Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 23-10-09, 12:05   #2296
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Sper ca stii ca "pansamentul" pe care ti-l alegi pentru a-l face gelos pe x ar putea sa tina la tine si sa il ranesti folosindu-te de el in felul asta...

Si sa fii sigura ca daca el va vrea vreodata sa se impace cu tine, nu ii vei spune NU hotarat, cum zici ca ai vrea sa o faci. Te vei impaca cu el, iar cel care va fi cu tine va primi verde in secunda 3. De ce? Pentru ca ati stat impreuna 2 ani.

Oricat de mult ai vrea tu sa negi asta.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 23-10-09, 13:12   #2297
Betze
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Buna.Am vazut ca am mai primit raspunsuri.Ideea e in felul urmator.Am procedat asa pt ca asta am simtit si nu pt k sunt usoara ,ma cunoaste destul de bine si stie k inca il iubesc si ca ce fac ,fac in ciuda lui ,doar ca se oftice,asta si vreau .Si l-am asigurat ca tot ce m-a faqt sa simt eu o sa simta si el pt k de multe ori i am zis sa se puna in locul meu cand a mai faqt cate o tampenie.Si nu stiu ce rezolv(Oriqm "pansamentul" se vede ca nu e genu care sa sufere).Cand a zis ca s a terminat l am asigurat ca o sa ma caute si ca o sa l refuz.Exact asta am de gand sa fac.Sa vada pe pielea lui cum m am simtit eu cand m a tratat de sus.Il doare si zilele astea am stat si m am gandit.Inca ma doare tare dar sincer prefer sa sufar acum si sa fie gata decat sa continui si sa se potoleasca 2 3 luni ca apoi sa continue la fel ca in final tot eu sa sufar.asa e ..e greu..trec toate si n am ce face.Macar pt tot ce mi a faqt vreau sa am satisfactia ca i le intorc.Sa simta prin ce am trecut eu din cauza lui.Dumnezeu nu da cu parul..tre sa inteleaga odata pt totdeauna ca nu totul tre sa fie cum vrea el.Sa fiu la cheremul lui cand vrea si sa se trezeasca ca "nu stie ce vrea "sa sufar eu ca o fraiera.Cumva trebuie sa trec peste asta.Va multumesc pt sfaturi si va tin la curent:*.
Un weekend cat mai placut tuturor.
Betze is offline   Reply With Quote
Old 24-10-09, 02:45   #2298
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

am citit si eu povestea ta , scurta si ce ai primit aici au fost numai parerile noastre proprii si personale , si raspunsul fiecaruia este subiectiv , fiecare spunandu-si punctul de vedere , ce vrei tu cu adevarat sa faci iti va spune inima. degeaba eu iti spun sa il lasi , ca inima ta nu vrea ( deocamdata ) dar la un moment il vei lasa ( cand te vei satura )
ce vrei sa iti spun ca fosta mea prietena cu care am fost 10 ani s-a cuplat cu un prieten de-ak meu / vecin de cartier ? , cu care am copilarit ? neinteresant pe mine unul m-a umflat rasu cand am auzit , dar asta e alta poveste , revenind la povestea ta , faptul ca il faci gelos , s-ar putea sa rezolvi ceva sau nu , sa il indepartezi , depinde de om , si cum e el , dar razbunarea e arma prostului

vrei sa il faci sa sufere ? si sa ii para rau ?
ingrijeste-te , iesi cu prietenii / prietenele , arata-i ca poti si fara el , chiar dca te doare , nu ii arata
imi cer scuze dar nu stiu ce varsta ai ? , daca ai 21 , varsta de la profil stai linistita ca vei mai cunaste baieti , dar faptul ca ai iesit cu acel tip , ca razbunare nu e ok , poate te vei culca cu el ca razbunare , si iar nu e ok , vei realiza mai tarziu ca ai facut o gresala nu te arunca , va mai dura ceva timp pana iti va cadea unu cu tronc ...

poate ca motivul invocat de tine nu este 100 % adevarat , si adevarul e undeva la mijloc .
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 25-10-09, 11:43   #2299
Payulik

Stage 4
 
Payulik's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 250
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

salut
e prima data cand scriu si eu pe partea asa mai sensibila a forumului
da as avea si eu nevoie de un sfat
ca de obicei cum probabil incep toate povestile de aici :'m-am despartit de prietena' da ne-am despartit spunandu-ne "te iubesc" adica ne-am cunoscut la cluj toata au fost bune si frumoase pana cand eu am vrut sa ma mut acasa adica am vrut sa ma mut acasa sa imi pot face si eu un viitor sa imi fac o casa sa imi cumpar o mashina asa cum poate stiti cluju ii in oras scump si de asta am preferat sa vin acasa si nu are rost sa mint si pentru prieteni mei am ales sa vin acasa pentru ca la cluj o aveam doar pe ea nu aveam nici un prieten.am crezut ca o sa fie usor sa trec peste primele 2 saptamani a fost usor dupa aia am realizat ca o iubesc mai mult decat mi-as fi putut inchipui si normal am incercat sa o recuceresc aici intervine problema si lucrul ce ma doare pe mine cel mai tare: deja are prieten adica are p cineva cam sta la el deja sio dus din haine la el are dulapul ei la el chestii de astea ce ma dor da ea imi zice ca ma iubeste ca ii dor de mine
nu mai stiu ce sa cred ce sa fac sa lupt pentru ea sa fim din nou impreuna sau sa o las asa

si inca ceva ce ma chinuie ca sa zic asa ea ii a 2a dragoste pentru mine prima dragoste am pierduto tot din cauza mea si a 2a nu as vrea sa o pierd
acuma eu incerc sa fiu barbatul ala ideal la care toate femeile viseaza dar oare merita??

mersi mult
Payulik is offline   Reply With Quote
Old 25-10-09, 13:49   #2300
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Nu stiu prea multe detalii despre voi, dar iti dau niste idei la care sa te gandesti:
-poate s-a gandit ca daca isi face un iubit o sa te uite mai usor. Dar sa te muti atat de repede la un barbat acasa inseamna ori ca e nebuna(si se arunca cu capul inainte),ori ca se cunosteau dinainte ca tu sa pleci si poate chiar mergea frecvent la el acasa...iar plecarea ta n-a facut decat sa ii apropie mai mult. Nu pot crede ca te iubeste si iti da cu atata usurinta detalii despre viata sa cu tipu`. Intreab-o ce isi doreste. Calculeaza daca merita sa faci niste sacrificii pentru ea, si mai ales daca esti dispus sa le faci. Pentru ca la distanta nu va merge
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 25-10-09, 14:17   #2301
Payulik

Stage 4
 
Payulik's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 250
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

ma iubeste cu detaliile io is de vina k io intrebam nu se cunosteau dinainte am facut io niste greseli cand eram cu ea ex am fost plecat in anglia si nam vb deloc cu ea si de asta da nu mi-am dat seama ca o iubesc asa de mult io is in stare de multe sacrifici ex maine tre sa primeasca vreo 51 de trandafiri si is in stare sa ma duc de 2 ori pe saptaman in cluj numa sa ne fie bine
is distrus nu pot dormi nu pot sa fac nimik ma duc la lucru si numa prostii fac de asta
nam crezut k pot ajunge asa....
Payulik is offline   Reply With Quote
Old 25-10-09, 17:28   #2302
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Q: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?
A: Gasesti alta. Scurt si la obiect. Abureli cu jelituri, sentimente, procese sentimentale si alte SF-uri nu exista. De uitat nu uiti never, ever si cu asta basta.
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 25-10-09, 19:12   #2303
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by cRbL View Post
Q: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?
A: Gasesti alta. Scurt si la obiect. Abureli cu jelituri, sentimente, procese sentimentale si alte SF-uri nu exista. De uitat nu uiti never, ever si cu asta basta.
Asa este , sunt total de acord cu CRBL + ca mai ierti dar de uitat nicciodata
DTH is offline   Reply With Quote
Old 25-10-09, 21:35   #2304
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Amin!
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 30-10-09, 12:23   #2305
Leutzu_
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 740
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Suzuki]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Adevarat!!!
Leutzu_ is offline   Reply With Quote
Old 06-11-09, 04:35   #2306
LarissaW

Stage 1
 
LarissaW's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 14
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

de ce trebuie sa citesc asa ceva pe 4tuning?
Ar trebui sa posteze cineva un thread cu ce nu ne dorim(noi, femeile) sa vedem pe 4tuning.. Doar o sugestie
LarissaW is offline   Reply With Quote
Old 06-11-09, 09:00   #2307
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by LarissaW View Post
de ce trebuie sa citesc asa ceva pe 4tuning?
Ar trebui sa posteze cineva un thread cu ce nu ne dorim(noi, femeile) sa vedem pe 4tuning.. Doar o sugestie
Dar nu te obliga nimeni sa citesti asa ceva.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 06-11-09, 12:27   #2308
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by LarissaW View Post
de ce trebuie sa citesc asa ceva pe 4tuning?
Ar trebui sa posteze cineva un thread cu ce nu ne dorim(noi, femeile) sa vedem pe 4tuning.. Doar o sugestie
este topic Ce vor fetele sa vada pe 4Tuning?
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 07-11-09, 00:37   #2309
b-37-ssp

Stage 3
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 89
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

abia acum am descoperit topicul asta... si pot sa spun ca nu imi pare rau ca nu mai am cablu(glumesc sunt doar rautacios...) imi pare rau ca nu l-am descoperit cand aveam si eu nevoie sa vorbesc cu cineva(uneori e mai usor sa te confesezi unor straini decat prietenilor pentru ca prieteni uneori sunt subiectivi) si o parere din afara nu are cum sa dauneze... asa ca tot ce pot sa spun: 4 tuning este pentru oameni de la oameni...
b-37-ssp is offline   Reply With Quote
Old 07-11-09, 05:44   #2310
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

inainte de toate , suntem o familie virtuala , si intr-un final am ajuns la concluzia ca toti ajungem sa scriem aici si e cam naspa SUX , dar asta e , fiecare isi povesteste pataniile , mai radem asa cum fac niste prieteni adevarati / familia
Psycho is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 15:40.


- Copyright 2024 4Tuning