Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 01-11-07, 15:15   #1411
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Hai sa vedem ...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 03-11-07, 03:18   #1412
alexbip

Stock
 
alexbip's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Ce sa mai vedem sunt happy frate ca asta seara, vreau sa zic, cred in destin, sa incepem cu inceputul.Asta seara am venit de la munca,mi-am facut un dus si am sunat la actuala mea prietena si am invitat-o in oras sa mancam ceva ca imi era foame si aveam chef sa ma vad si cu ea.Ne-am intalnit toate bune si frumoase plecam la un restaurant, intram si spun hai sus la etaj ca e mai frumos,ne punem intr-un colt destul de romantic,cand pe cine zaresc in fata, fosta cu posibilul ei prieten si zic hai sa facem schimb de locuri, adica sa stau cu spatele la ea.Actuala bine-inteles ca nu intelegea de ce vreau eu sa fac schimb de locuri, pana la urma i-am spus si a zis hai bine,chestia era ca vroiam sa o vada pe actuala mai bine si nu stiu de ce dar daca as fi stat cu fata la ea, nu m-as fi simtit in lagrul meu si nici nu vroiam sa plec din restaurant doar abia ajunsesem , iar la un moment dat actuala imi spune, bai dar ce tot se uita asa la mine la care zic eu cine se uita asa la tine si ea imi raspunde ca fosta si ii zic eu stiu de ce s-o uita asa la tine ... si imi zice se uita urat rau la mine si am intors capul, avea o privire de gelozie,ea credea ca cine stie eu stai si plang prin casa ca idiotul in loc sa imi vad de viata mea.Asa ca baieti, fete,copii chiar daca iubiti si se intampla sa va despartiti, viata merge inainte cu sau fara persoana respectiva, distarati-va ca tineretea este scurta si nici macar nu merita sa plangeti sau sa fiti suparati mai mult de o saptamana va ganditi ca veti gasi o persoana mai buna de 10 ori si mai frumoasa tot de 10 ori si care sa va inteleaga si sa va respecte ca dupa aia vine si iubirea pana atunci distractie la maxim si incercati sa le faceti tuturor pe plac si sa se simta si ei bine in compania voastra si restul vine de la sine, nu visati la masini de lux la bani sau vile si etc, consider ca o plimbare in parc cu un suc si o punga de pufuleti e mai frumoasa si mai romantica decat o iesire la restaurant eu le-am facut si asta seara imi era foame ca nu mergeam la restaurant va pup si RIDICATI-VA sigur aveti puterea.Scuze ca nu am scris gramatical si cu cratime,virgule si etc.Apropo cred in destin pt ca nu ma asteptam sa ma intalnesc cu fosta in acelasi restaurant ... poate sunt paranoic sau poate este o coincidenta , dar nu exista 2 zile legate in care sa nu vorbim(sms) nu stiu dar parca ceva inca ne mai uneste cu toate ca eu nu mai vreau si nici ea... restul mai vedem va pup si nopate buna oricum sunt happy ca m-am simtit bine la restaurant,iar ea nu stiu ))

Last edited by alexbip; 03-11-07 at 03:21.
alexbip is offline   Reply With Quote
Old 03-11-07, 14:35   #1413
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

sincer, nu pot decat sa te felicit
a fost cea mai fericita alegere
sincer esti super tare la faza asta
aleks is offline   Reply With Quote
Old 03-11-07, 18:15   #1414
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Am lecturat ce ai scris, nu iti face probleme de ortografie, e Alex intelegator,
Frumos ce s-a intamplat, imi pare bine ca sunt persoane care se ridica , singure sau cu ajutor ,cu totii sper sa ne putem ridica atunci cand este nevoie,nu este mereu cum am sperat.
Poate noi vrem dar nu intodeauna se si implineste , cine credea ca o sa va vedeti acolo, si fiecare insotit.
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 04-11-07, 03:22   #1415
alexbip

