Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 19-01-11, 15:36   #3031
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by sageata View Post
mikeadrian, la tine nu e valabila vorba ca "daca 10 iti spun ca esti beat trebuie sa mergi sa te culci"? ti-au explicat oamenii cat mai golaneste posibil cam care e situatia , ce tot bati apa-n piua? daca tot iti pare rau dupa ea, ia-o de nevasta si gata. asa ai motiv sa dai divort fara sa mai intrebi pe nimeni, oricum averea se imparte la 2 si ea nu mai are de ce sa se spanzure si atunci nici tu nu mai stai cu frica.
ca sa fiu cat de cat ON,
ma doare-n fund daca vreo una se spanzura pentru mine, n-am nici cea mai mica remuscare. un preot spunea ca sinuciderea este cel mai pacatos lucru, nici evreii care au dus-o cum au dus-o in lagare nu se sinucideau. si asta a ta crapa de atata dragoste, pocni-i-ar ranza. imi plac fetele, imi place sa fac sex dar fara sa ma atasez de ele (din cauza sotiei si copiilor?). inainte de a va indragosti pana peste cap cascati ochii. dragostea e ca borcanul ala cu miere si cacat. in cateva luni s-a dus mierea si ai ramas cu un cacat. dar sa n-o mai lungim...
dupa mine as lasa-o sa nu ajung ca Cioaca. ai toata viata in fata, vrei sa uiti? apuca-te de sah, curse, crosetat sau orice iti place sa-ti omori timpul pana la urmatoarea prietena. bafta!
Daca nici de Sageata nu asculti, incearca sa mergi cu povestea asta la OTV. Sigur ai sa faci bani din asta!
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-11, 16:55   #3032
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

sa lasam omul sa mai respire. cred ca toti am fost in situatia lui si desi toate sfaturile erau contrare fata de ce gandeam noi in mintea noastra credeam ca gasim o portita ceva.
si eu am fost intr-o situatie similara. ma suna femeia si-mi zice cu o seninatate iesita din comun ca ne despartim. a intalnit pe altul si colac peste pupaza si-a si traso cu ala...
in prima instanta vroiam cu orice pret sa o "recastig' ceea ce sa si intamplat doar ca relatia nu mai era relatie... si usor mi-am dat seama ca mai bine lipsa
dupa vreo 3 ani i-am dat un mesaj cu ce mai face, si asta ca parca ma simteam eu prost ca nu ne-am mai dat macar un buna, nu cu alte ganduri. nu am primit un raspuns de la ea nici in ziua de azi. si tocmai d-aia ziceam ca acum daca te impaci cu ea (ca si mine de altfel) o sa o faci pe ea sa se simta bine, si tot tu te vei simti prost in loc sa aiba ea remuscari, si pe viitor te va vedea un slab. asa ca fi tare, poartate cu o raceala iesita din comun cand te mai cauta si asa o sa vezi ca vei putea tine tu capul sus si ea plecat cand va intalniti pe strada
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 02:37   #3033
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

pentru mine, acest gen de fata va ramane o "consumabila"
sageata is offline   Reply With Quote
Old 21-01-11, 23:24   #3034
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

mikeadrian

Îţi recomand să te uiţi până la sfârşit la filmuleţul ăsta

https://www.youtube.com/watch?v=H8wkM...eature=related
DTH is offline   Reply With Quote
Old 25-01-11, 10:28   #3035
G0rdy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 478
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
mikeadrian

Îţi recomand să te uiţi până la sfârşit la filmuleţul ăsta

https://www.youtube.com/watch?v=H8wkM...eature=related
foarte tare clip-ul
G0rdy is offline   Reply With Quote
Old 03-02-11, 08:11   #3036
marius3030

Stage 5
 
marius3030's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 3,061
Member of:
[Fiat]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

intradevar e aiurea treaba c a2a sansa.spun asta din experienta mea.stii doar ca nimic nu o sa mai fie la fel chiar daca ea o sa se schimbe.o sa apara anumite re[rosuri din partea ta pt ca ea ti-a gresit s u ai iertat-o,dupa astea o sa apara s alte reprosuri sin partea ei cu argumentul ca sa schimbat pt tn si multe chestii destea.deci certurile la un moment dat o sa se intensifice,poate cu mult mai mult decat era inainte.in plus pe mn numai gandul ca a fost vreo 2 seri c un tigan mi-ar face o scarba iesita din comun fata de ea,dar vb multora...arata-i c tu esti domn si nu prost ca ea.iar daca vrei s o faci s se simta prost cu adevarat arata-i CU ADEVARAT ce a pierdut.arata-i c esti mai tare c tiganul ala!arata-i ca ce face s ce are el poti avea s u dar ce ai tu nu poate fi si nici avea!!!
marius3030 is offline   Reply With Quote
Old 03-02-11, 19:47   #3037
dony ddc

