Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 06-12-09, 13:44   #2581
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by vlad_Mafiotu View Post
deci.. acu 2 luni am postat pe forum aici la sectiunea asta ca m`am desp de fosta ca mi`a dat ea jet ca cica nu mai merge relatia nush ce rel de 1 an si 2 luni.. apoi ea sa combinat cu altu fix a 2 a zi .. in fine acum dupa 2 luni intra pe mine ca cica vrea sa ramanem prieteni si nush ce.. am mai vb cu ea si mi`a zis ca sa despartit de baiatu ala si acuma e singura. oare ce vrea ea defapt ? sa se impace la loc cu mine ? cum sa procedez ? recunosc inca mai tin la ea
Daca va impacati... nu o sa faci altceva decat sa te chinui o perioada destul de scurta... o luna - 2, apoi "..ea si cauta un alt fraier..."
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 08-12-09, 09:47   #2582
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by vlad_Mafiotu View Post
deci.. acu 2 luni am postat pe forum aici la sectiunea asta ca m`am desp de fosta ca mi`a dat ea jet ca cica nu mai merge relatia nush ce rel de 1 an si 2 luni.. apoi ea sa combinat cu altu fix a 2 a zi .. in fine acum dupa 2 luni intra pe mine ca cica vrea sa ramanem prieteni si nush ce.. am mai vb cu ea si mi`a zis ca sa despartit de baiatu ala si acuma e singura. oare ce vrea ea defapt ? sa se impace la loc cu mine ? cum sa procedez ? recunosc inca mai tin la ea
probabil
nu a mers treaba cu ala si acum vine unde stie ca era bine , ca are de macat o paine , o pewla de supt.
faci cum crezi , daca merita bine , daca nu ... dai cu vaselina pe talpi si fa-i un vant

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
De parca una de 25 de ani nu poate sa ti-o faca!
Nu va mai bizuiti pe asta.
In plus, nu puteti condamna pustoaicele de 15-16 ani - alea in permanenta cauta ceva nou. Daca voi n-ati facut asa... nu inseamna ca toata lumea trebuie sa o procedeze ca voi.

E mai grav cand nu stiu ce vor dupa 19-20 de ani. Cand se presupune (doar) ca le-a venit mintea la cap. O persoana foarte ok de aici, care a trecut prin varstele alea mi-a zis clar: abia la 27 de ani incep sa realizeze ce vor. Pana in 20 de ani sunt cum sunt, dupa 20 de ani sunt in ceata, abia dupa 27 incep sa realizeze cum ar trebui sa fie treaba.
aici ai perfecta dreptate.
ele stau asa si se gandesc cu neuronul ala al lor ca nu " si-au trait viata " si mai sar dintr-una in alta ( p u l i ) si apoi cand isi dau seama ca ce au avut mai bun au pierdut si au dat cu piciorul se marita cu primul prostanac care le cere mana, si se resemneaza.
nu au nimic in cap , si astea de pana in 20 si 7 viseaza avioane , unghii false etc .. fustite rochite
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 13-12-09, 15:19   #2583
dragosssh

Stage 5
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 362
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

