Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 22-10-10, 04:14   #2851
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Eu nu înţeleg anumite persoane care postează aici în primul rând despre viaţa lor ( că totuşi acest subiect face parte din viaţa noastră ) dar pur şi simplu nu înţeleg ideea topicului , eu postez acum aici că sinceră să fiu nu am ce face , n-am somn şi chiar mă plictisesc , în fine ...

Dacă aveţi probleme credeţi că situaţia voastră se va rezolva postând aici ? Când o să înţelegeţi că suntem într-o generaţie de tot rahatul , pe româneşte ? Femeiile din ziua de azi nu se uită decât la bani şi să iasă cât mai mult în centrul atenţiei ...

Găsesc frumos un tip cu bani , maşină , casă , căţel purcel...şi aia e ...concluzia - femeie întreţinută .
Există cazuri FOARTE rare când mai dai de o fată - femeie care să fie pe picioarele ei şi cu capul pe umeri .

Eu de exemplu , am câteva prietene care sunt pe aceiaşi temă cu mine şi pot discuta lejer una alta de maşini , motoare şi mai ştiu eu ce dar când mă uit în trecut şi mă mai întâlnesc cu vreo fostă prietenă de şcoală sau din vecini , durerea de cap care o am în momentul în care port " o discuţie " cu respectiva vine de la sine . Nu ştiu decât ...fatăăăă , acum sunt cu x dar e mai mare decât mine cu 10-15-20 de ani dar are bani fatăăăăă şi mi-a luat geanta , ceas, maşină etc , are mulţi bani şi mă plimbă peste tot... nu-mi vine decât să-i zic ...du-te fha şi spânzură-te.

Am mulţi prieteni care au avut relaţii bune de vreo 3-4 ani şi am discutat cu ei că na , e bine să ai un umăr pe care să " plângi " şi în mare parte nu am constatat decât că X-uleasca a plecat cu altul , că avea maşină mai mişto sau că se săturase de monotonie.

Mai am câteva cunoştinţe care mă mai invită la un suc etc , de gen feminin mă refer şi ce fac dânsele , stau şi îmi povestesc că tocmai au ieşit dintr-o relaţie buuun , păi de ce ? Că săracul băiat muncea prea mult şi nu avea timp de ea , săracul băiat o înşhela că avea prea multe fete în lista de mess , săracul băiat vroia să iasă cu prietenii şi dacă o lua şi pe ea domne da ce facem cu ăia ? Păi în pana mea , aşa nu e bine aşa nu e bine ...dar cum e bine ?
Când ele vor să se uite la un film sau să meargă la un suc sau la cumpărături etc ...băiatul merge târâş că altfel se supără prinţesa ...dar dacă e vorba să iasă şi EL la un meci cu băieţii , la o bericică , la un fotbal ...la o sămânţă la colţ de stradă ....oooo show mare , ţipete , urlete , lacrimi şiroaie şi stat 1 săptămână în casă ( prinţesa ) că domne o înşhală băiatul ale dreq mai am parte de show-uri d-astea câteodată şi îmi vine să-i bag eu nişte carne în frigider "drăguţei "


Concluzia , părerea mea care este pentru ăştia părăsiţi şi ieşiţi din relaţii :

Mergeţi mai departe oricât de dureros ar fi , dacă se vede că nu merită să luptaţi pentru ea ..lăsaţi-o aşa cum e , în fond este pierderea ei !

Last edited by DTH; 22-10-10 at 04:20.
DTH is offline   Reply With Quote
Old 22-10-10, 11:19   #2852
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

MDB...ai coa3 fato ) Cata dreptate ai putut avea in cele scrise...cu atat mai frumos a fost ca a iesit pe gura unei FEMEI! Tiam zis ai coa3 (it's a good thing )
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 22-10-10, 11:39   #2853
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

mdb o sa pun in rama postul asta si o sa-i arat si prietenie sa nu o apuce cine stie ce ganduri
faza nasoal e ca multe fete au fost educate asa de catre parinti...
fata mamii sa cauti unu destept, cuminte cu bani care sta numai dupa curu tau si sa nu fii proasta lui sa plangi dupa el sau sa mergi unde vrea el.. la terasa cu prietenii lui sa la acasa la vreun prieten de-al lui cine stie ce vagabond
ea intelege ca tre sa gaseasca unu cu bani (destept nu prea gaseste) sa nu o insele dar ea sa-l tina la degetu mic si daca se poate in lesa, dar ea are dreptul sa-l insele daca gaseste altul cu mai multi bani. na. e logic si perfect normal ca ala are mai multi bani si asta ii cumpara odata la 3 zile o geanta sau cizme noi celalalt cumpara doar la saptamana. si unde mai pui ca mass-media e plina de astfel de cazuri in care apar culmea si mamele lor pe post si spun ca fetitele lor nici inca majore sau luat din iubire cu mumia de 1001 ani care nu mai tine minte de cand i sa sculat si sigur nu conteaza contul de 500 mil euro din banca. ei se iubesc cu adevarat
atunci proastele din ziua de azi ce sa inteleaga?
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 22-10-10, 12:27   #2854
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

aici e problema , ca nu stiu sa gandeasca pt ele.nu stiu ce vor si se dau una dupa alta si se lasa influentate din toate partile.spiritu de turma
nu stiu...e oarecum ciudat ca n-au creier nici macar sa-si dea seama ce vor de la viata...
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 22-10-10, 12:58   #2855
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
MDB...ai coa3 fato ) Cata dreptate ai putut avea in cele scrise...cu atat mai frumos a fost ca a iesit pe gura unei FEMEI! Tiam zis ai coa3 (it's a good thing )
Mulţumesc frumos

Quote:
Originally Posted by vacaroz View Post
mdb o sa pun in rama postul asta si o sa-i arat si prietenie sa nu o apuce cine stie ce ganduri
faza nasoal e ca multe fete au fost educate asa de catre parinti...
fata mamii sa cauti unu destept, cuminte cu bani care sta numai dupa curu tau si sa nu fii proasta lui sa plangi dupa el sau sa mergi unde vrea el.. la terasa cu prietenii lui sa la acasa la vreun prieten de-al lui cine stie ce vagabond
ea intelege ca tre sa gaseasca unu cu bani (destept nu prea gaseste) sa nu o insele dar ea sa-l tina la degetu mic si daca se poate in lesa, dar ea are dreptul sa-l insele daca gaseste altul cu mai multi bani. na. e logic si perfect normal ca ala are mai multi bani si asta ii cumpara odata la 3 zile o geanta sau cizme noi celalalt cumpara doar la saptamana. si unde mai pui ca mass-media e plina de astfel de cazuri in care apar culmea si mamele lor pe post si spun ca fetitele lor nici inca majore sau luat din iubire cu mumia de 1001 ani care nu mai tine minte de cand i sa sculat si sigur nu conteaza contul de 500 mil euro din banca. ei se iubesc cu adevarat
atunci proastele din ziua de azi ce sa inteleaga?
Păi da normal , e greu să pui mâna la muncă ...lasă că are boşorogu bani , dă colţu şi poate poate îi rămâne şi ei de ceva pus pe masă ...

Quote:
Originally Posted by Tzzantaru View Post
aici e problema , ca nu stiu sa gandeasca pt ele.nu stiu ce vor si se dau una dupa alta si se lasa influentate din toate partile.spiritu de turma
nu stiu...e oarecum ciudat ca n-au creier nici macar sa-si dea seama ce vor de la viata...

Nu au ce să gândească din moment ce în loc de creier sunt tărâţe
DTH is offline   Reply With Quote
Old 22-10-10, 15:23   #2856
MihaiS
Opel Driver

Stage 5
 
MihaiS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,153
Member of:
[Opel]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

MDB AI PRIETEN?

sper ca ai inteles ideea...
MihaiS is offline   Reply With Quote
Old 22-10-10, 16:44   #2857
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

totul este foarte simplu: din/dupa comportamentul EI rezulta conduita LUI in relatie!
Cine are cap sa gandeasca isi da seama ce am vrut sa spun, cine nu... nu merita sa explic
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 22-10-10, 18:22   #2858
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by MihaiS View Post
MDB AI PRIETEN?

