Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 20-09-10, 21:17   #2836
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Emin3m View Post
Cine stie!Poate maine da masina peste mine si apuc sa mor fericit Daca iubesc cu adevarat aceea iubire nu se va termina,altfel nu e o iubire adevarata. Insa lucrurile sunt mult mai usoare in teorie decat in practica, experienta ta de viata este mult mai mare decat a mea asa ca nu ma pot bate cu pumnii in piept ca nu va fi asa.

Apropo si eu o sa fac medicina Vrei sa ramai in tara sau sa pleci afara?
Asa eram si eu pana sa am ultima relatie ce am avut-o, nu-mi pasa de nimic etc, dupa ce iti traiesti "prima iubire" cum se zice, si "te arzi" vorba aia, incep si regretele si incepi sa vezi ca nu e asa usor sa fii ca si inainte, apar regrete, amintiri etc va rog cu medicina pe alt topic sau prin PM ca e off.

Rolul nostru ca indivizi e de a gasi alta mai buna ...
Champion is offline   Reply With Quote
Old 21-09-10, 21:14   #2837
IF-98-MKY

Stage 3
 
IF-98-MKY's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 160
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Buna seara.

Povestea se continua; adica acum un an si cateva luni am mai studiat thread-ul asta pentru o fata. Pe scurt ne-am cunoscut; ne-am placut; ne-am jucat ceva timp dupa care ne-am despartit prin distanta cam un an de zile. Ce sa zic timpul a trecut repede, fete au venit, au plecat, nimic serios dupa care ne-am reintalnit, sa zic asa.

Si din vorba in vorba am ajuns impreuna, ne iubeam, eram fericiti, stiti voi ca in basme. Si tot asa timp de un an si 3 luni cand ea angajandu-se pe vara ca ospatarita a inceput sa se destrame totul; era mereu obosita, mereu ocupata, a cunoscut foarte multa lume, ne vedeam din an in paste, de parca ea era singura care muncea pe pamantul asta. Toate astea au dus eventual la despartire chiar daca eu am fost mult prea intelegator, ce sa zis am st alaturi de ea mereu, o iubeam na.

Si totusi dupa toate astea nu regret nimic decat faptul ca am fost prea bun cu ea si totusi s-a ajuns la despartire dupa ce ea tot amana sa vb de noi, nus poate ia fost mai usor sa treaca de relatia asta si sa gaseasca alta, cel putin asa cred eu.

Iar dupa toate astea vrea sa ramanem prieteni si ma tot suna desi a trecut mai bine de o luna de la momentul critic, si imi zice chestii de genu ca daca intreaba prietenii/ familia ce mai face ea; sa nu zic ca nu mai suntem impreuna ci sa zic ca e complicat, sau ma intreaba daca am mai fost cu cineva pana acu si ce am facut cu acele persoane, si eu sunt cam wtf? Si desi si eu si ea mai fost cu altcineva pe amandoi ne-a ranit sa zic asa treaba asta.

In concluzie, da am iubit-o, da mi-e dor de ea, da ea a trecut mult prea usor peste asta si spune ca nici ea nu stie ce vrea, da eu am cam trecut peste dar de fiecare data cand vb parca mi-e dor de ea, da cel mai bine ar fi sa gasesc pe altcineva cu care sa fiu la fel sau mai fericit de atat, dar pana atunci sa ramanem prieteni e aiurea si sa uit de tot e cam greu.
IF-98-MKY is offline   Reply With Quote
Old 21-09-10, 21:22   #2838
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by IF-98-MKY View Post
Buna seara.

Povestea se continua; adica acum un an si cateva luni am mai studiat thread-ul asta pentru o fata. Pe scurt ne-am cunoscut; ne-am placut; ne-am jucat ceva timp dupa care ne-am despartit prin distanta cam un an de zile. Ce sa zic timpul a trecut repede, fete au venit, au plecat, nimic serios dupa care ne-am reintalnit, sa zic asa.

