Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 11-11-09, 09:16   #2326
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by unu rau View Post
la bal se duce singura :
->ca eu "nu merit sa vin cu ea " ca am suparat-o
->ca iam zis odata in idiotenia mea ca fostii mei colegi de liceu nu o placeau si ca de asta nu ies si cu ea si cu ei si acuma ma tine departe de colegii ei .
->rebeliune , vrea sa se simta libera dar in acelasi timp nici nu imi da drumu .. ( A ) de mai sus

. Nu pot sa ma duc dupa ea la bal ca e mic clubul unde fac si sunt sanse sa ma vada si nu ar fi bine .
NU stiu , daca tot sa anuntat ea ca suna , nu stiu ce sa fac sa o las pe ea sau sa mai sun si eu . Evident ca maine nu ma va baga in seama , ptr ca eu ( teoretic ) nu stiu cand are ea balu .
Sa nu te superi pe mine acum,dar faptul ca tu astepti sa fii sunat de ea denota faptul ca gagica ti-a pus capac rau de tot si crezi ca daca s-ar intampla ceva alta ca ea nu ai mai gasii.Vad ca si iti vorbeste in stil de mare dnisoara independenta care stie ce vrea de la viata,incearca sa nu-i mai da nas si arata-i ca nu iti pasa .Iesi cu baietii,organizati o bauta ceva,daca mai vin si alte gagici mai bine ai 20 de ani O tinerete ai si p-aia vrei s-o suferi? ))
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 09:40   #2327
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

cum s-a zis si mai sus...
nu o baga in seama cel putin o saptamana. ai sa vezi cum singura vine si se baga in seama.
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 13:25   #2328
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Am si eu o saptamana de cand m-am despartit de prietena ...dupa aproape 4 ani . E o perioada foarte nasoala ... nu prea mai am chef de nimic . Cu o saptamana inainte de despartire ... mi-a zis ca ar vrea o " pauza " ...ca nu stie ce are ...ca e confuza . Iar acu o saptamana mi-a zis ca nu mai poate continua relatia ... ca nu stie daca mai e ceva intre noi . Zilele trecute am aflat ce a insemnat acea pauza ... ea gasise pe altul . Imi este foarte greu mai ales ca am aflat aceasta chestie ...si ca acuma realizez de ce era mai distanta in ultimul timp.
M-am intalnit cu ea zilele trecute ...si am intrebat-o de ce nu a putut sa-mi spuna exact motivul despartii , dar ea a inceput sa-mi reproseze ca nu mai sunt ca la inceputul relatiei ...ca am pus si cateva kilograme in plus si nu vreau sa ma duc la sala sa mai dau jos ..( am avut un accident de motor acu 2 ani si am niste probleme la coloana vertebrala ... si nu prea pot sa fortez spatele ) ... si multe alte chestii ....
Cel mai bine zic eu ca ar fi ...sa rup legatura cu ea o perioada ...si sa o las sa ma caute ... desi e foarte greu ... ca stam in aceeasi zona . Tot timpul sunt tentat sa o sun ...sau sa ma duc sa ma intalnesc cu ea...
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 13:31   #2329
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
Am si eu o saptamana de cand m-am despartit de prietena ...dupa aproape 4 ani . E o perioada foarte nasoala ... nu prea mai am chef de nimic . Cu o saptamana inainte de despartire ... mi-a zis ca ar vrea o " pauza " ...ca nu stie ce are ...ca e confuza . Iar acu o saptamana mi-a zis ca nu mai poate continua relatia ... ca nu stie daca mai e ceva intre noi . Zilele trecute am aflat ce a insemnat acea pauza ... ea gasise pe altul . Imi este foarte greu mai ales ca am aflat aceasta chestie ...si ca acuma realizez de ce era mai distanta in ultimul timp.
M-am intalnit cu ea zilele trecute ...si am intrebat-o de ce nu a putut sa-mi spuna exact motivul despartii , dar ea a inceput sa-mi reproseze ca nu mai sunt ca la inceputul relatiei ...ca am pus si cateva kilograme in plus si nu vreau sa ma duc la sala sa mai dau jos ..( am avut un accident de motor acu 2 ani si am niste probleme la coloana vertebrala ... si nu prea pot sa fortez spatele ) ... si multe alte chestii ....
Cel mai bine zic eu ca ar fi ...sa rup legatura cu ea o perioada ...si sa o las sa ma caute ... desi e foarte greu ... ca stam in aceeasi zona . Tot timpul sunt tentat sa o sun ...sau sa ma duc sa ma intalnesc cu ea...


