Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 27-02-11, 02:45   #3076
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by AlinSorin View Post
Bai baiatule...eu ti'am raspuns la comtu te'ai referit ca as consuma etnobotanicesi eu ti'am zis ca nu prea am cum sa o dau ilegal atata timp cat e legal unde sunt...
Da bai baiatule, si eu tot la com ti-am raspuns

BTW, Chiar acum 30 de minute l-am lichidat pe unul ca vroia sa imi fure capacele, asa ca nu ma supara!
eMH is offline   Reply With Quote
Old 27-02-11, 02:47   #3077
AlinSorin
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Da bai baiatule, si eu tot la com ti-am raspuns

BTW, Chiar acum 30 de minute l-am lichidat pe unul ca vroia sa imi fure capacele, asa ca nu ma supara!
...nu am chef cu tine...nah in fine...u ai dreptate bravo
AlinSorin is offline   Reply With Quote
Old 27-02-11, 03:31   #3078
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Mda )) toată lumea " consumă " iarbă dar nu ştie despre ce e vorba , ms
DTH is offline   Reply With Quote
Old 27-02-11, 04:40   #3079
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by 26WRC™ View Post
ce paradox un user care are nicknameul "Mafiortu" se poarta cu fetele ca Eminescu
) da stiu e user facut in 2006 cand eram pustan si visam numai mafioti )
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Old 27-02-11, 10:17   #3080
RacerJunior

Stage 5
 
RacerJunior's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 376
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Mda )) toată lumea " consumă " iarbă dar nu ştie despre ce e vorba , ms
O gramada de ierbivori .
RacerJunior is offline   Reply With Quote
Old 27-02-11, 10:38   #3081
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Mda )) toată lumea " consumă " iarbă dar nu ştie despre ce e vorba , ms
MDB,lasa-i sa consume etnobotanice,iarba nu e pentru toata lumea.
VladM is offline   Reply With Quote
Old 27-02-11, 13:40   #3082
dony ddc

Stage 5
 
dony ddc's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 861
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Mda )) toată lumea " consumă " iarbă dar nu ştie despre ce e vorba , ms
Tipu cred ca a vazut filmul How High si acum se lauda ca a fumat iarba...
dony ddc is offline   Reply With Quote
Old 27-02-11, 14:37   #3083
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

nu e vorba de chestia asta.din pacate multi din copii din ziua de azi traiesc cu impresia ca daca fumeaza iarba(sau imitatii de iarba mai degraba ca oricum n-ar stii sa faca diferenta intre ele) sunt mai smecheri decat ceilalti si au ceva in plus.se gandesc ca lumea o sa-i priveasca "cu alti ochi" si o sa se gandeasca in sinea lor "moama..ce tare-i ala...a fumat iarba..."

uite ca nu-i asa.in momentu in care fumezi "iarba" si te mai si lauzi si spui la toata lumea ce cool esti e ca si cum ti-ai scrie mare pe frunte "sunt un pr*st".

un om care chiar fumeaza iarba pt propria placere(si chiar cunosc persoana de genu) o sa-si ruleze in liniste tigara chiar si in prezenta ta si maxim , te va intreba daca vrei(fara sa-ti zica ca esti slab , sau ce?ti-e frica? sau alte chestii de genu daca nu vrei) si o sa fumeze linistit fara sa devina paranoic.in + de asta n-ai sa-l auzi niciodata ca se da mare ca el fumeaza iarba.cu atat mai putin sa te instige pe tine sa fumezi..
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 27-02-11, 14:38   #3084
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

vedeti ce usor ati uitat de persoana iubita dupa ce ati discutat despre iarba?
sageata is offline   Reply With Quote
Old 27-02-11, 14:59   #3085
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by VladM View Post
MDB,lasa-i sa consume etnobotanice,iarba nu e pentru toata lumea.
Păi ce nu-i las eu ? Să consume Dar prea se laudă toţi că domne am tras JOINT ! Şi dacă le dau un cui... pariu şi bag mâna în foc că-l dau pe om peste cap de la primu fum

Acum să revenim la subiect ..
DTH is offline   Reply With Quote
Old 27-02-11, 15:46   #3086
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

al capone pai ia frate o pastila ceva pentru insecte si fluturasi
on. tu crezi balariile care ti lea bagat pe gat individa?cred ca si garcea ar fi rs la asa ceva. daca ea spune ca-i place sa insele atunci tineo decat pt fwtai. simplu ca buna ziua
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 27-02-11, 15:48   #3087
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

ai nr ei de telefon?
sageata is offline   Reply With Quote
Old 27-02-11, 16:59   #3088
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by sageata View Post
ai nr ei de telefon?
eram acum ceva ani pe la tara si am auzit o faza tare
unu fata de o tipa. cica: auzi draga, da-mi si mie nr tau de telefon, dar doar daca ai campus. daca nu dami id-ul
asa si eu, are fb, hi5 ceva?
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 28-02-11, 15:08   #3089
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Oke am inteles ideea voastra de mari consumatori. Sa revenim la subiect. "mafiotule" , parerea mea, ramai frate asa cum esti. Nu incerca sa fi un prefacut, ca o sa te obisnuiesti asa si uiti cine esti cu adevarat. Si vorba ta, dai de o fata buna, care cauta ceva in genul tau, si ce crezi ? Tu o sa fi o lepra si o sa treaca mai departe. Deci fi tu.
RoByNeT is offline   Reply With Quote
Old 01-03-11, 04:02   #3090
razvanell

Stage 5
 
razvanell's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,421
Member of:
[VW]
[DACIA]
Smile Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by vlad_Mafiotu View Post
de inceput vreau sa zic ca am mai postat acum 1 an si ceva pe threadu asta in care eram intr-o depresie grava cand m-am despartit de fosta prietena . in perioada asta de cand m-am despartit pana acum practic nu am avut decat relatii de 1-2 sapt maxim . in fine ce pot sa zic este ca tot nu am reusit sa trec peste despartire si tot imi faceam sperante ca ne vom impaca si imi ziceam ca nu va mai fi alta fata mai buna decat fosta .in fine acu 1 sapt am intalnit o fata deosebita de nota 10 care sa zicem asa o eclipsa pe fosta mea prietena.am vorbit si ne`am combinat de valentines day. am fost cel mai fericit om cand am vazut ca sentimentul ala placut de iubire a revenit ( nu o iubesc dar am avut fluturasi in stomac). dupa 1 sapt fata asta care tin sa mentionez este a 2 a la invatatura pe facultatea ei cu media de 9.90 si care credeam ca este o fata cuminte imi zice ca nu mai vrea sa fie cu mine ca eu sunt prea bun pentru ea si ca nu vrea sa ma faca sa sufar pt ca ea are vicii gen inseala si chestii de genu si ca ii pare rau ca mia dat de inteles sapt asta cat am stat cu ea ca suntem intr`o relatie ( adik ea a stat asa aiurea cu mine ).toti prietenii mei mi`au spus ca nu mai trebuie sa fiu asa bun cu fetele si sa ma ofer pe tava (adik sa fiu un fel de eminescu sa ma port frumos cu ele ) ci sa fiu si eu mai pervers cu ele ca asa le place lor .eu merg pe deviza ca sa fiu eu schimbarea care vreau sa o vad de la lume . adik daca sunt bun poate dau si eu peste o persoana buna . dar vad ca in ziua de azi nu mai merge asa cu fetele . baietii buni sunt luati de fraieri cum e cazul meu iar baietii perversi profita de fete . INTREBAREA MEA ESTE : CE MA SFATUITI SA FAC ? SA MA SCHIMB TOTAL SI SA INCEP SA FIU SI EU PERVERS CU ELE ?SAU SA RAMAN ACEEASI PERSOANA BUNA LA SUFLET CU FETELE? ca ma gandesc ca daca incep sa fiu pervers cu fetele poate ca voi pierde o fata care chiar i`ar placea de mine cu adevarat.
parerea mea e ca trebuie sa fi cu ele marele pervers,sa le dai de inteles ca tu esti sefu barosanilor,sa le bagi vrajeli multe sa prinda incredere in tine,apoi usor usor iti atingi scopul principal...
o dai o tura pe vagaboanta cu masina,ii arati ca ai dotari pe ea la greu,te lauzi cu fel de fel de porcarii sa o impresionezi,o prinzi jap jap pe dulap ii arati cine e smecher de smecher mafiot,daca comenteaza ii fwti si 2 palme peste chip si o dai jos din masina.

pe bune...am stat si eu cu o gagica,aveam vreo 17 ani,ea 19,timp de o luna jumate am facut ce am vrut eu practic umblam peste tot,ieseam si cu alte fete,nu ma interesa de ea,pana cand a aflat...
imi facuse un scandal la telefon si pana la urma s'a gandit sa ma cheme la ea sa mai discutam una alta...in fine,ma intalnesc cu ea,"plangea" femeia,cu lacrimi calumea cu tot tacamul,juca un teatru de n'am vazut in viata mea,mi'am dat seama dupa o perioada de timp...vb noi ce vb,imi reprosa tot felul de chestii si la un moment dat imi arde o palma asa rapid,ma gandeam daca sa i'o dau inapoi sau nu,am zis totusi sa fiu un gentleman...pe urma ma asez langa ea si incepe sa ma abureasca cu tot felul de vrajeli la care eu pun botul....si am continuat relatia cam vreo 3 luni de atunci,numai lapte si miere era,incepusem sa o iubesc,faceam tot ce imi zicea,eram catelusul ei,nu mai aveam pic de demnitate,exact ce si'a dorit ea,ca sa poata sa mai aibe la mana.in ultima luna incepuse facultatea,ne vedeam destul de rar,incepuse sa'mi vb urat,nu mai era persoana pe care o stiam eu,incepuse sa se razbune ca o inselasem...si intr'un final ne'am despartit,mi'a fost destul de greu,eram in stare fac orice imi cerea,am suferit foarte mult,aproape 1 an de zile n'am mai stat cu nimeni,nu mai imi ardea de nimic,ma gandeam tot timpul la ea,ma gandeam ca poate o sa se introarca la mine...
la ceva timp am cunoscut alta fata care avea multe chestii in comun cu fosta,arata la corp cam la fel,unele gesturi si multe alte chestii....cateodata aveam impresia ca e chiar fosta mea prietena,devenise o obsesie,numai ca toate astea erau in mintea mea...
chiar si acum mai imi aduc aminte de unele chestii...deci in concluzie,nu poti uita persoana pe care ai iubit'o.
am zis ca nu o sa povestesc niciodata despre chestia asta...
razvanell is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 05:54.


- Copyright 2024 4Tuning