Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 07-09-07, 20:54   #1291
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by trupsisuflet View Post
..acuma in schimb sunt suspicioasa caut mereu si al doilea..de ce nu si al treilea inteles al unor vorbe rostite de un eventual " el"..stau sa analizez ce se ascunde in spatele unui zambet aparent autentic...au si o vorba baietii astia..."life`s a bitch..fuck it!"...
Eu una simt ca ma ia cu ameteala uneori de prea multa analiza...ma linistesc o zi doua si apoi o iau de la capat cu intrebarile ..nu stiu daca imi voi regasi vreodata linistea..si a trecut atata timp..as fi zis ca ar fi trebuit sa fiu cat de cat mai ....nuj...e ceata...
yeap e o gandire.. o mare arta intrutotul ..
dar a fi asa sceptic. in toate ,
eu stiu ca ai dreptate si nu pot sa iti zic sa nu fi asa.. dar aceasta atitudine.. iti va priva foarte mult intr-o relatie, analizand fiecare cuvant , aceea persoana , acel baiat o sa isi cantareasca cuvintele.. si in cele din urma.. nu o sa mai zica nimik,,,, avantaj . nope
trebuie mentinuta o oarecare balanta.. in toate ...
..
Quote:
Originally Posted by trupsisuflet
Eu imi doresc o relatie serioasa , imi doresc un copil peste 2-3 ani ..vreau O FAMILIE..Zi-mi tu...eu am deja 23 ani ...si sincer niciodata nu am fost una care "slepp around'..am avut o relatie superba dar din pacate m-am trezit dupa 5 ani cu un strain langa mine..si acuma cand privesc in urma la aproape 3 ani dupa ce am pus punct acelei relatii ca si eu sunt o straina ..m-am schimbat total..n-a mai ramas nik din ceea ce am fost odata ..pustoaicei care radea mereu acuma i-a luat locul o femie cu un suras amar..si-mi pare rau ..dar asta e...imi canalizez furia in scopuri pozitive ptr viata mea..dar acele scopuri nu au nici o legatura cu sexul masculin
si felicitarile mele.. in ceea ce priveste gandurile tale cu privire la prioritaitile tale acelea de a intemeia o familie. e viata ta si daca asta te va face multumita si toate cele.. go on . fie sa iti reuseasca, cat mai devreme sa fi o mamica tanara
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 07-09-07, 20:57   #1292
trupsisuflet
 
trupsisuflet's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 3
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Aleks , nu am injurat pe nimeni , si nu e vb de a-mi plange soarta...aici este un topic despre cum sa faci sa uiti o persoana pe care ai iubit-o.Vreau mai multe pareri vizavi de "situatia" mea si nu am de ce sa-mi plang soarta..am tot ce imi doresc si multumesc lui Dumnezeu le-am dobandit prin propria munca..nu cer bani de la mami si tati sau sau sa ma apuc sa scutur vreun biet fraier de bani...atata tot ca la acest tablou lipseste dragostea...si chiar vreau mai multe comentarii vizavi de ce am postat mai devreme
In alta ordine de idei aleks iti multumesc ptr faptul ca mi-ai acordat 1 min din timpul tau ptr a-mi raspunde la post
trupsisuflet is offline   Reply With Quote
Old 07-09-07, 22:31   #1293
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

draga,trupsisuflet....aleks nici p departe nu avea intentia sa te jigneasca..si in mod normal,ti-ar fi explicat amanuntit dc crede el ceea c ti-a zis..dar azi a fost cam ocupat,cum observ din posturile a la' 2 peri
asa k explic io,k in gen gindim asemanator...
ideea e..k tu vorbesti aici despre o relatie kre a inceput cind aveai u 15 anisori..si s-a terminat la 20..si d 3 ani,tu nu ai fost in stare sa treci peste,si nici la 23 nu ti-ai dat seama k o iubire kre se naste la 15 ani,nu ar trebui sa iti afecteze restul vietii....asta e problema mare...ptr k eu zic,k abia acum incepi sa devii destul d matura,k sa experimentezi k lumea...esti p picioarele tale cum ai zis...libera..vaccinata..c dreq???stai si si nu mai lasi p nimeni k sa se apropie d tine???d frica k iara nu iese maritisu'???
cred k asta t-i problema cea mai mare! take it easy...have fun..si cind vezi k d o vreme buna esti cu cineva,si totul iese bine fara sa te incordezi prea tare...poate...dar numai poate poti sa te gindesti la maritis!!!
eu d la 20 am stat impreuna cu un om..iubire maaare...dupa 4 ani ne-am casatorit...si tot s-a stricat treaba...si ink atat d urit d te-ai cruci!!!si culmea kre e...k peste vreo juma' d an..m-am trezit k is timpita rau dupa cineva azi si persoana respectiva e istorie..dar nu imi pare rau d nici o secunda....
eu una traiesc cu conceptia:NU IMI PARE RAU D CEEA C AM FACUT,SI AM CREZUT K E BINE,CI D CEEA C NU AM FACUT,SI AM CREZUT K AR FI BINE...
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 07-09-07, 22:46   #1294
trupsisuflet
 