Si din vorba in vorba am ajuns impreuna, ne iubeam, eram fericiti, stiti voi ca in basme. Si tot asa timp de un an si 3 luni cand ea angajandu-se pe vara ca ospatarita a inceput sa se destrame totul; era mereu obosita, mereu ocupata, a cunoscut foarte multa lume, ne vedeam din an in paste, de parca ea era singura care muncea pe pamantul asta. Toate astea au dus eventual la despartire chiar daca eu am fost mult prea intelegator, ce sa zis am st alaturi de ea mereu, o iubeam na.

Si totusi dupa toate astea nu regret nimic decat faptul ca am fost prea bun cu ea si totusi s-a ajuns la despartire dupa ce ea tot amana sa vb de noi, nus poate ia fost mai usor sa treaca de relatia asta si sa gaseasca alta, cel putin asa cred eu.

Iar dupa toate astea vrea sa ramanem prieteni si ma tot suna desi a trecut mai bine de o luna de la momentul critic, si imi zice chestii de genu ca daca intreaba prietenii/ familia ce mai face ea; sa nu zic ca nu mai suntem impreuna ci sa zic ca e complicat, sau ma intreaba daca am mai fost cu cineva pana acu si ce am facut cu acele persoane, si eu sunt cam wtf? Si desi si eu si ea mai fost cu altcineva pe amandoi ne-a ranit sa zic asa treaba asta.

In concluzie, da am iubit-o, da mi-e dor de ea, da ea a trecut mult prea usor peste asta si spune ca nici ea nu stie ce vrea, da eu am cam trecut peste dar de fiecare data cand vb parca mi-e dor de ea, da cel mai bine ar fi sa gasesc pe altcineva cu care sa fiu la fel sau mai fericit de atat, dar pana atunci sa ramanem prieteni e aiurea si sa uit de tot e cam greu.

Salut,

Citeste ce s-a vorbit in ultimele 2-3 pagini despre faza cu amici dupa despartire.Nu o sa duca absolut la nimic bun.Cel putin eu nu sunt un om care sa se multumeasca cu jumatati de masura.Chiar vrei sa fi cel care asculta cum ea a fost cu unu cu altu si unu era mai bun la pat decat altul cand tu ai iubito sincer? E ingrozitor asa ca las-o in plata ei.
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 22-09-10, 01:07   #2839
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by lovesux View Post
19 ani am. mersi tuturor pt sfaturi singurul regret kre il am e ca am refuzat o fata de milioaneeee...o stiam de ani buni a vrut sa fim impreuna si sa ramana in constanta de unde sunt si eu....iar eu am refuzat.o pt k ma tot gandeam la prima iar ea intr.un final s.a mutat in bucuresti... am sa regret mereu k nu i.am dat nici makr o sansa...a fost oribil din partea mea....era o fata unica, perfecta de milioane, o prietena adevarata de incredere.
man nu te culca pe o ureche. daca ii mai dai o sansa o sa ajungi asa:
https://www.youtube.com/watch?v=8GFq6...ext=1&index=25
sau oricare episod asa va atata viata ta
tine minte!!! NO MA'AM
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	nomaam2.jpg
Views:	92
Size:	23.9 KB
ID:	1666020  
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 22-09-10, 19:21   #2840
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Citez din Two and a half men:
"You can't make sense out of a woman; they're like beautiful puzzles with missing pieces or a great book with no ending. Or, like my old man used to say, they're all freakin' nuts"
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 21-10-10, 23:10   #2841
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

nu e chiar pe ideea topicului da n-am gasit altu mai bun.va plictisesc si eu putin cu dezamagirile mele la capitolu asta.

si incep cu o intrebare : ce draq au fiintele astea in cap?(a se citii fetele/femeile).ori sunt singuru care n-am noroc in dragoste si dau numa de fete fara minte....

