Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 27-01-09, 22:17   #2011
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

asa te vreau .. impuneti ... si ai incredere in mine o sa radem peste cateva luni .. eu rad acum daca ma uit la posturile mele din vara cum plangeam ) .. fuck .. s-au dus vremurile alea .. aaa sunt indragostit .. si aia ca nu poti iubi a doua oara .. BA DA
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 27-01-09, 23:11   #2012
t_c_v
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
asa te vreau .. impuneti ... si ai incredere in mine o sa radem peste cateva luni .. eu rad acum daca ma uit la posturile mele din vara cum plangeam ) .. fuck .. s-au dus vremurile alea .. aaa sunt indragostit .. si aia ca nu poti iubi a doua oara .. BA DA


de abia astept sa vina vremurile cand o sa ma uit si eu in trecut si o sa rad ) stiu ca poti iubi si a doua oara , uite asta o fost a doua oara pentru mine ... sper sa fie si a 3 -a oara ) cred k o sa isi puna amprenta urmanoarele 2 luni in care nu o sa mai vorbesc cu ea si voi fi altfel ...cred....sper... de abia astept sa fiu si eu asa ca tine .... indragostit..
t_c_v is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 01:27   #2013
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

laura laura (1/27/09 12:59:40 PM): cata..cine e gagicuta?:d
Catalin (1/27/09 12:59:49 PM): tovarasa mea
laura laura (1/27/09 12:59:54 PM): si ce sunt statusurile astea pe capu tau
.....
laura laura (1/27/09 1:01:36 PM): doamne)
laura laura (1/27/09 1:01:42 PM): a dat dragostea peste tine)
...
laura laura (1/27/09 1:09:24 PM): am impresia ca te-ai cam indragostit
laura laura (1/27/09 1:09:33 PM): cam simt flacari asa

m-au turnat fetele ) .. o aveam la avatar ) .. hahahaha


aveam status : Your desire take`s me higher / And i burn like fire :X :X :X :X :*

trust me .. unelel lucruri se intampla cu un scop .. dar nu-l vedem decat ami tarziu .. pui mei am inceput sa deschid ochii ... poate ca de aia s-a intamplat
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 09:04   #2014
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
laura laura (1/27/09 12:59:40 PM): cata..cine e gagicuta?:d
Catalin (1/27/09 12:59:49 PM): tovarasa mea
laura laura (1/27/09 12:59:54 PM): si ce sunt statusurile astea pe capu tau
.....
laura laura (1/27/09 1:01:36 PM): doamne)
laura laura (1/27/09 1:01:42 PM): a dat dragostea peste tine)
...
laura laura (1/27/09 1:09:24 PM): am impresia ca te-ai cam indragostit
laura laura (1/27/09 1:09:33 PM): cam simt flacari asa

m-au turnat fetele ) .. o aveam la avatar ) .. hahahaha


aveam status : Your desire take`s me higher / And i burn like fire :X :X :X :X :*

trust me .. unelel lucruri se intampla cu un scop .. dar nu-l vedem decat ami tarziu .. pui mei am inceput sa deschid ochii ... poate ca de aia s-a intamplat
Cine e Laura , fosta
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 09:21   #2015
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

nu nu .. laura e o prietena f buna d a mea care stie situatia mea cu fosta )
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 17:18   #2016
t_c_v
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Psycho sa sti ca ma bucur foarte mult pentru tine ca ai reusit sa treci peste o relatie de 10 ani cu bine si ca ti s-a intamplat sa te indragostesti
t_c_v is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 20:46   #2017
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

am facut-o pentru ca mi-am impus-o .. si crede-ma ca mi-am luat destul doza de suparari .. acum e timpul sa-mi iau pastilele pentru fericire ... si o sa radem peste ceva timp .. stii ce frumos este acum .. e ... superb sa fii iubit .. sa fii iubit sincer .. sa vezi cum se topeste cand pui mana pe ea si cand o saruti cum ofteaza ... este superb ... mai mult de atat nu iti poti dorii ...
impuneti .. impuneti impuneti ...nu ramane in trecut .. treci .. treci peste .. calca in picioare tot trecutul .. uita-l .. ( bien nu il vei uita .. si inevitabil in discutiile tael cu viitoare vei scapa .. si un .. cand am fost la munte cu fosta .. sau cand am fost acolo cu fosta .. dar incet incet ... ) .. stii ce frumos e sa te sune sa t intrebe .. : ce faci baby .. ? esti ok ... ce faci puiu ... Doamne cat mi-au lipsit .. mi-a lipsit sa ma atinga o femeie .. nu in sensul ala .. bine si ala ... adica sa ma atinga .. si sa o simt ca nu isi poate tine mainile departe de tine .. si ... si dupa aia .. mai e si teraba aialalta cand toti prietenii vin si-ti zic .. moama cumetre ce remorca ti-ai tras .. n-are vre-o prietena ) .. si te suna si-ti zice .. sau vb pe mess .. stii .. uite sunt cu fetele la receptie si ma striga la bar .. te superi daca ma duc ... etc si d-asta ) .. dude ... e bestial ) .. ai mei o plac maxim ...

