Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 27-11-09, 00:57   #2446
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
Asta e de acuma ... si eu am trecut prin asa ceva ( vreo cateva pagini mai in urma mi-am spus si eu off-ul ) . Am incercat si eu sa o uit ... nu prea se poate , dar imi ocup timpul cu altceva ... nu i-am mai dat niciun semn de viata o perioada ... ea m-a cautat sa vada ce mai fac ... am vorbit cu ea foarte rece ... si scurt ...
Acuma usor usor imi trece starea nasoala dupa despartire ... imi mai fuge mintea la ea ... dar na .. au fost si cativa ani la mijloc .
Un sfat din partea mea ( la randul meu am primit acest sfat ) : iesi cu prietenii prin oras ... incearca sa te detasezi ... incearca chestii noi ... si timpul le v-a vindeca pe toate ...
ms de sfat...o sa incerc...am tot sperat si in zadar...o iubesc...a fost ceva special pentru mine...dar asta e...viatza nu e dreapta...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 01:07   #2447
Dripci

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 628
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

@73dy: man, de uitat...nu uiti, doar ca o sa iti aduci aminte si n-o sa mai simti aceleasi lucruri cu aceeasi intensitate. Indeed, era bine daca nu spuneai lucrurile alea la nervi, si nu neaparat ca astfel ai scazut sansele de a te impaca cu ea, ci pt ca ar fi trebuit sa fii o leaca mai tare. Ah, ca un sfat...sa nu reprosezi niciodata nimic nimanui . Tot impotriva ta se intoarce la un moment dat, pt ca cu un rau nu poti indrepta alt rau. Oricum, du-te in cluburi, bea, danseaza pe mese, fa ce-ti trece prin cap...o sa iti faca perioada asta mai usoara.
Dripci is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 07:36   #2448
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

ms de sfat...nu sunt in stare...nu pot...nu stiu ce am...dorm si o visez pe ea...aseara am iesit la o bila cu prietenii si degeaba...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 08:43   #2449
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

bai edy... tu la 18 ani in prezent, ai avut rel de 3 ani? adica de la 15 ani relatia? ce-a fost in capul tau frate? Ce generatii vin din urma ma sperie.

Eu la varste dinastea umblam dupa multe si incercam sa prind sa ard si mai multe... prea tanar esti sa te apuci de asa ceva..
Uite prima mea relatie cu adevarat o am la 21..aproape 1 an; restul mai mult de 2-3 sapt nu tineau )
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 11:30   #2450
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Eugen_TL View Post
bai edy... tu la 18 ani in prezent, ai avut rel de 3 ani? adica de la 15 ani relatia? ce-a fost in capul tau frate? Ce generatii vin din urma ma sperie.

Eu la varste dinastea umblam dupa multe si incercam sa prind sa ard si mai multe... prea tanar esti sa te apuci de asa ceva..
Uite prima mea relatie cu adevarat o am la 21..aproape 1 an; restul mai mult de 2-3 sapt nu tineau )
Mi se pare fix pe langa postul tau dar trecem maaaai departe...

dc. mi se pare fix pe langa. Pentru ca sunt atatia ca el, si eu si altii pe care'i cunosc care au avut de la varste de 15/16/17 ani relatii care au tinut 3/4 ani. Si unele inca tin. Tu ai venit ca taticu' si vorbesti "eeeeeee fiule...eu la varsta ta umblam cu 10, cautam sa ard cat mai multe pasarici! Ce a fost in capul tau??"...dai omului un sfat la obiect ca sa stii ca nu ai fost mai smecher ca el. El avea ptza zilnic, tu cautai zilnic si poate aveai odata la luna asa ca e o smecherie si acolo De acord cu mine? Si fac pariu ca in 3 ani de relatie ai lui a dat de mai multe ori la copca decat ai dat tu in 4...acu na'...multe si proaste (sau bune) sau una si buna (sau proasta) la aspect fizic.
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 11:55   #2451
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Mi se pare fix pe langa postul tau dar trecem maaaai departe...

