Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 19-01-08, 16:24   #1591
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by adutza View Post
-si eu ce sa fac ca sa ma mai impac cu persoana iubita? nu-mi place deloc varianta cum ca prima dragoste e aia pura, dar din pacate asa este...asta e viata...a sosit momentul in care tre' sa iau o hotarare, dar as vrea sa fie cea mai putin dureroasa...
eu zica sa`ti doresti sa fie cea corecta hai ca peste durere trece o data..... dar a doua oara e mei greu sa suferi din aceeasi greseala
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 19-01-08, 17:13   #1592
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re:

Quote:
Originally Posted by adutza View Post
-si eu ce sa fac ca sa ma mai impac cu persoana iubita? nu-mi place deloc varianta cum ca prima dragoste e aia pura, dar din pacate asa este...asta e viata...a sosit momentul in care tre' sa iau o hotarare, dar as vrea sa fie cea mai putin dureroasa...
Sasha are dreptate...din greseli inveti si mai bine realizezi acum ce s-a intamplat defapt,ce a fost rau ca sa nu se mai repete..intr-o relatie ambii gresesc in felul lor..important e sa invatam din greseli ca sa nu le mai repetam si sa avem o alta relatie mult mai deschisa,mai ok...fa ce-ti dicteaza sufletul dar foloseste-ti si mintea
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 19-01-08, 17:33   #1593
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

mai bine ai invata din greselile altora, decat din ale tale....
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 19-01-08, 17:40   #1594
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Question Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc View Post
mai bine ai invata din greselile altora, decat din ale tale....
Imi era adresata
O,T.:Iar stai pe invisible?
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 19-01-08, 18:34   #1595
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

nu mah...era in general. era o expresie.

OT< nu, dar intru mai rar pe mess... we already had this talk. inta si tu ziua in timpu sapt.
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 21-01-08, 03:04   #1596
ilegal

Stage 4
 
ilegal's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 281
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

sa va zic povestea mea.intro seara am dat linie cu unu cu un jeep si l-am facut,(din noroc)si el o zis sa mai dam o data si eu nu am vrut el s-a enervat si a avut ,,boala,,pe mine.si intr-o zi eram cu prietena mea,si imi povestea ca si varu ei participa la iLEGALE,dupa cateva intrebari am aflat ca ala cu jeepu era varu ei,si dupa ce a afllat ala ca is cu varasa clar ca sa enervat si ii spunea sa se desparta de mine si ea nu vrut.cand o vazut ca nu ne poate despartzii asa,el l-a pus pe un prieten dea lui sa o vrajeasca pe fata,si nici asa nu a putut sa ne desparta,si pana la urma i-a zis la fata ca daca nu se desparte de mine ii zice la parintzii fetei ca is golan,fraier si ca vreau doar sa o f***,etc.si ca doar pt asta stau cu ea,ca el ma cunoaste si tot felu de povesti.(ala cu jeepu e un fost vecin,dar nu prea aveam povesti cu el,am vazut ca se cam racea relatzia,si mi-am dat seama.m-am intalnit cu ea,eram nervos si tot eu i-am zis sa ne despartzim.ea a inceput sa planga,o tzineam in bratze si ne sarutam,pt ultima data(ne-am despartzit sarutandu-ne) .atunci a fost singura data din viata mea cand ii doream raul cuiva(la varuso).dupa cam o luna eram intr-un club si am auzit ceva scandal,cand m-am intors era ala se certa cu patronu si cu barmanu,era in legatura cu nota de plata ,mie nu mi-a pasat de el si dansam incontinuare,la un moment dat am vazut ca vine spre mine si imi cere bani,si i-am dat ca eram beat (daca eram treaz nui dadeam)si de atunci am vazut ca sa schimbat,dupa cateva zile ma sunat varasa ca ii e dor de mine,etc,m-am int cu ea si de atunci iarashi suntem impreuna ....sper sa nu ajung sa va cer sfaturi cum sa o uit....
ilegal is offline   Reply With Quote
Old 21-01-08, 09:30   #1597
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc View Post
mai bine ai invata din greselile altora, decat din ale tale....
niciodata nu o sa reusesti sa inveti din greselile altora,deoarece fiecare are gandirea diferita.Depinde de tine ce te duce capul sa faci,degeaba prietenii tai gresesc si iti spun sa nu faci asa,tu tot ca tine o sa faci


