17:01
|
#893
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Discutii despre masini
si toate k toate...pitule...nu vinde mha vartu` opelu`???
|
|
|
08-03-07, 17:08
|
#894
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 3,747
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club]
|
Re: Discutii despre masini
am auzit ca l ar vinde,sunati si voi la poarta si intrebati
|
|
|
08-03-07, 21:47
|
#895
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,158
Member of: [FORD]
|
Re: Discutii despre masini
Quote:
Originally Posted by Pitu
granada e f grea ,si consuma de rupe
|
GRENADA arata bine e neumblata in motor..zice prop..pretu e bun ..dar nu e ce vreau eu.
|
|
|
10-03-07, 02:52
|
#896
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,182
|
Re: Discutii despre masini
Loganul de lux Compania franceză Heuliez, specializată în modificarea maşinilor de serie, a reuşit să transforme Dacia Logan MCV în- tr-un vehicul ***urist pe care l-a denumit Edelweiss. Prezentat, acum câteva zile, la Salonul Auto de la Geneva, Loganul modificat este prevăzut la partea din spate cu o uşă cu deschidere pe verticală care acţionează ca o rampă pentru încărcarea unor obiecte voluminoase (cum este maşinuţa electrică din imagine).
Acoperişul original a fost înlocuit cu unul textil, care, acţionat electric, culisează din spate spre partea din faţă şi transformă maşina într-o decapotabilă de cinci până la şapte locuri.
În interior, scaunele au fost tapiţate cu piele, iar aeratoarele de pe bord au fost vopsite în albastru. Loganul Edelweiss va fi pus în vânzare, din vară, atât în varianta cu cinci, dar şi în varianta cu şapte locuri
Last edited by Vladz; 10-03-07 at 02:54.
|
|
|
12-03-07, 11:25
|
#897
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
cine zicea ca doar noi ne ceratm?
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...ewpost&t=29589
ia uite si aici...
si ii stiu si vreo 4-5 dintre cei de aoclo.  )) bine ca s-au impacat  )))
__________________
Objects in the mirror tend to disappear
It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
|
|
|
12-03-07, 13:11
|
#898
|
|
Renault Driver
 Stage 5
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,043
Member of: [RENAULT]
|
Re: Discutii despre masini
Chiar ca e nebunie acolo
|
|
|
12-03-07, 13:33
|
#899
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Discutii despre masini
bogdane....e o diferenta mha la cearta lor cu cearta la ai noshtrii...ei se impaka si se cearta pe nishte subiecte...mai discutabile pe forum
|
|
|
12-03-07, 14:10
|
#900
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Discutii despre masini
sa ii vezi cand se cearta..pe strada ce tari sunt... oricum unii sunt funny rau cand se cearta!
|
|
|
|
|