Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Machete Auto > Vanzari Cumparari Machete

Vanzari Cumparari Machete Vanzari Cumparari Schimburi Machete

Reply
 
Thread Tools
Old 27-12-11, 09:02   #376
ksm170

Stage 5
 
ksm170's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,565
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

dl redactor 4 tuning alin cozmescu, pe la banca cand ajungeti?

deja ma enervez
ksm170 is offline   Reply With Quote
Old 29-12-11, 19:32   #377
ksm170

Stage 5
 
ksm170's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,565
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

Quote:
Originally Posted by ksm170 View Post
dl redactor 4 tuning alin cozmescu, pe la banca cand ajungeti?

deja ma enervez
deci

domnu redactor 4 tuning cozmescu a luat cateva motociclete de la mine si a promis ca-mi plateste ulterior. i-am trimis machetele acu vreo 2 saptamani.

ulterior mi-a zis de cateva ori pe mess ca ajunge 'maine' la banca' - bineinteles ca nu a ajuns.

parta interesanta e ca nici nu mia raspunde pe mess

deci, stimabile? dai tepe de 45 de lei?
__________________
Bugatti & stuff
ksm170 is offline   Reply With Quote
Old 30-12-11, 20:45   #378
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

Sunt apt de parnaie de vreo cateva luni incoace domnilor. Si contrar spuselor domnului steaua23 in toamna mi'am serbat majoratul.

In aceasta perioada am avut 2 situatii mai delicate. Una cu domnul Cosmin ( ksm170) si una cu domnul Marcel Macrineanu. Cu domnul Marcel problema este ca si rezolva macheta fiind in drum spre dumnealui. Acuma fiind cu revelionul si cu zilele astea libere sper sa o primeasca cat de curand.

Cu domnul ksm problema a fost putin mai delicata fiind vorba de o suma de bani. Eu cu domnia lui am mai incheiat afaceri si inainte ba chiar am trimis suma inainte ca el sa imi trimita macheta si s'a vazut ca am fost om de omenie. Oricine a facut afaceri cu mine pe forum a vazut lucrul asta. Ce am facut mai departe cu machete e treaba mea( stiu ca voi fi atacat din punctul asta de vedere). Deci domnilor, nu aveam de gand sa dau nici o explicatie mai mult din rusine pana nu depuneam banii la banca dar am sa ofer aceasta explicatie, nu vreau sa intru in noul an cu datorii dar se pare ca asta voi reusii. Saptamana urmatoare am sa ii trimit domnului Cosmin suma de 50 RON pe care o aveam de dat dansului. Nu am nici o scuza pentru aceasta fapta insa pur si simplu am ramas fara bani din motive absolut personale, aveam banii in mana insa s'au dus din motive strict personale. Nu astept compasiune si intelegere din partea nimanui. Astept doar ca domnii sa fie domni pana la capat cum au fost si pana acum si sa astepte macheta care va sosi la domnul Marcel si banii care deasemenea vor sosii la domnul Cosmin. Nu m'au facut 45 RON si nici nu pot sa ma bucur la machetele altcuiva. Nu sunt salariat, alocatia luna asta nu a intrat pe card si vreti nu vreti sa ma credeti nu am avut de unde.

Saptamana viitoare voi face rost de bani si pe aceasta cale doresc sa ma adresez si domnului dtBeatz de la care am rezervat o macheta dar nu am mai avut finante sa o achizitionez si daca o mai are o sa ii trimit eu un pm cu data cand am banul in mana si sa o trimita, bineinteles daca mai doreste.