Stock
 
alexbip's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Oricum nu mai merg la acel restaurant in viata mea,ca poate cine stie iara ma intalnesc cu cine nu trebuie si nu vreau,chiar nu vreau sa o mai vad in viata mea pt ca ochii care nu se vad se uita.Apropo vreau sa zic ca sincer se uita la actuala mea prietena pt ca intr-adevar este frumoasa si chiar merita sa imi petrec timpul cu ea atat cat pot pt.ca eu am o slujba mai dificila si sunt mai mult plecat prin tara sau stau cu zecile de ore pe nu stiu unde,iar ca sa tin aceasta relatie trebuie sa imi impart f bine timpul,sa am timp si de prieteni si de odihna si de ea pt.ca merita,pt.ca a fost fata care atunci cand sufeream a fost alaturi de mine si m-a facut sa rad si usor usor sa uit dar va mai spun,totdeauna cand aveti o prietena mai stabila,mai faceti-va si amice si iesiti si cu ele la o cafea ca nu costa cine stie ce,mai discutati cu ele pe net,tineti legatura ca nu se stie niciodata de unde sare iepurele.Ca tot am sarit de la una la alta stiu ca acum sunt un pic mai ... (nu gasesc cuvantul) dar sincer actualul sau posibilul ei prieten ce o fi ca nu ma mai intereseaza e mai naspa ca mine si sunt happy ca eu am gasit o fata mai frumoasa si mai intelegatoare si etc decat ea de 10 ori asa sa ganditi si sa nu incercati sa va gasiti pe cineva care sa va aduca aminte de fostul sau fosta , cautati diferit ca e mai bine nu iti mai trezeste amintiri .Azi iara m-a mancat undeva sa ii trimit mesaj si iara a inceput cearta prin SMS adica ea mai mult ca eu i-am dat doar unul singur iar ea 20 traiasca cos... (poate nu am voie sa fac reclama).V-am pupat dulce si sper sa pot sa va mai scriu si sper sa va pot ajuta P.S Destinul si-l mai face si omul cu mana lui
alexbip is offline   Reply With Quote
Old 04-11-07, 04:35   #1416
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

hai sa mai incep si eu putin.. eu am reusit si m-am impacat cu fosta.. ne-am dat seama ca ne iubim prea mult ca sa stam despartiti.. mi-a zis ca si mama ei a inceput sa ma placa mai mult, etc.. nu pot sa mai scriu mai mult ca abia acum am venit de la mecanic cu masina.. am stat de la 10.00 am, pana la 04 am... sunt varza.. ma rog.. cert este ca am reusit sa ma impac cu ea
Dodo_998 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-07, 05:29   #1417
Capo
 
Capo's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Sal all.Am citit pe sarite din postari si sincer m-am simtit dintr-o data lipsit de originalitate!))...m-am regasit in subiect si mai ales in pielea lui alexbip ,o senzatie ciudata,parca ma bucuram ca nu sunt singurul !) PS: Sfatul meu este urmatorul: Fa intotdeauna ceea ce simti!...dar nu te face de ras!

Last edited by Capo; 04-11-07 at 05:34.
Capo is offline   Reply With Quote
Old 04-11-07, 14:40   #1418
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

ce pot sa spun eu din aproape tot ce a fost scris aici ... chiar imi dau seama ca sunt un caz fericit si ca am o relatie destul de reusita...si asta nu iti dai seama pana nu vezi 19087487 de exemple contrare
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 04-11-07, 15:41   #1419
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Sunt de acord cu Sasha..de multe ori suntem nemultumiti,avem impresia ca ne lipsesc multe,dar cati dintre noi chiar apreciaza relatia pe care o are-asa cum e ea-sau anumite gesturi pe care cineva le face pt el/ea Din pacate,de multe ori realizam toate astea cand e prea tarziu ,cand ducem dorul la acel "putin" pe care il aveam.... si atunci poate l-am vrea inapoi
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 04-11-07, 18:12   #1420
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Si eu sunt de acord cu voi.
Nu iti dai seama cat esti de fericit in afara unei relatii pana nu vezi pe altii cum sufera.
In rest e doar o chestiune de timp :P
bluey is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 00:20   #1421
Capo
 
Capo's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 0
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Da!e o chestiune de timp....dar mai ales de "imprejurari",daca stai in casa si nu faci nimic....clar nu o sa o uiti si ai sa te gandesti si mai mult la ea,dar dacaaaa......iesi si iti faci de cap,cunosti alta lume,alte femei....realizezi mai repede ca defapt cand ti-sa inchis aceea "usa", ...in alta parte s-a deschis alta si poate chiar "usa la o incapere" mai buna,mai frumoasa.....mai nefolosita!)))))important e sa fi increzator si cel mai si cel mai important e sa ...."invarti roata neneeeee....sa arati impecabil,sa te afisezi in fata vechii usi mult mai puternic,mai "upgradat".....mai putin accesibil pt ea! pana la urma e care pe care,ori ele....ori noi! Fiecare cu norocul lui. Bafta la toata lumea si spor la inchis si deschis usi!))
Capo is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 23:55   #1422
alexbip

