Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 11-11-07, 17:04   #1426
Capo
 
Capo's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

)) Hai mah Alex pe cine mintinim,pe noi sau pe altii?)Nu e asa usor pe cat vrem sa credem ca e,oricat de buna si de frumoasa ar fi "cea noua" tot mai buna e cea veche care e mai "rea si mai urata")) Problema e ca ne rupe in doua chestia asta cu femeile si din cate pot sa imi dau seama citind ce ai scris pana acum e ca esti unul dintre cei care au aceea puterea sa faca fetele sa spuna: "Fata,eu l-am vazut prima! "si esti constient de asta.....si fiind constient de asta ai inceput razboiul ala in tine.... azi o injuri,maine o iubesti,stiu cum e!te-ai rupt in doua,mintea o refuza iar inima o accepta asa cum e.Cu toate ca poti oricand sa iti faci o gagica multtt mai tare ca ea dar pe care tu nu o vezi asa.Defapt o vezi...dar "nu o vezi".Eu am aproape 6 ani de cand stau cu altele dar ma gandesc serios tot la "cea veche si urata"...6 ani de cad nu o sun si nu o bag in seama si asta doar pt ca sincer mintea mea nu o mai vrea,pur si simplu o vede ieftina si ....invechita!dar continui sa ma gandesc la ea.
Singura explicatie plauzibila cu care ma mint e ca ...mi-e dor de noi doi....asa cum eram cand a inceput totul,nu de cea de acum!
In fine...totul e cu dus si intors asa ca inchei aici pt ca am intrat in priza si as avea prea multe de spus ,mereu mai gasim ceva de spus sau o intrebare de pus cu toate ca stiim raspunsurile))....ASTA E VIATA!!!! PS: In cazul meu eu am fost cel mai rau,ea facea niste greseli iar eu eram prea nebun,am dat in ea...asa ca am renuntat inainte sa imi fac un obicei din asta,stiam ca daca am dat o data o sa mai dau.Ea poate ma ierta dar sunt prea nebun si prea sigur de mine sa o pot ierta la randul meu.E o senzatie foarte ciudata si greu de inteles si acceptat,depinde de orgoliul fiecaruia,ca pana la urma...de noi insine trebuie sa ne ferim.
Capo is offline   Reply With Quote
Old 11-11-07, 18:13   #1427
alexbip

Stock
 
alexbip's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Capo View Post
)) Hai mah Alex pe cine mintinim,pe noi sau pe altii?)Nu e asa usor pe cat vrem sa credem ca e,oricat de buna si de frumoasa ar fi "cea noua" tot mai buna e cea veche care e mai "rea si mai urata")) Problema e ca ne rupe in doua chestia asta cu femeile si din cate pot sa imi dau seama citind ce ai scris pana acum e ca esti unul dintre cei care au aceea puterea sa faca fetele sa spuna: "Fata,eu l-am vazut prima! "si esti constient de asta.....si fiind constient de asta ai inceput razboiul ala in tine.... azi o injuri,maine o iubesti,stiu cum e!te-ai rupt in doua,mintea o refuza iar inima o accepta asa cum e.Cu toate ca poti oricand sa iti faci o gagica multtt mai tare ca ea dar pe care tu nu o vezi asa.Defapt o vezi...dar "nu o vezi".Eu am aproape 6 ani de cand stau cu altele dar ma gandesc serios tot la "cea veche si urata"...6 ani de cad nu o sun si nu o bag in seama si asta doar pt ca sincer mintea mea nu o mai vrea,pur si simplu o vede ieftina si ....invechita!dar continui sa ma gandesc la ea.
Singura explicatie plauzibila cu care ma mint e ca ...mi-e dor de noi doi....asa cum eram cand a inceput totul,nu de cea de acum!
In fine...totul e cu dus si intors asa ca inchei aici pt ca am intrat in priza si as avea prea multe de spus ,mereu mai gasim ceva de spus sau o intrebare de pus cu toate ca stiim raspunsurile))....ASTA E VIATA!!!! PS: In cazul meu eu am fost cel mai rau,ea facea niste greseli iar eu eram prea nebun,am dat in ea...asa ca am renuntat inainte sa imi fac un obicei din asta,stiam ca daca am dat o data o sa mai dau.Ea poate ma ierta dar sunt prea nebun si prea sigur de mine sa o pot ierta la randul meu.E o senzatie foarte ciudata si greu de inteles si acceptat,depinde de orgoliul fiecaruia,ca pana la urma...de noi insine trebuie sa ne ferim.



