Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 24-03-06, 13:46   #151
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

asta a fost facuta ca sa-tz faca in ciuda ...
tie in mod normal ar trebui sa ti se rupa...
da' fa si tu ceva ... combina-te cu una mai uratica decat ea (pe care sa o cunoasca si ea)
nu trebe sa pui suflet in "relatia" ta cu cealalta pitipoanca...fa-i in asa fel incat sa se urce pe pereti... nu ii lasa impresia ca te deranjeazzaaa...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 24-03-06, 14:41   #152
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One
asta a fost facuta ca sa-tz faca in ciuda ...
tie in mod normal ar trebui sa ti se rupa...
da' fa si tu ceva ... combina-te cu una mai uratica decat ea (pe care sa o cunoasca si ea)
nu trebe sa pui suflet in "relatia" ta cu cealalta pitipoanca...fa-i in asa fel incat sa se urce pe pereti... nu ii lasa impresia ca te deranjeazzaaa...
eu cred ca razbunarea e arma prostului... si indiferenta doare cel mai tare.. eu asa am procedat in situatia mia.. am inceput sa devin indiferente de tot ce are legatura cu ea.. vorbieam cu ea la telefon si ea cum era obisnuita ca eu sa fiu suparat din cauza situatziei s`a mirat cand de fericit paream la telefon si vorbeam asa ca si cum nu ash fi avut nici o treaba.. simtzeam ca nu`i convinea.. pt ca ea se gandeste`te ca chiar am uitat`o si nu ma mai itnereseaza
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 24-03-06, 14:59   #153
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

pei si eu sunt indiferent...numai ca ... ma interesat putin cand am auzit... adica... am devenit putin nervos....
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
Old 24-03-06, 20:35   #154
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

nervos ? poate gelos, been there. .. n-are rost.. eu ti-am mai zis tie .. nu merita nu mai interpreta .... nu te mai gandii ca s-a combinat doar ca sa-ti faca-n ciuda ..
s-a combinat ca.. asa e normal .. las-o , vezitzi de ale tale , nu te intereseaza ea ... la modu` c`o .. vezi .. facand prostii pe strada si treci pe langa, n-ai treaba ..
si voi .. mustang si .. esp , felicitari .. il ajutati mult .... ii ziceti sa.. se combine .. s-o ... faca sa se urce pe pereti .. sa se duca pe luncaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa asta tre sa faca fatuscka aia ...
iar tu sa-ti vezi de ale tale .. golf, doar o parere ..
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 24-03-06, 20:41   #155
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

tu santose presupun ca te-ai ars rau de tot din cauza unei fete ca prea esti tu indiferent(vrei sa pari decat)...ai pur si simplu un aer de nepasare,iar eu unu nu pot sa cred ca tie chiar nu-ti pasa deloc de vreo fata,sa simti niste furnicaturi sau fluturasi cum se spune in stomac! degeaba vrei tu sa pari tare,de neatins ca am asemenea exemple si eu si in adancul lor nu-s cum par in realitate! asta a fost o parerea de a mea,asa cum si tu ti-ai facut o parere despre mine ca-s fals sau plm...

parerea mea golfuletz e sa faci cum crezi tu ca e mai bine,eu sunt de partea lui ESPinoza si mustang, prea devreme sa te gandesti sa iti impui anumite lucruri cand dragostea la varsta asta e in floare!
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 24-03-06, 20:53   #156
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

nu de mult timp , niste amice .. imi spuneau .. vai .. cum de mai exista baieti ca tine , care sa nu insele , sa iubeasca si etc, eu ... pfff .. ma simteam atat de .. special .. ntz ntz ntz .. ca sa ce ? esti bun .. ti-o iei , esti luat d fraieri , esti indiferent .. n-ai decat de castigat .. am mai zis-o de nu stiu cate ori , nu pui suflet prea mult , mai si gandesti ... nu .. just do what your heart tell`s u 2 du, beneficiezi de 90% din chestiile de care beneficiezi daca te arunci ca ... baiatu .. si sansele de a pica prost din toata combinatia sunt mult mult mai mici so ... mi se pare a great deal , de cate ori tzi s-a intamplat ca persoana pe care o considerai ... n-am cuvinte .. aia care ziceai tu ca n`o sa-ti faca vreodata rau si etc, t phute cum nu se poate mai rau ? vreau sa par ? ce intentie as avea sa PAR in fatza ta dur ? nepasator ? stai calm prietene .. n-am nici cel mai mic interes sa par dur in fatza ta
dc vbim de mine? si nu de golf? am terminat !

auzi ... cip , fa cum crezi tu... cand te arzi ... deja te-ai cam ars ... sa-mi zici sa iesim la o bere sa stam de vba ..
it`s your choice ..


p.s: ptr o fractiune de secunda ... tuningboy ... am avut senzatia ca esti bebe sexologul ascuns ... miraculos cum ti-ai dat tu seama ....
indragostitii si "ranitii" sunt cel mai usor de depistat
m-as arunca la o parere despre ... experientele tale... ba chiar am chef de-o lunga discutie cu tine , ym - > evlsant0s_rl .. baga buzz cand vezi

Last edited by EvLSant0S; 24-03-06 at 20:56.
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 24-03-06, 23:31   #157
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

chestii din astea o fost ... de cand ii lumea ... si o sa mai fie ...
ce sa ii faci ... love sucks cateodata ...
banuiesc ca stie baiatu` toata teoria ... numa` cu pusu` in practica ii mai greu ...
ca degeaba zici ... de acuma inainte o sa fiu indiferetn int-o relatie ... ma daore`n p**a ... si din astea ... dak inimioara zicea altceva ... nu prea ai ce sa ii faci ...
si eu is ink in perioada de recuperare ...
faza cu ... just friends ... clar ca nu poate ramane asa .. ca 1 cel putin mai vrea ...
da` oricum ... ai primit deja destule sfaturi de la altii ..
asa ca .. mult noroc in continuare ..
Spark is offline   Reply With Quote
Old 25-03-06, 07:29   #158
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S
nervos ? poate gelos, been there. .. n-are rost.. eu ti-am mai zis tie .. nu merita nu mai interpreta .... nu te mai gandii ca s-a combinat doar ca sa-ti faca-n ciuda ..
s-a combinat ca.. asa e normal .. las-o , vezitzi de ale tale , nu te intereseaza ea ... la modu` c`o .. vezi .. facand prostii pe strada si treci pe langa, n-ai treaba ..
si voi .. mustang si .. esp , felicitari .. il ajutati mult .... ii ziceti sa.. se combine .. s-o ... faca sa se urce pe pereti .. sa se duca pe luncaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa asta tre sa faca fatuscka aia ...
iar tu sa-ti vezi de ale tale .. golf, doar o parere ..
da cono.. oricum nu imi mai pasa... am trecut... peste ... asta.... asa cred.. eu..next girl next relation.. si tot asa... asa imi place.. mie ...da...numai ca am avut ghinionu... cu mirela asta... !
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
Old 25-03-06, 08:01   #159
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S
nervos ? poate gelos, been there. .. n-are rost.. eu ti-am mai zis tie .. nu merita nu mai interpreta .... nu te mai gandii ca s-a combinat doar ca sa-ti faca-n ciuda ..
s-a combinat ca.. asa e normal .. las-o , vezitzi de ale tale , nu te intereseaza ea ... la modu` c`o .. vezi .. facand prostii pe strada si treci pe langa, n-ai treaba ..
si voi .. mustang si .. esp , felicitari .. il ajutati mult .... ii ziceti sa.. se combine .. s-o ... faca sa se urce pe pereti .. sa se duca pe luncaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa asta tre sa faca fatuscka aia ...
iar tu sa-ti vezi de ale tale .. golf, doar o parere ..
pai ce coane...nu am dreptate ?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 25-03-06, 12:49   #160
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by GolfTuning
da cono.. oricum nu imi mai pasa... am trecut... peste ... asta.... asa cred.. eu..next girl next relation.. si tot asa... asa imi place.. mie ...da...numai ca am avut ghinionu... cu mirela asta... !

nu spune ca ai trecut peste, in conditiile in care in secunda 2 in care aflii ca s-a combinat cu un coleg de la tine , iei foc , asta nu inseamna ca ai trecut peste ...
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 25-03-06, 13:28   #161
steffy

Stage 3
 
steffy's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 80
Member of:
[Crazy Drivers]
Thumbs up Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by GolfTuning
da cono.. oricum nu imi mai pasa... am trecut... peste ... asta.... asa cred.. eu..next girl next relation.. si tot asa... asa imi place.. mie ...da...numai ca am avut ghinionu... cu mirela asta... !
good 4 u..bine k ai trecut peste..
steffy is offline   Reply With Quote
Old 26-03-06, 00:50   #162
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

nush` ... eu de obicei treg greu peste despartiri ...
but ... that`s just me ... :P
Spark is offline   Reply With Quote
Old 26-03-06, 09:57   #163
steffy

Stage 3
 
steffy's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 80
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

normal...dak ai tinut la pers respectiva..normal..k treci mai greu peste despartire..dar nu e imposibit de trecut,right?
steffy is offline   Reply With Quote
Old 26-03-06, 12:05   #164
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

de ultima ... nuhs` dak e imposibil ... dar e al naibii de greu ... si nici nu am umblat asa mult timp .. da` nah` .. am pus`o si la "prietenele si amicele noastre ".. pag173 .. ii o super dulce .. (
love suks ...
Spark is offline   Reply With Quote
Old 26-03-06, 14:10   #165
steffy

Stage 3
 
steffy's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 80
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Cum sa uiti o persoana pe care ai iubit-o?

dap..am vazut..nush..inceark sa te obisnuiesti cu ideea si sa treci peste..life goes on..
steffy is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 15:32.


- Copyright 2024 4Tuning