Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 22-01-09, 10:37   #1981
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

eu nu ma plang...doamne feri... imi e chiar bine in momentul de fata )
eu chiar nu ma gandesc la fostul..ce face, cu cine e sau cu cine nu e... m-am hotarat sa pun punct, am pus si gata... si ma bucur ca s-a terminat
De uitat nu se pune problema... atata timp cat esti hotarat ca trebuie sa termin o faci...fara sa te mai gandesti
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 22-01-09, 10:44   #1982
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Talking Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by lolozauru View Post

"ea" are ceva ce nu am gasit la nici o alta ... si crede-ma ca numarul celor pe care le-am incercat e mare ... ... o iubesc pt acel ceva nu pt ca e frumoasa si bla bla bla e greu de explicat si ar trebui sa scriu vre-o 2 pagini de forum ca sa fiu inteles de ce ..... si la faptul ca nu stii ce sa spui unei fete ca sa o agati .. te pot ajuta daca vrei .. nu mi-a scapat niciuna pe care am pu

legat de textele de agatat ... vorbim ..

asculta la mine .. toate sunt speciale .. stiu .. crede-ma .. stiu ... stiu .. nu imi spune .. nu vreau sa ma apuc sa intru in folderu` de amintiri .. ca iar devin melancolic .. ) .. credema ca stiu ce zici .. dar va veni alta care va fi deosebita in felul ei .. va veni una care va fii mai feminina ca ea .. va veni una care va fii mai pisicita decat ea .. va fii mai ingrijita .. dar nu va avea acel ceva .. dar va avea altceva fiecare femeie este deosebita in felul ei .. si incearca sa o apreciezi pentru ce este .. nu incerca sa o faci ca fosta pentru ca iti vei face rau ... daca vrei sa fie ca fosat intoarce-te la ea ... dar gandeste-te ca aceleasi probleme care le ai si tu .. le are si ea .. nu va gasi unul la fel ca tine .. suntem unici .. in felul nostru .. si ala va face un gest care ii va aduce aminte de tine .. si sa vezi atunci lucrul dracu )]


sasha , claudia , lolozaur .. stati calmi .. veti gasi pe cineva care sa va merite asa .. cum sunteti .. care sa va merite cu adevarat .. cu toate defectele pe care le aveti .. cu toate lucrurile bune si frumoase ... cienva .. este .. cand va veni .. nu stiu .. daca as stii .. si eu i-as zice sa vina mai repede .. drnu stii de unde sare iepurele ..

ma duc sa dau un mass la fete sa le scot la suc ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 22-01-09, 10:52   #1983
lolozauru
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

psycho ... nu sunt texte de agatat ... tre sa fii ingenios .. sa fii original cu fiecare in parte dupa cum e nevoie helldevil16 id meu ...
lolozauru is offline   Reply With Quote
Old 22-01-09, 11:02   #1984
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Bai, nu ma grabesc sa-l gasesc pe cel care sa mi se potriveasca... vreau sa mai profit de faptul ca sunt singura (dupa atata timp).
Acum stiu ce vreau, ce caut, ce pretentii am si ce pot sa ofer... O sa-l gasesc mai greu.... dar o sa-l gasesc eu!
PS: merci pentru cuvintele frumoase
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 22-01-09, 16:51   #1985
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Claudia are de unde alege barbati oricum.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 22-01-09, 17:14   #1986
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Şi totuşi rămānem īn perimetrul Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?
Mulţumesc

Last edited by bodyspeed; 22-01-09 at 17:20.
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 22-01-09, 18:00   #1987
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Nu se uita, dar dupa un timp devine o amintire placuta, indiferent de felul cum s-a terminat relatia, pentru ca ... s-a intamplat - "am trecut si prin asta in viata..."
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 22-01-09, 19:50   #1988
zGb

Stage 5
 
zGb's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,999
Member of:
[Insomnia]
[Honda]
[SUBARU]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

@clau : don't rush -> keep searching...speranta moare ultima
zGb is offline   Reply With Quote
Old 22-01-09, 20:03   #1989
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

nu uiti sa stii .. prima iubire nu prea se uita acum depinde de fiecare .. dar treci peste
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 22-01-09, 23:54   #1990
lolozauru
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 0
Default

prima iubire nu o uiti niciodata ... ramane acolo ca amintire ... cum ramane prima oara cand ai facut sex .. prima oara cand te-ai imbatat de nu ai mai stiut de tine .. ziua cand ai luat bacu ... banchetu si altele
dar peste toate se trece ... cu timpul .. si cu cat ai avut mai multe vise ... sperantze ... planuri cu acea persoana .. si cu cat ai iubit-o mai mult cu atat trece mai greu ... dar trece .. orice trece .... timpul e buretele pe tabla vietzii ...si in acelasi timp cel mai criminal ... pt ca ne fura zilele ... asa ca nu e nevoie sa plangeti dupa ce nu mai aveti .. ganditi-va mai bine cum sa puneti mana pe ceva mai bun cat mai repede

iar cu restul femeilor ... " dup-o alta tot o alta vine " .. dar nu le cautati ... lasati-le sa pice din cer cum se zice ... daca le cautati nu le gasiti .. trist dar adevarat