dc. mi se pare fix pe langa. Pentru ca sunt atatia ca el, si eu si altii pe care'i cunosc care au avut de la varste de 15/16/17 ani relatii care au tinut 3/4 ani. Si unele inca tin. Tu ai venit ca taticu' si vorbesti "eeeeeee fiule...eu la varsta ta umblam cu 10, cautam sa ard cat mai multe pasarici! Ce a fost in capul tau??"...dai omului un sfat la obiect ca sa stii ca nu ai fost mai smecher ca el. El avea ptza zilnic, tu cautai zilnic si poate aveai odata la luna asa ca e o smecherie si acolo De acord cu mine? Si fac pariu ca in 3 ani de relatie ai lui a dat de mai multe ori la copca decat ai dat tu in 4...acu na'...multe si proaste (sau bune) sau una si buna (sau proasta) la aspect fizic.
Nu te lua de om ca si eu ii dau dreptate intrun fel. Si sa iti spun de ce. Imagineaza-ti ca esti cu o tipa de la 15 ani si relatia avanseaza bine. Probabil ca iti vei incepe viata sexuala cu ea , adevaratele experiente si mai stiu eu ce. Si sa zicem ca pe la 22 va si casatoriti. Dar dupa, si cred ca in 98% din cazuri se intampla asta, vei incepe sa iti pui intrebarea: si cum o fi cu alta? Sau chiar e potrivita pentru mine? Asa ca ii dau dreptate lui Eugen. E bine sa testezi "terenul" ca sa stii exact unde sa te opresti si sa apreciezi cu adevarat persoana respectiva.
pHlow is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 12:02   #2452
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by pHlow View Post
Nu te lua de om ca si eu ii dau dreptate intrun fel. Si sa iti spun de ce. Imagineaza-ti ca esti cu o tipa de la 15 ani si relatia avanseaza bine. Probabil ca iti vei incepe viata sexuala cu ea , adevaratele experiente si mai stiu eu ce. Si sa zicem ca pe la 22 va si casatoriti. Dar dupa, si cred ca in 98% din cazuri se intampla asta, vei incepe sa iti pui intrebarea: si cum o fi cu alta? Sau chiar e potrivita pentru mine? Asa ca ii dau dreptate lui Eugen. E bine sa testezi "terenul" ca sa stii exact unde sa te opresti si sa apreciezi cu adevarat persoana respectiva.
Nu mam luat de el, miam spus punctul meu de vedere. A intrat in discutie ca nuca'n perete in viziunea mea. Am fost si eu in aceiasi situatie cu edy dar nu mi sa parut niciodata nimic rau. Aveam si am si acum toata viata inainte...si cine a zis ca trebuie neaparat sa o iei de sotie?
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 12:41   #2453
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by 73dy View Post
ms de sfat...o sa incerc...am tot sperat si in zadar...o iubesc...a fost ceva special pentru mine...dar asta e...viatza nu e dreapta...
Te inteleg foarte bine ... , inca mai sunt in starea pe care o ai si tu ( numai ca la o faza aproape terminala .. ) dar asta e ...mergem mai departe ...si timpul v-a vindeca rana pe care o ai acuma in suflet .
La inceput or ti se para ca iesirile cu prietenii prin cluburi/biliard/parcuri etc ... or sa ti se para ca sunt in zadar ... dar iesind mai des ..te vei simti mai relaxat .
Este o vorba man ... " Nu alerga dupa tramvaie si dupa femei ... ca vor mai veni si altele " ... Hai capul sus ... ai 18 ani ... acuma e timpul sa te distrezi ,sa te bucuri de tinerete ... si na ... orice sut in fund e un pas inainte ... toti invatam cate ceva dintr-o relatie ce nu a mers , capatam experienta ... exact ca in soferie ..la inceput mai gafam , mai gresim ... pana prindem ideea .
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 15:53   #2454
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

