Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 02-10-09, 21:50   #2281
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

informatie de ultima ora : prietena mea cu care am avut o relatie de 1 an si 2 luni si de care mam despartit doar acu cateva zile este acum combinata cu altu ) deci e clar ce fel e !
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Old 02-10-09, 23:15   #2282
sergiuhusca

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Buey Vlad, imi pare rau frate pt tine...imi pare rau ca am avut dreptate...Sincer...
sergiuhusca is offline   Reply With Quote
Old 03-10-09, 00:14   #2283
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by vlad_Mafiotu View Post
informatie de ultima ora : prietena mea cu care am avut o relatie de 1 an si 2 luni si de care mam despartit doar acu cateva zile este acum combinata cu altu ) deci e clar ce fel e !
hmmm.. cred ca postul meu precedent era de ajuns... nu mai trebuia atata bataie de cap..si atatea vorbe..pacat ca, cunosc femeile si "scuzele" de genul asta
imi pare rau...asta e, treci peste... alta la rand
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 03-10-09, 00:43   #2284
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

dap ms mult pt faptu ca sunteti alaturi de mine . va dau cate un hug la fiecare >< si o sa fie bine sunt sigur avem o viata inainte si nu e ea singura fata din lume
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Old 03-10-09, 01:02   #2285
Gorby

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 490
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by vlad_Mafiotu View Post
informatie de ultima ora : prietena mea cu care am avut o relatie de 1 an si 2 luni si de care mam despartit doar acu cateva zile este acum combinata cu altu ) deci e clar ce fel e !
A căutat "consolare" īn braţele altuia. Relaţia ei cu actualul nu o să dureze mult.
Nu ai idee cāte fac aşa E felul lor de a te lua puţin peste picior şi de a te face să suferi şi mai mult după ele. (nu toate fac aşa, nu generalizez)
Ocupă-ţi timpul cu alte chestii. Ţine-te de facultate, bagă o bere sau un sport cu băieţii, lucrează la maşină, orice. Nu are rost să te consumi pe chestia asta. Ştii vorba aia, are balta peşte
Capul sus.
Gorby is offline   Reply With Quote
Old 03-10-09, 01:08   #2286
GJ 64 GAB

Stage 5
 
GJ 64 GAB's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 6,033
Member of:
[Moderators]
[Hyundai]
[Opel]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Vladule frate, īmi pare foarte rău!
Măcar acum ai īnteles adevăratul motiv ... Păcat frate, mare păcat!
Dar nu fi trist, viaţa merge īnainte!... Răspunde-i şi tu cu aceeaşi monedă!...
>: D< ...
GJ 64 GAB is offline   Reply With Quote
Old 03-10-09, 14:28   #2287
sergiuhusca

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Gab, frate dar tu erai ala care sustinea ca trebuie sa se duca, ca trebuie sa faca, ca trebuie sa vb cu ea...Pica de lache?
sergiuhusca is offline   Reply With Quote
Old 03-10-09, 16:16   #2288
GJ 64 GAB

Stage 5
 
GJ 64 GAB's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 6,033
Member of:
[Moderators]
[Hyundai]
[Opel]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by sergiuhusca View Post
Gab, frate dar tu erai ala care sustinea ca trebuie sa se duca, ca trebuie sa faca, ca trebuie sa vb cu ea...Pica de lache?
Eu am zis să se ducă să vorbească, cu ea, ca să cunoască adevăratul motiv!...
Să fie el sigur de cea a avut ea īn cap!...
Care e problema īn asta?!
Măcar acum ştie omul ce să facă!
GJ 64 GAB is offline   Reply With Quote
Old 22-10-09, 11:57   #2289
Betze
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

am si e o problema.vad ca se vorbeste aici despre asta.povestea incepe cam asa..am fost cu cineva 2 ani si 2 luni.ne vedeam,ne vorbeam la tel si intr o zi nu am primit niciun tel de la el.a 2a zi l am sunat si i am reprosat sa zicem lucru asta.ideea e ca s a enervat mi a inchis telu.in aceeasi zi ne intalnim in club.ma duc sa vb q el (era laamsa cu prieteni,prietene.ii zic sa iasa de akolo sis a vb si de fata cu prietenii lui imi zice k nu)m am simtit umilita pt k au vazut toti qm am prmit refuzu.am plecat.a 2a zi i am tr msj si i am zs k gata pt k nah ..era clar k nu ma ma vrea.ne am intalnit apoi iar in club nu ne am bagat in seaa si nah.intr o zi am apucat sa vb si mi a zis cva de genu "mi e greu si cu tin si fara tine..nu stiu ce vreau.simt k vreau sa fiu singur.daca te cunosteam pste ani altfel tateau treburile".ce parere aveti?adika mi e super greu .e sg cu care m am inteles asa bine si ma dooare ca ne am desp asa sec.sa lupt sau...a o las balta?stiu k sufera da nu ma mai vrea..nici el nu stie ce vre.SA CRED CE MI A ZIS SAU E DOAR O REPLICA SA SCAPE DE MINE cat mai subtil?
Betze is offline   Reply With Quote
Old 22-10-09, 12:10   #2290
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Betze View Post
am si e o problema.vad ca se vorbeste aici despre asta.povestea incepe cam asa..am fost cu cineva 2 ani si 2 luni.ne vedeam,ne vorbeam la tel si intr o zi nu am primit niciun tel de la el.a 2a zi l am sunat si i am reprosat sa zicem lucru asta.ideea e ca s a enervat mi a inchis telu.in aceeasi zi ne intalnim in club.ma duc sa vb q el (era laamsa cu prieteni,prietene.ii zic sa iasa de akolo sis a vb si de fata cu prietenii lui imi zice k nu)m am simtit umilita pt k au vazut toti qm am prmit refuzu.am plecat.a 2a zi i am tr msj si i am zs k gata pt k nah ..era clar k nu ma ma vrea.ne am intalnit apoi iar in club nu ne am bagat in seaa si nah.intr o zi am apucat sa vb si mi a zis cva de genu "mi e greu si cu tin si fara tine..nu stiu ce vreau.simt k vreau sa fiu singur.daca te cunosteam pste ani altfel tateau treburile".ce parere aveti?adika mi e super greu .e sg cu care m am inteles asa bine si ma dooare ca ne am desp asa sec.sa lupt sau...a o las balta?stiu k sufera da nu ma mai vrea..nici el nu stie ce vre.SA CRED CE MI A ZIS SAU E DOAR O REPLICA SA SCAPE DE MINE cat mai subtil?
In primul rand "Bine ai venit", apoi te-as ruga sa scrii corect si lizibil in limba romana !!!
Acum sa trecem la problema ta: un raspuns foarte simplu din partea mea: a vrut sa scape de tine, s-a saturat de relatie... vrea sa cunoasca si pe altcineva Sfatul meu ar fi: s-o lasi balta si sa treci peste !!!
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 22-10-09, 12:17   #2291
Betze
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Multumesc pt raspuns si pt urare.O zi buna
Betze is offline   Reply With Quote
Old 22-10-09, 23:02   #2292
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

eu am aceeasi parere ca sasha . las`o balta :* asa am patit si eu .. sa nu te mire daca in viitorul apropiat o sa il vezi cu alta fata
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Old 22-10-09, 23:29   #2293
Betze
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Buna.In seara asta i-am faqt un scandal cat s-a putut de oribil.M-a sunat o prietena si mi-a spus ca l-a vazut cu alta.Si nu m-am putut abtine si l-am sunat.Si tot ce am avut de zis referitor la acesti 2 ani petrecuti impreuna i-am zis la telefon.Si n-am mai tinut cont de faptul ca sunt o domnisoara si ca trebuie sa ma comport ca atare.I-am zis vrute si nevrute.I-am inchis telefonul.Si acum ma duc in club cu un tip.Daca la el s-a putut se poate si la mine.Ideea e ca s-a ofticat si mi-a facut reprosuri si nu stiu de ce.Eu caut alinare in alta parte pt ca el a decis asa,ori el de ce cauta alinare ?pt k avea la mine ..In fine .I-am reprosat destule.Stiu ca tine la mine chiar daca faptele lui nu dovedesc asta.Il cunosc destul de bine dar daca se intoarce la mine sper sa fiu destul de tare cat sa-i spui un NU hotarat.Asta e.
Va multumesc si tineti-mi pumnii sa pot fi tare .Nu vreau sa sufar mai tarziu mai mult decat sufar acum.Voiam un sfat.Vazand sfaturi de la altcineva pot sa fiu si eu mai hotarata decat am fost pana acum.Iti multumesc.O seara placuta
Betze is offline   Reply With Quote
Old 22-10-09, 23:35   #2294
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Betze View Post
Buna.In seara asta i-am faqt un scandal cat s-a putut de oribil.M-a sunat o prietena si mi-a spus ca l-a vazut cu alta.Si nu m-am putut abtine si l-am sunat.Si tot ce am avut de zis referitor la acesti 2 ani petrecuti impreuna i-am zis la telefon.Si n-am mai tinut cont de faptul ca sunt o domnisoara si ca trebuie sa ma comport ca atare.I-am zis vrute si nevrute.I-am inchis telefonul.Si acum ma duc in club cu un tip.Daca la el s-a putut se poate si la mine.Ideea e ca s-a ofticat si mi-a facut reprosuri si nu stiu de ce.Eu caut alinare in alta parte pt ca el a decis asa,ori el de ce cauta alinare ?pt k avea la mine ..In fine .I-am reprosat destule.Stiu ca tine la mine chiar daca faptele lui nu dovedesc asta.Il cunosc destul de bine dar daca se intoarce la mine sper sa fiu destul de tare cat sa-i spui un NU hotarat.Asta e.
Va multumesc si tineti-mi pumnii sa pot fi tare .Nu vreau sa sufar mai tarziu mai mult decat sufar acum.Voiam un sfat.Vazand sfaturi de la altcineva pot sa fiu si eu mai hotarata decat am fost pana acum.Iti multumesc.O seara placuta
nu stiu cat e de bine sa procedezi exact ca el... gen sa te duci si tu cu un tip la club...blabla, eu as proceda altfel, as incerca sa-l fac curios de ceea ce fac eu.. nu sa-i servesc la tava si sa vada exact ce-mi poate capu'... Tu cred ca ar trebui sa il cam ignori...si sa-l faci oarecum sa se gandeasca la ce a pierdut si sa-i para si rau, si asta nu o sa faci daca iesi la club cu un tip la 2 zile dupa despartire...ma rog asta este doar opinia mea... si oricum stai linistita ca o sa te mai caute. Cand o sa aiba nevoie, doar ca daca te tii tare si-l ignori o sa fie bine, dar daca nu o sa te poti abtine si ii dai putina atentie..o sa iti faca rau
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 22-10-09, 23:41   #2295
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Betze View Post
Buna.In seara asta i-am faqt un scandal cat s-a putut de oribil.M-a sunat o prietena si mi-a spus ca l-a vazut cu alta.Si nu m-am putut abtine si l-am sunat.Si tot ce am avut de zis referitor la acesti 2 ani petrecuti impreuna i-am zis la telefon.Si n-am mai tinut cont de faptul ca sunt o domnisoara si ca trebuie sa ma comport ca atare.I-am zis vrute si nevrute.I-am inchis telefonul.Si acum ma duc in club cu un tip.Daca la el s-a putut se poate si la mine.Ideea e ca s-a ofticat si mi-a facut reprosuri si nu stiu de ce.Eu caut alinare in alta parte pt ca el a decis asa,ori el de ce cauta alinare ?pt k avea la mine ..In fine .I-am reprosat destule.Stiu ca tine la mine chiar daca faptele lui nu dovedesc asta.Il cunosc destul de bine dar daca se intoarce la mine sper sa fiu destul de tare cat sa-i spui un NU hotarat.Asta e.
Va multumesc si tineti-mi pumnii sa pot fi tare .Nu vreau sa sufar mai tarziu mai mult decat sufar acum.Voiam un sfat.Vazand sfaturi de la altcineva pot sa fiu si eu mai hotarata decat am fost pana acum.Iti multumesc.O seara placuta

Mai bine te duci in club cu niste prietene / prieteni decat sa sari imediat in brate la altul ( asta este parerea mea ) , nu este vorba ca nu se poate , dar fii modesta , calma ...daca nu te-a apreciat pentru ceea ce esti asta nu inseamna sa faci acuma toate prostiile care iti trec prin cap .
Plangi , te descarci prin alte metode , sau incerci sa uiti si sa te distrezi dar nu in sensul zis de tine .


Se intelege clar ca dupa o relatie de ceva vreme ati trecut prin atatea chestii impreuna si subconstientul tau sta sa se gandeasca ca ce , ce am facut ? de ce ? de ce mie ...bla bla bla stuff like that

Ti-am spus parerea mea , dar sincera sa fiu acuma , o persoana pe care o iubesti cu adevarat nu stai sa faci lucruri de genu doar ca TE-AI PLICTISIT ( pentru mine asta nu se poate numii iubire ) .

Nu sta acuma sa faci vrute si nevrute ca vrei sa ii platesti cu aceeiasi moneda , nu te injosi in asa fel incat sa ii dai impresia de fata usoara , la baieti este altceva ( afemeiati etc , dar la femei deja cand vezi ca dupa o relatie de lunga durata hop sare in brate la altu din prima asa , suna altfel ) .


O seara placuta si succes pe viitor
DTH is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 04:34.


- Copyright 2024 4Tuning