intalnesc si eu o fata la o nunta , simpatica foc si culmea...si singura.trece putin pana imi iau inima in dinti(cu tot cu artere) si o iau la dans..etc si la un moment dat iesim putin sa afara sa "discutam".ii iau nr de tel , id..noh , datele de contact dar e o singura problema..ea nu e din bv si sta la vreo 160km distanta...pff , bun , asta e acum , o rezolvam si pe asta pan la urma.in fine , trece timpu..se apropie ziua ei..ii fac o surpriza cand se trezeste dimineatza cu mine la usa si cu cadou in brate(bineinteles nu i-am spus ca o sa merg la ea) , stam vb..ne plimbam prin oras , da pana la urma trece ziua si eu ma pregatesc sa plec.ne urcam in masina vb despre de toate si cand sa plec stramba putin din nas da pana la urma ma pupa(da parca cu frica).dupa asta ca si pana atunci mesaje toata ziua , grijulie , amabila , glumeatza etc..adica dadea impresia ca toate sunt bune si frumoase.dar vine vremea sa plece la facultate(in alt oras bineinteles) si cum ajunge acolo(nu exagerez de la o zi la alta s-a schimbat complet..parca s-a intors la 180grade).nu tu mesaje , nu tu telefoane nu tu nimic.ma chinui sa trag putin matza de coada(ca deh asa-s eu mai pr*st de felu meu si ma atasez repede de cineva si incerc sa ma mint ca totusi sunt eu paranoia si mi se pare ca ea s-a schimbat) si o tot sun , dar se simtea pe vocea ei si stilu de a vb ca ceva e in neregula.dupa o saptamana in care n-a dat nici un semn de viata , ce se gandeste Pr*stu(da , cu P mare ) familiei?hai sa ne urcam in masina si sa batem juma de tara s-o vedem si sa incercam sa discutam poate o scoatem la capat.ajung acolo si nu mare mi-a fost surprinderea cand ea vorbea cu mine ca si cum pana in momentu ala nu s-ar fi intamplat absolut nimic , si-mi zice "pai vorbim , te ajut cu o vorba buna la la la..dar atat"...ca tot romanu vreau si eu o explicatie rezonabila sau macar sa stiu dc m-a dus cu zaharelu si mi-a dat o speranta la inceput si nu mi-a zis din prima..bai lemnule , dute tare!! si asa senin imi spune "pai eu nu ti-am dat nici o speranta"...in momentu ala a cazut to ceru pe mine...

si acum revin la intrebare mea...ce draq e in capu lor?!?!?ca pt mine ramane un mister...

apropo , daca e cineva pe aici care trece mai des pe la biserica fa frate o rugaciune si pt mine , poate intr-o buna zi o sa dau si eu de una cu capu pe umeri
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 21-10-10, 23:13   #2842
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Frate calmeazate in primul rand. Exagerezi.

Intrebarea nu e ce au ele in cap, ce ai tu in cap? Serios acum...in capul tau ce a fost?
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 21-10-10, 23:18   #2843
dragos2900
VW Driver

Stage 5
 
dragos2900's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,818
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

da,mereu ne gandim ce e in capul lor,cand defapt ar trebuie sa ne gandim ce e in capul nostru! cand vezi ca nu mai suna nu mai da mesaje, nu mai da nici tu,daca asa ramane situatia inseamna ca ceva e in neregula si nici nu trebuie sa o mai cauti ca iti pierzi timpu degeaba
dragos2900 is offline   Reply With Quote
Old 21-10-10, 23:19   #2844
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Tzzantaru View Post
nu e chiar pe ideea topicului da n-am gasit altu mai bun.va plictisesc si eu putin cu dezamagirile mele la capitolu asta.

si incep cu o intrebare : ce draq au fiintele astea in cap?(a se citii fetele/femeile).ori sunt singuru care n-am noroc in dragoste si dau numa de fete fara minte....