Eu cam atat am avut de zis, mai departe nu voi spune absolut nimic, va doresc tuturor multa sanatate si noroc in anul ce urmeaza, multe machete si fiti mai buni ca de rai e plina lumea. La Multi Ani!
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 31-12-11, 10:06   #379
ksm170

Stage 5
 
ksm170's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,565
Default Re: Feed-back despre vanzatori/cumparatori

astept banii cu nerabdare

stimabile, daca tot ne domnim, da pe mess de ce n-ai raspuns? cat de greu era sa zici: bah, mai lasa-ma 10 zile? nu murea nimeni sa stii, nici nu faceam tambalau
ksm170 is offline   Reply With Quote
Old 13-01-12, 16:04   #380
ksm170

Stage 5
 
ksm170's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,565
Default Re: FEED-BACK- DESPRE VANZATORI / CUMPARATORI

dupa 1 luna de zile am vazut si eu banii de la alin cozmecu, aleluia
ksm170 is offline   Reply With Quote
Old 25-01-12, 22:32   #381
balauruwrx

Stage 2
 
balauruwrx's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 55
Default Re: FEED-BACK- DESPRE VANZATORI / CUMPARATORI

Un vot negativ pt bobo-wow,pustanul promite macheta apoi se razgandeste si o trimite altcuiva.
balauruwrx is offline   Reply With Quote
Old 30-01-12, 18:05   #382
bmwh548

Stage 5
 
bmwh548's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 4,810
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
Default Re: FEED-BACK- DESPRE VANZATORI / CUMPARATORI

Minus pentru iacobob si pentru modul in care a gasit de cuviinta sa solutioneze situatia. Data viitoare sa binevoiasca sa furnizeze detaliile cerute/sa se deplaseze pana la posta pentru a rezolva problema.
__________________
bmwh548 is offline   Reply With Quote
Old 08-02-12, 13:42   #383
Ovyx

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,679
Member of:
[Opel]
Default Re: FEED-BACK- DESPRE VANZATORI / CUMPARATORI

un mare ---- pentru userul luckyguy care mi-a dat o teapa,trimitandu-mi o batjocura de macheta cu 3 dintre roti rupte ,fara sa specifice acest lucru in anuntul lui de vanzare.uitati pozele
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	080220121376.jpg
Views:	52
Size:	776.1 KB
ID:	2338679  
Ovyx is offline   Reply With Quote
Old 22-02-12, 21:52   #384
florinvfd

Stage 5
 
florinvfd's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 380
Member of:
[Colectionar Machete]
Thumbs down Re: FEED-BACK- DESPRE VANZATORI / CUMPARATORI

+++ machete13 (autoart.ro)
+++ YSR DAN


--- TEPAR - Iulian Tudor
Nu stiu ce cont are aici pe forum, dar m-a contactat dupa adresa petrecerepetrecere@yahoo.com. Numele este Iulian Tudor, iar adresa este Str. Otelarilor nr. 10, Galati, tel 0756.xxx.205 si 0753.xxx.385
Recomand sa nu trimiteti nici macar ramburs..si credeti-ma ca nu vorbesc prostii, si el si nevasta-sa sunt 2 retardati pt care 65 lei e un castig fabulos.
florinvfd is offline   Reply With Quote
Old 22-02-12, 21:57   #385
marioxxx

Stage 5
 
marioxxx's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 420
Member of:
[VW]
Default Re: FEED-BACK- DESPRE VANZATORI / CUMPARATORI

------ pentru COZMESCU ALIN,care e mare tepar ,cere banii in avans pe card,ii platesc apoi machetele nu le mai trimite...trece o saptamana,doua,trei machetele nu au mai ajuns nici pana in ziua de azi(22 feb). Pe mess nu raspunde cu toate ca este mereu online,in anunt nu raspunde...Din cate am observat nu este la prima abatere de genul asta,rog foarte frumos un moderator sa-i de-a ban sau sa se i-a o masura,ca deja devine o obisnuinta in a face treaba asta. Iar pe viitor sa nu mai pateasca si alti useri la fel...un gest urat cu toate ca e si moderator pe forumul asta...e un exemplu dar negativ! Evitati-l pe cat puteti! o seara buna tuturor
marioxxx is offline   Reply With Quote
Old 22-02-12, 22:03   #386
2010

