Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 09-12-10, 20:59   #931
Soryn0314

Stage 2
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 33
Default Re: Conducere fara permis

Quote:
La 18 ani te v om vedea la stirile de la ora 5 pe pro tv


pai dc?
Soryn0314 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-10, 21:04   #932
julaikos
Oltcit Driver

Stage 5
 
julaikos's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 6,455
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: Conducere fara permis

Cand o sa vina vremea ne spui tu de ce
Nici eu nu cred o iota din spusele lui b83mvd,mai ales cand conduci oltcit...adica nu e chiar dacie logan sa fie prea multe incat sa fie ceva obisnuit,eu fiind conducator zilnic de oltcit chiar spun cu mana pe inima ca atrage privirile politistilor,si am fost oprit cu multe ocazii pentru controale de rutina ...
Dar e bine sa-l credem pe glumet
__________________
Julaikos customs

Turbos make torque and torque makes fun!
julaikos is offline   Reply With Quote
Old 09-12-10, 22:30   #933
phaeton
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
phaeton's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Conducere fara permis

nu le doresc celor care conduc fara permis decat sanatate, si sa aiba ghinionul sa intampine vreun incident/accident in trafic cu persoane hotarate, care sa le ia si ceea ce nu au.
imi cer scuze ca mi am permis sa fac scoala de soferi din MAXIMA placere si sa obtin o prostie de carton care imi ofera dreptul sa conduc pe acelasi drum cu voi !
phaeton is offline   Reply With Quote
Old 10-12-10, 11:05   #934
Victor_Is

Stage 5
 
Victor_Is's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 477
Default Re: Conducere fara permis

Quote:
Originally Posted by phaeton View Post
nu le doresc celor care conduc fara permis decat sanatate, si sa aiba ghinionul sa intampine vreun incident/accident in trafic cu persoane hotarate, care sa le ia si ceea ce nu au.
imi cer scuze ca mi am permis sa fac scoala de soferi din MAXIMA placere si sa obtin o prostie de carton care imi ofera dreptul sa conduc pe acelasi drum cu voi !
ce blesteme academice =)))
mi-a placut
Victor_Is is offline   Reply With Quote
Old 10-12-10, 12:14   #935
Sir. Kid

Stage 5
 
Sir. Kid's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,052
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[PORSCHE]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Conducere fara permis

Quote:
Originally Posted by B 83 MVD View Post
Tin sa salut si eu pe toata lumea de pe acest forum.Si am si eu o mica mare intamplare legata de conducerea fara permis.Eu circul fara permis prin tot Bucurestiul de vreo 6 ani.In tot acest timp nu am avut niciodata prostul ghinion sa fiu oprit de ''Domnul Militian'' intradevar ...nu e exclus sa mi se intample ...dar legat de pedeapsa care mi se poate da sunt perfect constient ...mentionez ca nu sunt vreun copil de 15-16-17-anisori ....am totusi 25 de ani ....si stiu la ce riscuri ma expun.dar eu consider mult mai interesant si mai palpitant condusul fara permis decat ca atunci cand ai permis!si sa nu crede-ti ca am vreo cine stie ce mare piesa de masina am un amarat de OLTCIT cu care sigur nu vor avea niciodata sansa domnii politisti sa ma prinda pe mine ....asa ca traim in Romania si asta e tara tuturor ilegalitatilor asa ca nu a-r trebui sa ne mai sperie nic legat de legea rutiera. Bafta si Curaj conducatorilor fara PERMIS !!!
Curaj??? Māndrie?!?!
Din cāte ai scris aici am realizat ca esti prea inapt pentru a da un examen, pentru a īnvață și pentru a lua permisul de conducere! E cel puțin jenant ca mai și recunoști ca ai 25 de ani! și știi cum e vorba aia... Daca tăceai...
__________________
Sex, Drugs & Rock n'Roll
Porsche... there is no substitute!
Nooossss.... Bom Bom Bom!
Sir. Kid is offline   Reply With Quote
Old 10-12-10, 20:28   #936
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Conducere fara permis

Ca bine zice Domnul Copil...
eMH is offline   Reply With Quote
Old 10-12-10, 21:50   #937
D-FENS

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 486
Default Re: Conducere fara permis

Eu raman la ideea ca a postat doar ca sa se distreze...
D-FENS is offline   Reply With Quote
Old 12-12-10, 21:45   #938
B 83 MVD

Stage 1
 
B 83 MVD's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 19
Default Re: Conducere fara permis

Quote:
Originally Posted by Sir. Kid View Post
Curaj??? Māndrie?!?!
Din cāte ai scris aici am realizat ca esti prea inapt pentru a da un examen, pentru a īnvață și pentru a lua permisul de conducere! E cel puțin jenant ca mai și recunoști ca ai 25 de ani! și știi cum e vorba aia... Daca tăceai...

woooowwww cata intelepciune incape in al tau capsor mai .....Sir.kid ....dar totusi ce te face sa crezi ca a-s fii eu pra inapt pt a da un examen auto ???? ia uimeste-ma ..... APTULEEEEEE, INTELIGENTULEEE ,HAZOSULEEEE,CHIPAROSULE.....)))