nu ramane agatat de trecut .. iti vei face rau .. nu te ami uita la pozele ei de pe hai cinci .. sau ... nu ii ami cauta masina cu privirea prin oras cum am mai zis .. evita locurile in care stii ca te poti intalnii cu ea .. vrei sa ii aarti ca poti fara ea .. si ca iti este ok .. cauta-ti o tipa care sa te merite .. si daca a tinut la tine .. o va durea .. cel mai dureros e sa stie ca iti este bine .. si sa se gandeasca ... ca in loc sa fie fufa aia langa tine trebuia sa fie ea .. ea trebuia sa fie acolo sa o tii de mana ... nu ii face in ciuda .. nu te razbuna .. e arma prostului .. incearca sa iti faci tie bine ... arata-i ca nu esti un papagal si ca femeile nu s-au terminat .. si crede-ma ca , chiar nu s-au terminat ... crede-ma ca mai exista si alte fenomene decat pitzi alea de prin club .. stii .. murphy zicea ca .. pana sa ajungi la fat frumos .. tre sa saruti cateava broaste ... trebuie sa o faci ... dar crede-ma ca merita .. tipa cu care sunt nici macar nu a interesat-o ce masina am .. nu a interesat-o decat persoana mea ...imi zice . auzi ce amsian ai .. ( la care eu .. asta-i d-aia pe interes ) si o iau la caterinca zic sa vezi ce misto fac de ea , si ii zic mpai porchele e in service si S-ul e la modificat in germania .. la care ea nu ma intereseaza ce marca de masina ai sau d-astae ma intereseaza ce masian e ce numar are sa nu ma urc cu altu in masina ) ; si mi-a tras-o frumos .. jos palaria pentru ea ..
ma intreaba daac e ok daca am tine de mana asa ,ma intreaba .. stii nu te deranjeaza sa-ti spun baby sau iubitu ? ; ma intreaba daca-mi place aia .. ma corupe cu jeleuri ca m-am scapat ca imi plac le nebunie , cu duciuri .. ma simt ca un copil intr-un magazin plin cu dulciuri .. nu ma mai satur de ea ..

cred ca o sa o dau in diabet ( Doamne fereste )
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 28-01-09, 22:02   #2018
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Psycho mă bucur pentru tine.., nu meritai să suferi mult.. ,deşi dacă stau să mă gāndesc ai suferit ... , dar acum te bucuri şi īti este bine.. După multe lacrimi şi nefericire a venit ceva frumos peste tine
Īţi doresc ca pastilele fericiri să le iei regulat, să nu īţi lipsească şi sa īmi dai şi mie reţeta
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 29-01-09, 02:49   #2019
t_c_v
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

acum trec prin tot felul de momente.. nu stiu ... in unele momente ma simt groaznic, ma gandesc fara sa vreau la ea , la ce a fost inainte si mi se face foarte dor de ea , iar de exemplu acum , in acest moment nu stiu , simt ca imi place foarte mult de o anumita fata , ca si cum as fi indragostit de ea , problema e ca , e cea mai buna prietena a fostei habar nu am de ce simt ceea ce simt si nu mai stiu ce e cu mine
t_c_v is offline   Reply With Quote
Old 30-01-09, 00:07   #2020
p3rv3r5ul

Stage 5
 
p3rv3r5ul's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,194
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

frate am gasit raspunsul la intrebare!!
raspunsul este "nu poti sa uiti persoane pe care ai iubit-o" este imposibil...amintiri cu ea o sa ai mereu. amintiri frumoase. o sa ai multa vreme un fior ciudat cand o vezi. ideea este ca trebuie sa te straduiesti sa o recuceresti..sa fii barbatul perfect la care ea viseaza...sa fii apa, cer si pamant! asta daca o iubesti cu adevarat.
mi-am pierdut dragostea stiu ca nu o sa ne mai impacam niciodata pentru ca nu mai vreau eu dar mai stiu si ca o sa sufar in continuare. este adevarat ca treci mai usor peste daca iesi cu prietenii, daca iesi cu alte fete dar nici macar una nu este la fel ca fosta. cel putin pana la un moment dat.
deci baieti daca o iubiti pe fosta cu adevarat...luptati pentru acea dragoste dar nu fiti libidinosi, catei, etc.
cand iubesti este magic...pentru ca magia sa dureze fiti perfecti
p3rv3r5ul is offline   Reply With Quote
Old 30-01-09, 01:15   #2021
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

orice sut in cur e un pas inainte )

