Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 09-08-10, 00:41   #2791
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by SMocKey21 View Post
Ai uitat de burlacie dar stai ca la tine nu se mai aplica esti indragostit acum nebunel
vorbeste lumea .. sa stii ca si reciproca e valabila

Quote:
Originally Posted by Crisskro View Post
Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Rupe orice legatura, delete din facebook / hi5 sau orice altceva, sters numere de telefon, daca insista spune-i ca ai nevoie de spatiu, hit the gym, mergi in club/terase cu prietenii, cauta-ti un hobby pentru timpul ramas (eventual o alta limba, sau studiaza ceva ce iti va fi de folos pe viitor).

Si ramane vesnica zicala: Disregard females, acquire currency.

PS: imbatat sa uiti de ce s-a intamplat, si combinat cu altele nu functioneaza, te vei simti si mai naspa dupa.
Done that si a functionat ... e ce amai buna metoda .. no friendly fuck no nothing ... e mai bine asa .. du-te-tare . ro
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 11-09-10, 00:33   #2792
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

femei.. fete, fetite, femei babe etc.... eu nu-mi explic existenta lor si cu gandesc ele. cand ti-e lumea mai draga trosc....sufla cu mucii-n fasole...si noi ca prostii ne apucam de baut.pe viitor o sa-mi mai iau un caine decat sa mai pun suflet vreodata
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 11-09-10, 02:50   #2793
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by vacaroz View Post
femei.. fete, fetite, femei babe etc.... eu nu-mi explic existenta lor si cu gandesc ele. cand ti-e lumea mai draga trosc....sufla cu mucii-n fasole...si noi ca prostii ne apucam de baut.pe viitor o sa-mi mai iau un caine decat sa mai pun suflet vreodata
mda... vorbe clasice, si in prima fraza si in a 2`a. De inteles este dubios...ca nici noi nu va intelegem per total... cat despre pus suflet, cat de mult te-ai abtine (desi mi se pare o prostie sa te abtii de la un asa sentiment frumos) la un moment dat ajungi sa fii deja inragostit fara sa iti dai seama
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 19-09-10, 02:37   #2794
lovesux
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

salut ...va plictisesc si eu cu povestea mea s.a intamplat cam acum 1 an...mai exact vreo 13 luni si 2 saptamani...a fost genu de love story perfect pana si un simplu plimbat sau vorbit la telefon orice moment cu ea era superb ceva ce si.ar dori si cel mai fericit om din lume sa traiasca. ne iubeam enorm i.as fi dat pana si ochii din cap numai ca sa fie fericita. toate astea pana cand incepuse sa ma evite...sa.mi vorbeasca sec...nu stiam ce se intampla sau cel putin nu acceptam sau nu vroiam sa accept asta. nu ma intrebati de ce ca nici acum nu stiu de ce... nu a durat mult pana mi.a zis ca e mai bine sa luam o pauza( mi.a spus asta plangand din suflet si am vazut ca regreta) o perioada a fost singura vreo 2 luni dupa care a avut o relatie cu altcineva. in timpul asta am avut si eu o relatie dar mintea, gandul, inima imi erau la ea pe care INCA o iubesc enorm (lovesux !!!) fata cu care am fost dupa ea mi.a redat oarecum increderea sa incerc sa iubesc din nou....chiar cand m.am atasat mai tare de a2a fata...m.a inselat cu altu mi.a zis k ma iubeste k tine la mine k ii pasa dar m.a inselat....a2a oara am fost so fucked ! iar acum exact ca inainte ma gandesc la prima fata pe care o iubesc prea mult ca sa o uit. vreau sa trec peste ...cum sa fac?? va rog din suflet....un sfat
lovesux is offline   Reply With Quote
Old 19-09-10, 15:31   #2795
silviu_fxx

Stage 5
 
silviu_fxx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 532
Member of:
[FORD]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

O sticla de vodka si o tura pe la bagaboante, o sa te puna inapoi pe picioare. Efect garantat 100%. Good luck.
silviu_fxx is offline   Reply With Quote
Old 19-09-10, 15:34   #2796
lovesux
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

nicio sansa....in 1 an 1 luna si 2 saptamani am tot avut sticle de vodka...dar tot mai rau :-j ce sa fac? sa o mai caut pe prima pe care o iubesc? sa o iert pe a2a k m.a inselat ? sa.mi bag cva in ea de situatie? ce sa fac?
lovesux is offline   Reply With Quote
Old 19-09-10, 16:36   #2797
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

cel mai bine e sa-ti bagi ceva in ea de situatie , si sa realizezi ca stai si suferi degeaba.iesi in oras cu prietenii , cu alte fete , cu cine prinzi.distreaza-te si nu te mai gandii tot timpu la nici una din cele 2.cauta alta fata si rezolvi problema

chestii de genu o sa se tot intample.e inevitabil.ai sa te obisnuiesti dupa cateva "esecuri" din astea si in max 1 sapt nici n-o sa te mai intereseze.
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 19-09-10, 16:38   #2798
lovesux
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

pai cand am incercat varianta iesi cu alta fata....am patit la fel se zice k fiecare si.o face cu mana lui.....niciodata nu am refuzat pe cineva sa.l ajut cu ceva...cunoscut sau necunoscut am ajutat pe toata lumea....nu cred ca merit...parerea mea
lovesux is offline   Reply With Quote
Old 19-09-10, 18:09   #2799
iuly_007