morpheusmaster: poate am fost eu ca nuca in perete aici, dar poate citesc altii si invata ceva in loc sa se sinucida fara rost; toata viata avem timp de iubiri

si nu te contrazic, o fi dat el mai mult la pasarica, cand a avut chef si eu nu, cautand, dar si cand gaseam " o bunaciune " (la varsta aia bunaciunile insemnau altceva fata de acum) chiar daca ma chinuiam ceva cu ea, aveam o satisfactie, asa si la a2a si la a3a.. alti sani, alt cur, alta gura etc ... nu ma plictiseam, nu era monotonie, si la naiba eram tanar; si inca ceva, de fete nu mi-am batut joc, cand simteam ca e una care merita ceva adevarat ii explicam si o lasam, dar in rest cele "usoare" erau cele mai bune; astea usoare sunt genul ala care te saluta si astazi si pot purta o discutie cu tine fara sa spuna " vai ce mi-ai facut " ,,,ba mai mult va spune " ce tampiti am fost " si rade.

Acum, exact cum mi-am dorit dupa 20-21 mi-am gasit ceva serios, ceva care merita, de care vreau sa ma tin, pentru ca una " usoara " e clar nu e de stat langa ea; si nu duc lipsa de alte fete pentru ca am facut si pe "curvarul" si stiu cum e, imi e bine asa cum e acum, momentan, pe viitor nu se stie.
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 16:37   #2455
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
Te inteleg foarte bine ... , inca mai sunt in starea pe care o ai si tu ( numai ca la o faza aproape terminala .. ) dar asta e ...mergem mai departe ...si timpul v-a vindeca rana pe care o ai acuma in suflet .
La inceput or ti se para ca iesirile cu prietenii prin cluburi/biliard/parcuri etc ... or sa ti se para ca sunt in zadar ... dar iesind mai des ..te vei simti mai relaxat .
Este o vorba man ... " Nu alerga dupa tramvaie si dupa femei ... ca vor mai veni si altele " ... Hai capul sus ... ai 18 ani ... acuma e timpul sa te distrezi ,sa te bucuri de tinerete ... si na ... orice sut in fund e un pas inainte ... toti invatam cate ceva dintr-o relatie ce nu a mers , capatam experienta ... exact ca in soferie ..la inceput mai gafam , mai gresim ... pana prindem ideea .
ms de sfat...chiar ma simt mai bine...azi m-am intalnit cu ea pentru ultima oara........incontinuu mi-a scos ochii cu vorbele spuse cu o seara inainte...m-am convins ca nu-i pasa...acum e cu el...si posibil se simte bine...eu nu-mi mai bat capul...si in legatura cu relatia de 3 ani...respectiva acum ma cauta...ma vrea inapoi...chiar daca s-a terminat urat rau atunci...nu stiu ce sa fac...mi-a propus maine sa ne vedem...defapt sa mergem la un gratar...mai multi printre care si ea...ce sa fac?
73dy is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 16:53   #2456
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by 73dy View Post
in legatura cu relatia de 3 ani...respectiva acum ma cauta...ma vrea inapoi...chiar daca s-a terminat urat rau atunci...nu stiu ce sa fac...mi-a propus maine sa ne vedem...defapt sa mergem la un gratar...mai multi printre care si ea...ce sa fac?
La ce mai întrebi că oricum ştii că o să te duci, şi că dacă nu te duci, mâine la ora la care oamenii sunt acolo deja tu-ţi dai cu tesla că eşti acasă
aleks is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 17:02   #2457
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

) deci e disperata sa fie cu mine...dar e nasol....ea la buc si eu la ploiesti.......inainte era ea la bz si io la ploiesti....ne vedeam cam la 2 saptamani...dar tot a mers 3 ani...nu ma mai atrage nimic la ea...m-as folosii de ea ca sa o uit pe asta...dar nu stiu daca va merge...si stiu.........stiu ca si asta se va intoarce la mine...si nu stiu ce voi face...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 21:27   #2458
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Thumbs up Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by 73dy View Post
ms de sfat...o sa incerc...am tot sperat si in zadar...o iubesc...a fost ceva special pentru mine...dar asta e...viatza nu e dreapta...
toate au ceva special