Foarte urat ce pot sa zic , nu am fost in situatia asta nicciodata si nici nu imi doresc , dar singurul lucru pe care ti-l pot spune este...sa o lasi in pace acuma daca a gasit pe altul ( o relatie care se destrama si se lasa cu "altu/alta" nu va mai fii nicciodata la fel ) . Poate si tu ai gresit ( ca nu cunosc situatia ) dar la faza ca : ai pus kg si nu te mai duci la sala ...greseste mult daca se uita dupa fizic . 80% nu conteaza cum arata persoana iubita ( conteaza sa fie intreg/a , sa gandeasca sa fie destept/a si sa stie sa se comporte intr-o relatie ) fizicul conteaza mai putin ( zic eu ) .


Asa ca ...mai bine stai o perioada , te relaxezi cu prietenii sau cum stii tu mai bine , suferinta poate e mare dar o sa treaca ! In cazuriile astea nimic nu este vesnic ! Succes pe viitor
DTH is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 13:40   #2330
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Mare atentie ce scrieti pe aici... SE pot uita mandrele ) si daca vad ca vreti sa faceti pe dracul in 4, sa nu faca ele mai rau )

ps: vorbesc ca om patit
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 13:42   #2331
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Foarte urat ce pot sa zic , nu am fost in situatia asta nicciodata si nici nu imi doresc , dar singurul lucru pe care ti-l pot spune este...sa o lasi in pace acuma daca a gasit pe altul ( o relatie care se destrama si se lasa cu "altu/alta" nu va mai fii nicciodata la fel ) . Poate si tu ai gresit ( ca nu cunosc situatia ) dar la faza ca : ai pus kg si nu te mai duci la sala ...greseste mult daca se uita dupa fizic . 80% nu conteaza cum arata persoana iubita ( conteaza sa fie intreg/a , sa gandeasca sa fie destept/a si sa stie sa se comporte intr-o relatie ) fizicul conteaza mai putin ( zic eu ) .


Asa ca ...mai bine stai o perioada , te relaxezi cu prietenii sau cum stii tu mai bine , suferinta poate e mare dar o sa treaca ! In cazuriile astea nimic nu este vesnic ! Succes pe viitor
De gresit am mai gresit si eu ca na ...fiecare mai greseste , in relatie ...au mai fost certuri minore ( cum se intampla in fiecare relatie )... dar tot timpul am fost sincer cu ea ...nu am avut nimic sa-i ascund ... plus ca in 4 ani ...nu am inselat-o niciodata ...
De schimbat m-am mai schimbat fata de acu 4 ani , m-am maturizat si eu putin , plus ca au intervenit si alte probleme ...facultate ( anul acesta am licenta ) , caut un loc de munca acceptabil... si multe altele . Oricum o mica schimbare dupa acel accident ..toti au observat-o .
Suferinta e foarte mare ... e foarte greu de explicat . Am pus foarte mult suflet in acesta relatie ...si chiar dupa ce am aflat de ea si respectivul tip ... tot mai tin la ea .

Quote:
Originally Posted by Eugen_TL View Post
Mare atentie ce scrieti pe aici... SE pot uita mandrele ) si daca vad ca vreti sa faceti pe dracul in 4, sa nu faca ele mai rau )

ps: vorbesc ca om patit
Sunt 100% sigur ca nu intra ea pe 4tuning ...
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 13:54   #2332
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
De gresit am mai gresit si eu ca na ...fiecare mai greseste , in relatie ...au mai fost certuri minore ( cum se intampla in fiecare relatie )... dar tot timpul am fost sincer cu ea ...nu am avut nimic sa-i ascund ... plus ca in 4 ani ...nu am inselat-o niciodata ...
De schimbat m-am mai schimbat fata de acu 4 ani , m-am maturizat si eu putin , plus ca au intervenit si alte probleme ...facultate ( anul acesta am licenta ) , caut un loc de munca acceptabil... si multe altele . Oricum o mica schimbare dupa acel accident ..toti au observat-o .
Suferinta e foarte mare ... e foarte greu de explicat . Am pus foarte mult suflet in acesta relatie ...si chiar dupa ce am aflat de ea si respectivul tip ... tot mai tin la ea .