Stage 5
 
dony ddc's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 861
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by sageata View Post
mikeadrian, la tine nu e valabila vorba ca "daca 10 iti spun ca esti beat trebuie sa mergi sa te culci"? ti-au explicat oamenii cat mai golaneste posibil cam care e situatia , ce tot bati apa-n piua? daca tot iti pare rau dupa ea, ia-o de nevasta si gata. asa ai motiv sa dai divort fara sa mai intrebi pe nimeni, oricum averea se imparte la 2 si ea nu mai are de ce sa se spanzure si atunci nici tu nu mai stai cu frica.
ca sa fiu cat de cat ON,
ma doare-n fund daca vreo una se spanzura pentru mine, n-am nici cea mai mica remuscare. un preot spunea ca sinuciderea este cel mai pacatos lucru, nici evreii care au dus-o cum au dus-o in lagare nu se sinucideau. si asta a ta crapa de atata dragoste, pocni-i-ar ranza. imi plac fetele, imi place sa fac sex dar fara sa ma atasez de ele (din cauza sotiei si copiilor?). inainte de a va indragosti pana peste cap cascati ochii. dragostea e ca borcanul ala cu miere si cacat. in cateva luni s-a dus mierea si ai ramas cu un cacat. dar sa n-o mai lungim...
dupa mine as lasa-o sa nu ajung ca Cioaca. ai toata viata in fata, vrei sa uiti? apuca-te de sah, curse, crosetat sau orice iti place sa-ti omori timpul pana la urmatoarea prietena. bafta!
Rad de 10 minute incontinu.... Esti prea penal frate cand dai sfaturi..))))))
dony ddc is offline   Reply With Quote
Old 04-02-11, 15:20   #3038
fenomen15

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 3
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

@mikeadrian
si eu am facut cum mi-au spus multi de pe forum si acuma ma simt in al 9-lea cer...si ce crezi?aia ma cauta,imi zice ca eu sunt lumina ochilor ei,ca fara mine nu poate sa treaca mai departe iar pe mine ma bufneste rasul cand vad asa ceva...daca vrei sa vezi cum mia zis si facut uitate pe la pagina 195-196...
Si mi-au zis f multi prieteni..."Bah numai lua fete ca sa le iubesti,iale ca sa le f**i...si asta si fac...cred ca de la craciun pana acuma la 3 le-am traso si nu ma opresc aicea...imi traiesc viata la maxim...petreceri,biliard,activitati placute(seminte,cola si cu niste prieteni in fata blocului la caterinca face minuni)etc...Nu trebuie sa stai inchis pentru nimeni mai ales ca eu trec zilnic prin zona ei si ii vad casa...Ma doare fix "in locul unde nu rasare soarele"...Am aflat ca ea umbla cu multi baieti ca nu stiu ce(in mod normal m-ar afecta dar nu ma intereseaza deloc)..Cateodata seara inainte sa dorm ma mai gandesc la ea...dar nu prea imi mai aduc aminte mare lucrudecat faptul ca ma lasat balta si ca "a ranit o persoana care era in stare sa-si dea viata pentru ea doar ca s-o stie in siguranta"...Ma rog...Fetele...only money but not love
fenomen15 is offline   Reply With Quote
Old 04-02-11, 15:36   #3039
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by fenomen15 View Post
@mikeadrian
si eu am facut cum mi-au spus multi de pe forum si acuma ma simt in al 9-lea cer...si ce crezi?aia ma cauta,imi zice ca eu sunt lumina ochilor ei,ca fara mine nu poate sa treaca mai departe iar pe mine ma bufneste rasul cand vad asa ceva...daca vrei sa vezi cum mia zis si facut uitate pe la pagina 195-196...
Si mi-au zis f multi prieteni..."Bah numai lua fete ca sa le iubesti,iale ca sa le f**i...si asta si fac...cred ca de la craciun pana acuma la 3 le-am traso si nu ma opresc aicea...imi traiesc viata la maxim...petreceri,biliard,activitati placute(seminte,cola si cu niste prieteni in fata blocului la caterinca face minuni)etc...Nu trebuie sa stai inchis pentru nimeni mai ales ca eu trec zilnic prin zona ei si ii vad casa...Ma doare fix "in locul unde nu rasare soarele"...Am aflat ca ea umbla cu multi baieti ca nu stiu ce(in mod normal m-ar afecta dar nu ma intereseaza deloc)..Cateodata seara inainte sa dorm ma mai gandesc la ea...dar nu prea imi mai aduc aminte mare lucrudecat faptul ca ma lasat balta si ca "a ranit o persoana care era in stare sa-si dea viata pentru ea doar ca s-o stie in siguranta"...Ma rog...Fetele...only money but not love
Dacă ai avut o relaţie eşuată asta nu înseamnă că acum trebuie să te comporţi ca un animal cu toate care îţi ies în cale , nu ne interesează câte ai ph/%"& tu de la crăciun încoace aşa că pe viitor păstrează aceste detalii pentru tine
O să dai de una care probabil e potrivită pentru tine şi cuminte şi din cauza ta nu o să meargă relaţia
Mai exersează limba română ...a ! şi engleza ( sfat prietenesc )
DTH is offline   Reply With Quote
Old 04-02-11, 18:47   #3040
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

mah, nu am eu doctorat in gramatica limbii romane dar totusi....si eu poate am fost odata asa dar desi pare incredibil... cine ma tot corecta si invata era o fosta care m-a parasit. ciudat, nu?
si daca tot vroiai sa dai exemple de exchibitii placute incearca sa gasesti ceva placut si original. nu spartul semintelor
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 05-02-11, 08:46   #3041
dony ddc

Stage 5
 
dony ddc's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 861
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by fenomen15 View Post
"Bah numai lua fete ca sa le iubesti,iale ca sa le f**i...si asta si fac...cred ca de la craciun pana acuma la 3 le-am traso si nu ma opresc aicea
Stii cum se numeste astia ca tine???Scuze daca te superi pe mine sau ma injuri "cur*e masculine".
dony ddc is offline   Reply With Quote
Old 05-02-11, 09:05   #3042
fenomen15

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 3
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Stii cum se numeste astia ca tine???Scuze daca te superi pe mine sau ma injuri "cur*e masculine".
Si fetele cand inseala cum se numesc?

Pana acuma fetele mi-au demonstrat ca sunt doar cu vrabiuta dupa bani...nu ma refer doar la mine...multi prieteni de-ai mei au patito si tocmai deaia fac si eu ce fac si ei...poate voi gasi o fata...poate dar nu acuma...pe la 23-24 de ani da...dar pana atuncea traiesti liber...numai iti interzice iubita nimica...cred ca deasta sunt si atatia GAY in lume
fenomen15 is offline   Reply With Quote
Old 05-02-11, 09:49   #3043
dony ddc

Stage 5
 
dony ddc's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 861
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by fenomen15 View Post
Si fetele cand inseala cum se numesc?

Pana acuma fetele mi-au demonstrat ca sunt doar cu vrabiuta dupa bani...nu ma refer doar la mine...multi prieteni de-ai mei au patito si tocmai deaia fac si eu ce fac si ei...poate voi gasi o fata...poate dar nu acuma...pe la 23-24 de ani da...dar pana atuncea traiesti liber...numai iti interzice iubita nimica...cred ca deasta sunt si atatia GAY in lume
Pai normal daca iti petreci marea majoritate a timpului cu prieteni in fata blocului spargand seminte si nu iti petreci timpul cu ea,normal ca se duce la altu.
Daca crezi ca e mai bine sa fii gay ia-ti un tovaras si poti face caterinca,spargeti si seminte,si o sa fie si iubita ta...3 in 1)

Last edited by dony ddc; 05-02-11 at 09:54.
dony ddc is offline   Reply With Quote
Old 05-02-11, 10:10   #3044
fenomen15

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 3
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Pai normal daca iti petreci marea majoritate a timpului cu prieteni in fata blocului spargand seminte si nu iti petreci timpul cu ea,normal ca se duce la altu.
Daca crezi ca e mai bine sa fii gay ia-ti un tovaras si poti face caterinca,spargeti si seminte,si o sa fie si iubita ta...3 in 1)
esti glumet
Dar nu ai inteles ideea....eu sunt asa decand numai sunt cu respectiva...nam fost mereu asa...apai cand am o iubita ma dedic ei...dar deocamdata numai vreau reguli si stres si certuri etc...
fenomen15 is offline   Reply With Quote
Old 05-02-11, 10:41   #3045
midnight_rider
2 Roti

Stage 3
 
midnight_rider's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 152
Member of:
[2 Roti]
[DACIA]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by dony ddc View Post
Stii cum se numeste astia ca tine???Scuze daca te superi pe mine sau ma injuri "cur*e masculine".
Asta a fost punctul pe I, de acord cu tine

fenomen15, good luck la caterinci cu baietii in fata blocului, sigur asa o sa-ti gasesti una!
midnight_rider is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 17:50.


- Copyright 2024 4Tuning