Quote:
Originally Posted by 73dy View Post
ms de sfat...nu sunt in stare...nu pot...nu stiu ce am...dorm si o visez pe ea...aseara am iesit la o bila cu prietenii si degeaba...

treci treci . din cate am citit ai avut o relatie de 3 ani . Eu , am avut o relatie de 10 ani si m-a parasit , si am plans am iesit cu prietenii , m-am dstrat si am trecut peste ea , sincer la un momentdat vroiam sa ma impac cu ea dar acum simt ca daca ma impac cu ea ma duc inapoi si in loc sa progresez sa merg inainte ma duc inapoi.
tu ai fost de la 15 cu ea , eu am fos de la 14 pana la 24 de ani si uite ca nu m-am sinucis nu am murit , ba chiar imi e bine , sunt cu altcineva acum de 1 an , am avut niste peripetii dar acum s-au linistit apele si sunt foarte incantat si nu mai imi pare rau pentru nimic , ci imi pare rau pentru timpul ala care il petreceam in casa plangand si crezand ca s-a termiant lumea fara ea.
ei bine nu , am cunoscut multe fete , vara care a trecut a fost o vara minunata , fete , plaja , motoare , distractie, piscina , cluburi , a inceput cu un revelion bestial anul trecut , apoi cu o iesire la munte superba cu prietenii si apoi vara ISPITELOR si a fost bestial. crede-ma viata e frumoasa , nu merita sa iti bati capul pentru o tipa care ti-a dovedit ca se pisa pe tine , scuza-mi expresia .

Uita-te intre picioare si da-ti un pumn daca te doare e bine , daca nu te doare am sa te rog sa schimbi forumul sa treci la coolgirl , la eva sau la forumuri de moda si unghii false.

Nu te ami consuma atata , imi doresc ca peste un an sa fii tot aici pe forum si sa scrii , la fel cum am scris majoritatea ca acum suntem bine si o duce bine . unii chiar mai bine ca inainte.

Nu cred ca vrei sa te insori , nu cred ca vrei sa te sinucizi. Vrei sa faci o treaba pentru tine fa urmatorul lucru: du-te si distreaza-te , veziti de scoala de prieteni , pentru ca ei o sa fie mai mereu langa tine , ia-ti un job bun , fa-ti o viata frumoasa si cand o sa va intalniti peste un an 2 - 3 5- 9 fa-o sa ii para rau , prin ceea ce ai realizat ca ti-a dat viteza . Dar asta nu trebuie sa ii dovedesti ei , dovedeste-ti tie ca poti si ca poti fara ea . Ce are ea intre picioare au milioane de alte femei , de aia le zice : purtatoare de pi s da ( no offence girls ) dar tu eti ala cu c oaie . Dovedeste-ti ca le ai daca nu asta e .

Catalin
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 23:32   #2459
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
toate au ceva special




treci treci . din cate am citit ai avut o relatie de 3 ani . Eu , am avut o relatie de 10 ani si m-a parasit , si am plans am iesit cu prietenii , m-am dstrat si am trecut peste ea , sincer la un momentdat vroiam sa ma impac cu ea dar acum simt ca daca ma impac cu ea ma duc inapoi si in loc sa progresez sa merg inainte ma duc inapoi.
tu ai fost de la 15 cu ea , eu am fos de la 14 pana la 24 de ani si uite ca nu m-am sinucis nu am murit , ba chiar imi e bine , sunt cu altcineva acum de 1 an , am avut niste peripetii dar acum s-au linistit apele si sunt foarte incantat si nu mai imi pare rau pentru nimic , ci imi pare rau pentru timpul ala care il petreceam in casa plangand si crezand ca s-a termiant lumea fara ea.
ei bine nu , am cunoscut multe fete , vara care a trecut a fost o vara minunata , fete , plaja , motoare , distractie, piscina , cluburi , a inceput cu un revelion bestial anul trecut , apoi cu o iesire la munte superba cu prietenii si apoi vara ISPITELOR si a fost bestial. crede-ma viata e frumoasa , nu merita sa iti bati capul pentru o tipa care ti-a dovedit ca se pisa pe tine , scuza-mi expresia .