intalnesc si eu o fata la o nunta , simpatica foc si culmea...si singura.trece putin pana imi iau inima in dinti(cu tot cu artere) si o iau la dans..etc si la un moment dat iesim putin sa afara sa "discutam".ii iau nr de tel , id..noh , datele de contact dar e o singura problema..ea nu e din bv si sta la vreo 160km distanta...pff , bun , asta e acum , o rezolvam si pe asta pan la urma.in fine , trece timpu..se apropie ziua ei..ii fac o surpriza cand se trezeste dimineatza cu mine la usa si cu cadou in brate(bineinteles nu i-am spus ca o sa merg la ea) , stam vb..ne plimbam prin oras , da pana la urma trece ziua si eu ma pregatesc sa plec.ne urcam in masina vb despre de toate si cand sa plec stramba putin din nas da pana la urma ma pupa(da parca cu frica).dupa asta ca si pana atunci mesaje toata ziua , grijulie , amabila , glumeatza etc..adica dadea impresia ca toate sunt bune si frumoase.dar vine vremea sa plece la facultate(in alt oras bineinteles) si cum ajunge acolo(nu exagerez de la o zi la alta s-a schimbat complet..parca s-a intors la 180grade).nu tu mesaje , nu tu telefoane nu tu nimic.ma chinui sa trag putin matza de coada(ca deh asa-s eu mai pr*st de felu meu si ma atasez repede de cineva si incerc sa ma mint ca totusi sunt eu paranoia si mi se pare ca ea s-a schimbat) si o tot sun , dar se simtea pe vocea ei si stilu de a vb ca ceva e in neregula.dupa o saptamana in care n-a dat nici un semn de viata , ce se gandeste Pr*stu(da , cu P mare ) familiei?hai sa ne urcam in masina si sa batem juma de tara s-o vedem si sa incercam sa discutam poate o scoatem la capat.ajung acolo si nu mare mi-a fost surprinderea cand ea vorbea cu mine ca si cum pana in momentu ala nu s-ar fi intamplat absolut nimic , si-mi zice "pai vorbim , te ajut cu o vorba buna la la la..dar atat"...ca tot romanu vreau si eu o explicatie rezonabila sau macar sa stiu dc m-a dus cu zaharelu si mi-a dat o speranta la inceput si nu mi-a zis din prima..bai lemnule , dute tare!! si asa senin imi spune "pai eu nu ti-am dat nici o speranta"...in momentu ala a cazut to ceru pe mine...

si acum revin la intrebare mea...ce draq e in capu lor?!?!?ca pt mine ramane un mister...

apropo , daca e cineva pe aici care trece mai des pe la biserica fa frate o rugaciune si pt mine , poate intr-o buna zi o sa dau si eu de una cu capu pe umeri
Cum vine asta? Mergem ne rugam,doamne dai si lu baiatu' asta una frumoasa,desteapta,virgina,devreme acasa,tanara si gospodina?

Iar mai apoi sa iti apara tie prin trunchiuri de copaci,casti de cafea"imi pare rau acest model nu s-a fabricat". Hai fi serios

Las'o in plata ei daca ea atat si-a dorit de la tine foarte bine.Daca cum a plecat a si uitat de pseudorelatia voastra e clar pe ce fecioara ai pus mana.La femei exista o parte majora buna,daca te-a dezamagit una,ti-a rupt inima stai linistit,mai ai jdemii de alte optiuni.

Aceasta este o ipoteza:se prea poate sa te iubeasca in disparare si sa nu iti spuna asta de teama ca tu nu o vei iubi atat de mult.......NOT
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 21-10-10, 23:37   #2845
KAY_

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,029
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Style in Motion]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Tzzantaru View Post
nu e chiar pe ideea topicului da n-am gasit altu mai bun.va plictisesc si eu putin cu dezamagirile mele la capitolu asta.

si incep cu o intrebare : ce draq au fiintele astea in cap?(a se citii fetele/femeile).ori sunt singuru care n-am noroc in dragoste si dau numa de fete fara minte....

