Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 18-12-09, 17:47   #2626
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

asta in cazu in care ea acum vrea sa ne impacam...si bineinteles...am refuzat-o...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 18-12-09, 19:09   #2627
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

-Claudia- nu e vorba de mn. e vorba de un prieten bun... cunosc ambele persoane din poveste... eu zic sa stea cuminte el. eu ii multumesc lui D`zeu ca inca mai merge bn
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 18-12-09, 19:22   #2628
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Am recitit, printre randuri, sa-mi amintesc despre ce e vorba... Nu pot sa-ti spun decat ca :

Nu o sa reusesti sa-i intelegi rationamentul, pentru ca nu are unul. E varsta la care aproape tot ce zboara se mananca, se plictiseste repede, ii place sa aiba ce barfi cu prietenele, e curioasa sa cunoasca si alti tipi.
Nu iti bate capul cu ea.

Oricum nu simte nimic nici pentru tine, nici pentru fostu... poate pentru fostu mai simte ceva(daca a fost primu` din viata ei), dar probabil ala nu se poarta la fel de frumos cu ea si vrea sa se intoarca la tine fiindca era mai comod.
Daca va impacati probabil nu o sa mai fii ca inainte, si cand va observa asta nu o sa ii mai pari interesant... va veti desparti din nou.

Esti tanar, distreaza-te, iesi cu tot felul de fete, incearca sa inveti cate ceva despre femei de la fiecare fata pe care o vei cunoaste. Ea a fost doar un capitol din viata ta, si trebuie sa scrii alte pagini acum.

Esti prea tanar ca sa faci greseala sa te intorci la cineva care nu te merita. Daca o iubeai in asa hal incat nu puteai sa traiesti fara ea, va impacati de mult. Daca vrei sa o mai vezi ai putea s-o faci daca te consideri suficient de puternic sa te rezumi la atat, si sa nu ii promiti o relatie, ceva, sau sa o iei de la capat.

Si o chestie pe care am patit-o chiar eu, referitor la impacat....
Atunci cand simti ca ai pierdut pe cineva, daca realizezi ca ai facut o greseala si ca defapt nu vroiai sa se termine asa.... ai da orice sa mai ai o sansa sa o luati de la inceput. Eu am avut sansa aia, pentru ca si el ma iubea(iubeste), dar dupa ce totul a devenit roz si se purta frumos cu mine, eu mi-am pierdut interesul pentru ca nu mai faceam nici un efort. Obtinusem ce am vrut.....
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 18-12-09, 19:42   #2629
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

iti multumesc mult pentru sfaturi...referitor la ea...eu am fost primul din viata ei...chiar ma gandeam ca inseamna ceva pentru ea...dar se pare ca mai mult a insemnat pentru mine...in seara asta am vorbit cu ea clar...i-am zis sa se hotarasca ce vrea clar...ori relatie...cu niste conditii puse de mine...ori adios...si a ales a doua varianta...care zic eu...e cea mai buna...desi ma doare...inca mai tin la ea si mi-e greu...dar decat sa fiu carpa ei...mai bine o las cu cel pe care il ridica in slavi...o sa incerc sa o uit definitiv si gata...inca o data iti multumesc pentru sfaturi
73dy is offline   Reply With Quote
Old 18-12-09, 19:45   #2630
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

ca...prostia mea...ieri m-a sunat sa-mi spuna sa ne impacam ca si-a dat seama ca a dat pasarea din curte pe cea de pe gard sau ceva de genu...si i-am zis ca nu are rost...iubind-o...ea insistand...am zis...sa se gandeasca...ca si cum ar mai fi o sansa...dar chjiar nu are rost...sunt tot mai convins pe zi ce trece...incepusem sa ma obisnuiesc fara ea...iar m-a dat peste cap...fie sanatoasa...sa se duca....adio...si in cap sa se puna...nu...greseala.....de la inceput a mea a fost...nu trebuia sa ma incurc cu ea...asta e...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 18-12-09, 21:45   #2631
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by 73dy View Post
...nu...greseala.....de la inceput a mea a fost...nu trebuia sa ma incurc cu ea...asta e...

Eu ti-am mai zis si iti mai zic, sa nu-ti para rau pentru ce ai facut pentru ca aia te facea fericit atunci, adica relatia cu ea, si nu stiai tu cum o sa fie in viitor desi poate banuiai.
Champion is offline   Reply With Quote
Old 18-12-09, 23:27   #2632
Dripci

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 628
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

@vacaroz: daca era vba de tine, ma pregateam sa-ti spun ca te-o blestemat _anaconda_ =)))))))))
@restul: odata despartiti, gata, pa, la revedere ! de cate ori ati auzit ca dupa o reintoarcere totul e frumos si roz ?!
Dripci is offline   Reply With Quote
Old 18-12-09, 23:42   #2633
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Dripci View Post
@vacaroz: daca era vba de tine, ma pregateam sa-ti spun ca te-o blestemat _anaconda_ =)))))))))
@restul: odata despartiti, gata, pa, la revedere ! de cate ori ati auzit ca dupa o reintoarcere totul e frumos si roz ?!
mi`ai dat o idee ))
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 19-12-09, 00:43   #2634
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Dripci View Post
@restul: odata despartiti, gata, pa, la revedere ! de cate ori ati auzit ca dupa o reintoarcere totul e frumos si roz ?!
O intrebare pe care nu mi-am pus-o niciodata. Foarte buna de altfel...

Ce-i drept impacarile sunt frumoase, cu ceea ce aduc ele(stim cu totii), dar cum minunile nu tin decat 3 zile, niciodata nu o sa mearga perfect.... pentru ca daca ar fi mers nu s-ar mai fi despartit
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 19-12-09, 16:22   #2635
FeS

Stage 5
 
FeS's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,024
Member of:
[Opel]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Cum sa uiti persoana iubita?....cred ca exista multe moduri prin care sa o uiti...acum 6 luni fosta ma anunta ca nu stie ce simte pt mine si ca mai bine ne despartim decat sa inaintam in relatie sa-mi faca si mai mult rau . ok, ne despartim, 2 zile am fost distrus...dupa care am inceput sa-mi umplu timpu cu toti prietenii pe care ii cunosteam...ieseam in fiecare seara in baruri, in cluburi, schimbam cam 2 categorii de prieteni pe seara (unii imi spuneau ca ii obosesc), ieseam azi cu o pitipoanca maine cu alta, ce agatam prin cluburi. Intradevar metoda asta a fost destul de costisitoare (am un prieten care mi-a zis ca mai bine imi fac prietena ca asa o sa ajung cu datorii ). Deci am uitat-o traindu-mi viata intr-un ritm ametitor, dupa principul "Viata e scurta: Traieste clipa!"
FeS is offline   Reply With Quote
Old 19-12-09, 16:48   #2636
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by FeS View Post
Cum sa uiti persoana iubita?....cred ca exista multe moduri prin care sa o uiti...acum 6 luni fosta ma anunta ca nu stie ce simte pt mine si ca mai bine ne despartim decat sa inaintam in relatie sa-mi faca si mai mult rau . ok, ne despartim, 2 zile am fost distrus...dupa care am inceput sa-mi umplu timpu cu toti prietenii pe care ii cunosteam...ieseam in fiecare seara in baruri, in cluburi, schimbam cam 2 categorii de prieteni pe seara (unii imi spuneau ca ii obosesc), ieseam azi cu o pitipoanca maine cu alta, ce agatam prin cluburi. Intradevar metoda asta a fost destul de costisitoare (am un prieten care mi-a zis ca mai bine imi fac prietena ca asa o sa ajung cu datorii ). Deci am uitat-o traindu-mi viata intr-un ritm ametitor, dupa principul "Viata e scurta: Traieste clipa!"
esti idolul meu
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 19-12-09, 19:14   #2637
KAY_

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,029
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Style in Motion]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by FeS View Post
Cum sa uiti persoana iubita?....cred ca exista multe moduri prin care sa o uiti...acum 6 luni fosta ma anunta ca nu stie ce simte pt mine si ca mai bine ne despartim decat sa inaintam in relatie sa-mi faca si mai mult rau . ok, ne despartim, 2 zile am fost distrus...dupa care am inceput sa-mi umplu timpu cu toti prietenii pe care ii cunosteam...ieseam in fiecare seara in baruri, in cluburi, schimbam cam 2 categorii de prieteni pe seara (unii imi spuneau ca ii obosesc), ieseam azi cu o pitipoanca maine cu alta, ce agatam prin cluburi. Intradevar metoda asta a fost destul de costisitoare (am un prieten care mi-a zis ca mai bine imi fac prietena ca asa o sa ajung cu datorii ). Deci am uitat-o traindu-mi viata intr-un ritm ametitor, dupa principul "Viata e scurta: Traieste clipa!"
....Sau poti sa faci ce ai enumerat mai sus si cu iubita acasa ...eu nu fac asa , ca idee zic
KAY_ is offline   Reply With Quote
Old 19-12-09, 19:53   #2638
Racing Godess

Stage 2
 
Racing Godess's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 30
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

E simplu...dar ai nevoie de putina vointa. Stergi orice urma a existentei acelei persoane care sa iti poata aminti de ea,cum ar fi poze,mailuri,etc...si te resemnezi cu ideea ca asa a fost sa fie si ca trebuie sa cauti mai departe.
Racing Godess is offline   Reply With Quote
Old 21-12-09, 23:04   #2639
nicholas

Stage 4
 
nicholas's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 291
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by -Claudia- View Post
O intrebare pe care nu mi-am pus-o niciodata. Foarte buna de altfel...

Ce-i drept impacarile sunt frumoase, cu ceea ce aduc ele(stim cu totii), dar cum minunile nu tin decat 3 zile, niciodata nu o sa mearga perfect.... pentru ca daca ar fi mers nu s-ar mai fi despartit
In unele cazuri mai merge treaba.
nicholas is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 09:51   #2640
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
Daca va impacati... nu o sa faci altceva decat sa te chinui o perioada destul de scurta... o luna - 2, apoi "..ea si cauta un alt fraier..."
mare dreptate ai avut tu.. ii acordasem a 2 a sansa si a tinut doar 3 sapt ) si am vazut ca era rece si facea talente si i`am dat jet si acuma sunt cu alta fata ) DECI sa fim ontopic sa o zic si eu persoana pe care ai iubit-o nu poti sa o uiti cu totul . si singura metoda prin care sa o uiti cat de cat este sa iti gasesti pe alta fata
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 17:20.


- Copyright 2024 4Tuning