Da poate ma mint si nu imi dau seama, sentimente fata de ea mai am iti dai si tu seama 4 ani jumate ,dar cu cine sunt eu in momentul asta ma face sa ma simt f.bine si cand sunt cu ea sa nu ma gandesc la fosta, insa mai imi zboara gandul la ea, suntem despartiti de 2 luni aproape, insa asta e.Frate si fata asta cu care sunt e papusa , e frumoasa , ma intelege , ma asculta cand am ceva de spus , eu m-am combinat cu ea fix a 2 a zi de cand a luat ea decizia de a lua pauza si eu i-am dat totala.Poate in felul asta a vrut Dumnezeu , poate cu ea imi gasesc adevarata fericire si fosta cu altul ... cu toate ca nu prea cred, vad ca tot la mine trage ... ce sa zic.Eu ma incapatanez , pt ca vreau sa o uit si azi sincer am inchis unul dintre tel si pe celalat mi-am pus un program de restrictionat anumite numere de tel ... si sunt ambele ale ei ... isi va da seama ca a gresit si oricum chiar daca si-a dat seama , este prea tarziu nu o mai vreau inapoi si poate daca m-as impaca cu ea nu stiu daca as mai putea sa stau o saptamana cu ea sau o luna , poate sa trag de mine sincer imi e sila cand vb cu ea la tel, cand vad pozele cu ea(care le-am scos pe un dvd) dar in acelasi timp imi este dor si de unele chestii .
alexbip is offline   Reply With Quote
Old 12-11-07, 18:30   #1428
Capo
 
Capo's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

...pana la urma intrebarea " Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?" e o intrebare cu prea multe raspunsuri si totusi nici unul care sa ne convina!
Eu ma gandesc doar la cat de mult m-am schimbat,cat de repede a trecut timpul si la pustoaicele astea care in loc sa fie sunate te suna si parca ma doare ca pot sa spun ca nu imi amintesc cand am tinut ultima data o fata de mana!
Acum e standard cu toate,ea in dreapta,tu iti vezi de volan si daca e chef ii dai de lucru in timp ce conduci ca doar e lung drumul pana la mare si te plictisesti repede,ea cu cinspe' mii de fitze si cerintze iar tu te gandesti la verisoara ei sau la sorasa,nopti pierdute prin cluburi....rar cu ea,fara telefoane in care sa o auzi cum te blesteama sau te cearta pt nu stiu ce rahatzel,heheeee totul s-a schimbat...si de aia raman la aceasi parere: ORI NOI,ORI ELE !)
Capo is offline   Reply With Quote
Old 12-11-07, 18:41   #1429
alexbip

Stock
 
alexbip's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Capo asa e iti dau dreptate , am patit-o si eu, numai ca eu inca nu am o masina sa le dau de lucru insa folosesc taxiu` le dau acasa de lucru` ... asta e viata ori noi ori ele
alexbip is offline   Reply With Quote
Old 12-11-07, 19:07   #1430
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Capo View Post
...pana la urma intrebarea " Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?" e o intrebare cu prea multe raspunsuri si totusi nici unul care sa ne convina!
)

daca a fost o iubire adevarata nu doar dat din gura un "te iubesc" acolo asa la misto......ci o iubire din inima si din suflet....nu o sa se uite niciodata.Poate omul sa faca ce o face amintirile iubirii raman in inima,si cand iti e lumea mai draga iti aduci aminte
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 12-11-07, 20:25   #1431
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Sasha_z View Post
daca a fost o iubire adevarata nu doar dat din gura un "te iubesc" acolo asa la misto......ci o iubire din inima si din suflet....nu o sa se uite niciodata.Poate omul sa faca ce o face amintirile iubirii raman in inima,si cand iti e lumea mai draga iti aduci aminte
De fapt cand lumea ti se pare cea mai naspa.
Cand e bine, nu te gandesti la trecut ... ci la momentul in care te aflii, ca iti place. Seize the moment ...

