Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 12-06-09, 17:02   #2191
julaikos
Oltcit Driver

Stage 5
 
julaikos's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 6,455
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by joy4 View Post
nu pui nimic in nici un colt... se sterge tot, ca si cum nici nu ar fi existat.
n-are rost sa pastrezi nimic, pt ca, atunci cand o sa regasesti acele "amintiri" o sa revina sentimente si durere si si si .... cel mai bine, stergi tot si mergi mai departe!
da-mi voie sa te contrazic,sunt patit bine de tot(cel mai probabil nu sunt singurul) si desi nu am uitat,nu ma mai afecteaza cu absolut nimic sa-mi aduc aminte de momente petrecute acum ceva vreme,mi se mai intampla sa trec prin anumite locuri si sa-mi aduc aminte ca am trecut pe acolo cu cineva candva,dar nu ma intristez
julaikos is offline   Reply With Quote
Old 12-06-09, 17:07   #2192
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

fiecare cu metodele lui!
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 12-06-09, 17:16   #2193
florinel97
 
florinel97's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Oricum in mesajul ala scrie clar si strigator la cer daca baiatu respectiv era din oras sau din romania, avea o sansa, ia dat de inteles asta!
florinel97 is offline   Reply With Quote
Old 12-06-09, 17:19   #2194
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

eu sincer daca as fi in locul tau... as lasa-o sa vina sa se agite, sa-si ceara scuze, sa se umileasca, sa-si ia ce are la tine si sa plece!
dar, tu decizi... nu-i lasa pe altii sa-ti afecteze judecata
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 12-06-09, 19:54   #2195
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Da, dar ca sa stergi totul, trebuie sa gandesti logic si sa te iei dupa mine si nu dupa suflet. Daca o iei sufleteste iti spui singur, hai sa o iert si de data asta.. Eu de la ultima relatie care s-a terminat acum cateva zile, ma gandesc logic si imi e mai usor sa trec peste. Pana acum gandeam sufleteste si sufeream ca prostul in casa, fara sa vreau sa mai aud de alte persoane
Dodo_998 is offline   Reply With Quote
Old 12-06-09, 20:24   #2196
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

sa stai in casa nu e o solutie... eu din contra... dupa ce ma despart de cineva, indiferent daca imi pare rau sau nu, tot ies... chiar daca uneori n-am chef... daca iesi, iti mai gasesti ceva de facut care sa-ti distraga atentia.
asa... daca stai in casa ce faci? asculti muzica d-aia de te face sa te intristezi sau sa plangi... pt ce? n-are rost! iesi chiar daca n-ai chef si trece... timpul vindeca orice...
r0xanicutza is offline   Reply With Quote
Old 12-06-09, 21:33   #2197
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by joy4 View Post
nu pui nimic in nici un colt... se sterge tot, ca si cum nici nu ar fi existat.
n-are rost sa pastrezi nimic, pt ca, atunci cand o sa regasesti acele "amintiri" o sa revina sentimente si durere si si si .... cel mai bine, stergi tot si mergi mai departe!
Oricat "bors" ai manca, nu ai cum sa nu pastrezi ceva.
Si daca spui ca nu merita sa pastrezi ceva... te inseli amarnic. Trebuie sa ramana ceva in sufletul tau, pentru ca a fost ceva frumos pana v-ati despartit. Ceva care sa te faca sa zambesti dupa ce trec anii, ceva care sa te motiveze sa treci peste greutati. E usor sa spui ca nu merita... dar de fapt te minti singura!
Esti inca mica... poate nu ai suficienta experienta, dar eu stiu foarte bine ce a fost cu prima iubire si cat de bine ma simt ca am trecut prin ce am trecut... si ca zambesc la toate clipele placute petrecute impreuna. Ca s-a terminat urat... nu ma mai intereseaza. Aia se sterge (uneori) cel mai usor.

Quote:
Originally Posted by joy4 View Post
parerea mea e ca nu prea a facut mai nimic grav... adica... i-a si scris ca nu s-au sarutat s.a.m.d. numai ca te-a mintit... si poate avea de gand sa-ti spuna cand ajungea acasa pt ca atunci putea sa-ti explice tot.
dar daca nu avea de gand sa-ti spuna, e ciudat ca a pastrat mail-ul stiind ca ai parola ei... daca nu si-a dat seama ca o sa o controlezi, inseamna ca nu prea stie sa minta si nici nu prea a mintit, sau, a vrut sa aflii. sunt multe posibilitati... dar tu trebuie sa decizi... indeea in sine e ca nu a facut nimic cu el din ce a scris in mail-ul ala...
E urat sa faci asta stiind ca "acasa" e cineva care te asteapta. Nu are nicio scuza.
Stiai ca intentia de a "insela", tot inselat se numeste?
Sa vrei sa saruti pe cineva, care nu este prietenul tau, stiind ca ai deja unul este deja primul pas catre infidelitate.
Deci nu are nicio scuza!