In primu rand vreau sa va salut pe toti..si sa va spun ca am citit absolut toate posturile de pana acum, au fost de mare folos, bineinteles intr-o oarecare masura...
Trec direct la subiect:
Deci...am avut o relatie de aproximativ 2 ani si vreo 2 luni cu o tipa care zic eu a tinut cat de cat la mine...mi-a demonstrat acest lucru de nenumarate ori prin tot felu de faza...m-a iubit mult..bineinteles si eu pe ea..dar nu atat de mult precum credeam...acum un an de zile ...prin septembrie o sun intr-o zi sa vad ce face(tin sa precizez ca vorbeam exagerat de mult, nu din cauza mea, ea dorea acest lucur, nush de ce, nu avea incredere in mine.. habar nu am...da vorbeam foarte mult, uneori chiar ma deranja) in ziua respectiva ea nu a sunat deloc..asa ca pe la aprox ora 8 seara o sun sa vad ce face, curios... dar nu raspunde ea ci o prietena de a ei( ea sta intr-o garsoniera...pe care i-a cumparat-o frateso care ii in Spania...ii la liceu...in prezent ii pe cls a 12 in oras... parintii ei stau undeva la tara) care imi spune ca Felicia(asa o chema) nu vrea sa vb. cu mine. Am ramas putin socat pentru ca nu am mai patit asa ceva cu ea, la inceput am crezut ca , glumeste... dar m-am convins pe parcurs ca e serioasa treaba..prietena ei imi spunea ca Felicia nu mai vrea sa vb cu mine ...pentru ca am facut-o sa sufere destul si chestii de genu(intradevar au existat momente in care m-am comportat cam urat cu ea) ,iar eu am crezut tot ce mi-a pus prietena ei. A doua ziua am sunat-o din nou..acelasi lucru, a treia zi din nou, la fel, a patra zi am sunat-o si mi-a raspuns ea..in sfarsit ma gandeam eu... A vb. cu mine cam vreo 2 sau 3 min ..si mi-a zis aceeasi poezie si mi-a inchis..Nu am mai sunat-o dupa aceea deloc..am cazut zic eu, intr-o depresie super nasoala...nu am mai putut manca nimic..nu am mai iesit din casa.La sc. nu am mai fost..am fost la pamant. Dupa aproximativ 3 sapt. incepe sa sune... nu am vrut sa-i raspunde sub nici un chip.. dar atata a sunat.. aproapte o sapt. incontinuu.. nu exagerez zi si noapte...mi-a trimis mesaje de genu ca raspunde ca nu pot fara tine, ca se sinucide.. si altele.. dupa care mesaje de la prietene de ei in care imi ziceau sa ii raspund la felicia la telefon...intr-un final am raspuns si am intrebat ce vrea.. si mi-a zis ca vrea sa se impace cu mine ca a gresit si mi-a zis bomba.. ca si-a gasit pe altu si din cauza aia m-a parasit( in tot acest timp 3 sapt. toata lumea imi zicea ca de aia mi-a dat liber ptr k si-a gasit pe altu...dar eu nici nu puteam sa cred deoarece ma IUBEA PREA MULT..ma gandeam eu.. si ca de fapt eu am gresti atata de mult si m-a parasit dar nu ca si-a gasit pe altu...m-am invinuit ca un porc) revenind..mie nu imi venea sa cred nici intr-un fel..chiar daca auzeam asta din gura ei la telefon nu imi venea sa cred... in fine...am iertat-o si m-am impacat cu ea...o perioada m-am simtit ca o carpa...dupa un timp am inceput sa uit si m-am obisnuit cu ideea ca asta e...Iar acuma o luna si 2 sapt...parca tras la indigo...numai ca de data asta ne-am certat ..nu am vb vreo 2 zile...dupa care am sunat-o sa vad c face..mi-a zis ca nu ma interesaza...atunci am mers la ea acasa...si am rugat-o sa iasa sa-mi zica ce s-a intamplat..si mi-a zis ...asa din senin...ca sta cu mine din obisnuita..ca nu mai tine la tmine...chestii dastea...si a plecat...dupa care in aceeasi zi am intrebat-o pe mess daca vb serios si a zis ca da...dupa care din nou am mers la ea..am rugat-o sa iasa fara prin msj..k nu raspundea la telefon..am asteptat vreo 20 si ceva de min...intr-un final a iesit si mi-a zis exact acelasi lucru..si iara m-a lasat cu ochii in soare dupa care a fugit in casa( in loc sa stea sa-mi explice de ce si cum.. unde am gresit c am facut...sa-mi imi dea o explicatie...pentru ca intelegeam...nu o obligam sa stea cu mine...a fost foarte aiurea) Dupa faza asta m-am dus acasa...si de atunci nu am mai sunat-o si nimic...
Voi ce parere aveti..??

PS: Am scris aici la greu....telenovela nu altu...am vrut sa fiu cat mai precis posibil
dragosssh is offline   Reply With Quote
Old 13-12-09, 18:04   #2584
babau88

Stage 5
 
babau88's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 559
Member of:
[MERCEDES]
[PORSCHE]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Faptele des repetate formeaza obiceiul...
Lectie ptr acasa: NU MAI IERTATI A DOUA OARA!!!
babau88 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-09, 20:53   #2585
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

din propria experienta pot spune, ca atunci cand calca stramb reactioneaza asa. in aceeasi ipostaza am fost si eu si cand sa aflu ca ea de fapt se impacase cu fostul. le e rusine sa dea ochii cu tine si sa dea explicatii stiind ca ele sunt devina si reactioneaza asa
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 14-12-09, 12:14   #2586
dragosssh