intalnesc si eu o fata la o nunta , simpatica foc si culmea...si singura.trece putin pana imi iau inima in dinti(cu tot cu artere) si o iau la dans..etc si la un moment dat iesim putin sa afara sa "discutam".ii iau nr de tel , id..noh , datele de contact dar e o singura problema..ea nu e din bv si sta la vreo 160km distanta...pff , bun , asta e acum , o rezolvam si pe asta pan la urma.in fine , trece timpu..se apropie ziua ei..ii fac o surpriza cand se trezeste dimineatza cu mine la usa si cu cadou in brate(bineinteles nu i-am spus ca o sa merg la ea) , stam vb..ne plimbam prin oras , da pana la urma trece ziua si eu ma pregatesc sa plec.ne urcam in masina vb despre de toate si cand sa plec stramba putin din nas da pana la urma ma pupa(da parca cu frica).dupa asta ca si pana atunci mesaje toata ziua , grijulie , amabila , glumeatza etc..adica dadea impresia ca toate sunt bune si frumoase.dar vine vremea sa plece la facultate(in alt oras bineinteles) si cum ajunge acolo(nu exagerez de la o zi la alta s-a schimbat complet..parca s-a intors la 180grade).nu tu mesaje , nu tu telefoane nu tu nimic.ma chinui sa trag putin matza de coada(ca deh asa-s eu mai pr*st de felu meu si ma atasez repede de cineva si incerc sa ma mint ca totusi sunt eu paranoia si mi se pare ca ea s-a schimbat) si o tot sun , dar se simtea pe vocea ei si stilu de a vb ca ceva e in neregula.dupa o saptamana in care n-a dat nici un semn de viata , ce se gandeste Pr*stu(da , cu P mare ) familiei?hai sa ne urcam in masina si sa batem juma de tara s-o vedem si sa incercam sa discutam poate o scoatem la capat.ajung acolo si nu mare mi-a fost surprinderea cand ea vorbea cu mine ca si cum pana in momentu ala nu s-ar fi intamplat absolut nimic , si-mi zice "pai vorbim , te ajut cu o vorba buna la la la..dar atat"...ca tot romanu vreau si eu o explicatie rezonabila sau macar sa stiu dc m-a dus cu zaharelu si mi-a dat o speranta la inceput si nu mi-a zis din prima..bai lemnule , dute tare!! si asa senin imi spune "pai eu nu ti-am dat nici o speranta"...in momentu ala a cazut to ceru pe mine...

si acum revin la intrebare mea...ce draq e in capu lor?!?!?ca pt mine ramane un mister...

apropo , daca e cineva pe aici care trece mai des pe la biserica fa frate o rugaciune si pt mine , poate intr-o buna zi o sa dau si eu de una cu capu pe umeri
Salut si Bine ai venit in clubu complexatiilor care sufera dupa o p i z d a crezand ca alta nu vor mai gasi.
KAY_ is offline   Reply With Quote
Old 22-10-10, 00:10   #2846
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Tzantzarule...tu ai cam vrut altceva de la noi...pare rau acu pentru tine ca ai cam luato'n balon...

Tu doreai plangarete de mila ca pe Idieta si ai dat de barbati )

No serios acum...baga mintile la capusor si nu mai pune botu la vorbe goale (ca asta au fost in caz ca nu teai prins)...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 22-10-10, 00:40   #2847
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

@morpheusmaster : aaa nu , nu vroiam sa-mi planga cineva de mila..m-am obisnuit cu chestia asta , e a nush cat oara cand o patesc ) ci doar aveam nevoia sa-mi iau o piatra de pe suflet.ca e greu al draq.mai ales ca din cand in cand ma mai ia cate-o depresie nasoala si-mi cad in cap toate gramada....

ce-a fost in capu meu?sincer nu stiu..ideea e ca , caut si eu ceva mai serios , un coltisor de fericire in care sa ma retrag(dca intelegeti ce vreau sa zic).