Logic ca mai exista niste scantei intr-o relatie , mai bine cateva minore decat una mare si definitiva .
Din ce mi-ai spus tu pana acum esti un baiat care merita mult mai mult decat ce ai avut , sincera sa fiu nu te merita deloc ea. Eu ti-am zis , cel mai bine e sa-ti vezi acuma de viata sa lasi suparariile astea ( oricum vor trece ) daca ai trecut prin accident care este GRAV poti trece si printr-o relatie care nu este asa grava esti puternic ...altii nu au cunoscut ce inseamna iubirea sau o imbatisare sau ceva de genu , tu ai cunoscut dar s-a sfarsit prost ...macar stii ca nu ai nicio vina ...o sa vina iar soarele pe strada ta , tot ce trebuie sa faci acuma este sa lasi chestia asta sa nu te mai gandesti atat de adanc ca nu se merita ! Have fun !
DTH is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 14:25   #2333
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
Am si eu o saptamana de cand m-am despartit de prietena ...dupa aproape 4 ani . E o perioada foarte nasoala ... nu prea mai am chef de nimic . Cu o saptamana inainte de despartire ... mi-a zis ca ar vrea o " pauza " ...ca nu stie ce are ...ca e confuza . Iar acu o saptamana mi-a zis ca nu mai poate continua relatia ... ca nu stie daca mai e ceva intre noi . Zilele trecute am aflat ce a insemnat acea pauza ... ea gasise pe altul . Imi este foarte greu mai ales ca am aflat aceasta chestie ...si ca acuma realizez de ce era mai distanta in ultimul timp.
M-am intalnit cu ea zilele trecute ...si am intrebat-o de ce nu a putut sa-mi spuna exact motivul despartii , dar ea a inceput sa-mi reproseze ca nu mai sunt ca la inceputul relatiei ...ca am pus si cateva kilograme in plus si nu vreau sa ma duc la sala sa mai dau jos ..( am avut un accident de motor acu 2 ani si am niste probleme la coloana vertebrala ... si nu prea pot sa fortez spatele ) ... si multe alte chestii ....
Cel mai bine zic eu ca ar fi ...sa rup legatura cu ea o perioada ...si sa o las sa ma caute ... desi e foarte greu ... ca stam in aceeasi zona . Tot timpul sunt tentat sa o sun ...sau sa ma duc sa ma intalnesc cu ea...
Welcome to the club bro'...sincer imi pare rau sa citesc cele scrise mai sus de tine...dar na...asa se intampla, asa am patito si eu...si in ultimul timp nu trece 1 sapt sa nu aud de vreun prieten inselat de nevasta (sub forma "vreau o pauza"...cand defapt ea vrea cu altu')...na...in fine...tu stai flex si veza'ti de viata ta... ai sa redescoperi vechi placeri iti spun din proprie experienta...o sa fie bine, stai flex! Asta e cel mai imp...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 15:39   #2334
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

facem o sedinta de terapie in grup ?
inca putin si sunt licentiat in psihologie)
sunt bun la dat sfaturi, evident, numai pe problemele altora, ale mele ma lasa rece )
in fine, morala, indiferent de situatie ramane la fel...nu merge, treci mai departe, daca o lalai si atarni dupa ceva care stii si tu ca nu iese...mai mult rau (iti) faci.
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 17:20   #2335
p3rv3r5ul

