Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 06-02-11, 22:33   #3061
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Iar ati facut abuz de tigari...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 07-02-11, 04:19   #3062
AlinSorin
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 0
Exclamation Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Bai eu 1 sa fiu sincer...Tzin foarte mult la o fata si pt a o uita bag iarba seara de seara...Nu o uit pt mult timp doar cat sunt high...Dar totusi e mai bn decat nimic...Parerea mea...
AlinSorin is offline   Reply With Quote
Old 07-02-11, 07:49   #3063
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Sincronizare proasta

Mustang trebuia sa posteze acum, dupa treaba cu iarba ))


P.S.: Pun pariu pe ce vreti voi ca iarba = porcarii legale
eMH is offline   Reply With Quote
Old 07-02-11, 13:19   #3064
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

hahahahah e cum sa postezi asa ceva ? =))
Cumetre io zic sa bagi ceva maistriong sa uiti si de mintile tale nu numai de femeia aia....efect garantat !
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 08-02-11, 14:47   #3065
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Sincronizare proasta

Mustang trebuia sa posteze acum, dupa treaba cu iarba ))


P.S.: Pun pariu pe ce vreti voi ca iarba = porcarii legale
Generatia "Brainwashed"
Zau ca nu ma mai strofoc sa inteleg "moda" asta.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 06:14   #3066
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

de inceput vreau sa zic ca am mai postat acum 1 an si ceva pe threadu asta in care eram intr-o depresie grava cand m-am despartit de fosta prietena . in perioada asta de cand m-am despartit pana acum practic nu am avut decat relatii de 1-2 sapt maxim . in fine ce pot sa zic este ca tot nu am reusit sa trec peste despartire si tot imi faceam sperante ca ne vom impaca si imi ziceam ca nu va mai fi alta fata mai buna decat fosta .in fine acu 1 sapt am intalnit o fata deosebita de nota 10 care sa zicem asa o eclipsa pe fosta mea prietena.am vorbit si ne`am combinat de valentines day. am fost cel mai fericit om cand am vazut ca sentimentul ala placut de iubire a revenit ( nu o iubesc dar am avut fluturasi in stomac). dupa 1 sapt fata asta care tin sa mentionez este a 2 a la invatatura pe facultatea ei cu media de 9.90 si care credeam ca este o fata cuminte imi zice ca nu mai vrea sa fie cu mine ca eu sunt prea bun pentru ea si ca nu vrea sa ma faca sa sufar pt ca ea are vicii gen inseala si chestii de genu si ca ii pare rau ca mia dat de inteles sapt asta cat am stat cu ea ca suntem intr`o relatie ( adik ea a stat asa aiurea cu mine ).toti prietenii mei mi`au spus ca nu mai trebuie sa fiu asa bun cu fetele si sa ma ofer pe tava (adik sa fiu un fel de eminescu sa ma port frumos cu ele ) ci sa fiu si eu mai pervers cu ele ca asa le place lor .eu merg pe deviza ca sa fiu eu schimbarea care vreau sa o vad de la lume . adik daca sunt bun poate dau si eu peste o persoana buna . dar vad ca in ziua de azi nu mai merge asa cu fetele . baietii buni sunt luati de fraieri cum e cazul meu iar baietii perversi profita de fete . INTREBAREA MEA ESTE : CE MA SFATUITI SA FAC ? SA MA SCHIMB TOTAL SI SA INCEP SA FIU SI EU PERVERS CU ELE ?SAU SA RAMAN ACEEASI PERSOANA BUNA LA SUFLET CU FETELE? ca ma gandesc ca daca incep sa fiu pervers cu fetele poate ca voi pierde o fata care chiar i`ar placea de mine cu adevarat.
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 09:22   #3067
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

problema voastra e ca va indragostiti lulea intr-o saptamana, vedeti fluturi, elefantei roz cu aripioare si alte zburatoare sclave de-ale lui cupidon. daca tot va indragostiti intr-o saptamana ce-ar fi sa va casatoriti dupa doua saptamani? zici ca ai mai avut experiente... n-ai tras nici o concluzie? fii rece, vezi daca se merita, fa-o sa creada ca esti cel mai..., ai simtit ceva nasol... jet, alta. daca nu vrei asa cauta femei maritate, divortate, vaduve. pana la urma totul se reduce la sex. n-ai observat ca atunci cand simti fluturi in stomac ti se scoala p...
sageata is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 12:35   #3068
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by sageata View Post
n-ai observat ca atunci cand simti fluturi in stomac ti se scoala p...
Deci asta a fost coma ))
eMH is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 13:07   #3069
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Deci asta a fost coma ))
my favorite style. i'm "the unicul".
sageata is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 13:08   #3070
26WRC