Stage 5
 
2010's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 20,550
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
Default Re: FEED-BACK- DESPRE VANZATORI / CUMPARATORI

Quote:
Originally Posted by marioxxx View Post
------ pentru COZMESCU ALIN,care e mare tepar ,cere banii in avans pe card,ii platesc apoi machetele nu le mai trimite...trece o saptamana,doua,trei machetele nu au mai ajuns nici pana in ziua de azi(22 feb). Pe mess nu raspunde cu toate ca este mereu online,in anunt nu raspunde...Din cate am observat nu este la prima abatere de genul asta,rog foarte frumos un moderator sa-i de-a ban sau sa se i-a o masura,ca deja devine o obisnuinta in a face treaba asta. Iar pe viitor sa nu mai pateasca si alti useri la fel...un gest urat cu toate ca e si moderator pe forumul asta...e un exemplu dar negativ! Evitati-l pe cat puteti! o seara buna tuturor
Din pacate noi ca moderatori nu avem ce masuri sa luam impotriva lui...
2010 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-12, 22:08   #387
marioxxx

Stage 5
 
marioxxx's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 420
Member of:
[VW]
Default Re: FEED-BACK- DESPRE VANZATORI / CUMPARATORI

Quote:
Originally Posted by 2010 View Post
Din pacate noi ca moderatori nu avem ce masuri sa luam inpotriva lui...
inteleg domnule 2010...oricum sper sa se rezolve problema,de 3 saptamani incoace tot sper sa gasesc un aviz in cutia postala.Dar daca pe el il fac doua motoare 1 24 e josnic.
marioxxx is offline   Reply With Quote
Old 23-02-12, 13:21   #388
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: FEED-BACK- DESPRE VANZATORI / CUMPARATORI

Domnule Mario nu am avut momente prea bune in ultimele saptamani. Puteti sa il intrebati si pe Costi, v-am pus in aceeasi zi coletele la posta la dumnealui a sosit, la mine astazi cand am fost sa ridic Deagostini am ridicat si motoarele, suprinzator ale mele. S-au intors retur. Pe mess am fost mai mereu online dar foarte rar la calculator. Au fost vremuri grele in zona aceasta a Vrancei si a Buzaului si multe incurcaturi si etc.

Maine nu voi ajunge la posta, dar luni vi le voi trimite! Din pacate din nou

Este toata lumea multumita?
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 23-02-12, 17:21   #389
bmwh548

Stage 5
 
bmwh548's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 4,810
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
Default Re: FEED-BACK- DESPRE VANZATORI / CUMPARATORI

Aline posteaza un scan (sau o poza clara) cu chitantele (macar una din ele ca ar trebui sa ai doua) si se lamureste problema.
bmwh548 is offline   Reply With Quote
Old 24-02-12, 19:12   #390
marioxxx

Stage 5
 
marioxxx's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 420
Member of:
[VW]
Default Re: FEED-BACK- DESPRE VANZATORI / CUMPARATORI

Quote:
Originally Posted by Cozmescu-Alin View Post
Domnule Mario nu am avut momente prea bune in ultimele saptamani. Puteti sa il intrebati si pe Costi, v-am pus in aceeasi zi coletele la posta la dumnealui a sosit, la mine astazi cand am fost sa ridic Deagostini am ridicat si motoarele, suprinzator ale mele. S-au intors retur. Pe mess am fost mai mereu online dar foarte rar la calculator. Au fost vremuri grele in zona aceasta a Vrancei si a Buzaului si multe incurcaturi si etc.

Maine nu voi ajunge la posta, dar luni vi le voi trimite! Din pacate din nou

Este toata lumea multumita?
puteai sa lasi un offline macar,cand ai vazut ca iti scriam mereu.in fine ...sper sa ajunga saptamana viitoare.
marioxxx is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -