Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 02-11-10, 06:47   #2866
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by marius3030 View Post
esti nebun rau Psycho..))),dar ai dreptate!!!
nebun nu , realist da
DTH is offline   Reply With Quote
Old 03-11-10, 09:53   #2867
marius3030

Stage 5
 
marius3030's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 3,061
Member of:
[Fiat]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
nebun nu , realist da
MDB,chiar am spus ca are dreptate..
marius3030 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 20:40   #2868
ica2775
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

grea intrebare.........
as vrea sa stiu si eu raspunsul.....eu nu numai ca trebuie sa sufar dar mai trebuie sa si lucrez cu ea zi de zi.....e oribil....macar un sfat pot da si eu acum ...nu va cuplati la munca...hihihihi....rid dar nu e risul meu....faza cea mai tare e ca e si sefa mea......
ce dreaq as putea face?????????
e al naibi de greu si nu stiu cit mai o sa suport
ica2775 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 20:55   #2869
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by ica2775 View Post
grea intrebare.........
as vrea sa stiu si eu raspunsul.....eu nu numai ca trebuie sa sufar dar mai trebuie sa si lucrez cu ea zi de zi.....e oribil....macar un sfat pot da si eu acum ...nu va cuplati la munca...hihihihi....rid dar nu e risul meu....faza cea mai tare e ca e si sefa mea......
ce dreaq as putea face?????????
e al naibi de greu si nu stiu cit mai o sa suport
Foarte tare

Uite ce sa face EU in locu tau. Relatia s-a dus,deja nu mai are rost sa suferi sa incerci altceva,iar daca nu poti gasi de munca in alta parte fa asa si o sa fie bine:banuiesc ca ai fost o perioada buna de timp cu ea,ii sti slabiciunile ii sti tot. Foloseste-le in avantajul tau,stoarce din ea tot ce poti,corupeo cand faci ceva rau la servici cu lucruri la care sti ca cedeaza.

SAU.......daca iti permiti sa renunti la servici:incearca sa faci numai nasoale la servici,daca te da afara fara sa clipeasca inseamnna ca relatia e gata,daca inca te pastreaza etc si se face ca nu vede inseamna ca acolo undeva mai sunt ceva sentimente pentru tine
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 21:03   #2870
ica2775
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

buna asta ...dar sa stii ca deja am facut multe chiar ff multe
am ajuns sa si o jignesc la munca desi sunt convins ca nu am procedat corect....am plecat din timpul serviciului
de lasat nu pot sa il las pe criza asta..este si un serviciu destul de bun
nu imi face rau la munca...poate ca tine la mine poate de frica ca as povesti ceva desi aici se inseala
nici eu nu stiu ce sa mai cred
ica2775 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 21:16   #2871
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Off doamne ...din moment ce nu mai ţii la ea , că din ce scrii asta se înţelege ...de ce nu treci mai departe cu nepăsare şi gata ?!? Dacă faci nu ştiu ce lucruri nu sunt deloc în favoarea ta că după cum ai spus şi tu ai putea să-ţi pierzi locul de muncă şi nu cred că ţi-ar conveni pe vremea asta Las-o în pace , îţi vezi de treaba ta şi gata , greu nu e dacă nu ţi la ea
DTH is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 21:18   #2872
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Off doamne ...din moment ce nu mai ţii la ea , că din ce scrii asta se înţelege ...de ce nu treci mai departe cu nepăsare şi gata ?!? Dacă faci nu ştiu ce lucruri nu sunt deloc în favoarea ta că după cum ai spus şi tu ai putea să-ţi pierzi locul de muncă şi nu cred că ţi-ar conveni pe vremea asta Las-o în pace , îţi vezi de treaba ta şi gata , greu nu e dacă nu ţi la ea
N-a zis ca nu tine la ea... atentie!
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 21:21   #2873
ica2775
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 0
Default

si inca cit ...altfel nu imi era greu
este adevarat ca am trecut de faza cu jignirile ...am incercat sa fiu indiferent sa imi vad de munca sa o ignor dar stomacul meu e varza

cu jignirile si purtarile astea am incercat sa vad ce reactii are....dar ori sunt prea prost ori nu ma duce capul hihihihiih

P,Srepet ..nu am procedat corect si nu sfatuiesc pe nimeni sa procedeze asa

Last edited by aleks; 17-11-10 at 13:00.
ica2775 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 21:42   #2874
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

parerea mea e sa iti pastrezi job-ul.pe criza asta e bun.si in plus de asta daca chiar ai vrea sa renunti cel mai corect ar fi cu demisia , nicidecum sa faci tot felu de porcarii sa o fortezi sa te dea afara.ar fi prea copilaresc.si jignirile fac parte dintr-un comportament imatur(fara suparare).

daca relatia s-a terminat intr-o maniera civilizata eu zic sa incerci sa treci peste(stiu , e foarte greu mai ales ca trebuie sa o vezi in fiecare zi dar nu e imposibil).fa-ti treaba cum trebuie , daca chiar e nevoie sa vb cu ea , lasa deoparte sentimentalismele , si fa-o intr-un mod profesional.

daca zici ca deja ai facut prea multe porcarii si inca nu ti-a zis nimic inseamna ca nu vrea sa-ti faca rau si a incercat sa inteleaga motivele pt care te-ai comportat asa.si daca ea n-a vrut sa iti faca rau ar trebui sa te comporti si tu ca atare.

ce ai putea sa faci e sa incerci pe cat posibil sa nu te mai gandesti la ce a fost , fii indiferent , ocupati timpul cu altceva.iesi cu prietenii , poate chiar sa incerci sa-ti gasesti pe alta.e greu sa treci peste momentele astea dar daca stai sa-ti plangi de mila nu castigi absolut nimic , doar pierzi timp.
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 21:51   #2875
ica2775
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 0
Default

sunt de acord cu tine referitor la comportamentul meu ...dar asta a fost la inceput si de scurta durata...nu stiu dece ,,,poate asta am simtit.....legat de faptul ca trebuie sa imi vad de treaba si aici ai dreptate dar nimeni nu cred ca poate spune ca e usor cit timp iubesti..eu doar am spus pe scurt ce sa intimplat da rsa sti ca nu e asa de usor....ma furnica pe spate numai cins stiu ca miine la 6 dim trebuie sa fiu iara la munca sa trebuiasca sa fiu indiferent in sensul bun...cind am spus ca nu ii vb ma refeream la faptul ca ca ma intreaba si lucruri personale..legat de munca am comportament perfect acum dar iti spun ca in sufletul meu e mare durere...

daca relatia s-a terminat intr-o maniera civilizata ??????????????
am auzit de multe ori aceasta remarca si nu am inteles niciodata ce inseamna
ce inseamna civilizat cind iubesti? cind crezi ca nu ai gresit cu nimic?
buna dragul meu...stii ne despartim
bine draga mea//sa fi fericita...
si tu la fel ...stiam ca o sa intelegi
cam asa
sincer nu cred...tot timpul unul o sa fie nedreptatit sau macar o sa se considere asa

si mai am o intrebare?????
cum ar trebui sa te simti cind ti se spune
sunt ferm convinsa ca intr-o zi o sa imi para rau.....................................

Last edited by aleks; 17-11-10 at 13:01.
ica2775 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 22:07   #2876
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by ica2775 View Post
si mai am o intrebare?????
cum ar trebui sa te simti cind ti se spune
sunt ferm convinsa ca intr-o zi o sa imi para rau.....................................
Asta e o placa stricata folosita de femei pentru a nu te face pe tine sa te simti prost... e la fel ca aia: "nu tu esti de vina... eu sunt!"...
Treci peste ca se poate. Ti-o garantez eu...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 22:14   #2877
ica2775
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Asta e o placa stricata folosita de femei pentru a nu te face pe tine sa te simti prost... e la fel ca aia: "nu tu esti de vina... eu sunt!"...
Treci peste ca se poate. Ti-o garantez eu...
__________________
hehehe sincer asta imi spun si eu ca sa imi fac curaj....defapt i-am spus si ei...binenteles ca sa suparat
ica2775 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 22:27   #2878
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

@ica2775 - incearca sa te exprimi intr-un singur post fara a posta in exces in + ai optiunea edit!
Merci
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 23:03   #2879
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Ica pe de o parte gandestete ca si ii ei ii este greu cu tine acolo desi vati despartit...mai ales ca sunteti in acelasi departament. Dupa mine ai noroc ca nu tea dat afara )...adica uite...tie acum iti este greu ca o tot vezi la munca si daca ai putea probabil ai schimba asta (fara sa pleci tu de acolo ma refer)...si ea la fel, dar vezi tu...a ales sa treaca peste asta the hard way...the easy way era you-OUT!

Restul s'a mai discutat...oricum, ce pot zice...TARE!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 16-11-10, 23:29   #2880
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

civilizat m-am referit la faptu ca presupun ca n-a iesit cu altu si ai prins-o in fapt..sau presupun ca la sfarsit nu ati urlat unu la altu sa va faceti troaca de porci.ma gandesc ca ati discutat neintelegerile ca 2 oameni civilizati fara manifestari iesite din comun.

daca se termina ca in primele 2 cazuri aveati o oarecare scuza sa va "calcati in picioare" reciproc , dar avand in vedere faptu ca inca lucrezi acolo cu ea ma face sa cred ca s-a terminat intr-un mod civilizat.

nu zis nimeni ca nu e greu in momentele alea dar nu e nici imposibil sa treci peste.adica majoritatea(scuze ca vb in numele tuturor) de aici am fost pusi in situatia asta si uite ca am trecut peste.intr-adevar e nasol cand te trezesti dimineata si n-ai chef de nimic , abia poti sa mananci , ai tot timpu senzatia aia de "stomac gol" , simti ca te furnica tot corpu , nu ai chef de absolut nimic , etc.dar trebuie sa treci peste ca n-ar fi prea ok sa stai asa ca o "leguma" timp de 6luni , 1 an sau mai stiu eu cat.daca faci chestia asta pierzi timpu chiar degeaba.trebuie sa iti ocupi timpu cu ceva activitati , cu prietenii , etc.
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 02:16.


- Copyright 2024 4Tuning