Si stii asta foarte bine
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 21-01-08, 09:35   #1598
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

daca stii deciziile altora si ce urmari au avut, asta era ideea.
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 21-01-08, 09:38   #1599
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc View Post
daca stii deciziile altora si ce urmari au avut, asta era ideea.
moaaa generalizezi prea mult intelege ca niciodata nu o sa fie 2 oameni la fel... chiar daca fac aceleasi greseli.
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 22-01-08, 12:09   #1600
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by ilegal View Post
sa va zic povestea mea.intro seara am dat linie cu unu cu un jeep si l-am facut,(din noroc)si el o zis sa mai dam o data si eu nu am vrut el s-a enervat si a avut ,,boala,,pe mine.si intr-o zi eram cu prietena mea,si imi povestea ca si varu ei participa la iLEGALE,dupa cateva intrebari am aflat ca ala cu jeepu era varu ei,si dupa ce a afllat ala ca is cu varasa clar ca sa enervat si ii spunea sa se desparta de mine si ea nu vrut.cand o vazut ca nu ne poate despartzii asa,el l-a pus pe un prieten dea lui sa o vrajeasca pe fata,si nici asa nu a putut sa ne desparta,si pana la urma i-a zis la fata ca daca nu se desparte de mine ii zice la parintzii fetei ca is golan,fraier si ca vreau doar sa o f***,etc.si ca doar pt asta stau cu ea,ca el ma cunoaste si tot felu de povesti.(ala cu jeepu e un fost vecin,dar nu prea aveam povesti cu el,am vazut ca se cam racea relatzia,si mi-am dat seama.m-am intalnit cu ea,eram nervos si tot eu i-am zis sa ne despartzim.ea a inceput sa planga,o tzineam in bratze si ne sarutam,pt ultima data(ne-am despartzit sarutandu-ne) .atunci a fost singura data din viata mea cand ii doream raul cuiva(la varuso).dupa cam o luna eram intr-un club si am auzit ceva scandal,cand m-am intors era ala se certa cu patronu si cu barmanu,era in legatura cu nota de plata ,mie nu mi-a pasat de el si dansam incontinuare,la un moment dat am vazut ca vine spre mine si imi cere bani,si i-am dat ca eram beat (daca eram treaz nui dadeam)si de atunci am vazut ca sa schimbat,dupa cateva zile ma sunat varasa ca ii e dor de mine,etc,m-am int cu ea si de atunci iarashi suntem impreuna ....sper sa nu ajung sa va cer sfaturi cum sa o uit....
hombre, nu te supara, dar am obosit sa tot corectez topicul asta, si posturile tale
daca nu scrii corect, ai warn, si restul lumii, de asemenea...
putina atentie, ca nu-i greu.
pentru lamuriri, click pe link-ul din semnatura mea
aleks is offline   Reply With Quote
Old 22-01-08, 13:31   #1601
ilegal

Stage 4
 
ilegal's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 281
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

imi cer scuze
ilegal is offline   Reply With Quote
Old 24-01-08, 08:52   #1602
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

si revenind la topic...
cea mai buna metoda de a o uita pe fosta este sa te ocupi din plin cu...urmatoarea?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 24-01-08, 08:59   #1603
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
si revenind la topic...
cea mai buna metoda de a o uita pe fosta este sa te ocupi din plin cu...urmatoarea?
corect ...
Spark is offline   Reply With Quote
Old 24-01-08, 09:28   #1604
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

asta am zis si eu...si e cel mai frumos cand implici actuala sa te ajute )
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 24-01-08, 09:34   #1605
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
si revenind la topic...
cea mai buna metoda de a o uita pe fosta este sa te ocupi din plin cu...urmatoarea?
Da atata timp cat totul e over intre cei doi.Daca se mai poate face ceva atunci bine ar fii ca el sa nu faca greseala sa se complice cu alta ca adios...
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 04:50.


- Copyright 2024 4Tuning