Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Reply
 
Thread Tools
Old 02-10-05, 13:33   #76
BMWfan

Stage 5
 
BMWfan's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of:
[Crazy Drivers]
[Virtual Tuning]
Default

mai pun una si am terminat
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	17the-new-wheels-and-tyres-_267.jpg
Views:	142
Size:	33.1 KB
ID:	44284  
BMWfan is offline   Reply With Quote
Old 02-10-05, 13:41   #77
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default

Ce e cu masina asta?
Incercam si noi sa comentam masini din Romania sau Ploiesti.
Ca asa n-are sens la cate poze cu masini tari si pe net
__________________


Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low
Euro Corsa C
tng is offline   Reply With Quote
Old 02-10-05, 13:52   #78
BMWfan

Stage 5
 
BMWfan's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of:
[Crazy Drivers]
[Virtual Tuning]
Default

mi-a placut prea mult ca sa nu o pun si un topic mai bun nu am gasit asa ca am deschis unul la masini tari . daca vrei poti sa o comentezi acolo
cine vrea poate sa le stearga dar m-am gandit ca vreti sa le vedeti
BMWfan is offline   Reply With Quote
Old 02-10-05, 13:56   #79
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

BmwFan acuma sincer personal am 8 giga de poze si filmulete despre tuning plus ca netu colcaie de asa ceva foarte bine ca ai facut la masini tari acolo de fapt e si recomandat dar asa cum a zis si tng aici incercam sa comentam pe cat de poate de mult masini autohtone
__________________
::ex: Opel Vectra A 2.0 8v TURBO - Meqasquirt 2 Stand Alone Management:: Proiect AS Tuning ::
Opel Astra G 1.6 16V in progress
Skma is offline   Reply With Quote
Old 02-10-05, 14:14   #80
BMWfan

Stage 5
 
BMWfan's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of:
[Crazy Drivers]
[Virtual Tuning]
Default

dar sti ce nu-mi place la masini tari
au 11.000.000.0000.0000. de topicuri fiecare si-a deschis topicul lui si tu chiar crezi ca o sa vada cineva masinuta asta si este pacat de ea
BMWfan is offline   Reply With Quote
Old 02-10-05, 16:12   #81
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Stai tu linistit ca postul tau va fi apreciat intotdeauna daca va fi de calitate
Skma is offline   Reply With Quote
Old 09-10-05, 13:05   #82
mos craciun

Stage 2
 
mos craciun's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 51
Default

cam slabutza miscarea pe forumul orasului ploiesti.....aceleasi cateva persoane,nimeni nou....cred ca ar trebui sa scormonitzi mai adanc,in ploiesti sunt f multzi iubitori ai sportului cu motor,si aici pe forum nu vad decat aceleasi 5-6 nume....mare pacat....
__________________
daca itzi dau flash la 200km/h,inseamna ca mi s-a agatzat matizul de tine!!!
mos craciun is offline   Reply With Quote
Old 09-10-05, 14:08   #83
momo

Stage 5
 
momo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"mos craciun\"
cam slabutza miscarea pe forumul orasului ploiesti.....aceleasi cateva persoane,nimeni nou....cred ca ar trebui sa scormonitzi mai adanc,in ploiesti sunt f multzi iubitori ai sportului cu motor,si aici pe forum nu vad decat aceleasi 5-6 nume....mare pacat....
poate ca nu toti au o sursa de internet!?....
momo is offline   Reply With Quote
Old 18-10-05, 18:13   #84
dshockevo

Stage 5
 
dshockevo's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 369
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"mos craciun\"
cam slabutza miscarea pe forumul orasului ploiesti.....aceleasi cateva persoane,nimeni nou....cred ca ar trebui sa scormonitzi mai adanc,in ploiesti sunt f multzi iubitori ai sportului cu motor,si aici pe forum nu vad decat aceleasi 5-6 nume....mare pacat....
Sau poate inca nu descoperisera Forumul 4tuning pana acu' !

Salutare, si bine v-am gasit !
dshockevo is offline   Reply With Quote
Old 19-10-05, 02:11   #85
tre

Stage 5
 
tre's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
Default

\"descoperise-ra\"?
hai ca esti culmea.
tre is offline   Reply With Quote
Old 25-10-05, 10:25   #86
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

A cui e honda CRX rosie ca nu mai vazut-o pana acuma prin Ploiesti ??
Skma is offline   Reply With Quote
Old 25-10-05, 11:22   #87
BMWfan

Stage 5
 
BMWfan's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of:
[Crazy Drivers]
[Virtual Tuning]
Default

nu mi-a venit sa cred ce masina am vazut ieri in ploiesti
este adevarat ca avea nr de bucuresti
UN CORVETTE ultimul model 5 sau cat o fi super tare masina
masinamai lata si mai joasa nu cred sa fi vazut vreodate este mult mai lata decat pare in poze pt cine vrea sa o vada si are bafta sa o prinda acolo o gaseste pe traseul lui 35 simplu langa spital
BMWfan is offline   Reply With Quote
Old 25-10-05, 11:39   #88
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

mda.. vad ca nu prea mai avem ce disuta
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 25-10-05, 12:59   #89
RaulNFS

Stage 4
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 265
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"mos craciun\"
cam slabutza miscarea pe forumul orasului ploiesti.....aceleasi cateva persoane,nimeni nou....cred ca ar trebui sa scormonitzi mai adanc,in ploiesti sunt f multzi iubitori ai sportului cu motor,si aici pe forum nu vad decat aceleasi 5-6 nume....mare pacat....
nu noi ar trebui sa ii cautam pe ei ci ei pe noi
RaulNFS is offline   Reply With Quote
Old 25-10-05, 15:33   #90
momo

Stage 5
 
momo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Skmadtm\"
A cui e honda CRX rosie ca nu mai vazut-o pana acuma prin Ploiesti ??
este al unui prieten de-al meu, ca sa ma laud nitel, pe nume Cristi.
inainte de CRX a avut un motor honda de 650cmc alb cu albastru.

Quote:
nu mi-a venit sa cred ce masina am vazut ieri in ploiesti
este adevarat ca avea nr de bucuresti
UN CORVETTE ultimul model 5 sau cat o fi super tare masina
masinamai lata si mai joasa nu cred sa fi vazut vreodate este mult mai lata decat pare in poze pt cine vrea sa o vada si are bafta sa o prinda acolo o gaseste pe traseul lui 35 simplu langa spital
era argintie?
__________________
____________________________________
Traieste ziua de astazi ca si cum maine nu ar exista
momo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -