Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 03-12-09, 11:42   #2551
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

...am mai spus parca ca razbunarea e arma prostului?!?

... se poate tine si altfel ocupat, nu doar asa. Are 18 ani, nu 50, incat sa ii se para ca viata lui nu mai are rost fara o ea!
Magos is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 11:49   #2552
florinel97
 
florinel97's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Haide lasama cu vrajeala ca razbunarea ii arma prostului, daca el crede ca merita sa se razbune cine esti tu sa ii zici ce sa faca, ca vezi doamne daca cineva vrea sa se razbune pe tine o sa se gandeasca stai ca razbunarea ii arma prostului, stie el foarte bine ce face, ce legatura are sexu cu razbunatu i don't get it , dupa ce face ce am zis eu dispare din viata lor nu trebe sa le spuna lor nimic dar se simte el impacat si linistit, cine o facut asa stie despre ce vorbesc si nu cred ca regreta nici unu ca a mai ars pe una, hai sa fim seriosi
florinel97 is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 12:44   #2553
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
Noutati...

Am stat de vorba cu tipa-n cauza. E frustrata din anumite probleme - ea stie mai bine care e problema ei.
Ceva ce nu s-a intamplat pana acum: si-a cerut scuze din proprie initiativa pentru cacatul pe care l-a mancat ieri si s-a motivat ca a spus totul la nervi, datorita unei comunicari insuficiente. A rabufnit. A spus ce nu i-a convenit si a folosit niste cuvinte tembele. A analizat la rece si si-a cerut scuze.

Nu pot ierta jignirea, dar pot aprecia gestul de a da inapoi.
Am decis sa trec peste pana dupa Revelion. Pe principiul "fa-te dracu pana treci puntea", am decis sa o las sa aibe impresia ca am iertat-o. Raresc insa discutiile cu ea, raresc intalnirile cu ea... raresc sexul cu ea. Trecem peste Revelion si ne orientam catre o persoana mai buna.

Cine este rational, va intelege adevaratele motive pentru care nu inchei acum relatia:
- am facut deja programari, rezervari, etc pentru Revelion pentru 2 persoane, iar eu nu vreau sa imi distrug sansa de a ma distra de Revelion - amandoi am platit... nu am ce face.
- in seara de Revelion, fac si eu ceva - toti avem o necesitate fiziologica nu?

Dupa Revelion... schimbam foaia!
Ehhh...vezi tu....oricum stai linistit k nu esti singurul obsedat sexual =))...eu am auzit mai multe dar nu mi lea zis la despartire ) mi lea zis cand ne certam

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
1. Nu suporta masinile, nu suporta forumurile auto, nu suporta nimic ce e legat de 4 roti/2 roti. Ii place insa sa se urce in masina si sa fie dusa in x si y loc. Deci pe forum... slabe sanse sa intre. Daca printr-un absurd intra... asta e: cum ea a spus lucruri la "nervi", asa am facut-o si eu.

2. Ca nu vad pasaret de la ea de Revelion... I highly doubt that. Dar daca se intampla... d'aia exista 30 de persoane care fac Revelionul cu noi, si d-aia sunt mai multe fete in grup, decat baieti. Tot iese ceva.

3. E cazul sa fac un "back-up". Just in case.
Eiii da??? Nu fi asa sigur k asa ziceam si eu :-" pana intr'o zi cand sa intru de la pc ei pe 4tuning vad acolo pagini accesate...pagini cu find all posts by morpheusmaster ) Ce ma apucat rasul )...si eu sigur nu intrasem . Oricum NICIODATA nu zi NICIODATA.

+ eu acum nu as putea fi cu una care nu aaare nici cea mai mica afinitate cu 2/4 roti. Vorbesc cu o tipa care e ca prietena ta...dar nu pot sa o sufar ca'i asa paralela...si mai imi sare si mie in cap ca "ce's asa?"....ohh...my god...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 13:06   #2554
ovidiums
Freehand Design Team Member

Stage 5
 
ovidiums's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 480
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

nu poti sa uiti persoana pe care ai iubit-o. si de ce sa o uiti?
ovidiums is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 14:10   #2555
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Eiii da??? Nu fi asa sigur k asa ziceam si eu :-" pana intr'o zi cand sa intru de la pc ei pe 4tuning vad acolo pagini accesate...pagini cu find all posts by morpheusmaster ) Ce ma apucat rasul )...si eu sigur nu intrasem . Oricum NICIODATA nu zi NICIODATA.

+ eu acum nu as putea fi cu una care nu aaare nici cea mai mica afinitate cu 2/4 roti. Vorbesc cu o tipa care e ca prietena ta...dar nu pot sa o sufar ca'i asa paralela...si mai imi sare si mie in cap ca "ce's asa?"....ohh...my god...
1. Ma doare la banana - serios ti-o spun, bro!
2. Cand imi aleg o gagica ma bazez pe ce are in cap, ce corp are si cum arata la fatau. Nu ma intereseaza daca are sau nu afinitati in domeniul auto, dar daca are afinitati... primeste puncte suplimentare.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 14:13   #2556
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by MihaiS View Post
Decat sa isi bata ea jok de tine.... mai bine sa moara masa...
ce e aia "joca"? şi... ce fel de masă? de ping-pong? sau mă-sa cumva?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 14:21   #2557
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
1. Ma doare la banana - serios ti-o spun, bro!
2. Cand imi aleg o gagica ma bazez pe ce are in cap, ce corp are si cum arata la fatau. Nu ma intereseaza daca are sau nu afinitati in domeniul auto, dar daca are afinitati... primeste puncte suplimentare.
1. Stiu =))
2. Si eu la fel si cred ca majoritatea celor cu cap procedeaza la fel...dar de acolo pana a te lua la bani marunti ca ce tot iti bagi banii n masina, ca ce tot vezi in asta...ca ce tot si tot asa...e cale lunga si crede'ma ca ti se iuteste Intelegi tu ce doream sa zic...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 14:30   #2558
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
Aseara am primit unda verde pe motivul ca sunt nesimtit si ca sunt obsedat de sex.
Nu stiu ce inseamna sa fii obsedat de sex...

Orice gagica gaseste motive de dat papucii... but none of them are real.
de parcă ar fi prima dată

Quote:
Originally Posted by Magos View Post
Baieti, eu cred ca aici este alta treaba (in ceea ce priveste problema cu obsedat sau nu de sex): niciunul din voi doi nu si-a gasit persoana pe masura, cum nici una din cele doua (a lui Mustang si a lui Mihai) nu si-a gasit "nasul".

Si nu o spun ca rautate, dar sunt oameni si oameni, cu dorinte si dorinte si pasiuni si pasiuni. Nu toti sunt amatori de sex, dar asta nu ii face oameni rai sau banali. Si fiecare isi are "perechea", ca sa zic asa...
subscriu...

Quote:
Originally Posted by MihaiS View Post
"nasa" am gasit-o dar am ales sa ma intorc la fosta decat sa incerc o relatie cu ea. am "tinut-o" 3 luni si apoi m-am aruncat in bratele fostei... stupid me....
cu totii am facut greșeli d-astea
Quote:
Originally Posted by Dripci View Post
Man, te-ai gandit vreodata...daca fosta-ta (actuala-ta..dracu' stie) citeste forumul ? :\ Nu spun asta ca si cum te-as trage la raspundere sau ceva asemanator..dar asa..ca idee..
atunci o salutam cu drag
Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
Pai ce palaria mea? Doar sunt obsedat sexual.
si un misogin
Quote:
Originally Posted by ovidiums View Post
nu poti sa uiti persoana pe care ai iubit-o. si de ce sa o uiti?
exact...asta spuneam și eu acum ceva timp. Nu ai cum s-o uiți, doar treci peste.
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 17:07   #2559
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by florinel97 View Post
73dy fratica bagate pe prietena ei si arde'o, spunei ca asa se razbuna la greu pe ea , combino sa te culci cu ea, mai culcate odata si cu disperata fa ceva nou la pat pe motiv ca daca te iubeste face, si apoi eject la amandoua, o mai arzi odata si pe fosta aia de 3 ani si apoi ignore la toate 3 si incepi un nou capitol din viata ta, stiu ca ii greu dar foloseste asta in avantaju tau si o sa iti treaca mai repde dragostea daca esti ocupat
ce-ai frate...ce-am aflat azi te doare capul) cea cu care am fost eu...am aflat de la prietena asta a ei ca s-a impacat cu cel care a fost inaintea mea) si prietena asta a ei vrea doar sa fim buni prieteni ca ma rog...ea vrea sa se razbune si tot asa...oricum din fericire nu prea ma mai afecteaza ce face asta...deci tot raul spre bine
73dy is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 17:12   #2560
julaikos
Oltcit Driver

Stage 5
 
julaikos's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 6,455
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

ce vorbiti voi aici,viata bate campii )
doar asa de curios edy cati ani are fatuca asta?nu de alta dar pana pe la 18-19 ani nu prea au nimic in terteata fetele,adica habar n-au ce vor,si daca au habar,fac cum fac si iese fix pe dos ...bucura-te de ele cat mai poti si treci la nivelu urmator,adica sa te bucuri de altele
julaikos is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 17:16   #2561
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

) deci foarte adevarata treaba care mi-ai spus-o intradevar...habar n-are ce vrea...are 16 anisori si speram sa-i aiba cu un scop...fosta mea era cu 1 an mai mare si oricum...parea sa fie mai bine...singurul fraier eu am fost...nu trebuia sa tin la asa specimen...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 17:25   #2562
KAY_

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,029
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Style in Motion]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Ale dreaq de mici sunt periculoase, spune o lu ma sa ca fumeaza si ca numai e fata mare .
KAY_ is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 17:28   #2563
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

ce-ai man) maica-sa...pacat de ea ca e femeie serioasa...si taica-su la fel...sunt oameni instariti si stiu ce au la usa...eu nu prea stiam si mereu ii luam apararea...cu toate astea ma intelegeam bine cu ai ei...daca i-as mai spune si astea...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 20:48   #2564
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

stii aia cu femeile si franele de dacie ....
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 20:53   #2565
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

frate deci nu stiu cum sa spun...ma simt mai bine...adica mai liber...deja incepe sa nu-mi mai pese...la cate mi-a facut incepe sa mi se ia destul de radical
73dy is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 18:47.


- Copyright 2024 4Tuning