Last edited by aleks; 12-12-10 at 23:30.
B 83 MVD is offline   Reply With Quote
Old 12-12-10, 21:47   #939
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Conducere fara permis

Quote:
Originally Posted by B 83 MVD View Post
woooowwww cata intelepciune incape in al tau capsor mai .....Sir.kid ....dar totusi ce te face sa crezi ca a-s fii eu pra inapt pt a da un examen auto ???? ia uimeste-ma ..... APTULEEEEEE, INTELIGENTULEEE ,HAZOSULEEEE,CHIPAROSULE.....)))


Pai probabil daca ai fi fost apt ai fi si dat examenul ala, ca sa poti merge legal si fara sa strangi din cwr cand trece militia pe langa tine, nu?
Si ca sa te simti tu mare mahar poti sa ti secret ca ai permis, sa le spui celorlalti ca inca esti jmecher si mergi fara permis!


P.S.: Scuze ca mi-am permis sa raspund in locul lui Sir, dar probabil ca nu ar fi dat un raspuns prea diferit de al meu.
eMH is offline   Reply With Quote
Old 12-12-10, 21:50   #940
Deiel

Stage 4
 
Deiel's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 181
Member of:
[FORD]
Default Re: Conducere fara permis

Quote:
woooowwww cata intelepciune incape in al tau capsor mai .....Sir.kid ....dar totusi ce te face sa crezi ca a-s fii eu pra inapt pt a da un examen auto ???? ia uimeste-ma ..... APTULEEEEEE, INTELIGENTULEEE ,HAZOSULEEEE,CHIPAROSULE.....)))
Doar prin felul tau de a scrie aici arati cat de "destept" esti, asa ca nu te mai chinui.

PS: Daca tot te lauzi atat ca ai codus fara permis 5 ani, de ce postezi pe un forum public si de ce ai numarul masinii la nume, si o poza cu ea in avatar. Esti chiar asa sigur ca pe aici nu apar domnii cu caciuli albe?
__________________

Ford Fiesta MK6 1.4 TDCi
Deiel is offline   Reply With Quote
Old 12-12-10, 21:51   #941
B 83 MVD

Stage 1
 
B 83 MVD's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 19
Default Re: Conducere fara permis

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Pai probabil daca ai fi fost apt ai fi si dat examenul ala, ca sa poti merge legal si fara sa strangi din cwr cand trece militia pe langa tine, nu?
Si ca sa te simti tu mare mahar poti sa ti secret ca ai permis, sa le spui celorlalti ca inca esti jmecher si mergi fara permis!


P.S.: Scuze ca mi-am permis sa raspund in locul lui Sir, dar probabil ca nu ar fi dat un raspuns prea diferit de al meu.

Deci akum pe bune fara nici un fel de gluma CHIAR NU AM PERMIS ....circul fara permis de vreo 6 ani de zile ... si chiar nu-mi este nici cea mai mica teama de ''nenea MILITIANU '' dar ma deranjat la istetul de Sir.Kid ca a vb aiurea la adresa mea ....a incercat si el sa se bage precum OB-ul la caldura pe vremea asta friguroasa ....dar nu i-a iesit .....BFT ALL
B 83 MVD is offline   Reply With Quote
Old 12-12-10, 21:59   #942
D-FENS

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 486
Default Re: Conducere fara permis

Iti uram "succesuri" !
D-FENS is offline   Reply With Quote
Old 12-12-10, 22:21   #943
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Conducere fara permis

@ B 83 MVD : ca tot a venit vorba, tu ti-ai facut cont pe forumul asta doar ca sa ne spui noua cat esti tu de jmecher?
eMH is offline   Reply With Quote
Old 12-12-10, 23:31   #944
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Conducere fara permis

Quote:
Originally Posted by B 83 MVD View Post
Deci akum pe bune fara nici un fel de gluma CHIAR NU AM PERMIS ....circul fara permis de vreo 6 ani de zile ... si chiar nu-mi este nici cea mai mica teama de ''nenea MILITIANU '' dar ma deranjat la istetul de Sir.Kid ca a vb aiurea la adresa mea ....a incercat si el sa se bage precum OB-ul la caldura pe vremea asta friguroasa ....dar nu i-a iesit .....BFT ALL
Că aveţi păreri diferite, e de aşteptat, dar că īn loc să folosiţi cu toţii argumente folosiţi miştouri şi injurii voalate nu e chiar ok...
Mai cu minte băieti, nu cu parul...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 01:15   #945
GAHU

Stage 5
 
GAHU's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 876
Default Re: Conducere fara permis

Dupa datele de la avatar ai 24 de ani si tu zici ca conduci fara permis de 6 ani?am si eu o intrebare daca si asa conduci fara permis de ce te-ai apucat la 18 ani de condus fara permis?cand te puteai apuca la 15,16,17....19,nu are logica,astepti varsta legala la care poti lua permisu ca sa poti conduce fara permis?
__________________
http://www.gahuflo.blogspot.com/ Foto si atat
GAHU is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -