Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 08-11-09, 17:00   #2311
unu rau

Stock
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 5
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

salut . am si eu o problema . ne-am impacat acum 6 luni , dupa ce am mai fost impreuna in urma cu 3 ani . A mers bine o perioada apoi eu am mintit-o . Am pelcat sa duc niste prieteni intr-un club in afara orasului in care stau . Iam zis ce fac si i-am mai zis ca nu ramn acolo . Eu am ramas o ora iar ea sa prins ca ma sunat si nu am putut sa rraspudn de muzica . Mai e faza ca iam zis ca nu vreau sa se duca in club fara mine ( dar eu "mam dus " fara ea ). A 2 zii plecam intr-o deplasare cu ea si tebuia sa fiu treaz , etc s-a suparat . In aceasta deplasare s-a mai intamplat o problema , am incercat sa ascund ceva dar s-a prins . Mi-a zis ca sia pierdut increderea in mine la o saptama dupa . dar lucrurile mergeau relativ bine . Intr-o zi mi-a facut o faza . Ea a iesit afara si a tecut pe langa blocul meu . Dupa o ora ma suant si mi-a zis ca de ce o urmaream |: | Eu am luat totul ca pe o gluma ptr ca nu ma iesit din casa . Mi-a explicat ca eu eram , hainele mele mersul meu etc , Dar eu chair in casa am stat . Neam certat grav pe subiectul asta deoarece eu nu facusem nimic si eram acuzat pe nedrept de data aceasta . Dupa o saptamana iam zis sa luam o pauza , dar am revcenit asupra deciziei dupa cateva ore . MI-a zis ca am ranit-o ca tinem pauza ca face ambitie la prostia mea . S-a termiant si pauza saptama trecuta acum 7 zile . Toata saptamana cea urmat nu ma vazut-o mai mutl de 7 minute adunate . S-a implicat in diferite proiecte la facultate , vine tarziu acasa nu ma anunta nimic , Imi spune ca ma suna cand ajunge si nu ma suna etc . Am icnercat sa vb cu ea si sa ii spun ca ma deranjeaza aceasta atitudine . Ca ma face sa sufar , mia zis ca asa am facut-o si pea ea sa sufere si ca imi palteste cu aceasi moneda . La balul ei nu ma lasa sa vin " Nu ai ce cauta acolo " . iam zis daca vrea ea sa ne despartim dar imi spune nu , ca ma iubste etc . Nu am puttu sicner sa vb cu foarte multe , de fiecare data cand intram intr-un subiect ori are treaba , ori eu mi-am schimkbat totnul vocii si tip la ea . M-am gandit logic . Acuma sufar , daca ii pun capat relatiei eu , tot o sa sufar dar stiu ca sa termiant si nu stau agatat . Dar in gandirea mea daca pun capat relatiei crede ca e ambitia mea ca prima data si ca o sa ma intorc dupa ea . Cum credea si "betze" mai sus . Dar nu e vorba de ambitie .o vreau inapoi dar nu vreau ca relatia sa continue asa . mi-a promis ca o sa vb in seara asta , pana acuma desi am icnercat nu am reusit . ma asculta dar nu intelegea nimic .
Iam zis ca am suferit ca nu am stiut de ea nimic 2 saptamani ,si mia raspuns " te-a ros gandul ca nu stii ce faceam ( cu o tenta ca o controlez ) . " numai de chestii dianstea m-am lovit . Eu nu zic ca sunt perfect sau ca nu am gresit dar nu stiu ce sa fac sa termine comportamentul asta . nici eu nu mai stiu . Am vorbit cu un prieten dar l-am aburit rau , . Ideea lui e sa o las si gata .. nu stiu eu o vreau .. lalalalal
unu rau is offline   Reply With Quote
Old 08-11-09, 20:15   #2312
unu rau

Stock
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 5
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

in urma cu cateva minute mi-a zis ca are nevoie de ordine in lucuri , ca nu simte ca e momentul sa ne impacam si ca o sa ne imcapcam dar nu acuma . Nu are pe nimeni . Iam zis " de ce suna a final si tu zici ca nu e " si mia zis ca nu e finalul si ca sa astept . Stiu ca ce suna dar nu cred ca e ceea ce pare .
unu rau is offline   Reply With Quote
Old 08-11-09, 22:04   #2313
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by unu rau View Post
in urma cu cateva minute mi-a zis ca are nevoie de ordine in lucuri , ca nu simte ca e momentul sa ne impacam si ca o sa ne imcapcam dar nu acuma . Nu are pe nimeni . Iam zis " de ce suna a final si tu zici ca nu e " si mia zis ca nu e finalul si ca sa astept . Stiu ca ce suna dar nu cred ca e ceea ce pare .
aici cred ca tu stii cel mai bine ce vrea ea defapt. poate e o fire incapatanata si razbunatoare si vrea sa te faca putin sa suferi lafel cum ai facut si tu sau.... cine stie.naspa rau astfel de faze
incearca sa twe gandesti bine, sa tragi linie si sa vezi ce e mai bine pentru tine si cum ar trebui sa mearga relatia.daca tu crezi ca nu e sfarsitul si are doar nevoie de timp oferai timpul necesar si cand o mai cautin cel putin cateva zile nu ii mai pune intrebari si poartate frumos cu ea, macar sa ai o atitudine vesela, sa o inveselesti sa nu`si aduca iar aminte de bube....
asta e parerea mea
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 08-11-09, 22:43   #2314
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by unu rau View Post
in urma cu cateva minute mi-a zis ca are nevoie de ordine in lucuri , ca nu simte ca e momentul sa ne impacam si ca o sa ne imcapcam dar nu acuma . Nu are pe nimeni . Iam zis " de ce suna a final si tu zici ca nu e " si mia zis ca nu e finalul si ca sa astept . Stiu ca ce suna dar nu cred ca e ceea ce pare .
Hello... si "bine ai venit"


Asa... sa astepti sa ce, pana isi gaseste pe altu si o sa fie sigura ca nu mai are nevoie de tine? Acum e hotararea ta, dar parerea mea este ca e in cautare, daca nu si-o fi gasit deja pe altul...

P.S. te-as ruga sa scrii corect dpdv gramatical in limba romana. Merci.
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 09-11-09, 01:09   #2315
Alfa_band

Stage 5
 
Alfa_band's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,113
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Cand cineva iti spune ca vrea o pauza ...de obicei vrea o "pauza".
Alfa_band is offline   Reply With Quote
Old 09-11-09, 11:34   #2316
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

E gata toata treaba... isi cauta om nou... sau l-a gasit deja si pe tine te freaca.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 09-11-09, 18:13   #2317
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Treci peste. E greu, dar nu imposibil. Alta si gata. Daca te tot amana, te tot duce cu zaharelul crezi ca te vrea asa tare??? Las-o tu inainte sa te lase ea pe tine!
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-09, 13:58   #2318
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
E gata toata treaba... isi cauta om nou... sau l-a gasit deja si pe tine te freaca.
Ai dreptate ... asa am patit si eu dupa aproape 4 ani ...
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-09, 16:37   #2319
unu rau

Stock
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 5
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

azi m-a sunat . M-a intrebat " esti bine ? " .
ea: te-am sunat pentru ca credeai ca nu o sa mai vorbim .
eu: sunt bine dar e greu .
ea: o sa mai vorbim , o sa ne mai si vedem saptamana asta , diseara sau maien vorbim .
apoi a venit vorba de treaba asta si a zis ca ea a dat totul in trecut si ca asa a fost sa fie sa gresesc eu si acuma , nu ca ar vrea sa ne despartim doar ca trebuie sa mai treaca timp .

Ea are balul joi , initial mam gandit ca poate e stresata cu astea , dar cred ca ar dura mai mutl aceasta pauza .

Legat de inselat , i-am zis ca e mai civilizat sa imi spuna inainte si a zis ca nu e vorba de asta .. NU stiu .. e ingandurata .. poate asteapta sa zic eu anumite cuvinte ca sa o readuc in starea de relatie , nu stiu . ca nu stiu ce sa mai zic . A ramas ca mai asteptam
unu rau is offline   Reply With Quote
Old 10-11-09, 17:39   #2320
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

fa-te ca o arzi cu altcineva, vezi ce reactie are. daca nu schiteaza nimic, pa. daca se ataca, mai e vreo sansa p-acolo.
ai 20 de ani, atata timp cat nu iti lipseste o mana, un ochi sau un picior, ai 99% sanse sa gasesti si "altceva"
bafta
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 10-11-09, 21:48   #2321
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Daca nu se combina cu altul la bal...mai ai sanse. Tu incearca sa iesi cu cineva de sex feminin, sa te afisezi cu alta...
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-09, 21:55   #2322
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by unu rau View Post

Ea are balul joi , initial mam gandit ca poate e stresata cu astea , dar cred ca ar dura mai mutl aceasta pauza .
Parerea mea este ca joi seara sa te comporti cat se poate de normal cu ea,fara sa-i arati ca suferi mult cu faze gen "imi este greu" etc las-o sa se duca si pe la vreo 1-2 dimineata treci printr-o vizita neanuntata si doar te uiti ce face .D-aici exista 2 variante:
A)Simte nevoia sa se distreze si sa fie libera fara a fii nevoie de explicatii ca de ce pleaca in club si ce face
B)Si-a gasit un gagiu si vrea sa experimenteze si alta marfa.

Salut !
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 00:40   #2323
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

daca se duca la bal fara u.... cred ca stii raspunsul
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 08:11   #2324
unu rau

Stock
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 5
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

la bal se duce singura :
->ca eu "nu merit sa vin cu ea " ca am suparat-o
->ca iam zis odata in idiotenia mea ca fostii mei colegi de liceu nu o placeau si ca de asta nu ies si cu ea si cu ei si acuma ma tine departe de colegii ei .
->rebeliune , vrea sa se simta libera dar in acelasi timp nici nu imi da drumu .. ( A ) de mai sus

. Nu pot sa ma duc dupa ea la bal ca e mic clubul unde fac si sunt sanse sa ma vada si nu ar fi bine .
NU stiu , daca tot sa anuntat ea ca suna , nu stiu ce sa fac sa o las pe ea sau sa mai sun si eu . Evident ca maine nu ma va baga in seama , ptr ca eu ( teoretic ) nu stiu cand are ea balu .
unu rau is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 08:55   #2325
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Incearca si tu 3-4 zile , 1 sapt sa fi BARBAT si sa ti se rupa, n-o mai baga in seama, n-o mai cauta. Vezi cum reactioneaza.
--- nu-i neaparat ca si-a gasit pe altul, face figuri ca stie ca detine controlul, asa ca pune piciorul in prag ca e nasol femeia sa fie sefa in relatie; vei inebuni.

ps: TOTI am avut FOSTE si uite-ne in viata
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 10:39.


- Copyright 2024 4Tuning