Stage 5
 
26WRC's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,159
Member of:
[Moderators]
[Opel]
[4Rally]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by vlad_Mafiotu View Post
.
ce paradox un user care are nicknameul "Mafiortu" se poarta cu fetele ca Eminescu
26WRC is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 17:01   #3071
G0rdy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 478
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by vlad_Mafiotu View Post
de inceput vreau sa zic ca am mai postat acum 1 an si ceva pe threadu asta in care eram intr-o depresie grava cand m-am despartit de fosta prietena . in perioada asta de cand m-am despartit pana acum practic nu am avut decat relatii de 1-2 sapt maxim . in fine ce pot sa zic este ca tot nu am reusit sa trec peste despartire si tot imi faceam sperante ca ne vom impaca si imi ziceam ca nu va mai fi alta fata mai buna decat fosta .in fine acu 1 sapt am intalnit o fata deosebita de nota 10 care sa zicem asa o eclipsa pe fosta mea prietena.am vorbit si ne`am combinat de valentines day. am fost cel mai fericit om cand am vazut ca sentimentul ala placut de iubire a revenit ( nu o iubesc dar am avut fluturasi in stomac). dupa 1 sapt fata asta care tin sa mentionez este a 2 a la invatatura pe facultatea ei cu media de 9.90 si care credeam ca este o fata cuminte imi zice ca nu mai vrea sa fie cu mine ca eu sunt prea bun pentru ea si ca nu vrea sa ma faca sa sufar pt ca ea are vicii gen inseala si chestii de genu si ca ii pare rau ca mia dat de inteles sapt asta cat am stat cu ea ca suntem intr`o relatie ( adik ea a stat asa aiurea cu mine ).toti prietenii mei mi`au spus ca nu mai trebuie sa fiu asa bun cu fetele si sa ma ofer pe tava (adik sa fiu un fel de eminescu sa ma port frumos cu ele ) ci sa fiu si eu mai pervers cu ele ca asa le place lor .eu merg pe deviza ca sa fiu eu schimbarea care vreau sa o vad de la lume . adik daca sunt bun poate dau si eu peste o persoana buna . dar vad ca in ziua de azi nu mai merge asa cu fetele . baietii buni sunt luati de fraieri cum e cazul meu iar baietii perversi profita de fete . INTREBAREA MEA ESTE : CE MA SFATUITI SA FAC ? SA MA SCHIMB TOTAL SI SA INCEP SA FIU SI EU PERVERS CU ELE ?SAU SA RAMAN ACEEASI PERSOANA BUNA LA SUFLET CU FETELE? ca ma gandesc ca daca incep sa fiu pervers cu fetele poate ca voi pierde o fata care chiar i`ar placea de mine cu adevarat.
mai bine sa te stie de al draq, decat sa te ia de prost
G0rdy is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 20:09   #3072
RacerJunior

Stage 5
 
RacerJunior's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 376
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Stii cam cum e cu asta ( ma refer la asteptatul persoanei potrivite ) ?

E simplu: E ca si cum ai astepta sa moara cineva. Odata si odata tot moare, dar poate sa moara in minutul urmator, sau peste 100 de ani. N-ai de unde sa stii ...
RacerJunior is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 22:46   #3073
AlinSorin
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Sincronizare proasta

Mustang trebuia sa posteze acum, dupa treaba cu iarba ))


P.S.: Pun pariu pe ce vreti voi ca iarba = porcarii legale
Eu nu sunt in Romania man...sunt in Olanda si aici totul e la vederedeci nu am cum sa o ard ilegal
AlinSorin is offline   Reply With Quote
Old 27-02-11, 02:37   #3074
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Lasa, ca si eu sunt acum in Detroit, aici ne jucam cu pistoalele, chiar m-a invitat cineva la un CS in seara asta pe strazi, dar asta nu inseamna ca intereseaza pe cineva, nu?
eMH is offline   Reply With Quote
Old 27-02-11, 02:40   #3075
AlinSorin
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 0
Smile Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Lasa, ca si eu sunt acum in Detroit, aici ne jucam cu pistoalele, chiar m-a invitat cineva la un CS in seara asta pe strazi, dar asta nu inseamna ca intereseaza pe cineva, nu?
Bai baiatule...eu ti'am raspuns la comtu te'ai referit ca as consuma etnobotanicesi eu ti'am zis ca nu prea am cum sa o dau ilegal atata timp cat e legal unde sunt...
AlinSorin is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 13:32.


- Copyright 2024 4Tuning