Melancoliile, depresiile si nostalgiile apar cand totul se da peste cap intr-un mod negativ. Am trecut prin asta si am crezut ca totul se darama secunda cu secunda. Mai aveam putin si luam o decizie total idioata.
A fost nevoie de o iesire mai lunga, lipsita de stres, plina de alcool pentru a imi reveni. Ce daca totul nu e roz ? Trebuie sa muncim sa facem totul roz.

(aici nu ma refer strict la femei - ma refer la un caz general, sper ca Aleks imi permite sa ma abat putin de la sfera subiectului)

In momentul cand simti ca totul se naruie in jurul tau, te gandesti la ce a fost cel mai frumos in acea relatie ... oi schita tu un zambet in coltul gurii, dar in amintiri iti aduci aminte si motivul despartirii, si ultimul sarut cu persoana in cauza, TOT. Asa ajungi sa te deprimi mai RAU, pentru ca in sinea ta crezi ca nu vei mai gasi pe cineva ca ea/el.
M-am hotarat sa nu mai ajung in situatia in care am fost saptamana trecuta, iar daca mai ajung, sa nu mai intru in ganduri idioate.

Oricum ideea de baza este: NU se va uita NICIODATA ! Si d'aia nu merita sa investesti sentimente in relatie decat daca esti 10000000% sigur ca persoana de sex opus merita acest lucru si daca s-a implicat si ea (ca persoana) in relatie. Pe viitor, prefer sa ma implic sentimental dupa ce vad ca tipa este deja in acest "joc" si nu mai poate "trai" fara mine. Pana atunci, just for fun.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 12-11-07, 20:30   #1432
Capo
 