Quote:
Originally Posted by joy4 View Post
nimeni nu merita nimic, si cu atat mai putin o a doua sansa... am trecut prin multe si chiar nu merita! fiecare om trebuie sa-si dea seama de ce are langa el/ea si sa aprecieze atunci cand inca mai esti, nu dupa ce pleci!
La felul cum pui problema, nici tu nu ai merita ca prietenul tau sa iti ofere un trandafir de ziua ta.
Pentru tine nu exista compromisuri??? E GRAV!
Chestia asta pare a fi o frustrare si eu zic sa iti revii rapid ca o sa ajungi precum toate bighidoancele alea care considera ca "barbatii e porci".

Quote:
Originally Posted by joy4 View Post
asa e! cand lasi de la tine, esti prost si se invata! tre sa fi tare si cand te loveste, sa lovesti inapoi!
Da... si vei ramane singura.

Quote:
Originally Posted by joy4 View Post
nu rezolvi nimic... pt ca daca ierti o data, o sa aibe senzatia ca mai ierti o data, si inca o data si inca o data! pt ce? lumea e plina de femei/barbati si sunt atatea/atatia care ti-ar oferii mult mai multe decat iti ofera actuala/actualul, nu v-a fi la fel, poate v-a fi mai bine, dar, nu trebuie sa te lasi calcat/a in picioare de nimeni!
Sa arunci cu piatra daca nu ai gresit niciodata in viata!
A ierta e cel mai greu lucru de facut, a te certa si a-ti vedea de drum... e cea mai usoara solutie.
Depinde cu cine te incurci.

Gandeste si in afara "cutiei", pentru ca e comportament total copilaresc.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 12-06-09, 23:24   #2198
Anka Blonda

Stage 3
 
Anka Blonda's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 118
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

nu trebuie sa stergi niciodata totul
este viata ta trecutul tau la momentul ala iti era o persoana propiata nu are rost s o uiti de trecut peste da dar in nici un caz de uitat.
Anka Blonda is offline   Reply With Quote
Old 14-06-09, 10:03   #2199
florinel97
 
florinel97's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

M-am decis sa ii mai dau o sansa, a spus ca face orice ii in stare sa jure si in biserica ca nu sa intamplat nimic si nici macar nu a fost atrasa de el mesajul nu a fost terminat pt ca trebuia sa iese de la calc sa lase pe altcineva, era un singur calc la 40 de persoane si netul mergea ca pasta ca erau in mijlocul unei paduri, nu cred ca are chiar atat de mult tupeu in ea sa se jure in biserica pe stramb, dar daca face asta o ma impac cu ea.
florinel97 is offline   Reply With Quote
Old 14-06-09, 11:02   #2200
MihaiS
Opel Driver

Stage 5
 
MihaiS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,153
Member of:
[Opel]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

sa mor daca faza asta nu ma amuza... femeile pot merge foarte departe... mie imi jura in fata bisericii ca nu ar putea sa ma insele, ca nu s-ar putea indragosti de altul, ca nu poate iubi pe alcineva si ca daca s-ar intampla mi-ar spune omeneste darniciodata nu m-ar insela si ea avea deja p altul...
MihaiS is offline   Reply With Quote
Old 14-06-09, 12:10   #2201
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

"florinele"... si eu pot sa jur in fata bisericii, sa jur pe mama, sa jur pe rosu, pe verde, pe roz bonbon, sa ma trazneasca Dumnezeu daca mint... iar in realitate treaba sa stea altfel.

E treaba ta, dar daca femeia a facut pasul si a "marturisit" ca ar fi vrut sa il sarute pe x... e foarte GRAV, iar eu nu as mai fi dat 2 scuipati pe ea. Poate sa o tin doar pentru fufu si atat.

Dar este problema ta.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 14-06-09, 12:12   #2202
florinel97
 
florinel97's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

adica tu imi spui mie ca mergi cu mine in biserica si in fata la preot cu mana pe icoana sau pe biblie ai tupeul sa minti cu nerusinare si pt ce? si sa nu juri pe tine sa juri pe viata viitorilor tai copii
florinel97 is offline   Reply With Quote
Old 14-06-09, 12:24   #2203
julaikos
Oltcit Driver

Stage 5
 
julaikos's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 6,455
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

sa spui e usor,chiar si in fata lui Băse...
julaikos is offline   Reply With Quote
Old 14-06-09, 12:26   #2204
florinel97
 
florinel97's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

asa zic si eu, una ii sa spui si alta ii sa faci, numai sa juri pe sanatatea lor si pe fericirea lor, esti cel mai tare fratele meu, respect in fata ta daca te tine sa faci asa ceva.
florinel97 is offline   Reply With Quote
Old 14-06-09, 12:55   #2205
julaikos
Oltcit Driver

Stage 5
 
julaikos's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 6,455
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

daca nu ai scrupule si minti cu nerusinare,un juramant in plus e fix pix,intelegi?fie ca el cu mana pe cartea de telefon sau biblie
nu mai fiti asa credinciosi...fiecare isi vede prorpiul interes,interes realizat prin orice mijloace...
stiti voi,mielul bland suge de la doua oi...
julaikos is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 12:19.


- Copyright 2024 4Tuning