Stock
 
alexbip's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Acum sincer va zic poate ca de mine chiar s-a saturat,la felul in care sunt eu adica daca imi zicea sa ma intalnesc cu ea gaseam tot felul de motive sa nu ma duc la ea sau ii spuneam ca vin la 17:00 si ajungeam la 21:00,mai ales ca imi suna tel ca la balamuc chestia era ca nu sunau femei ca nu le dadeam nr meu de tel si le sunam doar eu si ... pana la urma s-a saturat si ea de mine,ca nu sunt usa de Biserica si si-a dat seama ca m-au vazut niste prietene de ale ei (colege de facultate) prin cluburi cu femei si femei adevarate nu giulumele si i-au spus,normal ca ea nu mai avea incredere in mine,dar sincer daca as lua-o de la inceput cu ea as face aceleasi greseli fara nici un regret cum nu le regret nici acum pt.ca ce a fost a fost,si ce o sa fie o sa mai fie, dar ca sa tii o relatie ca lumea trebuie sa te potolesti adica sa nu faci escapade nocturne seara de seara cu femei,baruri etc... chestia e ca o duceam si pe ea la o pereche de aripioare si un suc dar era pe ziua ,ca noaptea aveam treaba... asta e ... si capo are dreptate , deschizi si inchizi alte usi frate viata trebuie traita ca e scurta si e de ***(scuzeeee pt limbaj) si cand o fi sa ne insuram (nu sa ne maritam ,am eu cateva specimene din prietenii mei ) ne insuram. Bafta , sa aveti parte de cat mai multe femei si fetele de cati mai multi barbati ca nu se stie de unde sare iepurele,la mine cam a sarit si sunt cu o fata care imi place ,incep sa tin la ea ,dar vechile obiceiuri nu le pot lasa deoparte.(nu sunt macho si nici nu ma consider numai ca am noroc la fete)
alexbip is offline   Reply With Quote
Old 06-11-07, 10:10   #1423
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Singura greseala care poate ai facut-o ,alex,e ca te-ai incurcat cu persoane care vroiau mai mult de la tine.Adica daca U stii ca nu esti in stare sa ai o relatie de durata,cel mai oke e sa nu dai sperante unor fete care poate te plac si ar vrea ceva cu tine
Mai ales ca majoritatea in ziua de azi gandesc ca tine si nu sunt interesate sa stea doar cu un tip si atunci gasesti cate vrei...mai ales ca ai noroc
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 07-11-07, 00:02   #1424
alexbip

Stock
 
alexbip's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Nu am facut absolut nici o gresala,ada, pt.ca si eu vroiam mai mult de la relatia asta.Stiu ca sunt in stare sa am o relatie de lunga durata,doar am avut si am fost decis sa renunt la toate doar pentru ea,insa cred ca am decis mult prea tarziu cand deja incepuse sa scartaie sau cine stie poate i-a sucit vreunul mintile dar asta e si eu pot suci mintile unei fete,dar ca sa ma implic intr-o relatie dupa ce am avut-o pe asta nu se va intampla prea curand pt.ca deocamdata sunt cam "bulversat"(sa zicem),insa vezi tu am pe fata asta care ma face sa ma simt bine in preajma ei,la inceput vroiam doar sa imi pierd timpul si sa o uit pe fosta,iar acum vreau sa imi petrec timpul cu ea ... nu stiu,cateodata ma gandesc ca nu are rost sa tin de relatia asta si alta data ma gandesc ca are rost ca ma face sa ma simt bine... deocamdata nici eu nu stiu ... ce o vrea Dumnezeu,ca eu ... nu stiu inca ce vreau,stiu sigur un lucru ca am de facut multe treburi mai importante pt.un moment decat sa stau sa alerg dupa fete ... noapte buna
alexbip is offline   Reply With Quote
Old 09-11-07, 23:11   #1425
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Am inteles Alex.Imi place ca esti constient de greselile pe care le faci si cam stii ce vrei
N-o lasa pe fata asta care pare sa fie pe gustul tau si care te face st smti bine...chiar daca nu ii oferi locul I in viata ta e bine ca este alaturi de tine si ai parte de caldura ei
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 00:17.


- Copyright 2024 4Tuning