Capo's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Da Sasha,iti aduci aminte dar fara rost,cand iti aduci aminte deja esti altcineva,esti schimbat complet si nu mai apreciezi ce apreciai inainte.
Iubirea asta e cu dus si intors,ori esti prost ori esti nesimtit!))...daca vrei sa o tii de mana si sa-i aduci flori esti prea lipicios iar daca nu o suni,nu esti stresant sau nu esti gelos...esti badaran si nu iti pasa de ea. S.A.M.D...
Oricat ai incerca sa faci sa fie bine tot prost iese cu toate ca nu e greu sa gasesti un echilibru ca ea sa te placa complet,dar vedeti voi ,dragi nebuni ca si mine de ne pierdem timpul scriind pe forumul asta....daca gasesti echilibru ala de te place complet....ai sa te plictisesti tu de ea sau (si) invers.
E 2007 nene! nu stiu cate femei sunt pe cap de barbat...dar sunt exagerat de multe,roata s-a schimbat!!! avem pana si pustoaice de 14-15 ani care vor sa tina pasul cu duduile astea invatate batrane!)) Rata divorturilor e in continuua crestere! De ce toate astea? ca sunt barbatii golani si nesimtiti? Nu!!!....golaneala nu mai e la moda de mult! iar femeile nu mai alearga dupa tipi cu masina ca acum cativa ani,acum toate aproape au propia masina,alearga dupa .....stiti cu totii dupa ce alearga,de ce sa ne mai ascundem dupa deget,alearga si alearga intruna de am ajuns sa avem parte de sex si acasa si in club si la servici si la munte cand prietenul ei se duce sa schieze,si la mare cand sotul ei e la plaja ca vezi domne ea vrea sa mai doarm un pic...da de unde....da navala la tine in camera ca tu ai mai multi cm-trii si adora cum o tragi de par si felul in care vorbesti cu ea murdar. Totul s-a schimbat chiar daca a ramas ca inainte,acum ti-e frica sa te indragostesti ca habar nu ai peste ce curva dai si nu de altceva dar ...poate esti un nebun ca mine perfectionist care are grija sa fie mereu preferat si te gandesti sa mai astepti cativa ani sa imbatranesti si abia apoi sa iti iei o curva despre care stii tot,sa o iubesti.
Capo is offline   Reply With Quote
Old 13-11-07, 18:48   #1433
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Capo View Post
Da Sasha,iti aduci aminte dar fara rost,cand iti aduci aminte deja esti altcineva,esti schimbat complet si nu mai apreciezi ce apreciai inainte.
Iubirea asta e cu dus si intors,ori esti prost ori esti nesimtit!))...daca vrei sa o tii de mana si sa-i aduci flori esti prea lipicios iar daca nu o suni,nu esti stresant sau nu esti gelos...esti badaran si nu iti pasa de ea. S.A.M.D...
Oricat ai incerca sa faci sa fie bine tot prost iese cu toate ca nu e greu sa gasesti un echilibru ca ea sa te placa complet,dar vedeti voi ,dragi nebuni ca si mine de ne pierdem timpul scriind pe forumul asta....daca gasesti echilibru ala de te place complet....ai sa te plictisesti tu de ea sau (si) invers.
E 2007 nene! nu stiu cate femei sunt pe cap de barbat...dar sunt exagerat de multe,roata s-a schimbat!!! avem pana si pustoaice de 14-15 ani care vor sa tina pasul cu duduile astea invatate batrane!)) Rata divorturilor e in continuua crestere! De ce toate astea? ca sunt barbatii golani si nesimtiti? Nu!!!....golaneala nu mai e la moda de mult! iar femeile nu mai alearga dupa tipi cu masina ca acum cativa ani,acum toate aproape au propia masina,alearga dupa .....stiti cu totii dupa ce alearga,de ce sa ne mai ascundem dupa deget,alearga si alearga intruna de am ajuns sa avem parte de sex si acasa si in club si la servici si la munte cand prietenul ei se duce sa schieze,si la mare cand sotul ei e la plaja ca vezi domne ea vrea sa mai doarm un pic...da de unde....da navala la tine in camera ca tu ai mai multi cm-trii si adora cum o tragi de par si felul in care vorbesti cu ea murdar. Totul s-a schimbat chiar daca a ramas ca inainte,acum ti-e frica sa te indragostesti ca habar nu ai peste ce curva dai si nu de altceva dar ...poate esti un nebun ca mine perfectionist care are grija sa fie mereu preferat si te gandesti sa mai astepti cativa ani sa imbatranesti si abia apoi sa iti iei o curva despre care stii tot,sa o iubesti.
F tare perfectionistule
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 01:55   #1434
Capo
 
Capo's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Ada,nu stiu baby cat e de tare dar stiu ca imi place sa discut chestiunile astea care defapt nu ne ajuta cu nimic...(sau poate da)...pe mine unul ma mai ajuta doar sa uzez tastatura mai repede ca deja m-am plictisit de asta ),ma ajuta doar sa umplu un timp pe care defapt nu il am,lucrez cu calculatorul zi de zi stau in fata pc-ului atat de mult incat mie frica ca am sa ajung intr-o zi un gras ochelarist lipsit de lumina naturala si plin de cosuri vorbind din cand in cand cu cate o chatista,fac grafica si concepte publicitare,credeti-ma ca nu am timp de forumuri si disutii ...dar subiectul asta a fost pe ...inima mea si a meritat sa ma descarc!,pana la urma va spun sincer ceea ce am realizat si eu tarziu: Oricat ai discuta cu cineva....oricate sfaturi ai primi,....tot ceea ce vei simti vei face.Nu conteaza ca esti print sau cersetor,in dragoste....toti suntem prosti si nebuni.
P.S.> Nimeni nu poate spune ca s-a indragostit de cine trebuie,s-ar minti singur,eu zic ca dragostea e relativa,intotdeauna o sa vrem ce nu putem obtine...si o sa numim actiunea asta "Dragoste".Cum a zis si Alex.....cum am zis si eu.....nu le mai vedem cum le vedeam inainte sa le pierdem si faptul ca se intorc....le face sa nu le mai iubim. Deci...sa stea departe de noi cu altii mai praf in nefericirea lor....ca sa putem iubi si noi pe cineva in nefericirea noastra!))) Va poooop
Capo is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 13:12   #1435
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa uiti omul pe care l-ai iubit?

imi pare bine ca sunt oameni care scriu din nou despre ei, nu doar fraze la misto...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 14:52   #1436
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti omul pe care l-ai iubit?

