Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 24-12-10, 12:44   #961
D-FENS

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 486
Default Re: Conducere fara permis

Aici sunt de partea politiei...

Last edited by D-FENS; 24-12-10 at 13:02.
D-FENS is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 12:47   #962
B 83 MVD

Stage 1
 
B 83 MVD's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 19
Default Re: Conducere fara permis

Quote:
Originally Posted by D-FENS View Post
Adevaratii vinovati sau inconstienti sunt cei care inchid ochii atunci cand vad aceste nereguli si nu iau nici o masura ci din contra...
TREZIREA DOMNU .....TRAIM IN ROMANIA SI IN TARA ASTA PE NIMENI NU INTERESEAZA DE NIMENI SI DE NIK .... APROPO (PE TINE DE CE TE INTERESEAZA SI ESTI ASA DE INGRIJORAT??) PUN PARIU CA TU CONDUCATOR CU PERMIS AI MACAR UN MIC ACCIDENT LA ACTIV ... PE CAND EU FARA PERMIS NICI MACAR NU AM ATINS ALTE MASINI AFLATE IN TRAFIC SAU PARCATE ....ASA CA MAI BINE TE-AI MAI UITA IN OGLINDA INCIDENTELOR TALE SI APOI AI STII CE SA FACI
B 83 MVD is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 12:56   #963
D-FENS

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 486
Default Re: Conducere fara permis

DOMNU'...Pe tine sa nu te frece grija ce-am facut eu in trecut.Eu am permis,pe cand tu esti in afara legii.Eu am sustinut un examen si am fost in stare sa-l trec si sa obtin un permis pe care dumneata,DOMNU',nu esti in stare....asa ca...vorbesti sa te afli in treaba.Lasa-ne ca-i plina tara de inconstienti ca tine...DOMNU'


TREZIREA E VALABILA PENTRU TINE!
D-FENS is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 13:05   #964
B 83 MVD

Stage 1
 
B 83 MVD's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 19
Smile Re: Conducere fara permis

Quote:
Originally Posted by D-FENS View Post
DOMNU'...Pe tine sa nu te frece grija ce-am facut eu in trecut.Eu am permis,pe cand tu esti in afara legii.Eu am sustinut un examen si am fost in stare sa-l trec si sa obtin un permis pe care dumneata,DOMNU',nu esti in stare....asa ca...vorbesti sa te afli in treaba.Lasa-ne ca-i plina tara de inconstienti ca tine...DOMNU'


TREZIREA E VALABILA PENTRU TINE!

DOMNU' Eu nu am sustinut un examen pt k nu sunt in stare sa-l iau si din comoditate ....ca pun pariu cu tine pe ce vrei ca,dak ne punem amandoi la facut chestionare EU asa fara permis sunt sigur ca voi face 25din26....pe cand tu ......Ma abtin .asa ca Sa-ti stapanesti sanatos permisul si nu vreau sa fiu de prost gust,dar totusi bafta la accidente .....ASA LEGALE CA TU AI PERMIS
B 83 MVD is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 13:07   #965
D-FENS

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 486
Default Re: Conducere fara permis

Quote:
....ca pun pariu cu tine pe ce vrei ca,dak ne punem amandoi la facut chestionare EU asa fara permis sunt sigur ca voi face 25din26

Sarbatori Fericite...baiete...

Last edited by D-FENS; 24-12-10 at 13:09.
D-FENS is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 13:11   #966
B 83 MVD

Stage 1
 
B 83 MVD's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 19
Default Re: Conducere fara permis

[QUOTE=D-FENS;3923756]DOMNU'...Pe tine sa nu te frece grija ce-am facut eu in trecut.Eu am permis


AAAAAAA Deci akum inteleg eu de ce dau toti de permis .... ca sa POATA OMORI OAMENI NEVINPVATI PE STRADA din punctul lor de vedere LEGAL ...pai eu as prefera sa merg toata viata fara permis dar sa nu omor pe nimeni decat sa fac victime cu permisul in buzunar! asa ca BAFTA LA KILLERIT !!!!
B 83 MVD is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 13:12   #967
COL_seby
VW Driver

Stage 3
 
COL_seby's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 147
Member of:
[VW]
Default Re: Conducere fara permis

Stai ca n-am inteles...cum ai ajuns tu la faptul ca daca ai permis trebuie sa omori oameni pe strada?
Sarbatori fericite si tie!!!
COL_seby is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 13:12   #968
D-FENS

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 486
Default Re: Conducere fara permis

Ai mare nevoie de un psiholog.
D-FENS is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 13:15   #969
cosmin300
VW Driver

Stage 3
 
cosmin300's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 141
Member of:
[VW]
Default Re: Conducere fara permis

