Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 30-01-09, 08:38   #2026
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by t_c_v View Post
Acum ce naiba, e geloasa sau ce ? Ea m-a lasat pe mine , ea si-a facut prieten , ea a vorbit ca si cu ultimul strain cu mine si tot ea face acum pe victima ?
Tipic feminin:
Daca ea-si gaseste pe altul, tu esti de vina pentru ca nu i-ai indeplinit toate doleantele si nu ai putut fi asa cum vroia ea, chiar daca ai facut totul pentru ea. Tot va gasi ea un motiv.
Daca incerci sa iti refaci viata si sa vorbesti cu alte femei, iti sare in cap ca: "asa repede m-ai uitat?". Ce p**a mea vor sa facem? Sa stam sa plangem? "Nu vreau frate, am scapat de tine - vreau sa ma simt bine! Daca tu ai alta p**a-n mana, lasa-ma sa imi vad de viata."

Scuze pentru limbajul porcos.

PS: tcv - asta e o pustoaica fara pic de creier in cap! Indiferent de varsta pe care o are, e o idioata. Treci naibii peste si nu o mai baga in seama...
Cauta femei sa te simti bine si aia e...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 30-01-09, 09:36   #2027
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

@ tcv id-ul meu este pe profil

da-i `nainte cu tupeu
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 01-02-09, 00:55   #2028
t_c_v
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post

PS: tcv - asta e o pustoaica fara pic de creier in cap! Indiferent de varsta pe care o are, e o idioata. Treci naibii peste si nu o mai baga in seama...
Cauta femei sa te simti bine si aia e...


mai...mi-am dat si eu seama ca ea acum nu prea are minte, ma tot gandeam eu inainte ca o sa isi dea ea seama de unele lucruri si ca o sa se reintoarca ea, scenarii , etc etc, dar la felul cum gandeste ea ....nu are cum sa se intoarca , pt ca din moment ce nu o duce mintea sa realizeze una alta... Si la felul in care zicea foarte usor ca ea nu ma mai iubeste. si cum se comporta...
Ma rog ... dupa ce mi-a fost zisa ea lucrurile alea , peste 3 saptamani gata iar a intrat pe mine sa vorbeasca cu mine , imbratisari... lucruri care numai mi-au facut sperante desarte si inca imi mai trec prin minte scenarii in care ea vine inapoi si ne impacam..Macar bine ca nu mai vorbesc cu ea si ca nu o vad , etc etc or sa ma ajute un pic lucrurile astea )
t_c_v is offline   Reply With Quote
Old 02-02-09, 16:18   #2029
MihaiS
Opel Driver

Stage 5
 
MihaiS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,153
Member of:
[Opel]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by t_c_v View Post
mai...mi-am dat si eu seama ca ea acum nu prea are minte, ma tot gandeam eu inainte ca o sa isi dea ea seama de unele lucruri si ca o sa se reintoarca ea, scenarii , etc etc, dar la felul cum gandeste ea ....nu are cum sa se intoarca , pt ca din moment ce nu o duce mintea sa realizeze una alta... Si la felul in care zicea foarte usor ca ea nu ma mai iubeste. si cum se comporta...
Ma rog ... dupa ce mi-a fost zisa ea lucrurile alea , peste 3 saptamani gata iar a intrat pe mine sa vorbeasca cu mine , imbratisari... lucruri care numai mi-au facut sperante desarte si inca imi mai trec prin minte scenarii in care ea vine inapoi si ne impacam..Macar bine ca nu mai vorbesc cu ea si ca nu o vad , etc etc or sa ma ajute un pic lucrurile astea )
am trecut si eu prin astea si la un moment dat am primit o replica din partea ei p care o sa o tin minte... TREBUIA SA MA LASI SA TE CAUT EU!!! o sa-mi scriu si eu odata povestea deoarece consider ca avem c invata unii de la altii
MihaiS is offline   Reply With Quote
Old 02-02-09, 21:21   #2030
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

te asteptam .. fiecare si-a spus-o .. si avem fel si fel de povesti fiecare .. unele cu rezolvari altele in curs de rezolvare
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 01:46   #2031
spanu_ionut

Stage 2
 
spanu_ionut's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 28
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

nu am stat sa citesc(poate intr-o zi o voi face) toate posturile dar va spun un singur lucru:

NU O VEI PUTEA UITA NICIODATA!!! INDIFERENT CE AI FACE!!!
ASTA DACA AI IUBIT-O CU ADEVARAT

ITI VEI ADUCE AMINTE DE EA DE FIECARE DATA CAND VEI VEDEA O MASINA K A EI, CAND VEI AUZI NUMELE EI, CAND ORICE CHESTIE CARE INTRA IN PERCEPTIA TA ARE O CONEXITATE CU EA. IAR CONEXIUNEA NU O FACI U CI SE FACE AUTOMAT CREIERUL O FACE INIMA O FACE. CAM ATAT AM AVUT DE SPUS.

