Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 20-09-09, 22:36   #2251
DiavoLLo
Ford Driver

Stage 5
 
DiavoLLo's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,045
Member of:
[FORD]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

de uitat cine zice ca poate minte....toata viata vrand-nevrand iti mai aduci aminte....si tot o sa mai faci comparatii : pai XXXX facea asa si actuala nu face...acum toata chestia e sa nu spui cu voce tare asta.. ca devine si actuala fosta....plus ca o pui si pe cea cu care esti intr-o postura aiurea....
DiavoLLo is offline   Reply With Quote
Old 20-09-09, 22:45   #2252
GJ 64 GAB

Stage 5
 
GJ 64 GAB's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 6,033
Member of:
[Moderators]
[Hyundai]
[Opel]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Cel mai bine e să stai izolat de persoana pe care o iubeşti!...
Fără sms-uri, fără vorbit pe mess, fără nimic!...
Şi să cauţi să te combini cu o fată care probabil te-ar face şi mai fericit şi care te merită cu adevărat!...
GJ 64 GAB is offline   Reply With Quote
Old 21-09-09, 22:25   #2253
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Esti nebun .. esti nebun .. sa te mariti insori .. doamneeeee )
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 05:07   #2254
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

deci cum vine treaba asta ... am fost cu o fata 1 an si 2 luni si azi imi da papucii ca cica nu sunt la fel de tandru cu ea cum e ea cu mine . si ea tot incerca sa ma schimbe sa ma faca sa fiu cum ar vrea ea , desi eu nu as putea sa fac lucru asta adik sa o pup toata ziua si sa o tin in brate. deci mia sarit tot somnu cand am vazut mesajul.si durerea din suflet nu pot sa o descriu acuma. a fost prima mea iubire la care am tinut f mult mai bine imi taia cineva o mana si tot nu ma durea asa tare :-< ce remedii inafara de iesit in oras cu baietii si betie imi recomandati ?
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 07:35   #2255
gbry_el_05-RSG
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
gbry_el_05-RSG's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,700
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

gandirea si atitudinea pozitiva conteaza mult. nu cauta sa cauti explicatii sau sa vezi cine e vinovat. traieste viata. e prea scurta. am invatat ca dupa alta tot o alta vine.... tot ea are de pierdut. nu tu.
gbry_el_05-RSG is offline   Reply With Quote
Old 28-09-09, 08:57   #2256
Lecca

Stage 5
 
Lecca's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 389
Member of:
[KIA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by vlad_Mafiotu View Post
deci cum vine treaba asta ... am fost cu o fata 1 an si 2 luni si azi imi da papucii ca cica nu sunt la fel de tandru cu ea cum e ea cu mine . si ea tot incerca sa ma schimbe sa ma faca sa fiu cum ar vrea ea , desi eu nu as putea sa fac lucru asta adik sa o pup toata ziua si sa o tin in brate. deci mia sarit tot somnu cand am vazut mesajul.si durerea din suflet nu pot sa o descriu acuma. a fost prima mea iubire la care am tinut f mult mai bine imi taia cineva o mana si tot nu ma durea asa tare :-< ce remedii inafara de iesit in oras cu baietii si betie imi recomandati ?
asta e vrajeala bro lipsa de tandrete e un motiv maxim de cearta sau discutie, nici un caz de despartire. In orice caz, iti recomand un special gold, multe femei in jur si muzica. enjoy!
Lecca is offline   Reply With Quote
Old 29-09-09, 14:45   #2257
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by vlad_Mafiotu View Post
deci cum vine treaba asta ... am fost cu o fata 1 an si 2 luni si azi imi da papucii ca cica nu sunt la fel de tandru cu ea cum e ea cu mine . si ea tot incerca sa ma schimbe sa ma faca sa fiu cum ar vrea ea , desi eu nu as putea sa fac lucru asta adik sa o pup toata ziua si sa o tin in brate. deci mia sarit tot somnu cand am vazut mesajul.si durerea din suflet nu pot sa o descriu acuma. a fost prima mea iubire la care am tinut f mult mai bine imi taia cineva o mana si tot nu ma durea asa tare :-< ce remedii inafara de iesit in oras cu baietii si betie imi recomandati ?
scurt pe doi: s-a plictisit sau si-a gasit pe altul si nu avea motiv sa-ti dea verde
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 29-09-09, 15:42   #2258
sergiuhusca

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Pai sfaturile sunt de prisos..Crede-ma!
Va trece de la sine...dar nu pe moment...
sergiuhusca is offline   Reply With Quote
Old 30-09-09, 19:30   #2259
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

deci de acuma nu mai cred nici o femeie niciodata ! ea iti zice ca te iubeste ca nu vrea sa se desparta niciodata de tine ca esti singura iubire de viata ei si vrajeli... si dupa 1 an se plictisesc si iti da papucii ! FEMEILE SUNT CELE MAI PERVERSE ! gata de acuma m-am fript ma luat de lache fata asta . macar sa`mi fie invatatura de minte !
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Old 30-09-09, 20:40   #2260
sergiuhusca

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Asa spui tu acum...Dar data viitoare vei pune iarasi botul...e o chestie fireasca.
sergiuhusca is offline   Reply With Quote
Old 30-09-09, 22:51   #2261
GJ 64 GAB

Stage 5
 
GJ 64 GAB's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 6,033
Member of:
[Moderators]
[Hyundai]
[Opel]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by vlad_Mafiotu View Post
deci de acuma nu mai cred nici o femeie niciodata ! ea iti zice ca te iubeste ca nu vrea sa se desparta niciodata de tine ca esti singura iubire de viata ei si vrajeli... si dupa 1 an se plictisesc si iti da papucii ! FEMEILE SUNT CELE MAI PERVERSE ! gata de acuma m-am fript ma luat de lache fata asta . macar sa`mi fie invatatura de minte !
Odată şi odată, toţi o muşcăm! Asta este, frate, să nu ai încredere niciodată în femei, chiar dacă te mint ele că îţi oferă şi luna de pe cer!
Dar vorba aia: "Un şut în fund, un pas înainte!..."
GJ 64 GAB is offline   Reply With Quote
Old 01-10-09, 00:43   #2262
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

iti recomand un xxl .. sau un crank

daca incearca sa te schimbe sa-i dai viteza , pentru ca , daca nu te place asa cum esti sa isi caute pe altu ... care sa-i sufle-n c*r si sa fie un lingau

cheers mate
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 01-10-09, 01:09   #2263
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

psycho chestia asta iam spus si eu ei...insa eu am o frica ca nu am sa gasesc pe alta mai buna ca asta . + ca eu nu prea sunt un lady`s man, adik nu arat f bine si cine stie daca o sa mai fie una sa`i placa de mine si sa aiba si calitati cam la asta ma gandesc eu..ahh deci imi vine un dor de ea imi vine sa pun mana pe telefon sa o sun ( nu mai poot nu pot sa dorm de 2 zile vb serios
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Old 01-10-09, 07:06   #2264
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Motivul pe care l-a invocat fata este un motiv fals. Adevaratul motiv e altu': s-a saturat sau avea deja o "negociere" cu altul si a zis sa iti dea verde ca sa nu i se strice planurile.

Vorbim logic si doar teoretic... De multe foarte multe ori, femeile sunt motivate sa "dreseze" barbatul si sa il aduca asa cum vor ele. Nu reusesc usor, le motiveaza sa stea in continuare cu el si in timp ajung sa il iubeasca asa cum e el, sau chiar reusesc in timp indelungat sa il schimbe usor-usor, treptat-treptat si sa fie pe placul ei. Teoretic, daca nu i-ai facut toate poftele, ea trebuia sa fie calare pe capul tau, pentru ca se atasa de tine, o intriga faptul ca nu poti fi schimbat si o motiva sa incerce si alte metode.

Foarte putine sunt cele care chiar stau cu un tip care le sufla-n cur si le fac toate poftele, aranjandu-si planurile dupa ele si / sau comportandu-se cum vor ele.

Lasa... ca ea a pierdut.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 01-10-09, 09:07   #2265
sergiuhusca

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Mafiotule...fiecare are o pereche in lumea asta...Nu-ti fa griji...Cine rade la urma, rade mai bine...
sergiuhusca is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 01:49.


- Copyright 2024 4Tuning