Last edited by Psycho; 23-01-09 at 00:19.
lolozauru is offline   Reply With Quote
Old 24-01-09, 22:31   #1991
t_c_v
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

am revenit si eu pe site dupa o pauza de vreo 1 saptamana timp in care s-am mai intamplat ceva ...... v-am povestit ca m-a vazut cu fetele alea 3 la cafea .... ca a afectat'o .... etc etc .. dupa aceea au trecut vreo 4 zile fara sa mai vorbim ... de intrat pe mess nu am mai intrat pe ea de 3 saptamani aproape 4 ... tot ea intra ... si uite ca peste 4 zile a intrat iar pe mine .... am vorbit ... eu glumet ca de obicei.... am avut o anumita poza la avatar...ea zicea ca vai ce frumoasa e poza ... complimente ... etc apoi mi-a cerut un dvd dak am sa ii dau .. si daca pot sa il dau cat mai curand.... eu i-am zis ca am ...o sa trec in urmatoarea zi pe la ea ... dar sa fie careva acasa sa am la cine sa il las... i-am dat de inteles k nu ma interesa dak era ea acasa.... iar in cealalta zi .... dupa ce mi-am terminat de invatat ... am sunat'o sa ii zic k am terminat de invatat si k pot trece sa ii las dvd... ea a zis ca nu poate k trebuie sa mearga in oras .....si k ma cheama in urmatoarea zi ...nu inteleg care ar fi fost faza ca dak chiar ar fi avut asa de mare nevoie de dvd ... puteam sa il las.... din faza asta am inteles k ea mai mult ar vrea sa ma vada....se face duminica.... ea nu da nici un semn ... nimic .... nu dau nici eu ... k doar in interesul ei era... se face luni ...iar intra pe mine sa imi zica ca ce bine am iesit in poza de la avatar .... etc etc... si iar am inceput sa vorbim etc etc.... si apoi cica si-a amintit ca trebuie sa ii las dvd ....i-am zis k eu marti imi invat si k as putea sa trec miercuri ... doar sa ma sune sa imi zica .... eu chiar nu intelegeam ce ii trebuie ...dvd sau sa ma vada...trece si mercuri...ea nimik ... trece joi ....nimic.... se face vineri ... adica ieri ... eu ma duceam pana la o colega dupa niste cursuri ...mi le-a aruncat pe geam si cand ma intorc pe cealalta parte.... fosta .. era lg un baiat ... si mai multa lume in spatele lor ... la vreo 2 metri... faza a fost k nu eram destul de sigur ca era ea k am mici probleme cu vederea am observat k fata aia se uita la mn si semana ft bn cu fosta... eu ma faceam k ma duc tot inainte si ei mergeau in cealalta parte.... si vedeam k sunt de brat... si m-am gandit totusi ... sa ma duc in spatele lor ... si eram la vreo 30 de metri de ei ... parca unul dintre ei , cred ca fosta... s'a intors in spate... m-a observat... si frumusel amandoi se plimbau de manutza in momentul acela ... eram .... gata..... m-am dus acasa... am stat un pic .. m-am linistit... am intrat pe net..am vazut-o pe net.. nu am intrat nicidecum pe ea sa o intreb cine e baiatul respectiv... nu am facut nimic ... eram confuz... nervos...suparat... etc etc.... am stat sa analizez si am ajuns la 2 concluzii: a) baiatul este prietenul ei , b) a vrut sa imi faca in ciuda ... asa cum am facut si eu cu fetele alea .... Stateam pe mess ... era deja vreo 12 noapte si s-a fost luata curentul... am intrat pe net dupa o ora .... si a intrat pe mine ... k vai ca si ei i s-a luat curentul etc etc.... eu pe de alta parte ... ma aratam fericit... i-am aratat k nu sunt afectat .. si am inceput sa glumesc sa rad... sa vada k nu am nici un stres... ea de la o vreme .. cred ca se astepta sa o intreb de baiatul respectiv... cum tot glumeam venise vorba ca daca o sa ne vedem pe strada cine stie ce imi face.... si i-am zis ca da de unde k nu ma vede ea ..... si ea a zis cine stie poate o sa te vad din gresala.... si prin asta batea apropo la ziua de ieri...cand am vazut'o cu baiatul ala ... k din gresala ne-am intalnit...eu i-am zis ... "asa cum ne-am intalnit azi" ? si a inceput ca ... ea nu m-a vazut .. si asa intrebare mi-a pus ... ca cik ce facea ea cand am vazut'o ? vroia parca neaparat sa ma auda ca incep ca vai cine a fost baiatul acela ... vai k nu mai pot ... etc etc..... Eu .. dimpotriva ... "pai... nu stiu ce faceai k eu eram cu capu in cursuri " i-am aratat k nu ma intereseaza si apoi nu i-am mai scris ... tot timpul cand intra pe mine tot ea pune intrebari... ea gaseste subiecte de discutii... nu am mai fost vorbita o ora dupa aceea ... si m-am mirat ca m-a salutat inainte sa plece.. mi-a trimis pupici etc etc...dar eu nu am salutat'o in momentul de fata.... nu stiu .... vreau sa fie bine ... deoarece sunt satul ... obosit de toate.... as vrea sa ma duc undeva sa fiu numai eu singur ... pentru cateva zile .... nu mai stiu ce sa zic si ce sa cred ... azi mi-a zis sora ei daca pot trece maine pana la ea sa ii instalez windowsul si am acceptat .. k si ea a facut un favor pentru mine ... vreau doar sa imi fie bine ... si stiu ca dak ea mi-ar zice sa ne impacam.... as accepta si apropo ... PSYCHO ... esti de nota 10*
t_c_v is offline   Reply With Quote
Old 24-01-09, 23:46   #1992
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