A.: mai..
A.: imi vine sa ma ciupesc
Catalin:
A.: sa nu visez
Catalin: hihi
Catalin:
Catalin: d c ?
A.: parca nu e real,ma jur
A.: esti
A.: ...
A.: ....
Catalin: fraier
A.: exact asa cum mi-as fi dorit sa fi
Catalin: reciproca e valabila
A: imi vine sa te rontaistii...cand vezi un lucru frumos,si..vrei sa-l iei in brate asa si sa-l strangi?cam asta-mi vine sa-ti fac
A: hei
Catalin:
A: daca nu-ti convine ...asta e


Guys ... it`s official ..i`m inloved
Good Luck ... cat despre fosta .. deocamdata nu o mai vreau back .. ma simt excelent .. ma simt iubit .. e tot ce mi-am dorit .. si totusi nu-mi vine sa cred ca e un vis ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 30-01-09, 02:01   #2022
t_c_v
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

psycho ma bucur enorm de mult pentru tine ..... uite sa vezi faza. I'am fost ceruta id lui asta blonda ... am scris mai sus , si chiar mai inainte a intrat fosta pe mine sa imi zica ca la ce imi tre mie id ei , ca vai , ca ce si cum , ca acuma is indiferent pentru ea etc etc ,eu nu i-am zis nimic , ce sa ii zic ca nu are rost. Mai bine nu ar fi intrat pe mine ca m-a facut sa ma simt nashpa iar . Si cum naiba a stiut ea ca eu acum am intrat pe net , ca am sters'o din lista si m-am pus pe invisible la ea. Pur si simplu nu vreau sa mai am de'a face cu ea ca imi face rau. Acum ce naiba, e geloasa sau ce ? Ea m-a lasat pe mine , ea si-a facut prieten , ea a vorbit ca si cu ultimul strain cu mine si tot ea face acum pe victima ?
t_c_v is offline   Reply With Quote
Old 30-01-09, 02:03   #2023
t_c_v
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by p3rv3r5ul View Post
frate am gasit raspunsul la intrebare!!
raspunsul este "nu poti sa uiti persoane pe care ai iubit-o" este imposibil...amintiri cu ea o sa ai mereu. amintiri frumoase. o sa ai multa vreme un fior ciudat cand o vezi. ideea este ca trebuie sa te straduiesti sa o recuceresti..sa fii barbatul perfect la care ea viseaza...sa fii apa, cer si pamant! asta daca o iubesti cu adevarat.
mi-am pierdut dragostea stiu ca nu o sa ne mai impacam niciodata pentru ca nu mai vreau eu dar mai stiu si ca o sa sufar in continuare. este adevarat ca treci mai usor peste daca iesi cu prietenii, daca iesi cu alte fete dar nici macar una nu este la fel ca fosta. cel putin pana la un moment dat.
deci baieti daca o iubiti pe fosta cu adevarat...luptati pentru acea dragoste dar nu fiti libidinosi, catei, etc.
cand iubesti este magic...pentru ca magia sa dureze fiti perfecti


si daca am incercat sa fiu cat de perfect , sa fiu apa cer pamant , am incercat sa fiu de nota 10 , si am incercat sa o recuperez in toate modurile posibile si am luptat enorm pentru ea si ea tot s'a tras pe fese si nu a vrut sa se intoarca , atunci ce sa mai zic ?
t_c_v is offline   Reply With Quote
Old 30-01-09, 02:40   #2024
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

exista www . yahoo - status. com si te verifica .. .. cauta pe net dab3.exe sau buddydeny este un program cu care te stergi din lista ei de mess cand este on offline si functioneaza

pai normal ca o intereseaza .. si o doare .. cand stie ca iti cauti pe altcineva si etc ... ignora-o .. si incearca sa ii explici ca nu e teraba ei .. viata ta .. a fost treaba ei cand erati impreuna ... dr acum nu are nici un drept .. e alegerea ta cu cine iesi cu cine ti-o pui etc ..
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 30-01-09, 02:51   #2025
t_c_v
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
exista www . yahoo - status. com si te verifica .. .. cauta pe net dab3.exe sau buddydeny este un program cu care te stergi din lista ei de mess cand este on offline si functioneaza

pai normal ca o intereseaza .. si o doare .. cand stie ca iti cauti pe altcineva si etc ... ignora-o .. si incearca sa ii explici ca nu e teraba ei .. viata ta .. a fost treaba ei cand erati impreuna ... dr acum nu are nici un drept .. e alegerea ta cu cine iesi cu cine ti-o pui etc ..


nu i-am zis absolut nimic si nici nu o sa ii zic , blondei i-am lasat msg p hi5 sa ii zic care au fost defapt intentiile mele ,nu vroiam sa ma pun pe felie cu ea caci totusi ii este cea mai buna prietena si nu imi lipseste bunul simt. Psicho nu o sa imi poti lasa daca te rog id'ul tau ?
t_c_v is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 10:33.


- Copyright 2024 4Tuning