@ B 83 MVD...
doamne omule... nu pot sa cred cat de limitat poti sa gandesti.
citind posturile tale anterioare... singurul lucru pe care il faci .. e sa blamezi ceilalti useri.
Spui ca... tu fara permis nu faci accidente, restul sunt prosti.
Te-ai gandit... ca astia prosti prapaditi paraleli cu condusul intra in tine?
Ce mai faci .. ? "Le mai dai la mumu ?!"---> nu prea cred.
E caz penal.
Ca tot suntem in Ajunul Craciunul.. nu pot sa-ti urez decat Sarbatori fericite ! .. si mult noroc. ( o sa ai nevoie)
__________________


cosmin300 is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 13:17   #970
B 83 MVD

Stage 1
 
B 83 MVD's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 19
Default Re: Conducere fara permis

Quote:
Originally Posted by COL_seby View Post
Stai ca n-am inteles...cum ai ajuns tu la faptul ca daca ai permis trebuie sa omori oameni pe strada?
Sarbatori fericite si tie!!!
Pai dak facem o statistica a ACCIDENTELOR rutiere soldate cu MORTACIUNI 70% din ele sunt facute de cei cu permise ....obtinute mai mult sau mai putin pe spagi groase .....ASA CA SA FIM SERIOSI ....cei fara permise ...mai comit si ei ... ACCIDENTE (intra cu masina intr-un gard sau ceva de genul) Dar nu omoara oameni nevinovati. SARBATORI FERICITE TUTUROR !!!
B 83 MVD is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 13:20   #971
COL_seby
VW Driver

Stage 3
 
COL_seby's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 147
Member of:
[VW]
Default Re: Conducere fara permis

Tu te faci sau chiar esti ""?E si logic ca ei sa faca mai multe accidente pentru ca sunt infinit mai multi cu permis decat fara.Greu,nu?
COL_seby is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 13:22   #972
Brian

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,179
Default Re: Conducere fara permis

Quote:
Originally Posted by B 83 MVD View Post
Pai dak facem o statistica a ACCIDENTELOR rutiere soldate cu MORTACIUNI 70% din ele sunt facute de cei cu permise ....obtinute mai mult sau mai putin pe spagi groase .....ASA CA SA FIM SERIOSI ....cei fara permise ...mai comit si ei ... ACCIDENTE (intra cu masina intr-un gard sau ceva de genul) Dar nu omoara oameni nevinovati. SARBATORI FERICITE TUTUROR !!!
Doamne cat de praf esti si asta o spun in spiritul Craciunului .
Brian is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 13:22   #973
cosmin300
VW Driver

Stage 3
 
cosmin300's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 141
Member of:
[VW]
Default Re: Conducere fara permis

Quote:
Originally Posted by B 83 MVD View Post
Pai dak facem o statistica a ACCIDENTELOR rutiere soldate cu MORTACIUNI 70% din ele sunt facute de cei cu permise SARBATORI FERICITE TUTUROR !!!
))))
ma esti anormal pe cuvant de onoare..
de unde statistica asta ?!
probabil 99% din accidentele soldate cu victime sunt facute de oameni care poseda permis de conducere.
cosmin300 is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 13:24   #974
B 83 MVD

Stage 1
 
B 83 MVD's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 19
Default Re: Conducere fara permis

Quote:
Originally Posted by cosmin300 View Post
@ B 83 MVD...
Ca tot suntem in Ajunul Craciunul.. nu pot sa-ti urez decat Sarbatori fericite ! .. si mult noroc. ( o sa ai nevoie)

I-ti multumesc pt urari ! dar nu am blamat pe nimeni ....am facut referire doar la faptul ca sunt multi care spun ca au permise dar omit sa spuna cata spaga au dat ca sa le obtina.Si gandind logic ei sunt Soferi LEGALI ....dar care nu facut in viata lor un chestionar AUTO ...si nici nu au citit nimic legat de obtinerea PERMISULUI. DECI NU FAC PROST PE NIMENI.DOAR MA REFER LA CEI CARE AU LUAT PERMISE PE SPAGA SI CARE OMOARA OAMENI NEVINOVATI PE STRAZI ! BAFTA
B 83 MVD is offline   Reply With Quote
Old 24-12-10, 13:25   #975
cosmin300
VW Driver

Stage 3
 
cosmin300's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 141
Member of:
[VW]
Default Re: Conducere fara permis

Quote:
Originally Posted by B 83 MVD View Post
I-ti multumesc pt urari ! dar nu am blamat pe nimeni ....am facut referire doar la faptul ca sunt multi care spun ca au permise dar omit sa spuna cata spaga au dat ca sa le obtina.Si gandind logic ei sunt Soferi LEGALI ....dar care nu facut in viata lor un chestionar AUTO ...si nici nu au citit nimic legat de obtinerea PERMISULUI. DECI NU FAC PROST PE NIMENI.DOAR MA REFER LA CEI CARE AU LUAT PERMISE PE SPAGA SI CARE OMOARA OAMENI NEVINOVATI PE STRAZI ! BAFTA
si pentru ca au altii permise luate pe spagi...
tu te-ai hotarat sa nu-l mai iei deloc... sa nu fi aseamanat cu aia, nu?
cosmin300 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -