Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 09-07-08, 23:27   #1711
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Yoana ... pentru inceput imi pare rau ca suferi, da' las' ca trece.
Vad ca esti din Cta - stiu ca fetele de pe acolo sunt mai toate dragute si nu cred ca tu esti mai prejos. O sa vina un nene mai bun ca fostul care o sa te faca sa mori dupa el si o sa uiti. Cui pe cui se scoate.
De uitat ... se uita prin a face lucruri care nu te fac sa te gandesti la ex-i.

Acum am rugamintea de a da edit sau de a nu mai posta 2 mesaje consecutive. Poti spune totul intr-un singur post. E mai usor de lucru pentru moderatori.
O seara buna.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 09-07-08, 23:56   #1712
florinel97
 
florinel97's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Dominic View Post
Lux....atunci e de vis....mergem mai departe...
mergem mergem, dar chiar credeam ca ii diferita, dar nu ii in stare sa ieie atitudine, viata ei este condusa de alti la 20 ani

Quote:
Originally Posted by y0anna View Post
nu zic asta... ma rog de-as putea face si eu la fel dupa 3 ani de chin..slabe sanse,numa ma amagesc
esti inca micuta o sa mai treci prin multe, oricum viata merge inainte, nu sta in loc pt noi astia care au necazuri de tot felul nu ma refer numai in dragoste,

sunt dezamagit de ea, ia imi trimitea mesaje la 2-3 dimineata se gandeste la mine, ma iubeste mult, dar nu o credeam, si ma intrebat o iubesc desi am ezitat si nu o iubeam i-am oferit ce vroia sa auda, pt ca stiam cu timpul o sa ma atasez de ea, pt ca aveam o parere remarcabila despre ea, respect 10 in trecut in prezent respect zero doar salutat si atat. deja am inceput sa simt cand nu merge treaba, este o vorba sfarsitul se simte nu se programeaza, in fine toate trec, si o sa apara imd alta chestia ii ca deja nu mai am incredere in ele si nu le mai cred nimic din ce zic!

totusi sunt fericit am reusit sa termin scoala am luat bacu, bani incep sa revina la normal, si totul merge brici chiar daca nu am cu cine sa ma bucur de multe chesti, o sa vina si persoana respectiva odata si odata.

Last edited by florinel97; 10-07-08 at 00:03.
florinel97 is offline   Reply With Quote
Old 10-07-08, 01:22   #1713
Dominic
Skoda Driver

Stage 4
 
Dominic's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 194
Member of:
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by florinel97 View Post
mergem mergem, dar chiar credeam ca ii diferita, dar nu ii in stare sa ieie atitudine, viata ei este condusa de alti la 20 ani



esti inca micuta o sa mai treci prin multe, oricum viata merge inainte, nu sta in loc pt noi astia care au necazuri de tot felul nu ma refer numai in dragoste,

sunt dezamagit de ea, ia imi trimitea mesaje la 2-3 dimineata se gandeste la mine, ma iubeste mult, dar nu o credeam, si ma intrebat o iubesc desi am ezitat si nu o iubeam i-am oferit ce vroia sa auda, pt ca stiam cu timpul o sa ma atasez de ea, pt ca aveam o parere remarcabila despre ea, respect 10 in trecut in prezent respect zero doar salutat si atat. deja am inceput sa simt cand nu merge treaba, este o vorba sfarsitul se simte nu se programeaza, in fine toate trec, si o sa apara imd alta chestia ii ca deja nu mai am incredere in ele si nu le mai cred nimic din ce zic!

totusi sunt fericit am reusit sa termin scoala am luat bacu, bani incep sa revina la normal, si totul merge brici chiar daca nu am cu cine sa ma bucur de multe chesti, o sa vina si persoana respectiva odata si odata.

Traieste-ti viata...nu mai sta si regreta....ca nu e chiar asa lunga viata asta de ***...lasa-le ca o sa vina si ziua cand o sa dai cu subsemnatul ca primarul...nu-ti face griji pentru asta...acum se aplica sindromul FTM....nu merge...NEXT...
hai ca nu te mai plictisesc....multa bafta cu inscrierea la facultate....si FTM...

Numai bine!
Dominic is offline   Reply With Quote
Old 10-07-08, 10:21   #1714
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by y0anna View Post
nu zic asta... ma rog de-as putea face si eu la fel dupa 3 ani de chin..slabe sanse,numa ma amagesc
timpul trece... si le vindeca pe toate
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 10-07-08, 11:47   #1715
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Black Pearl View Post
Eu nu pot sa ma pun in pielea unei femei! .... eu sunt femeie!
imi cer scuze, dar nu ma pot abtine, asta e foarte tare
aleks is offline   Reply With Quote
Old 10-07-08, 15:10   #1716
y0anna
 
y0anna's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by florinel97 View Post
mergem mergem, dar chiar credeam ca ii diferita, dar nu ii in stare sa ieie atitudine, viata ei este condusa de alti la 20 ani



esti inca micuta o sa mai treci prin multe, oricum viata merge inainte, nu sta in loc pt noi astia care au necazuri de tot felul nu ma refer numai in dragoste,

sunt dezamagit de ea, ia imi trimitea mesaje la 2-3 dimineata se gandeste la mine, ma iubeste mult, dar nu o credeam, si ma intrebat o iubesc desi am ezitat si nu o iubeam i-am oferit ce vroia sa auda, pt ca stiam cu timpul o sa ma atasez de ea, pt ca aveam o parere remarcabila despre ea, respect 10 in trecut in prezent respect zero doar salutat si atat. deja am inceput sa simt cand nu merge treaba, este o vorba sfarsitul se simte nu se programeaza, in fine toate trec, si o sa apara imd alta chestia ii ca deja nu mai am incredere in ele si nu le mai cred nimic din ce zic!

totusi sunt fericit am reusit sa termin scoala am luat bacu, bani incep sa revina la normal, si totul merge brici chiar daca nu am cu cine sa ma bucur de multe chesti, o sa vina si persoana respectiva odata si odata.


cum ai reusit sa inveti la bac?? eu am acum la anu si nici nu imi sta gandu la invatat,nici nu stiu ce sa mai fac, vreo sugestie?
y0anna is offline   Reply With Quote
Old 10-07-08, 16:07   #1717
florinel97
 
florinel97's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by y0anna View Post
cum ai reusit sa inveti la bac?? eu am acum la anu si nici nu imi sta gandu la invatat,nici nu stiu ce sa mai fac, vreo sugestie?
da este o sugestie, sa iti revi din starea in care esti si totul o sa fie super bine, presimt ca o sa iei bacul cu nota mare:*succes
florinel97 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-08, 16:34   #1718
florinel97
 
florinel97's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Imi place persoana mea si ma simt bine in pielea mea!
Poate firea mea, sau poate educatia care am primit-o, m-au facut sa fiu o persoana care inca mai pun accentul pe anumite valori morale. Poate sunt de moda veche, dar sunt o persoana caracterizata prin romantism, si intr-o relatie ma implic, pun suflet; imi place sa fac mereu lucruri noi, sa surprind frumos, sa evit monotonia si plictiseala. Sunt sincer, spun lucrurilor pe nume, indiferent daca uneori asta doare. Nu am inselat niciodata si nici nu doresc sa fac asta pe viitor. Consider ca orice relatie trebui sa contina la baza incredere, sinceritate, prietenie, iar ca o relatie se construieste in timp, prin implicare si daruire.
Imi place ca din cand in cand sa ofer o floare, ca atunci cand poate o tin in brate sa ii strecor un biletel in buzunarul de la pantaloni sau de la jacheta in care sa ii spun ca tin la ea, si apoi cand a plecat sa o sun sa ii spun sa caute; imi place ca in locul unui email de exemplu, sa ii scriu de mana o felicitare sau o scrisoare si sa i-o trimit prin posta; imi place si doresc sa o fac sa se simta bine cu mine, iubita, protejata.
Cand ajung sa tin la o persoana, imi doresc sa o fac fericita!
Sunt o persoana geloasa atunci cand am motive sa fiu asa, si in general imi place sa ofer libertate. Nu imi place sa o sun din 10 in 10 minute sa o intreb ce face, unde este, dar imi place ca din cand in cand, atunci cand nu ne putem vedea, sa ii dau un telefon si prin cateva cuvinte sa ii spun ca imi e dor de ea, ca ma gandesc la ea.
Daca e sa numar 3 lucruri care nu imi plac intr-o relatie, acelea sunt: indiferenta, inselatul si minciuna. Problema este ca aproape in toate relatiile care le-am avut, am avut parte de toate aceste lucruri. Nu am intrat intr-o relatie cu prima fata care mi-a sarit in cale, ci mai intai am incercat sa o cunosc. Mi-a placut mereu simplitatea la o fata, si naturaletea ei. Dar cum spuneam, mai devreme sau mai tarziu ajung sa fiu inselat si mintit. Deja am ajuns intr-un moment in care ma simt dezamagit de toate relatiile care le-am avut, si imi este teama sa nu cand in extrema aceea prin care sa imi pierd increderea din start in orice femeie, si sa vad in ea doar o profitoare, care, cu prima ocazie, ma va insela.
Ideea e ca imi place cum sunt, nu doresc sa ma schimb, sa ajung sa mint si eu, sa insel si eu, sa imi bat joc doar pentru ca asa stiu ca nu voi mai putea sa fiu ranit. Nu mai este nimeni care sa vada lucrurile asa cum le vad eu, si sa aprecieze ceea ce si eu apreciez, in special la o relatie?
florinel97 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-08, 18:02   #1719
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

ba da, sunt destui, numai ca pentru o relatie trebuie doi, si e complicat sa gasesti omul cu care sa impartasesti aceleasi idei...
cand l-ai gasit nu-l pierde o viata daca poti, doar sa-l gasesti...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 11-07-08, 18:39   #1720
y0anna
 
y0anna's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

in ziua de azi... sincer, cine mai sta o viata intreaga cu cineva ? ar fi prea frumos
y0anna is offline   Reply With Quote
Old 11-07-08, 18:48   #1721
Dominic
Skoda Driver

Stage 4
 
Dominic's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 194
Member of:
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by y0anna View Post
in ziua de azi... sincer, cine mai sta o viata intreaga cu cineva ? ar fi prea frumos
Sunt destui...dar nu se lauda.....pentru ca ii ia lumea in ras....si asa cum s-a caracterizat si Florinel sunt multe pers care au latura sensibila...dar lumea din ziua de azi te face sa o ti mai ascunsa...
Dominic is offline   Reply With Quote
Old 11-07-08, 19:27   #1722
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

aveti mess pt discutii de genul asta, hai sa pastram discutia la subiect...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 11-07-08, 19:37   #1723
Dominic
Skoda Driver

Stage 4
 
Dominic's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 194
Member of:
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
aveti mess pt discutii de genul asta, hai sa pastram discutia la subiect...
Oky...sorry..de OFF...
Dominic is offline   Reply With Quote
Old 12-07-08, 03:17   #1724
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

revenind la subiectul threadului.. e greu ma nene sa uiti pe cineva, pe care iubesti cu adevarat... eu de ex.. de 3 ani nu pot sa uit pe respectiva.. e foarte greu.. incerc sa ma distrez cat pot.. dar uite.. e vineri noapte.. sambata de fapt.. am ajuns acasa de 10 minute, si mi-am pus un pahar de vin.. dupa primul pahar deja ma gandesc la ea.. tin sa precizez ca in astia 3 ani, ma vedeam cel putin o data pe saptamana cu ea... cea mai mare prostie e sa pastrezi legatura cu ea.. bine, nu zic.. te intalnesti pe strada cu persoana respectiva.. ii spui buna,dar trebuie sa eviti orice alt fel de contact cu ea.. ca trezesti sentimente... adica asta e parerea mea.. cel mai bine e sa nu te mai vezi deloc cu ea.. metode de uitat am auzit o gramada.. nici una nu mi-a fost de ajutor.. altele am avut destule.. dar parca nici una nu e ca ea.. grea e iubirea asta........
Dodo_998 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-08, 03:51   #1725
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

ai dreptate.si eu am recursa la varianta sa nu mai vb deloc.am 3 ani de cand m`am despartit de respectiva dar am si eu momente cand i`mi mai aduc aminte
vacaroz is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 13:02.


- Copyright 2024 4Tuning