@Kay : mersi de intampinare

@Eminem : da, sunt sigur ca ma iubeste in disperare..nu poate sa doarma noapte din cauza asta...o pl
numa ea stie ce e in capu ei..numa ca nu inteleg dc draq trebuie sa se prefaca si n-au curaj sa zica din prima ce e de zis.

@dragos : pai cam asta si fac ca stiu ca n-are rost sa ma mai agit.totusi am zis sa trag putin matza de coada poate poate.eu unu m-am straduit , am incercat.cand pun capu in perna noapte sunt impacat cu mine din punctu asta de vedere...numa ca dupa asta incep k*t-urile alea naspa si e mai greu cu somnu...
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 22-10-10, 00:45   #2848
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Tzzantaru View Post
@morpheusmaster : aaa nu , nu vroiam sa-mi planga cineva de mila..m-am obisnuit cu chestia asta , e a nush cat oara cand o patesc ) ci doar aveam nevoia sa-mi iau o piatra de pe suflet.ca e greu al draq.mai ales ca din cand in cand ma mai ia cate-o depresie nasoala si-mi cad in cap toate gramada....

ce-a fost in capu meu?sincer nu stiu..ideea e ca , caut si eu ceva mai serios , un coltisor de fericire in care sa ma retrag(dca intelegeti ce vreau sa zic).

@Kay : mersi de intampinare

@Eminem : da, sunt sigur ca ma iubeste in disperare..nu poate sa doarma noapte din cauza asta...o pl
numa ea stie ce e in capu ei..numa ca nu inteleg dc draq trebuie sa se prefaca si n-au curaj sa zica din prima ce e de zis.

@dragos : pai cam asta si fac ca stiu ca n-are rost sa ma mai agit.totusi am zis sa trag putin matza de coada poate poate.eu unu m-am straduit , am incercat.cand pun capu in perna noapte sunt impacat cu mine din punctu asta de vedere...numa ca dupa asta incep k*t-urile alea naspa si e mai greu cu somnu...
Coa3...pe acelasi ton scrii. HAPPY THOUGHTS!!! Tine minte Iti sapi singur groapa...tine minte. Binele atrage bine si raul atrage mai mult rau. Asa ca trebuie sa pui punct si de la capat.

Schimba tonul si lentila prin care vezi viata si mergi mai departe!!!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 22-10-10, 00:51   #2849
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

nu prea am inteles asta cu tonu..

eu merg mai departe ca altceva nu e de facut.partea mai proasta e ca de fiecare data cand incep sa "tin fruntea sus" , imi mai arde una si ma pune iar in genunchi...
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 22-10-10, 00:55   #2850
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Emin3m View Post
Cum vine asta? Mergem ne rugam,doamne dai si lu baiatu' asta una frumoasa,desteapta,virgina,devreme acasa,tanara si gospodina?

Iar mai apoi sa iti apara tie prin trunchiuri de copaci,casti de cafea"imi pare rau acest model nu s-a fabricat". Hai fi serios

Las'o in plata ei daca ea atat si-a dorit de la tine foarte bine.Daca cum a plecat a si uitat de pseudorelatia voastra e clar pe ce fecioara ai pus mana.La femei exista o parte majora buna,daca te-a dezamagit una,ti-a rupt inima stai linistit,mai ai jdemii de alte optiuni.

Aceasta este o ipoteza:se prea poate sa te iubeasca in disparare si sa nu iti spuna asta de teama ca tu nu o vei iubi atat de mult.......NOT
eu nu ma rog pentru el ca raman mai putine pentru mine
e foarte simplu man. sa dus la facultate, camine, fara mami si tati sa o tina din scurt, anturaje peste anturaje, o groaza de armasari, oportunitati etc etc
stai calm. nu esti singurul. eu am pierdut o relatie de 2 ani dupa ce fata sa dus la fac la bucuresti
asta e, treci la urmatoarea
vacaroz is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 10:34.


- Copyright 2024 4Tuning