Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 14-03-08, 14:52   #1651
BT93MAD
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

..am fost cu o fata timp de 9 luni...pauza 3 luni d zile apoi iarasi 1 zi impreuna si atat..cum p mea sa numesc faza asta..? am incercat sa fiu din nou cu ea si ghici c..p**a!) io c sa inteleg din toata treaba asta..?
BT93MAD is offline   Reply With Quote
Old 14-03-08, 14:54   #1652
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

ciorba reincalzita................
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 12:08   #1653
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by BT93MAD View Post
..am fost cu o fata timp de 9 luni...pauza 3 luni d zile apoi iarasi 1 zi impreuna si atat..cum p mea sa numesc faza asta..? am incercat sa fiu din nou cu ea si ghici c..p**a!) io c sa inteleg din toata treaba asta..?
Daca ea ti-a dat "papucii" dupa 1 zi ... nu ii mai convine ...
Treci peste ... nu e nimic de inteles.

Sau o vrea sa isi bata joc de tine.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 12:40   #1654
peugeot 206

Stage 5
 
peugeot 206's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 396
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

chiar daca te-ai impaca cu o persoana care ti-a facut mult rau doar pt ca tu o iubesti, o sa-ti dai seama in timp ca ti-ai pierdut increderea in ea si ca iti faci tie un rau...nimic nu o sa mai fie ca inainte oricat de mult ai incerca
peugeot 206 is offline   Reply With Quote
Old 22-05-08, 22:18   #1655
florinel97
 
florinel97's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Buna, am si eu o asemenea problema, acum 1 an de zile m-am combinat cu o gagica draguta, dar nu credeam ca o sa fie ceva intre noi, am vb 2 sapt cu ea pe mess la inceput, si apoi am prins-o intr-un club si m-am bagat in seama, eram putin ametit si dupa vreo 3 ore de dans m-am dat la ea, binenteles ca a refuzat nu sa lasat sarutata, eu am plecat si am lasat-o amanet in club, a doua zi am vb pe mess sa simtit super bine a fost fain bla bla bla, am zis sa o mai invit inca o data in oras, si am invitat-o si a venit, am incercat sa o sarut din nou si sa lasat:d. Din acel moment am fost impreuna, nu aveam sentimente pt ea, dupa o perioada lunga singur eram fericit, am gasit pe cineva cu care sa mai imi pierd timpul:P(egoist stiu, dar nu mi-am batut joc de ea). Noah totul bine si frumos 1 sapt, apoi cand a venit weekendul ne-am certat, ei ii placea de un amic de al meu si ala era tantalau si eu i-am furat-o si ea tot incerca dar ala nimic, si am gasit-o iar in oras si se dansa cu el si pe mine nici nu ma baga in seama, m-am enervat prin faptul ca toti prietenii mei erau de fata si radeau, chiar am vrut sa ii incing pe amandoi. In fine totul a trecut am ajuns acasa beat crita, m-am trezit a doua zi cu o durere de cap nasoala, am intrat pe mess si ma pregateam sa dau ignore, cand ma trezesc cu ea pe mine, buna cf? WTF mai ai tupeul murdar sa intri pe mine dupa ce ai facut aseara, scuze, ma chemat afara, si am mers, clar m-am impacat iara cu ea, timp de 3 luni viata un cosmar, certuri scandaluri si alte porcari, in timpul asta eu am ajuns sa pun sentimente.
Dupa 4 luni ma lasat balta , in fine mi-am revenit repede, si nu am mai avut treaba, apoi dupa 3 luni de pauza, nexam vb pe mess, nexam telefon nimic. Deja eu filtram cu alta, eram la sala cu un amic si primesc bip, la care amicul meu nu ai de gand sa vezi cine te suna, neee stiu cine ii, el se uita la telefon si stia de ea, si zice hai sa vedem ghicesti, eu Miha, mdah mai incearca odata, zic nu stiu, ia spune cine, Alexandra.
Cum ia lasa-ma sa vad, da ma oare ce o mai vrea si asta dupa atata timp, nu i-am dat importanta, mi-am continuat antrenamentul, apoi dupa 5 min primesc mesaj, CHIAR ASA SUPARAT ESTI PE MINE NICI NU MAI VREI SA IMI RASPUNZI LA BEEP, HAIDE TE ROG VB CU MINE, SCUZA-MA DACA TI-AM GRESIT. TE PUP DULCE.
La care eu da-o incolo, prietenul meu nu fii prost ia vezi ce vrea trimite mesaj, trimit mesaj: NU SUNT SUPARAT SUNT DOAR SURPRINS SPUNE EXACT CE VREI. CEAU
Primesc mesaj inapoi vreau sa ne intalnim sa vb daca vrei si tu binenteles si ai timp, prietenul meu ii clar vrea combinatie), trimit mesaj bine dar numai in weekend acuma nu am timp, si primesc inapoi ok.
Ne-am intalnit a fost foarte sincera, am aflat adevarul de ce nu a mai vrut sa fie cu mine, oricum eu stiam doar nu eram asa prost. Si daca o iert ca nu ii este bine si vrea sa fie iar cu mine, eu zic nu prea stiu daca faci din nou asa ce garantie am, nimic doar timpul daca ma lasi sa iti arat vreau sa fiu cu tine.
Ehh stiu ca am gresit dar ne-am impacat, cu niste conditi binenteles, prima greseala sau impresi ii dau verde, totul bine si frumos, ne tot certam, eu nu o iubeam si nu prea ma interesa asa mult, umblam si cu alta, fara sa stie ea binenteles, apoi ne-am despartit aproximativ 2 sapt, si eu deja ma pregateam de alta relatie, bineneles in tot acest timp nu sa culcat cu mine, dar eu mai umblam si cu altele si nu ma prea afecta. Apoi ma cauta iar si spune ca tine la mine si ma iubeste si vrea sa fie cu mine, eu am zis nu mai vreau, dar daca vrei sa fii cu mine trebuie sa faci ceva pt mine( sa te culci cu mine sa imi demonstrezi ca ma iubesti, binenteles ca nu poti sa ii zici asa ceva la o fata in fata, si ma asteptam sa plece nervoasa si sa ma lase in pace, si ma trezesc ca spune DA, dar daca nici asa nu iti dovedesc ca te iubesc nu mai stiu ce sa fac.
Am ramas socat, din aceel moment am inceput sa tin la ea mult de tot, sa culcat cu mine totul bine si frumos, sa aflu dupa inca 4 luni ceva care ma pus la pamant, ma lovit unde ma durea mai tare.
Imi tot spune ca ma iubeste si nimeni nu o sa poata schimba asta niciodata, nu nimeni nimic nu are sa schimbe asta niciodata, dupa 2 sapt, ne-am certat iara, si dupa ce ne-am certat, eu binenteles cum o iubeam am facut eu pasul spre impacare, dar ea nimic, nu raspundea la mesaje, nu raspundea pe mess, nici la telefon, oare chiar asa de rau am gresit, asa ma gandeam eu, asa de rau sa suparat, am sunat am reusit sa vb cu ea la telefon si spune am nevoie de o pauza te rog sa ma lasi in pace, la care eu pt todeauna, nu doar acuma, am zis bine te iubesc mult si ea si eu te iubesc.
Apoi dupa cateva ore cateva ore am zis sa incerc sa vb din nou cu ea, si am sunat, mesaje, nimic de la ea, chiar eram super dezamagit, doamne asa rau sa suparat pe mine, si zic haide sa trec pe la ea pe la bloc poate reusesc cumva sa o scot afara din casa, si cand ajung acolo surpriza era la altul in brate, pur si simplu am incremenit, toata lumea mea sa zdrucinat, am inghetat, nu mai stiam ce sa zic, am vrut sa plec dar nu am plecat, m-am intors inapoi cu gandul sa ii bat pe amandoi, apoi am zis ca nu rezolv nimic, si cand ma vazut ia vino tu putin sa vb cu tine. A venit, cine ii baiatul, prietenul meu, pfff cum adica prietenul tau, si mie cand aveai de gand sa imi spui, astazi cand ajungeam acasa, cum adica astazi cand ajungi acasa, chiar dupa atata timp petrecut impreuna vrei sa termini tot, DA, am incremenit, doamne ajuta-ma, pfff de cat timp esti cu el, nu ii treaba ta, dar cum sa intamplat, pai imi placea de el de mult timp si am aflat ca si lui ii place de mine si ne-am combinat, am crezut ca imi iese inima din piept de durere, tremuram, nu stiam ce sa mai fac(.

Am sters toate pozele impreuna, toate mesajele, adresa de mess, ignore, si incerc sa imi refac viata, dar nu inteleg cum putea sa ma minta asa pe fata, sa zica: ma iubeste si nimeni nu o sa poata schimba asta niciodata, nu nimeni nimic nu are sa schimbe asta niciodata, si apoi sa o vad la altul in brate, si sa imi zica "sa terminat intre noi" dar de ce nu mi-ai spus, mai bine mai lasat sa aflu singur, pai aveam de gand dar se pare ca ne-ai prins.

Oare tine la mine de ce face asta, ce sa fac(, chiar nu stiu ce sa fac! O iubesc mult.
Scuze pt greseli de ortografie dar abia tst(.
florinel97 is offline   Reply With Quote
Old 22-05-08, 22:36   #1656
Dominic
Skoda Driver

Stage 4
 
Dominic's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 194
Member of:
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

parerea mea este sa nu-i mai dai atentie...si sa incepi un alt capitol din viata....stiu ca nu e usor sa uiti dar trebuie sa mergi pe drumul asta...nu te mai intoarce...iti faci mai mult rau tie...
incearca sa te iei cu prietenii tai..sa iesi prin oras...sa faci tot felul de lucruri care sa te faca sa uiti de ea...Iar daca tinea la tine iti spunea din prima si in fata...nu trebuia sa te interesezi tu...asta dovedeste cat de mult te-a pretuit...

P.S:Uita cat mai repede capitolul ala din viata....si traieste-ti viata k e destul de scurta...
Dominic is offline   Reply With Quote
Old 23-05-08, 11:17   #1657
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

florinel, ai 21 de ani, n-ar trebui sa te afecteze asa tare o despartire, nu? sunt femei peste tot, nu e cazul sa te opresti la una, mergi mai departe si nici nu te mai uita inapoi
aleks is offline   Reply With Quote
Old 23-05-08, 15:09   #1658
florinel97
 
florinel97's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 0
Unhappy Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Da am 21 de ani, chiar ma prins rau de tot, nu ma asteptam la asa ceva din partea ei, nu o pot intelege cu 2 zile inainte sa o prind imi spune ca ma iubeste si este fericita, si eu la fel, si ne-am simtit super, si dupa 2 zile ea era cu altul, unde ii iubirea, unde a disparut totul, si am am lasat garda jos cand a fost de acord sa se culce cu mine, acuma ce fata daca ii spui chestia asta zice direct da si daca nici asa nu iti demonstrez atunci nu mai stiu ce sa fac(, eu cand a facut chestia asta am cedat, si m-am indragostit de ea la maxim.
NU o inteleg, cum a putut face asa ceva, am ramas socat!
Adevarul ii a stiu cum sa ma ia, are scoala in ea fata, parerea mea
florinel97 is offline   Reply With Quote
Old 23-05-08, 15:12   #1659
Leutzu_
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 740
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Suzuki]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Sa va spun concluzia la care am ajuns dupa ce am scris pe topicul asta de 2 ori (la interval de 2 ani si ceva)...NU AI CUM SA O UITI, asta intradevar daca ai iubit acea persoana, insa daca ai avut intradevar sentimente puternice pentru acea persoana nu o vei uita niciodata, ea va ramane undeva, intr-un coltisor ce va fi doar al ei in "inima ta". Vei invata cu timpul sa te obisnuiesti cu gandul ca nu mai esti cu ea si cand va veni vremea va aparea altcineva in viata ta si cand vor aparea sentimente pentru acea persoana vor inlocuii sentimentele vechi - insa acelea vechi nu vor disparea niciodata...vor ramane inactive undeva inauntrul tau; insa nu o vei putea niciodata...

@florinel...orice sut in fund e un pas inainte...o sa vina si alta..oricat de greu ti se pare asta crede-ma ca va veni alta...sa te uiti pe ce am scris si eu pe topicul asta si acum, dupa 6 luni pot spune "nu dispera" - iti spune o persoana care a ajuns pe calmante din cauza "durerii"...sa nu dea dracu sa faci vre-o prostie...sunt fete destule.
Leutzu_ is offline   Reply With Quote
Old 24-05-08, 02:10   #1660
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

daca va spun ca din 5 mai 2006 tot nu pot sa uit o persoana cred ca radeti de mine........ parca nici una nu e ca ea, am incercat mai multe dar fara succes.. de ceva timp am ajuns la o solutie: stau plecat cat de mult pot, distractie la fel etc.. uit de ea cat de cat.. problema e cand ajung acasa si ma pun in pat... automat imi sare gandul la ea..
Dodo_998 is offline   Reply With Quote
Old 29-05-08, 15:39   #1661
PaulM

Stage 1
 
PaulM's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 16
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Eu am avut o relatie de ~7 ani si mi-a luat relativ 1 luna sa o uit complet , dupa care au urmat inca cateva relatii rapide iar acum m-am "blocat" iar la una de aproximativ ~3ani ... )
PaulM is offline   Reply With Quote
Old 29-05-08, 16:36   #1662
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by ENigmaBoy View Post
daca va spun ca din 5 mai 2006 tot nu pot sa uit o persoana cred ca radeti de mine........ parca nici una nu e ca ea, am incercat mai multe dar fara succes.. de ceva timp am ajuns la o solutie: stau plecat cat de mult pot, distractie la fel etc.. uit de ea cat de cat.. problema e cand ajung acasa si ma pun in pat... automat imi sare gandul la ea..
Daca e posibil, eu as incerca din nou Se vede ca o iubesti cu adevarat, daca si ea vrea, bine; daca face nasoale .....mai bine nu zic
EaGle is offline   Reply With Quote
Old 29-05-08, 20:01   #1663
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

ea spune la fel ca ma iubeste.. mai ma intalnesc cu ea si nici unul din noi nu putem sa ne abtinem.. dar amandoi simtim ca nu ar mai merge relatia dintre noi.. acum am batut un record.. de pe 4.03.08 nu m-am mai intalnit cu ea, nici nu am mai sunat`o.. de paste mi-a dat mesaj si eram chiar nesimtit daca nu-i raspundeam.. sper din tot sufletul sa o uit.. sincer, vreau o vreme sa nu mai tin la nimeni.. sa ma iubesc doar pe mine.. sa mai simt si eu putin cum e sa fii pusti
Dodo_998 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-08, 00:05   #1664
florinel97
 
florinel97's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Salut
Ultima oara cand am postat am inceput sa citesc tot, am citit toate cele 111 pagini din care pot spune am invatat multe, chiar am reusit sa mai uit de fosta, pot spune ma simt mult mai bine, primele zile au fost un cosmar, toata ziua ma gandeam la ea, daca faceam asa era mai bine si tot felul de situati, noaptea cand ma puneam in pat tot la ea ma gandeam si adormeam cu ea in gand o visam, ma trezeam pe la 2-3 dimineata si iar adormeam cu ea in gand, dimineata la 8 ma trezeam cu gandul la ea si nu mai puteam sa adorm, nu aveam pofta de mancare nu puteam sa mananc, dar incet incet mi-am mai revenit, nu mai ma gandesc chiar toata ziua la ea, am inceput sa mananc bine cu o pofta de mancare de nu imi vine sa cred, am inceput sa dorm fara sa o mai visez, nu mai ma trezesc noaptea, si dorm pana pe la 12 dupamasa, am inceput incet sa imi revin, dar imi este frica nu cumva sa ma intalnesc cu ea, daca o sa ma intalnesc cu ea la tot ce am lucrat pana acuma, toate sentimentele au sa iese la suprafata, oricum tot o iubesc mult, si daca ar veni inapoi cred ca i-as mai da o sansa desi cred ca nu merita si iar o sa faca asa. Nu stiu daca ar veni inapoi ce spune-ti sa o mai primesc inapoi sau sa imi vad linistit de viata?
florinel97 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-08, 00:07   #1665
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

eu de vise numai zic... parca as vrea sa visez incontinuu...
Dodo_998 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 07:05.


- Copyright 2024 4Tuning