Uita-te intre picioare si da-ti un pumn daca te doare e bine , daca nu te doare am sa te rog sa schimbi forumul sa treci la coolgirl , la eva sau la forumuri de moda si unghii false.

Nu te ami consuma atata , imi doresc ca peste un an sa fii tot aici pe forum si sa scrii , la fel cum am scris majoritatea ca acum suntem bine si o duce bine . unii chiar mai bine ca inainte.

Nu cred ca vrei sa te insori , nu cred ca vrei sa te sinucizi. Vrei sa faci o treaba pentru tine fa urmatorul lucru: du-te si distreaza-te , veziti de scoala de prieteni , pentru ca ei o sa fie mai mereu langa tine , ia-ti un job bun , fa-ti o viata frumoasa si cand o sa va intalniti peste un an 2 - 3 5- 9 fa-o sa ii para rau , prin ceea ce ai realizat ca ti-a dat viteza . Dar asta nu trebuie sa ii dovedesti ei , dovedeste-ti tie ca poti si ca poti fara ea . Ce are ea intre picioare au milioane de alte femei , de aia le zice : purtatoare de pi s da ( no offence girls ) dar tu eti ala cu c oaie . Dovedeste-ti ca le ai daca nu asta e .

Catalin
ce sa zic frate...frumoase si incurajatoare vorbe...si eu imi doresc ca peste 1 luna 2...3 sa spun tuturor ca ce bine ma simt si ca nu ma mai afecteaza nimic si ca ma distrez si ma simt minunat fara ea...tare imi doresc sa se ajunga la asta...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 27-11-09, 23:41   #2460
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

se ajunge , dar important e sa vrei .

si eu am stat si am plans , am bocit dupa ea , si ma sunau prietenii si imi ziceau ca e in cluburi , si eu speram sa ma impac , poze pe hai 5 pe unde se distra ea etc .

pana am zis eu STOP ia mai da-te-n **** mea am si eu o viata , am 25 de ani , nu sunt ciung , arat cat de cat bine , ma duce capu hai , daca tu nu m-ai vrut ma vrea alta si culmea , m-am distrat cu 10000000000 de femei si cu prima cu care am iesit si mi-am pus in cap sa fiu cu ea in prima zi ne-am vazut , a doua zii ne-am cuplat si ne-am si culcat asa ca se poate , trebuie doar sa vrei si sa iti impui.

aia avea tatzele mici , asta are tatele mari
ala o avea pe verticala / asta o are la fel
aia avea unghii false / si asta are
si lista poate continua , fiecare avea ceva si are ceva deosebit

da intradevar cu cea cu care am stat 10 ani am crescut , ii stiam orice alunita orice gand , orice dar , cu asta cu care sunt acum e ok , nu e la fel , poate e mai bine

asa ca depinde ce iti pui in cap
distreaza-te , cunoaste tipe , nu neaparat sa te culci cu ele , asta nu e totul , dar totul e sa vrei . totul e in capul tau

sa iti mai zic una

cand m-am culcat prima data a fost ok , a doua oara ok a treia oara a fost ciudat , mi e scula dar mi se ulca repede , m-am gandit ca am o problema , de la steroizi de la plm ce prostii luam eu dar din contra alea fac maciuca tare , dar totul era in cap , si am vb cu un prieten care mi-a zis : Coaie , cate pisde am pierdut eu si nu am fu tu t ca ma gandeam la fosta sau mai stiu eu ce ; baga-ti mintiile in cap , totul e sus in CAP
Psycho is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 23:00.


- Copyright 2024 4Tuning