Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 19-11-09, 21:29   #2431
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by -Claudia- View Post
Ce pacat... incepuse sa-mi placa
you baaad...so baaad
Quote:
Originally Posted by aleks View Post
Din păcate omul nu ştie să se oprească, am ๎nteles că are o problemă, dar exagerează cu detaliile chiar şi după un dialog lung prin p.m. ๎n care am lămurit (aparent) problema.
hai buah.. nu am apucat sa citesc toate posturile "lui"
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 20-11-09, 07:30   #2432
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Spark View Post
scurt off-topic :
and the winner ... r0xanicutza
imi pare rau de voi care ati pus banii pe D.K.Duhan
N-am vazut vreo replica de-a ei...
Asa ca... a fost ajutata de arbitri... HUA!!!!
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 20-11-09, 14:23   #2433
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by zGb View Post
este foarte caterinca cum scrie "el" in engleza

@D.K.Duhan : man, spare us, go to the highest building in this bucharest you hate so much and please jump as hard as you can...i mean wtf, your life has come to an end, there are NO women left on this earth for you

so...in conclusion...JUMP JUMP JUMP

ps : please make "ciuperca" when you hit the ground
...intru rar si ma limitez la a ma deconecta citind...insa chiar daca acum vreo 2sapt am recomadat si eu unuia pe okazii cam acelasi lucru, treaba cu ciuperca e ...de mare efect ..artistic... ....=))
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 20-11-09, 16:57   #2434
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

m-ati pierdut .. care e treaba cu ciuperca ???
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 21-11-09, 00:13   #2435
KAY_

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,029
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Style in Motion]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
m-ati pierdut .. care e treaba cu ciuperca ???
Bang Bang i hit the ground
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	atomic_bomb_explosion.jpg
Views:	99
Size:	138.0 KB
ID:	1183951  
KAY_ is offline   Reply With Quote
Old 25-11-09, 02:12   #2436
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Cu riscul de a fi un pic offtopic,n-am mai postat pe aici de o luuuuuuuuuuuunga perioada de timp.
Mai exact mi-am schimbat un pic, de tot parerile vis-a-vis de ce misca pe aici


nu stiu daca in viata ai norocul sa dai de o persoana pe care s-o iubesti in adevarul sens al cuvantului,si atunci raspunsul la intrebare e simplu:
n-o uiti,faci tot ce sta in putintza s-o ai alaturi de tine.
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 25-11-09, 18:23   #2437
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

sa-mi spun si eu offff-ul?hai sa incerc...in urma cu 9 luni...dupa ce am terminat o relatie de 3 ani...urat final ce-i drept...am gasit o fata cu ceva ani mai mica ca mine...crezand ca e sincera si ca intradevar cauta relatie serioasa bazata pe incredere...in fine...dupa 9 luni...o prind cu minciuna...ea sare de fund in sus...si ea spune sa punem capat relatiei...pe motiv ca sunt prea gelos si ca n am incredere in ea...ca azi...sa aflu ca a pus altu mana pe ea...avand in vedere ca am fost 'primul' din viata ei ma gandeam...ca e totusi important...se pare ca tot eu...milogindu-ma si cerandu-i o sansa...asta timp de 2 sapt...de suferinta...nu stiu cum sa fac sa o uit...sa trec peste...am iubit-o si inca o iubesc...nu stiu ce sa fac...sunt fraier la capitolul relatii...pun suflet..si in relatia anterioara la fel s-a intamplat...si se pare ca acum fosta imi sare in cap sa ne impacam...nu stiu ce sa fac...astept niste sfaturi si v-as fi recunoscator pentru ele...sunt inca in stare de shoc...de la o relatie aproape perfecta la ce mi-a facut acum...sunt disperat...si inca nelamurit ce a determinat-o sa-mi faca asta...niciodata nu am inselat-o...nici mintit-o...va multumesc anticipat...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 25-11-09, 23:05   #2438
passatb4

Stage 5
 
passatb4's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 371
Talking Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by 73dy View Post
sa-mi spun si eu offff-ul?hai sa incerc...in urma cu 9 luni...dupa ce am terminat o relatie de 3 ani...urat final ce-i drept...am gasit o fata cu ceva ani mai mica ca mine...crezand ca e sincera si ca intradevar cauta relatie serioasa bazata pe incredere...in fine...dupa 9 luni...o prind cu minciuna...ea sare de fund in sus...si ea spune sa punem capat relatiei...pe motiv ca sunt prea gelos si ca n am incredere in ea...ca azi...sa aflu ca a pus altu mana pe ea...avand in vedere ca am fost 'primul' din viata ei ma gandeam...ca e totusi important...se pare ca tot eu...milogindu-ma si cerandu-i o sansa...asta timp de 2 sapt...de suferinta...nu stiu cum sa fac sa o uit...sa trec peste...am iubit-o si inca o iubesc...nu stiu ce sa fac...sunt fraier la capitolul relatii...pun suflet..si in relatia anterioara la fel s-a intamplat...si se pare ca acum fosta imi sare in cap sa ne impacam...nu stiu ce sa fac...astept niste sfaturi si v-as fi recunoscator pentru ele...sunt inca in stare de shoc...de la o relatie aproape perfecta la ce mi-a facut acum...sunt disperat...si inca nelamurit ce a determinat-o sa-mi faca asta...niciodata nu am inselat-o...nici mintit-o...va multumesc anticipat...
ee din propia experienta iti zic eu au patit aproape ce ai patit si u .. a vrut sa fie cu altu, am reusit sa nu fie la limita .tot cu mine a ramas, ma inselat cu altu ... na de bine de rau na apucat sa o puna . asta se stie exact .da catva timp sa plimbat sau distrat a vrut sa stie mai multe despre el nu sa grabit si am prinso la fix.... zic eu acum nu stiu
revin la subiect ..........e de la ultima isprava m-am gandit .ia sa fiu eu indiferent si mi-a reusit si nu mult ft mult parca nu mai tin la ea acum cu indiferenta asta. asa mult a mers . eu tot 3 ani am da cred ca deja cand pui prea mult suflet iti ia mai mult sa uiti deci :
1 tu vrei sa fi din nou cu ea ? daca da puneti intrebarea de ce vrei sa fi cu ea si pt ce vrei sa fi cu ea ...... de aici incepi sa tragi concluzii
2 daca ea vrea u accepta pt un singur lucru si accela il sti si u daca nu vrei ceva serios din nou .....................iar daca vrei seriozitate incearca sa fi mai indiferent nu pune multa frisca pe tort ca sa nu pici de prost la impacarea asta apoi vezi ce ii bate capul si de ce sa impacat cu tine






iar la intrebarea
Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?
raspunsul e asa cum ai iubit asa poti si sa uiti
stiu e greu sunt amintiri ......melodi ,cluburi ,prieteni comuni ,locuri in care ati trecut si va aduc aminte de unele secvente .da ele sunt doar niste amintiri si ar trebui sa va para bine ca le-ati trait si sa va ganditi: Oare cu alta le pot traii la fel ? raspunsul il aflati doar cand va fi acea alta

Last edited by passatb4; 25-11-09 at 23:10.
passatb4 is offline   Reply With Quote
Old 26-11-09, 01:26   #2439
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

@passat Da se poate .. si uneori mai bine sau mai rau

@73dy orice ti-am spune tot ca tine faci , raspunsul e in minte / inima ta si orice ti-am spune , nu avem de unde sa stim ce a fost intre tine si ea .
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 26-11-09, 14:26   #2440
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

din partea mea a fost seriozitate...din partea ei se pare ca doar o joaca...bineinteles........la draci am spus multe vorbe gresite...si acu imi scoate ochii cu ele...ca nu merit sanse ca nu stiu ce...incerc din rasputeri sa nu-mi mai bat capul...sa uit...mi-e foarte greu...o iubesc.......inca o mai iubesc...ea nu crede asta.......spune ca daca o iubeam nu spuneam vbele alea...spuse la draci oricum...ma oftic...are un orgoliu care depaseste limitele bunului simt...dc m-as impaca cu ea?pentru ca tin la ea...dar fiind cu ea mi-ar fi mult mai usor sa nu-mi mai pese si sa stau cu ea doar din anumite interese...si la despartire nu as mai suferii atat...nu stiu ce sa fac...de aseara nu i-am mai dat nici un semn........mi-e greu s astau fara sa stiu nimic de ea.......ea e cu altu dar stiu ca e doar cu el ca sa ma uite.........nu stiu ce sa mai fac......va multumesc pentru sfaturi.....si daca mai aveti sunt foarte bine venite...nu am cui sa spun pasul.......mi-e greu...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 26-11-09, 23:44   #2441
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

nici unul dintre noi nu vroia sa ajunga sa scrie aici , dar incet incet cate unul incepem sa scriem ce si cum asta e ... e nasol unii dintre noi au trecut , altii inca mai lupta , dar stai linistit , viata e frumoasa si iti va parea rau mai incolo pentru clipele pierdute si pentru minutele care au trecut pe langa tine plangand dupa ea , iar ea e cu prietenele in oras , in cel mai fericit caz , sau se trage cu unu pe cosor , in cel mai rau ( pt tine )
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 26-11-09, 23:56   #2442
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

se pare ca s-a clarificat situatia....o sa incerc sa o uit...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 00:04   #2443
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

de uitat nu ai sa o uiti stai linistit

dar o sa treci la alta si o sa iti treaca , poate iti vei aduce aminte de ea in momentele in care vei da de greu cu viitoarea
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 00:09   #2444
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

mi-a dezvaluit anumite chestii...am vorbit la draci...si asta a fost...are deja pe altu...fuse si se duse
73dy is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 00:33   #2445
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by 73dy View Post
mi-a dezvaluit anumite chestii...am vorbit la draci...si asta a fost...are deja pe altu...fuse si se duse
Asta e de acuma ... si eu am trecut prin asa ceva ( vreo cateva pagini mai in urma mi-am spus si eu off-ul ) . Am incercat si eu sa o uit ... nu prea se poate , dar imi ocup timpul cu altceva ... nu i-am mai dat niciun semn de viata o perioada ... ea m-a cautat sa vada ce mai fac ... am vorbit cu ea foarte rece ... si scurt ...
Acuma usor usor imi trece starea nasoala dupa despartire ... imi mai fuge mintea la ea ... dar na .. au fost si cativa ani la mijloc .
Un sfat din partea mea ( la randul meu am primit acest sfat ) : iesi cu prietenii prin oras ... incearca sa te detasezi ... incearca chestii noi ... si timpul le v-a vindeca pe toate ...
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 09:18.


- Copyright 2024 4Tuning