TCV:
1. Esti prea indragostit de gagica asta. Nu zic ca e un lucru rau, dar ar fi cazul sa o lasi si tu mai moale, pentru ca pana la urma, iti faci rau singurel.
Mai da-o-n mama ei si incearca sa mai scoti nitel capul din "cwr" (scuze de expresie, dar nu am cum sa compar). Sunt sute de femei in Baia Mare. Incearca sa treci si tu peste pentru ca gagica asta cam isi bate joc de tine. Ar fi o idee sa o ignori total pe messenger si aia e. Telefoane la fel. O sa iti sara in cap ca nu mai esti cum te-a cunoscut... Si ii poti raspunde usor: "m-am maturizat!"
2. Incearca si tu sa renunti la atatea "..." si mai pune un punct, o virgula, ceva. De altfel, renunta si tu la k-urile in exces de messenger si incearca sa scrii asa cum o faci si la examene.

Succes si incearca sa cauti si alte femei!
Ca viata nu sta intr-o singura "pi$da"... (imi cer scuze pentru limbaj)
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 25-01-09, 00:04   #1993
t_c_v
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

o sa incerc sa o uit definitiv, cu timpul voi reusi , pacat pentru ca stiu ca daca ne-am fi impacat ar fi fost bine. Am incercat toate lucrurile si am facut toate gesturile pe care le face o persoana cand vede ca o pierde pe cea pe care o iubeste. Imi pare rau pentru ea pentru ca inainte era o fata de milioane , dar ... s-a schimbat enorm.Daca ea a ajuns sa isi bata joc de mine , care tot timpul am incercat sa ii fiu cat mai alaturi si sa fac tot ce ii mai bine pentru ea , si si inainte sa fim impreuna , i-am fost prietenul cel mai bun. Sper sa realizeze vreodata ce a pierdut.
t_c_v is offline   Reply With Quote
Old 25-01-09, 00:15   #1994
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

O sa realizeze si o sa se intoarca la tine in genunchi...
Dar cand o sa se intample asta, e posibil ca tu sa ai o alta persoana. O persoana care sa o intreaca pe domnisoara aceasta in toate aspectele - trust me... I know. Am trecut si eu prin asta, iar cine sta acum cu mine nu este fotomodeala , dar macar stiu ca ma apreciaza si tine la mine asa cum sunt!
Asa ca, stai linistit - vezi-ti de cursuri si de facultate momentan, ca o sa apara alta mai buna in orice clipa (daca tot vrei relatie serioasa).
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 25-01-09, 01:34   #1995
t_c_v
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

eu mi-as fi dorit sa fiu cu ea dar daca nu se poate acum momentan si cel putin pentru cateva luni as vrea sa fiu singur sa mai fac si eu una alta . Iar de realizat si sa se intoarca inapoi .. nu prea cred , nu ca as fi eu pesimist sau stiu eu ce , dar niciodata nu mi s-a intamplat asta .. sa se reintoarca cineva la mine . Nu vad de ce s-ar intampla acum. Mersi mult de sfaturi , la urmatorul chef o sa beau un pahar si pentru tine
t_c_v is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 18:41.


- Copyright 2024 4Tuning