Stage 5
 
iuly_007's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 661
Member of:
[FORD]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by lovesux View Post
nicio sansa....in 1 an 1 luna si 2 saptamani am tot avut sticle de vodka...
eu zic sa schimbi vodka
iuly_007 is offline   Reply With Quote
Old 19-09-10, 18:10   #2800
lovesux
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

nu prea ma ajuta asta.... :-s chiar nu are nimeni niciun sfat? ceva mai sentimental...poate spus din suflet?
lovesux is offline   Reply With Quote
Old 19-09-10, 19:51   #2801
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

ceva mai sentimental nu va ajuta chiar deloc.tu trebuie sa realizezi ca suferi degeaba si nu are rost.

cu a 2-a nu are rost sa te impaci dupa ce te-a inselat.deci nici sa nu te gandesti la varianta asta.si n-ar trebui sa suferi dupa ea deloc dupa ce a facut.

prima iar nu are rost sa suferi dupa ea.nu merita.a vrut o pauza si dupa un timp a gasit pe altu.ca zici tu ca ai vazut-o ca a plans si regreta..a plans sa ti se faca tie mila de ea.ca daca plangea si regreta nu mai vroia o pauza si ramanea la tine.

nu merita sa-ti inneci amaru in alcool.nu ajuta deloc..da chiar deloc.te imbeti pe moment si nu-ti mai pasa , dar realitatea tot aia e.trebuie sa vrei sa nu-ti mai pese.cauta un hobby cu care sa-ti faci de lucru toata ziua.la masina de exemplu , sau calculator , sau bitza sau orice sa te tina ocupat si sa-ti ia gandu de la ea.iesi cu prietenii din scoala , de la bloc etc.fa disparute pozele cu ea , muzica de sentiment , in general de tot ce te lovesti si-ti aduce aminte de ea...iesi cu alta fata , nu se stie niciodata de unde sare norocu (bine..ai sanse mai mari sa castigi la loto dar noh) incearca sa nu te atasezi asa repede de ea..
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 19-09-10, 21:29   #2802
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by iuly_007 View Post
eu zic sa schimbi vodka
Best Post pe ziua de azi



mai am cateva zile si fac 17 ani,o varsta destul de frageda dar la cat sunt copiii de precoce dami voie sa iti dau si eu un sfat bun.

Ciorba incalzita a doua oara nu mai e la fel de buna,poate e aceeasi ciorba dar nu mai are acelasi gust.Chiar daca te vei impaca cu prima vei sta cu gandu ca te-a parasit odata si o va face si a doua oara,aceeasi poveste si cu a doua.Fete sunt destule pe lumea asta,si mai frumoase si mai destepte decat fata aia.Acum poate nu poti sa vezi asta dar cu timpu o sa realizezi ca e in natura umana sa evoluam.Si pana la urma cei cu atat planset de suparare ca vaaaaai prietena m-a parasit.Toate au p***a,sunt milioane de fete mai frumoase din punct de vedere fizic decat ea,sunt milioane mai destepte din punct de vedere si tot ce e posibil sa mai fie cateva milioane care sa puna la fel de mult suflet pe cat pui tu.Si la naiba din alea cateva milioane o vei gasi tu pe ceea potrivita.Esti tanar nu ai 2 copii in spate o familie si te gandesti la cosecinte si la viitoru pruncilor tai.Asculta aici la fratili tau
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 11:59   #2803
Leutzu_
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 740
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Suzuki]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Emin3m? Tu sigur ai doar 16 ani? Mult adevar ai scris tu in cele cate randuri...
Leutzu_ is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 13:33   #2804
lovesux
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

mersi mult pt sfaturi...sper sa ma ajute. dar problema mare e k ma cauta prima fata.....si eu pe ea...si nu pot sa ma retrag chiar dak vreau nu pot
lovesux is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 13:42   #2805
=Virus=

Stage 5
 
=Virus='s Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 857
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Pai atunci fii cu prima, vezi ce iese, iar daca nu iese bine macar o sa fii impacat cu ideea ca ai incercat si mai mult nu se poate. De fapt fa cum crezi ca te-ai simti tu mai bine, insa vad ca iti pare rau dupa prima si peste un timp s-ar putea tot la ea sa te gandesti si sa regreti ca nu i-ai mai dat o sansa.
=Virus= is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 16:24.


- Copyright 2024 4Tuning