02-10-05, 13:33
|
#76
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of: [Crazy Drivers] [Virtual Tuning]
|
mai pun una si am terminat
|
|
|
02-10-05, 13:41
|
#77
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
Ce e cu masina asta?
Incercam si noi sa comentam masini din Romania sau Ploiesti.
Ca asa n-are sens la cate poze cu masini tari si pe net
__________________
Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low 
Euro Corsa C
|
|
|
02-10-05, 13:52
|
#78
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of: [Crazy Drivers] [Virtual Tuning]
|
mi-a placut prea mult ca sa nu o pun si un topic mai bun nu am gasit asa ca am deschis unul la masini tari . daca vrei poti sa o comentezi acolo
cine vrea poate sa le stearga dar m-am gandit ca vreti sa le vedeti
|
|
|
02-10-05, 13:56
|
#79
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of: [Opel] [PARTICIPANT CURSE]
|
BmwFan acuma sincer personal am 8 giga de poze si filmulete despre tuning plus ca netu colcaie de asa ceva foarte bine ca ai facut la masini tari acolo de fapt e si recomandat dar asa cum a zis si tng aici incercam sa comentam pe cat de poate de mult masini autohtone
__________________
::ex: Opel Vectra A 2.0 8v TURBO - Meqasquirt 2 Stand Alone Management:: Proiect AS Tuning ::
Opel Astra G 1.6 16V in progress
|
|
|
02-10-05, 14:14
|
#80
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of: [Crazy Drivers] [Virtual Tuning]
|
|
|
|
02-10-05, 16:12
|
#81
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of: [Opel] [PARTICIPANT CURSE]
|
Stai tu linistit ca postul tau va fi apreciat intotdeauna daca va fi de calitate
|
|
|
09-10-05, 13:05
|
#82
|
Stage 2
Join Date: Mar 2005
Posts: 51
|
cam slabutza miscarea pe forumul orasului ploiesti.....aceleasi cateva persoane,nimeni nou....cred ca ar trebui sa scormonitzi mai adanc,in ploiesti sunt f multzi iubitori ai sportului cu motor,si aici pe forum nu vad decat aceleasi 5-6 nume....mare pacat....
__________________
daca itzi dau flash la 200km/h,inseamna ca mi s-a agatzat matizul de tine!!!
|
|
|
09-10-05, 14:08
|
#83
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"mos craciun\"
cam slabutza miscarea pe forumul orasului ploiesti.....aceleasi cateva persoane,nimeni nou....cred ca ar trebui sa scormonitzi mai adanc,in ploiesti sunt f multzi iubitori ai sportului cu motor,si aici pe forum nu vad decat aceleasi 5-6 nume....mare pacat....
|
poate ca nu toti au o sursa de internet!?....
|
|
|
18-10-05, 18:13
|
#84
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 369
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"mos craciun\"
cam slabutza miscarea pe forumul orasului ploiesti.....aceleasi cateva persoane,nimeni nou....cred ca ar trebui sa scormonitzi mai adanc,in ploiesti sunt f multzi iubitori ai sportului cu motor,si aici pe forum nu vad decat aceleasi 5-6 nume....mare pacat....
|
Sau poate inca nu descoperisera Forumul 4tuning pana acu' !
Salutare, si bine v-am gasit !
|
|
|
19-10-05, 02:11
|
#85
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
|
\"descoperise-ra\"?
hai ca esti culmea.
|
|
|
25-10-05, 10:25
|
#86
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of: [Opel] [PARTICIPANT CURSE]
|
A cui e honda CRX rosie ca nu mai vazut-o pana acuma prin Ploiesti ??
|
|
|
25-10-05, 11:22
|
#87
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of: [Crazy Drivers] [Virtual Tuning]
|
nu mi-a venit sa cred ce masina am vazut ieri in ploiesti
este adevarat ca avea nr de bucuresti
UN CORVETTE ultimul model 5 sau cat o fi super tare masina
masinamai lata si mai joasa nu cred sa fi vazut vreodate este mult mai lata decat pare in poze pt cine vrea sa o vada si are bafta sa o prinda acolo o gaseste pe traseul lui 35 simplu langa spital
|
|
|
25-10-05, 11:39
|
#88
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Opel]
|
mda.. vad ca nu prea mai avem ce disuta
|
|
|
25-10-05, 12:59
|
#89
|
 Stage 4
Join Date: Sep 2005
Posts: 265
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"mos craciun\"
cam slabutza miscarea pe forumul orasului ploiesti.....aceleasi cateva persoane,nimeni nou....cred ca ar trebui sa scormonitzi mai adanc,in ploiesti sunt f multzi iubitori ai sportului cu motor,si aici pe forum nu vad decat aceleasi 5-6 nume....mare pacat....
|
nu noi ar trebui sa ii cautam pe ei ci ei pe noi
|
|
|
25-10-05, 15:33
|
#90
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"Skmadtm\"
A cui e honda CRX rosie ca nu mai vazut-o pana acuma prin Ploiesti ?? 
|
este al unui prieten de-al meu, ca sa ma laud nitel, pe nume Cristi.
inainte de CRX a avut un motor honda de 650cmc alb cu albastru.
Quote:
nu mi-a venit sa cred ce masina am vazut ieri in ploiesti
este adevarat ca avea nr de bucuresti
UN CORVETTE ultimul model 5 sau cat o fi super tare masina
masinamai lata si mai joasa nu cred sa fi vazut vreodate este mult mai lata decat pare in poze pt cine vrea sa o vada si are bafta sa o prinda acolo o gaseste pe traseul lui 35 simplu langa spital
|
era argintie?
__________________
____________________________________
Traieste ziua de astazi ca si cum maine nu ar exista
|
|
|
|
|