sper ca ai inteles ideea...
Yep merem pe 3 anişori


Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
totul este foarte simplu: din/dupa comportamentul EI rezulta conduita LUI in relatie!
Cine are cap sa gandeasca isi da seama ce am vrut sa spun, cine nu... nu merita sa explic
Eu n-am cap am tărâââţţeeeeeee ))
DTH is offline   Reply With Quote
Old 26-10-10, 20:08   #2859
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

brb sa fac un caca si vb

am ajuns la o concluzie .

e moale , nu mancati iaurt si ciocolata

uneori nu se merita nici macar sa le deschizi usa , iar ceea ce se promoveaza in tara si pe sticla este ce isi doresc ele , mai devreme intrasem pe un site si era andreea nu stiu cum si cica ce vrei sa fac si binenteles era cam dezbracata . exceptant comentariile cu oral cu muie si mai stiu eu ce ... am scris sa CITESTI O CARTE

bine in fine stai linistit ca femeile vin si trec
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 27-10-10, 09:20   #2860
nymo
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Ello all :P
hop top si eu pe aici )) intr un moment in care binenteles trec si eu prin asa ceva ... man nu e nevoie sa devi nesimtit ... in oricare din cazuri fiecare avem partea de vina . Cel mai usor sa treci peste este sa realizezi u ceea ce ai nevoie si cum e ... ai nevoie de socializare ... cu cat mai multe persoane noi cu atat mai multe idei cu cat mai multe persoane de sex opus cu atat realizezi mai mult ca defapt .. ea avut de pierdut dak te a lasat... in momentul in care realizezi ca nu era nici pe departe ceea ce ai nevoie ... ai sa incepi sa scapi de stresul de a te mai gandi la ea )) nu e mare scofala ... e de la sine venit odata cu timpu ... trebuie sa ai rabdare ... iar ... o tipa noua nu e neaparat solutia , deoarece esti intr un moment in care nu prea mai ai incredere intr o persoana, si posibil sa nu ai nici un sentiment pt ea/el doar sa fie aproape cineva de tine ... oricum ar fi .. pe cine vei avea langa ai grija sa nu faci si tu ceea ce ti s a intamplat tie ... nu deveni nesimtit... Psyho ... man imi pare rau pt tine ... dak tu n ai avut parte de ceva frumos... si dak pt tine o tipa inseamna doar aparat multifunctional .... man trezeste te.... viata e frumoasa dak stii sa ti o faci cu mana ta... niciodata nu te lasa pagubas )) fiecare impediment din viata trebuie tratat ca un pas care sa ne deschida ochii spre viitor...
Dupa mult timp iti vei da seama ca nu vei uita indiferent de cum se intampla o persoana... totul e sa treci u peste...
si apropo .... bai dc sa ne plafonam aici ... in ideea ca suferim dupa o anumita persoana ... nu are nici un rost hai sa vedem doar partile frumoase si .... wtf... avem o varsta in care multi dintre cei de aici n au de gand chestii serioase (casatorie/ copii.. alea alea)
... cat despre ce gandesc ele.... tzantarule ... dak vreun barbat intelege cum gandesc sau o femeie cum gandeste un barbat ... persoana respectiva innebuneste mai mult ca sigur )) noi suntem total diferite de ele )) din cate am cam reusit eu sa mi dau seama ... majoritatea tipelor din ziua de azi ... sunt precum maimutzele... nu lasa o creanga pana nu prind de alta... scuze fetelor ca sunt misogin ... dar cam asa .... vreti sa aveti totul... dar dak e totul nu e bine ca e prea asa oferit fara nici un efort... oricum am face niciodata nu ne e bine ... asa ca ... dragilor nu le mai faceti pe plac.... faceti sa va fie voua bine nu persoanei de langa.... dak coincid ideile atunci pretuieste ce ai, dak nu ) mare e gradina domnului avem si noi si le ce gasi ...
o persoana mai nebuna in mare ei glorie ) mi a zis la misto ... de orice femeie e satula un barbat... si nici acum nu cred ca si da seama cata dreptate are )))))
nymo is offline   Reply With Quote
Old 27-10-10, 09:36   #2861
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by nymo View Post
Ello all :P
hop top si eu pe aici )) intr un moment in care binenteles trec si eu prin asa ceva ... man nu e nevoie sa devi nesimtit ... in oricare din cazuri fiecare avem partea de vina . Cel mai usor sa treci peste este sa realizezi u ceea ce ai nevoie si cum e ... ai nevoie de socializare ... cu cat mai multe persoane noi cu atat mai multe idei cu cat mai multe persoane de sex opus cu atat realizezi mai mult ca defapt .. ea avut de pierdut dak te a lasat... in momentul in care realizezi ca nu era nici pe departe ceea ce ai nevoie ... ai sa incepi sa scapi de stresul de a te mai gandi la ea )) nu e mare scofala ... e de la sine venit odata cu timpu ... trebuie sa ai rabdare ... iar ... o tipa noua nu e neaparat solutia , deoarece esti intr un moment in care nu prea mai ai incredere intr o persoana, si posibil sa nu ai nici un sentiment pt ea/el doar sa fie aproape cineva de tine ... oricum ar fi .. pe cine vei avea langa ai grija sa nu faci si tu ceea ce ti s a intamplat tie ... nu deveni nesimtit... Psyho ... man imi pare rau pt tine ... dak tu n ai avut parte de ceva frumos... si dak pt tine o tipa inseamna doar aparat multifunctional .... man trezeste te.... viata e frumoasa dak stii sa ti o faci cu mana ta... niciodata nu te lasa pagubas )) fiecare impediment din viata trebuie tratat ca un pas care sa ne deschida ochii spre viitor...
Dupa mult timp iti vei da seama ca nu vei uita indiferent de cum se intampla o persoana... totul e sa treci u peste...
si apropo .... bai dc sa ne plafonam aici ... in ideea ca suferim dupa o anumita persoana ... nu are nici un rost hai sa vedem doar partile frumoase si .... wtf... avem o varsta in care multi dintre cei de aici n au de gand chestii serioase (casatorie/ copii.. alea alea)
... cat despre ce gandesc ele.... tzantarule ... dak vreun barbat intelege cum gandesc sau o femeie cum gandeste un barbat ... persoana respectiva innebuneste mai mult ca sigur )) noi suntem total diferite de ele )) din cate am cam reusit eu sa mi dau seama ... majoritatea tipelor din ziua de azi ... sunt precum maimutzele... nu lasa o creanga pana nu prind de alta... scuze fetelor ca sunt misogin ... dar cam asa .... vreti sa aveti totul... dar dak e totul nu e bine ca e prea asa oferit fara nici un efort... oricum am face niciodata nu ne e bine ... asa ca ... dragilor nu le mai faceti pe plac.... faceti sa va fie voua bine nu persoanei de langa.... dak coincid ideile atunci pretuieste ce ai, dak nu ) mare e gradina domnului avem si noi si le ce gasi ...
o persoana mai nebuna in mare ei glorie ) mi a zis la misto ... de orice femeie e satula un barbat... si nici acum nu cred ca si da seama cata dreptate are )))))
Nu e bine nici asa,maine poimaine te trezesti ca nu mai avem nevoie noi de femei si ele de noi.
In fond si la urma urmei e asa de mare oferta incat e imposibil sa nu gasesti altceva.
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 27-10-10, 14:28   #2862
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Hoţii îţi cer banii sau viaţa ; femeile le vor pe amândouă . – Samuel Butler
DTH is offline   Reply With Quote
Old 27-10-10, 16:04   #2863
MihaiS
Opel Driver

Stage 5
 
MihaiS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,153
Member of:
[Opel]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Hoţii îţi cer banii sau viaţa ; femeile le vor pe amândouă . – Samuel Butler
amin...

mai e una. "tindem a avea incredere in cei pe care nu-i cunoastem deoarece acestia nu ne-au deceptionat niciodata" Samuel Jonson
MihaiS is offline   Reply With Quote
Old 01-11-10, 20:58   #2864
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

te mananca-n cur ?? scarpina-te cu carbid parazitii
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 02-11-10, 02:42   #2865
marius3030

Stage 5
 
marius3030's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 3,061
Member of:
[Fiat]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

esti nebun rau Psycho..))),dar ai dreptate!!!
marius3030 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 06:22.


- Copyright 2024 4Tuning