Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 11-06-12, 17:39   #3226
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,524
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by don_eduardo37 View Post
Rupe-le mufele, nu ierta nimic....dar cea mai buna metoda e indiferenta intai, sa vezi cat de tare doare.....doar dupa aia se intoarce daca chiar tinea la tine, no si atunci faci in felul urmator, iti rezolvi problema si a doua zi ii dai paralele pentru noaptea petrecuta si sa vezi cat de tare doare.....se bate singura) . Daca el face pliscu' mare, rupe-i goarnele fara probleme, da asa, sa doara dar sa nu se vada...intinde-i pateu' pe paine, numa' sa nu vezi rosu', eu mai mai era sa zdrobesc pe unu la el in bloc de draci, noroc ca m-am razgandit, apai curve nu sunt pe lumea asta? Ioi, da sunt o gramada, luni seara o fo una blonda, joi una bruneta si aseara iar o blonda. Mi-am propus ca pana de craciun sa ajung la 300 .
Ce sanse am oare?
Cine zicea ca Oltcit-isti nu au noroc la femei ? Zici ca vrei sa ajungi la 300? Spartanule
b01uxd is offline   Reply With Quote
Old 10-11-12, 19:49   #3227
SmokeFlow
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Salutare! Cam acum vreo 4 luni cred, s-a cam dus si relatia pe care o aveam eu de un an si evident ca am incercat toate metodele posibile sa o uit, pana la urma tot timpul si-a spus cuvantul. Am citit toate paginile thread-ului si am vazut tot felul de povesti, sfaturi. Am plecat si in alta tara acum 2 luni si inca nu m-am intors in Romania, pana la urma pot spune ca te obisnuiesti cu ideea mai mult decat sa uiti persoana pe care ai iubit-o, pentru ca daca tu chiar ai iubit-o, sunt slabe sanse sa o uiti complet,ca nu ai cum.
Ai impresia ca s-a dus totul, dar te intalnesti dupa o anumita perioada de timp cu persoana respectiva si iti cam dai seama ca inca esti vulnerabil in fata ei. Asta cam e de rahat,nu?
SmokeFlow is offline   Reply With Quote
Old 11-11-12, 13:57   #3228
78KLM

Stage 5
 
78KLM's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 350
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by SmokeFlow View Post
Salutare! Cam acum vreo 4 luni cred, s-a cam dus si relatia pe care o aveam eu de un an si evident ca am incercat toate metodele posibile sa o uit, pana la urma tot timpul si-a spus cuvantul. Am citit toate paginile thread-ului si am vazut tot felul de povesti, sfaturi. Am plecat si in alta tara acum 2 luni si inca nu m-am intors in Romania, pana la urma pot spune ca te obisnuiesti cu ideea mai mult decat sa uiti persoana pe care ai iubit-o, pentru ca daca tu chiar ai iubit-o, sunt slabe sanse sa o uiti complet,ca nu ai cum.
Ai impresia ca s-a dus totul, dar te intalnesti dupa o anumita perioada de timp cu persoana respectiva si iti cam dai seama ca inca esti vulnerabil in fata ei. Asta cam e de rahat,nu?
Timpul, se spune ca le rezolva pe toate...sa o uiti complet niciodata..tot te va bantui in gand din cand in cand..c`est la vie !, tot inainte ..tot inainte...cum ti-o fi norocul .Acu` sa ti-o zic pe ailalta : ai 19 ani ????! ce ...pana ta ! The future Is Bright the future is Orange keep ..sa mergi..pe drumul tau.
78KLM is offline   Reply With Quote
Old 11-11-12, 15:15   #3229
SmokeFlow
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Stai putin, nu am venit cu nicio plangere aici. M-am inspirat destul din tot topicul, doar ca imi propusesem ca dupa ce termin de citit tot, sa fac un cont si sa public ceva. Am vazut ca merge topicul de cativa ani, e impresionant chiar.
SmokeFlow is offline   Reply With Quote
Old 11-11-12, 15:47   #3230
78KLM

Stage 5
 
78KLM's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 350
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by SmokeFlow View Post
Stai putin, nu am venit cu nicio plangere aici. M-am inspirat destul din tot topicul, doar ca imi propusesem ca dupa ce termin de citit tot, sa fac un cont si sa public ceva. Am vazut ca merge topicul de cativa ani, e impresionant chiar.
Ok , 19+19 =38 eu am 34 .. nu rad de tine ,dar am trecut si eu prin viata...P.S nu vorbeam de plangeri
78KLM is offline   Reply With Quote
Old 11-11-12, 15:52   #3231
SmokeFlow
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Nu-i nicio problema, dar oricum am observat ca in decursul anilor, multa lume si-a spus problema pe aici si pot sa zic ca am citit multe sfaturi utile cand aveam nevoie de ele. Dar tot timpul le face pe toate
SmokeFlow is offline   Reply With Quote
Old 14-11-12, 16:09   #3232
paulito

Stage 2
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 55
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Daca ai iubit-o no mai poti uita, la mine tot apare in visuri ).
paulito is offline   Reply With Quote
Old 14-11-12, 17:07   #3233
SmokeFlow
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Da, normal. Apare peste tot pentru ca probabil inca o mai iubesti. Ceva sentimente mai raman intotdeauna cand chiar ai iubit
SmokeFlow is offline   Reply With Quote
Old 16-11-12, 15:35   #3234
marius3030

Stage 5
 
marius3030's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 3,061
Member of:
[Fiat]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

totusi de multe ori anumite sentimente sunt si inselatorii sau confuze.
de multe ori poti crede cv ce doar iti lasa impresia ca asa este,cand defapt tu te-ai distantat de persoana aia,dar in mintea ta nu prea iti doresti asta.cand o sa-ti doresti cu adevarat s-o uiti ai sa reusesti ff usor asta.
thrust me!
marius3030 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-12, 15:52   #3235
SmokeFlow
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Ideea e ca mi-am dorit mult sa o uit o perioada, dupa vreo 3 luni, eu fiind plecat din tara, m-a cautat sa ne impacam sau asa ceva. Iar eu in momentul de fata sa zic ca sunt cam confuz
SmokeFlow is offline   Reply With Quote
Old 13-07-13, 22:45   #3236
Cleanup
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

......
Cleanup is offline   Reply With Quote
Old 13-07-13, 22:59   #3237
SmokeFlow
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

In prezent e bine bine
SmokeFlow is offline   Reply With Quote
Old 10-01-15, 22:21   #3238
Geoneo
 
Join Date: Jan 2015
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

E foarte greu sa uiti pe cineva daca ai iubit-o, un sfat:inainte sa te implici intr-o relatie si stii ca esti o persoana care pune suflet si sentimente asigura-te ca esti compatibil cu partenera(pasiuni, mod de viata, ganduri, dorinte) daca vezi ca, ceva scartaie de la inceput nu incerca sa treci cu vederea pana nu te lamuresti care e problema, in timp ajungi sa te implici emotional mai mult si mai mult, pe urma te trezesti dupa vreo cativa ani ca te-ai implicat prea mult si iti este foarte greu sa uiti, constati ca nu ati impartasit amandoi aceleasi sentimente, astazi am ajuns sa cred ca iubirea este pentru oameni slabi, te aduce intr-o stare... este f greu sa uiti ce iubesti, cred ca depinde si de caracterul fiecaruia, la mn e un cosmar sper ca timpul sa vindece tot.
Geoneo is offline   Reply With Quote
Old 10-03-15, 19:24   #3239
MarianAndronache

Stock
 
MarianAndronache's Avatar
 
Join Date: Mar 2015
Posts: 2
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

fratika askulta la mine dak tu iasta in suferinta kasa uiti kel mai bine e sa bei akolo tuika fert sau ke bautura iti plak tie ji dai sokoteala sau te duci la femei
MarianAndronache is offline   Reply With Quote
Old 11-03-15, 15:10   #3240
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Tu existi in realitate??? :O
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 22:44.


- Copyright 2024 4Tuning