Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 01-05-07, 03:04   #991
Acer
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by dexter_20 View Post
aham....stai k incepe sa imi bata si mie faza lunga! din ce am citit si (sa zicem ca am inteles) el vrea si ea nu! da se pare ca e viceversa!...oricum e valabil in ambele cazuri...NEXT si gata...fara "hai sa ne impacam" sa mai incalzim odata ciorba ca doar gustul il stim.
Probabil asa e cel mai bine asa imi zic mereu pana cand ma suna si ii aud vocea ....... acolo se alege prafu... Nu e vb ca nu e niciuna ca ea ma obisnuisem cu ea mi-a inghitzit foarte multe ***uri si toate fetele tind sa imi aminteasca de ea nush de ce draq.
O sa incerc faza cu sarutata joi sa ma comport frumos etc si dc nu tine sambata tre sa mergem amandoi la ziua cuiva si acolo o sa vb pentru prima oara cu ea sa ii spun ca nici amici nu vreau sa ramanem pentru ca e imposibil.
Ce ziceti e o idee buna? Am ajuns la capatu rabdari ma simt captiv intr-o situatzie care nu se mai termina
Acer is offline   Reply With Quote
Old 01-05-07, 08:05   #992
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

ar trebui sa fii mai hotarat in decizii. daca oscilezi tot timpul si gandesti cu "pompa de sange" in loc de creier mai tarziu o sa doara! asta ti-o spun din proprie experienta. mai bine suferi acum mai putin decat mai tarziu si mult mai mult. dar asta e doar varianta mea. nu trebuie neaparat sa o iei in considerare. macar gandeste-te!
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 01-05-07, 11:11   #993
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Acer View Post
Ce ziceti e o idee buna? Am ajuns la capatu rabdari ma simt captiv intr-o situatzie care nu se mai termina
duuuuuuude daca ea ti-a propus sa fiti amici atunci inca mai vrea sa fie cu tine! ! ! dar trb sa stai pe langa ea.. o perioada sa ii demonstrezi ca te-ai schimbat sa nu ii faci chestia asta sa ii zici ca nu mai vreti sa ramaneti amici
dolb is offline   Reply With Quote
Old 01-05-07, 12:46   #994
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

lol asta cu ramasul amici poate sa insemne si un fel de " mi se rupe de tine " dar hai sa nu te raneasca ti-o spune pe ocolite .... bai la cate fete sunt unele mai bune ca altele stati in una ma fratilor?....
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 01-05-07, 12:49   #995
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

nu-i chiar un fel de "mi se rupe de tine" ! femeile au o gandire vasta! faza cu amicitia are mai multe conotatii ; eu o vad ca pe un test! vrea sa te incerce sa vada daca te-ai schimbat! si poti ramane amic cu ea, iar mai tarziu sa o recuceresti mie mi-a mers treaba asta si nu odata! si nu la o fata !
dolb is offline   Reply With Quote
Old 01-05-07, 13:05   #996
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

pai ... nush` ... mie mi se pare umpic aiurea faza ...
deci am mai patzit si eu faza cu ramanem amici ... si nah` ... nu am mai cautat-o deloc ... deci nu am mai pastrat legatura. si culmea ... ea imi trimite de sarbatori sms-uri si imi stie nr ... si cand mai mai vede parca i se lumineaza fatza ... si e numai un zambet ....
dar nah` ... sansa ei o picat ... nu mai vreau eu
desi la momentul respectiv era totul pt mine ... nah` .. ata ete
Spark is offline   Reply With Quote
Old 01-05-07, 13:10   #997
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

dar daca voiai tu .. sigur ar fi vrut si ea ! trust me.. si mie mi se lumineaza fatza cand imi da un beep fosta, si o sun imediat indiferent unde sunt sau cu cine sunt! si i-am promis ca toata viata o voi astepta indiferent daca sunt casatorit ( cu copii ) sau nu ! si vreau sa ma tin de promisiune
dolb is offline   Reply With Quote
Old 01-05-07, 13:11   #998
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

la un momentdat ... si eu gandeam asa ...
dar acuma zic eu ca nu merita ...
Spark is offline   Reply With Quote
Old 01-05-07, 13:13   #999
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

desi am uitat-o , desi nu o mai iubesc si intentionez sa imi refac viata alaturi de alta, sa stii ca eu chiar o sa o astept si oricand va vrea sa fim impreuna, voi lasa TOT pt ea este unica fata
dolb is offline   Reply With Quote
Old 01-05-07, 13:15   #1000
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

grav atunci ... cu o asemenea gandire nu vie putea sta langa actuala si iti va da papucii de urgenta ))
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 01-05-07, 13:18   #1001
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

pai cine a zis ca va sti actuala sau viitoare de planurile mele ?
dolb is offline   Reply With Quote
Old 01-05-07, 13:43   #1002
Acer
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
desi am uitat-o , desi nu o mai iubesc si intentionez sa imi refac viata alaturi de alta, sa stii ca eu chiar o sa o astept si oricand va vrea sa fim impreuna, voi lasa TOT pt ea este unica fata
Nici chiar toata viatza sincer nu mi-a trecut pan cap ceva legat de nevasta ma consider putzin cam tanar si la ea pe mine ma streseaza ca e si prima mea iubire si eu am realizat asta abea cand ne-am despartit ceea ce face situatzia mai nasoala .
Acer is offline   Reply With Quote
Old 01-05-07, 13:55   #1003
Acer
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

I-am promis ca daca ia sala miercuri ma duc cu ea in poligon si ii cumpar si un cadou sa bucurat super mult iar cu faza sa nu ramanem amici pentru ea o fac pentru ca daca ramanem amici ea nu o poata niciodata sa iasa cu un baiat si poate daca nu vorbesc cu ea asa des nu o sa mai fiu cu o fata sa ma gandesc la alta
Acer is offline   Reply With Quote
Old 01-05-07, 14:13   #1004
Acer
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Uite acum am vorbit cu ea la telefon super fericita si toate pana sa zic eu ceva de un cuplu care sau impacat si numa la sunetu cuvantului impacare a inceput sa dea inapoi si sa intristat si a zis ca nu are chef sa se enerveze
Acer is offline   Reply With Quote
Old 01-05-07, 17:07   #1005
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

ramaneti amici dar incearca sa nu o lasi sa profite de bunatatea ta prea mult adica hai .. o tura in poligon, o iesire zic.. dar de aici pana la cadouri ( si ma refer la alea scumpe ) e cale lunga si nu cred k ai vrea sa ii cumperi cadou si sa nu o ai! eu i-am cumparat pe 13 un urs imens de 1 mil iar pe 16 s-a despartit de mine.. ca si cum as fi platit-o sa ma paraseasca incearca sa ii darui trandafiri si afectiune, in locul bijuteriilor si cadourilor scumpe ( care mai mult o strica ! )
dolb is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 11:14.


- Copyright 2024 4Tuning