trupsisuflet's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 3
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Bea , stiu ca aleks nu a avut intentia sa ma jigneasca i-am vazut multe din posturi anterioare si am vazut cum gandeste si stiu ce a vrut sa zica ,insa am vrut sa precizez ca nu sunt o victima care cauta aprobari si compatimiri , cautam doar pareri de la cat mai multe persoane
Cat despre ceaa ce ai scris acuma sunt de acord , acuma vad viata cu alti ochi , insa dragostea ptr moment nu e o prioritate la modul cel mai sincer..peste 3 saptamani o sa zic mersi ptr o o ora de somn furata ptr k deja am 2 joburi ambele part-time ce e drept dar incep scoala curand..imi fac o facultate si o fac la zi ..sau cel putin primul an..si mi-am propus sa las garda jos nitel dar in ultima jumatate de an nu am avut timp ptr k am avut mult de lucru abia de 2 luni am facut ordine in viata mea..si pana acum nu am vrut sa ma bag intr-o relatie , insa am depasit momentul de ceva timp...sincer de tot nu ma compatimesc..cat despre chestia ca vreau o familie e altceva si sa-ti mai fac o precizare..nu sunt de acord cu bucatica aceea de hartie..nu aia tine 2 oameni la un loc...nu am cautat si nu caut maritis ..in fine cred ca stii din proprie experienta ce vreau sa zic..si ca nota de subsol..si la mine s-a terminat f urat cu scandal si amenintari si tot ce vrei ....
trupsisuflet is offline   Reply With Quote
Old 07-09-07, 22:59   #1295
trupsisuflet
 
trupsisuflet's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 3
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

[QUOTE=bodyspeed;1087527]yeap e o gandire.. o mare arta intrutotul ..
dar a fi asa sceptic. in toate ,
eu stiu ca ai dreptate si nu pot sa iti zic sa nu fi asa.. dar aceasta atitudine.. iti va priva foarte mult intr-o relatie, analizand fiecare cuvant , aceea persoana , acel baiat o sa isi cantareasca cuvintele.. si in cele din urma.. nu o sa mai zica nimik,,,, avantaj . nope
trebuie mentinuta o oarecare balanta.. in toate ...
..

o singura precizare simt ca trebuie sa o fac..si anume k sunt suspicioasa ptr mine ..nu intorc cuvintele vreunui baiat cum imi convine mie ca sa-l fac sa fuga mancand pamantul..sunt niste intrebari pe care mi le pun mie insami cand nu sunt langa acel baiat si chestia asta e valabila doar cand zice ceva suspect..hai sa dau si un exemplu ma intalneam cu un baiat cam vreo 2 sapt a durat..intr-o zi dupa o plimbare super reusita si rasete si voie buna tot ce vrei..el la mine ca el nu poate sa fie indiferent ca mine ca el vrea mai mult bla bla...vrajeala iefina...dupa 2 sapt nimeni nu e imputernicit sa-mi puna mie conditionari..vroia omul probabil mai mult si eu eram aia indiferenta la dorintele lui sexuale..nu a zis cuvintele astea dar cam asta era chestia si i-am dat papucii instant..dupa chestia asta i-am zis sa mergem acasa am ajuns in cartier si la despartire m-a tinut mult in brate nu a vrut sa-mi dea drumul ..desi eu nu-i spusesem in cuvinte a priceput ca s-a terminat dupa comportamentul meu glacial..am ajuns acasa i-am dat culmea pozele pe care le-am facut in ziua aceea ..pe mess..si aia a fost...astept pareri ..cine e al dracului aici?
trupsisuflet is offline   Reply With Quote
Old 07-09-07, 23:56   #1296
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Bea69 View Post
eu una traiesc cu conceptia:NU IMI PARE RAU D CEEA C AM FACUT,SI AM CREZUT K E BINE,CI D CEEA C NU AM FACUT,SI AM CREZUT K AR FI BINE...

E foarte adevarat... Si buna de bagat la cap!!!
Merci Bea...
Magos is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 10:49   #1297
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Magos View Post
E foarte adevarat... Si buna de bagat la cap!!!
Merci Bea...
r32 ce zici ?
dolb is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 11:42   #1298
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

ce treaba are?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 12:28   #1299
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

[quote=trupsisuflet;1087745]
Quote:
Originally Posted by bodyspeed View Post
yeap e o gandire.. o mare arta intrutotul ..
dar a fi asa sceptic. in toate ,
eu stiu ca ai dreptate si nu pot sa iti zic sa nu fi asa.. dar aceasta atitudine.. iti va priva foarte mult intr-o relatie, analizand fiecare cuvant , aceea persoana , acel baiat o sa isi cantareasca cuvintele.. si in cele din urma.. nu o sa mai zica nimik,,,, avantaj . nope
trebuie mentinuta o oarecare balanta.. in toate ...
..

o singura precizare simt ca trebuie sa o fac..si anume k sunt suspicioasa ptr mine ..nu intorc cuvintele vreunui baiat cum imi convine mie ca sa-l fac sa fuga mancand pamantul..sunt niste intrebari pe care mi le pun mie insami cand nu sunt langa acel baiat si chestia asta e valabila doar cand zice ceva suspect..hai sa dau si un exemplu ma intalneam cu un baiat cam vreo 2 sapt a durat..intr-o zi dupa o plimbare super reusita si rasete si voie buna tot ce vrei..el la mine ca el nu poate sa fie indiferent ca mine ca el vrea mai mult bla bla...vrajeala iefina...dupa 2 sapt nimeni nu e imputernicit sa-mi puna mie conditionari..vroia omul probabil mai mult si eu eram aia indiferenta la dorintele lui sexuale..nu a zis cuvintele astea dar cam asta era chestia si i-am dat papucii instant..dupa chestia asta i-am zis sa mergem acasa am ajuns in cartier si la despartire m-a tinut mult in brate nu a vrut sa-mi dea drumul ..desi eu nu-i spusesem in cuvinte a priceput ca s-a terminat dupa comportamentul meu glacial..am ajuns acasa i-am dat culmea pozele pe care le-am facut in ziua aceea ..pe mess..si aia a fost...astept pareri ..cine e al dracului aici?
Eu ar trebui sa nu ma bag in discutia asta. Prietenii stiu de ce
Dar totusi ...
Parerea mea:
Fii suspicioasa ca bine faci, numai sa nu intreci masura.Intr-o buna zi vei descoperi ca nu mai ai incredere nici in tine.
Oricum realizezi ca daca peste 30 de ani nu vei mai fi suspicioasa si ii vei acorda incredere totala unei persoane, atunci vei suferi din nou.
Fii suspicioasa , dar traieste-ti viata,poate a venit momentul sa te gandesti si la tine.
bluey is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 18:09   #1300
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

baga mare magos...dar nu uita k ai' mai indrazneti,citeodata se mai trintesc si d pamint...si tre sa te inveti s-o incasezi si p asta...fara pareri d rau,sau sa arunci vina p o alta persoana..sper k intelegi c vreau sa iti zic...
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 18:15   #1301
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Dap, inteleg exact!
Magos is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 18:16   #1302
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

un mare offtopic:

Gabi... Ce semnatura ti-ai tras... Iar esti in dispozitia KILL EVERYTHING that moves??
)
Magos is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 18:20   #1303
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

neah...face warm up-ul la calorifer!!! am vazut io cu okii mei!deci si-a pierdut mintile deja...
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 18:26   #1304
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Vad... Ce face frigul din om... Pana acum era caldura!!!! =))
Magos is offline   Reply With Quote
Old 08-09-07, 18:32   #1305
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Hai ca nu uitati de o fosta iubire prin Warm-up-ul meu la calorifere.
Ia hai.
Mustang is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 13:49.


- Copyright 2024 4Tuning