Stage 5
 
p3rv3r5ul's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,194
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

acum ceva timp am trecut si eu printr-o despartire mai mult decat dureroasa. am tot incercat sa ma impac cu ea dar subtil. mereu o ajut daca are nevoie de ceva dar niciodata nu o sun.mai nou a inceput ea sa umble dupa mine.tind sa cred ca am fost barbatul perfect pentru ea. drept dovada...prietena mea actuala nu este romanca, traieste in ESTONIA, am petrecut vara impreuna si acum am ramas tot impreuna. fac naveta in estonia lunar si stau cate o saptamana acolo... fata vede ca sunt un baiat nemaipomenit din toate pctele de vedere si se tine scai de mine.
am invatat un lucru pe care trebuie sa il stiti si voi...femeile nu vor un copilas care are nevoie de afectiune...femeile vor un barbat adevarat care sa le protejeze si din cand in cand sa le dea dovada de afectiune. sper ca nu am batut campii, am baut putina bere
p3rv3r5ul is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 17:45   #2336
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Welcome to the club bro'...sincer imi pare rau sa citesc cele scrise mai sus de tine...dar na...asa se intampla, asa am patito si eu...si in ultimul timp nu trece 1 sapt sa nu aud de vreun prieten inselat de nevasta (sub forma "vreau o pauza"...cand defapt ea vrea cu altu')...na...in fine...tu stai flex si veza'ti de viata ta... ai sa redescoperi vechi placeri iti spun din proprie experienta...o sa fie bine, stai flex! Asta e cel mai imp...
stii u vb aia.... cui pe cui se scoate. si dc sa stai singur pana vine altul la rand?
cam asa facem toti
de ex eu duminica am cun pe o fata si ieri i`am dat vira ex`ei...
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 19:50   #2337
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by vacaroz View Post
stii u vb aia.... cui pe cui se scoate. si dc sa stai singur pana vine altul la rand?
cam asa facem toti
de ex eu duminica am cun pe o fata si ieri i`am dat vira ex`ei...
Esti un exemplu de urmat, nu?
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 20:28   #2338
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Esti un exemplu de urmat, nu?
nici decum
am fost in moldova cu munca si acolo am cun pe cineva.... si acum nu avea rost sa ne chinuim amandoi, am plecat de acolo cu gandul asta.
dar daca sa intamplat sa apara altcineva foarte repede asta e.
si nu sunt exemplu dar toti facem asa
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 23:16   #2339
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Din ce mi-ai spus tu pana acum esti un baiat care merita mult mai mult decat ce ai avut , sincera sa fiu nu te merita deloc ea. Eu ti-am zis , cel mai bine e sa-ti vezi acuma de viata sa lasi suparariile astea ( oricum vor trece ) o sa vina iar soarele pe strada ta , tot ce trebuie sa faci acuma este sa lasi chestia asta sa nu te mai gandesti atat de adanc ca nu se merita ! Have fun !
Chiar merita ceva mai bun, pentru ca e un baiat care pune suflet in orice, il vad aproape in fiecare zi cum se zbate , cum se implica in activitatile lui , si sunt sigur ca a pus dublu in fosta relatie. Nu l-a meritat si asta a fost. I-am spus si noi , sa-si vada in continuare de viata , ca e tanar si e la "fav" in lista mea de prieteni, deci are toate sansele sa-si revina. Am trecut si eu printr-o despartire, si nu degeaba am deschis thread'ul "Relatii la distanta" , insa spre norocul meu, fetita de care sunt indragostit a revenit la mine , sau eu la ea , sau reciproc.

Stefane, capu' sus ca toate o sa se aseze in viata ta, pentru ca toti avem pe cineva acolo , numai ca tu inca n-ai gasit-o sau nu te-a gasit ea pe tine. Stii tu , orice pas in fata e un sut'n fund , sau cum era?
VaLeX is offline   Reply With Quote
Old 12-11-09, 02:01   #2340
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

stefan si eu am trecut prin chestia asta acum 1 luna . si inca ma mai gandesc la fosta . azi am vazut ca a bagat si poze pe hi5 cu iubitu ei se iubesc nebunii de ei.. in fine ce sfat pot sa`ti dau eu ..ce am facut eu cel putin... iesi in oras club ceva si incearca sa stai mai mult timp cu prietenii si de ce nu poate chiar sa mai vorbesti cu o fata doua ... si totul e sa fii tare sa nu te dai batut. eu unu cred ca am iesit la suc cu vreo 5 fete de cand mam desp dar nu sa ajuns la o relatie . insa asta nu inseamna ca ma dau batut. caut in continuare pana gasesc ceva...desi imi este greu pt ca nu prea cunosc lume aici in bucuresti de cand am venit la facultate .. insa toata treaba e sa nu te dai batut sa cauti in continuare..
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 09:01.


- Copyright 2024 4Tuning