Da' ce mah ?
Eu scriu la misto ?

Hai ca m-ai ofensat cu postul ala.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 16:45   #1437
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Capo View Post
Ada,nu stiu baby cat e de tare dar stiu ca imi place sa discut chestiunile astea care defapt nu ne ajuta cu nimic...(sau poate da)...pe mine unul ma mai ajuta doar sa uzez tastatura mai repede ca deja m-am plictisit de asta ),ma ajuta doar sa umplu un timp pe care defapt nu il am,lucrez cu calculatorul zi de zi stau in fata pc-ului atat de mult incat mie frica ca am sa ajung intr-o zi un gras ochelarist lipsit de lumina naturala si plin de cosuri vorbind din cand in cand cu cate o chatista,fac grafica si concepte publicitare,credeti-ma ca nu am timp de forumuri si disutii ...dar subiectul asta a fost pe ...inima mea si a meritat sa ma descarc!,pana la urma va spun sincer ceea ce am realizat si eu tarziu: Oricat ai discuta cu cineva....oricate sfaturi ai primi,....tot ceea ce vei simti vei face.Nu conteaza ca esti print sau cersetor,in dragoste....toti suntem prosti si nebuni.
P.S.> Nimeni nu poate spune ca s-a indragostit de cine trebuie,s-ar minti singur,eu zic ca dragostea e relativa,intotdeauna o sa vrem ce nu putem obtine...si o sa numim actiunea asta "Dragoste".Cum a zis si Alex.....cum am zis si eu.....nu le mai vedem cum le vedeam inainte sa le pierdem si faptul ca se intorc....le face sa nu le mai iubim. Deci...sa stea departe de noi cu altii mai praf in nefericirea lor....ca sa putem iubi si noi pe cineva in nefericirea noastra!))) Va poooop



pe mine una ma ajuta mai mult daca vorbesc face to face.... mi se pare mai ok decat tastand romane ... si e feelingu' ala in care ai impresia ca ceilalti rad sau isi bat joc de ceea ce scrii sau ceea ce povestesti.Asa fata in fata te uiti la expresia fetei omului care te asculta si iti dai seama daca intradevar ii pasa
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 14-11-07, 21:16   #1438
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Sasha_z View Post
pe mine una ma ajuta mai mult daca vorbesc face to face.... mi se pare mai ok decat tastand romane ... si e feelingu' ala in care ai impresia ca ceilalti rad sau isi bat joc de ceea ce scrii sau ceea ce povestesti.Asa fata in fata te uiti la expresia fetei omului care te asculta si iti dai seama daca intradevar ii pasa
E mult mai frumos face to face din toate punctele de vedere.Probelam e ca uneori unele persoane prefera sa tasteze sau sa vorbeasca la telefon sa spuna ce au de spus decat sa stea fata in fata cu persoana respectiva....poate sunt timide sau doar nu infrunta realitatea...
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 15-11-07, 11:06   #1439
alexbip

Stock
 
alexbip's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1
Default Re: Cum sa uiti omul pe care l-ai iubit?

Ii dau dreptate lui Capo , si eu lucrez da` nu pe domeniul lui ci in tv , stau mai mult de 8 ore pe la servici adica cam 12 in medie adunate, iar aici imi pierd timpul pe care nu-l am ,dar asta este mai ne spunem si noi of-urile unor persoane straine , inainte de a pleca la munca sau dupa o zi obositoare de munca , numai ca nu stiu cat ne ajuta , pe mine unul m-a ajutat o perioada , iar acum sunt ok si incerc sa dau si eu sfaturi unor persoane care au trecut prin ce am trecut eu, insa asta e viata merge inainte , si cum a spus Capo , sa stea deoparte de noi cu alt terminat , si noi departe de ele cu alta terminata , fiecare in nefericirea lui.P.S Capo n-ai de ce sa iti fie frica ca ajungi un gras cu ochelari si o sa vb cu nu stiu ce chatista , in privinta asta trebuie sa iti gasesti un pic de timp liber pt putin sport , ce iti place tie , fie ca este sala , fie ca este fotbal , fie ca este tenis, ping-pong , atletism ce vrei tu numai sa faci putina miscare , ai sa vezi ce bine o sa fie , eu datorita serviciului meu nu ma plang ca nu fac miscare , dar cand ajung acolo alerg in continuu , merg mult pe jos , ca deocamdata nu am masina , ma gandesc ca masina va fi buna doar pt excursii si etc , dar de lenevit nu o sa lenevesc niciodata, asa ca gandeste-te f.bine.
alexbip is offline   Reply With Quote
Old 15-11-07, 12:25   #1440
Capo
 
Capo's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti omul pe care l-ai iubit?

Nuuuuuuuu!!))) Alex,nu intelege gresit,chiar am slabit in ultimul timp....dar in restul timpului,din totdeauna fac ce trebuie facut sa nu fiu nevoit sa fiu acceptat ci doar sa accept sau sa refuz.Am pus in avatar o poza,sunt fost kickboxer iar in 2001 mi-am rupt clavicula cu omoplatul si am renuntat la kickuiala.Vad viata de la 1,93 inaltime si o cantaresc in 80...80 si ceva de kg.NU am renuntat nici o clipa la mine pentru ca am fost dezamagit in dragoste,ci am renuntat la dragoste pentru ca am fost dezamagit de mine.In cazul meu e mult mai complicata problema asta cu dragostea ,"Cum sa uiti omul pe care l-ai iubit?" e mult mai complicat man,tre sa si vrei sa uiti. Nu stau cu gandul la fosta iubire,imi tai venele si ma masturbez la filme!NU'p!...doar ma gandesc la ea ca la ceva rau care imi face bine.Vezi tu,in momentul in care acoperi mai multe domenii...cum ar fi...atitudine,felul cum te imbraci,cum vorbesti,cum te porti,cariera,etc.....toti sunt multumiti si vor o bucatica din tine....atunci incepi sa te gandesti la greselile din trecut,mai ales la femeia din trecut care te-a facut sa iti doresti mai mult.Inainte de ea credema ca eram praf si pulbere,vai mama mea eram!...nu fizic sau ca purtam trening cu pantofi,NU!...,(tocmai felul in care aratam a atraso pe ea),eram praf pt ca nu aveam nici un tzel,nici un vis...nici o meserie!Acum am acoperit "domeniile" bro si ea e departe.....eu sunt aproape)))...ea e cu treaba ei .....eu sunt tot cu treaba ei....)....dar sunt si nu sunt,cred ca am ajuns sa o respect,nici eu nu sunt foarte sigur de ce mai simt pt ea,habar nu am si sincer nu prea ma afecteaza gandul la ea decat pozitiv pentru ca inca si dupa atata timp ea inca ma face sa vreau sa ma depasesc.Fiecare cu sechelele lui fratilor!!,printre atatea discutii si vorbe multe ...la sfarsit ramanem tot singuri cu gandurile si ideile noastre si apropo de ce zicea Ada si Sasha.....fetelor....a vorbi face to face cu un prieten bun si de a scrie unor necunoscuti sunt lucruri total diferite,Alex a zis bine....chestia asta cu forumul....cred ca e pana la urma o umbra de a noastra din subconstient de a avertiza si pe altii de urmarile dezastruoase dintro relatie incomparabila.Va pooop si fetelor tineti minte....baieti cu bani sunt putini,iar voi sunteti foarte multe.):*zbye
Capo is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 15:00.


- Copyright 2024 4Tuning