si eu am stat desp de pr mea 1 sapt ....si apoi nu am mai rezistat

Last edited by spanu_ionut; 03-02-09 at 01:51.
spanu_ionut is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 10:35   #2032
MihaiS
Opel Driver

Stage 5
 
MihaiS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,153
Member of:
[Opel]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by spanu_ionut View Post
nu am stat sa citesc(poate intr-o zi o voi face) toate posturile dar va spun un singur lucru:

NU O VEI PUTEA UITA NICIODATA!!! INDIFERENT CE AI FACE!!!
ASTA DACA AI IUBIT-O CU ADEVARAT

ITI VEI ADUCE AMINTE DE EA DE FIECARE DATA CAND VEI VEDEA O MASINA K A EI, CAND VEI AUZI NUMELE EI, CAND ORICE CHESTIE CARE INTRA IN PERCEPTIA TA ARE O CONEXITATE CU EA. IAR CONEXIUNEA NU O FACI U CI SE FACE AUTOMAT CREIERUL O FACE INIMA O FACE. CAM ATAT AM AVUT DE SPUS.

si eu am stat desp de pr mea 1 sapt ....si apoi nu am mai rezistat
MARE ADEVAR GRAIESTI!!!
MihaiS is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 10:46   #2033
spanu_ionut

Stage 2
 
spanu_ionut's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 28
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

desi am doar 23 ani am avut multe
dar ca actuala nu se compara niciuna
si am inv din fiecare experienta cate ceva si asta mi se pare cel mai important lucru
spanu_ionut is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 19:46   #2034
MihaiS
Opel Driver

Stage 5
 
MihaiS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,153
Member of:
[Opel]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

era o vorba. e culmea sa faci de doua ori aceeasi prostie si sa te astepti la alte rezultate... cel mai bine este sa inveti din greselile altora.
MihaiS is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 20:17   #2035
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

asta cu invatatul din greselile altora s ai-o spui lu mutu ca pana nu te lovesti tu de el .. de prag .. sau di cu capu` nu te linistesti .. stai calm
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 20:20   #2036
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
asta cu invatatul din greselile altora s ai-o spui lu mutu ca pana nu te lovesti tu de el .. de prag .. sau di cu capu` nu te linistesti .. stai calm
Asta vruiam să zic.. pānă nu te loveşti dar tare !!! Īnveţi la naiba din greselile altora, cānd deabia īnveţi din ale tale dar din ale altora
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 03-02-09, 20:24   #2037
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by MihaiS View Post
era o vorba. e culmea sa faci de doua ori aceeasi prostie si sa te astepti la alte rezultate... cel mai bine este sa inveti din greselile altora.
si marmota... a fost concediata...
vorba aia se intampla sa gresesti TU de 2 ori..si tot nu te inveti minte...nu mai vorbim sa inveti din greselile altora...
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 04-02-09, 04:01   #2038
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

exact ... alti se dau de doua ori cu capu si tot degeaba ...

la capitolul femei sunt patit .. am dat peste fel si fel de poame ... dar tot nu m-m potolit ... m-am ars odata .. de doua ori .. da le-am ars si eu urattt .. da la un moementdat m-am linistit ...

am zis ca voi suflat si in iaurt da .. vine una care te face sa te simti de uiti si de iaurt si de cana si mananci iaurtu cu degetu ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 05-02-09, 20:58   #2039
p3rv3r5ul

Stage 5
 
p3rv3r5ul's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,194
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by t_c_v View Post
si daca am incercat sa fiu cat de perfect , sa fiu apa cer pamant , am incercat sa fiu de nota 10 , si am incercat sa o recuperez in toate modurile posibile si am luptat enorm pentru ea si ea tot s'a tras pe fese si nu a vrut sa se intoarca , atunci ce sa mai zic ?
treci mai departe frate asta este! stii ce ma bucura pe mine cel mai mult? sunt mult mai multe femei decat barbati pe acest pamant. deci putem sa avem si cate 2 . hai ca nu e ultima persoana de pe pamant. iesi cu prietenii la betii in cluburi oriunde. o sa uiti usor usor. incearca sa impiedici orice relatie cu ea. sa nu o mai vezi sa nu mai vb cu ea nimic nimic nimic. asa o sa se termine mai repede suferinta ta.
daca nu o sa fie asa te las sa imi dai un pumn in ochi
p3rv3r5ul is offline   Reply With Quote
Old 10-02-09, 07:31   #2040
t_c_v
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

m-a chemat sora ei in zilele astea de doua ori la ea pentru a'i face ceva la calculator , m-am dus , era si fosta acolo . A venit , s-a pus langa mine , ma tot lua in brate , ma tot pupa pe obraz si chestii de genu )) si din cate am auzit ce vorbea cu sora ei a zis ceva ce suna ca si cum ea nu mai are prieten acuma ...Apoi eu nu stiu .. nu ma stresez , ce a fost mai greu a trecut , am iesit prin oras cu prietenii , ma simt mai bine acum
t_c_v is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 19:21.


- Copyright 2024 4Tuning