Stage 5
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 362
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Si acuma imi este desult de greu fara ea....toti tovarasii imi zic ca..nu merita si sa imi vad de viata mea..si sa nu ma mai gandesc la ea. Dar nu pot.. ar trebuii sa fiu nervos pe ea.. dar nu pot..nu pot..nu stiu de ce..imi doresc asta dar nu pot...ca doar mi-a facut destul rau si nu ar merita sa ii mai dedic timp gandindu-ma la ea... Bineinteles i-am dat ignore..am sters nr de telefon.. tot
Dar uneori ma gandesc ca poate trebuia sa insist mai mult la ea..ar fii trebuit sa o sun si a doua zi sa intreb ce si cum( dar m-am gandit ca nu are rost ca. si data trecuta am sunat si nu mi-a zis nimic concret..numa vrajeli) dar totusi...nu stiu.. Voi ce ziceti trebuia sa mai fii insistat?
Si de inselat si eu am inselat-o odata ..dar atunci stateam cu ea de vreo luna sau doua..si nu era ceva serios..oricum a fost lejer...giugiuleli cu o tipa intr-o seara atata doar, dar nu i-am zis ca nu am vrut sa sufere...deci eu nu am renuntat la ea pentru alta(oricum in timpu in care o stat cu ala nu stiu ce a facut...ea a zis ca nu a facut nimic cu el..numai s-a sarutat...dar am eu de unde sa stiu 100% treaba asta? nu...bineinteles ca nu am)

De la un moment dat..dupa vreo 4 ..5 luni de stat cu ea(asta la inceputu relatiei)..a inceput sa faca tot felu de figuri...nu mai puteam sa ies cu tovarasii...se oftica...ca mai bine ma duceam la ea decat sa ies cu amici si chestii...ma suna din juma din juma de ora...sa ma verifice.. indiferent daca eram acasa ...pe wc..in bucatarie..pe strada..trebuia sa dau raportu...nu puteam sa ies fara ea nici intr-un club sau ceva...dar eu nu i-am interzis nimic..putea sa mearga unde vroia cand vroia, cu cine vroia....de fapt i-am interzis oarecum dupa ce m-a inselat cu ala si s-a intors la mine..ptr ca imi era frica ca na...(inaite nu o credeam capabila de asa ceva si de aceea nu aveam nimic impotriva cu iesitu asta a ei) >...Dupa c am iertat-o lucrurile au fost destul de nasolae ptr mine...in fiecare zi ma asteptam la ceea ce s-a intamplat acuma o luna si 2 sapt...(apropo la inceput nu am vrut sa o iert pentru ca i-am zis ca nu mai am incredere in ea... si m-a luat de mana si am mers in biserica si mi-a jurat ca nu ma mai inseala.... mi-am adus aminte de faza asta pentru ca cineva inainte mea..a patit ceva asemanator..faza cu biserica...si m-a convins prin faza asta cat de cat...asa ca i-am oferit din nou increderea)
dragosssh is offline   Reply With Quote
Old 14-12-09, 13:00   #2587
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

frate...si patania mea a fost asemanatoare.....renuntasem la tot pentru ea...sfatul meu din propria experienta...las-o sa vina iar ea la tine...nu-i mai da atentie si daca intradevar vrei sa fi iar cu ea(desi nu merita) incearca sa uiti tot ce inseamna sentiment...si daca stai cu ea......urmareste-ti interesul si atat...nu se merita sa te sacrifici pentru o femeie...chiar nu merita...nici macar sa ti la ea...ma uitam la mine...se hranea cu suferinta mea...cand ma vedea ca sufar...se simtea bine...asculta la un frate patit...indicat ar fi sa o uiti...niciodata sa nu ai incredere deplina intr-o femeie...cand nu te astepti...atunci ti-o coace
73dy is offline   Reply With Quote
Old 14-12-09, 13:11   #2588
dragosssh

Stage 5
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 362
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

corect...ai mare dreptate...si imi pare rau ca am iertat-o atunci..pentru ca mi-am pierdut inca un an din viata..si puteam face atatea lucruri...si totusi nu pot sa fiu nervos pe ea..nu pot nici cum...parca nu pot sa-i gasesc nici o vina
dragosssh is offline   Reply With Quote
Old 14-12-09, 13:14   #2589
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

stiu...are acel ceva special...care te face sa ti la ea si s-o iubesti in continuare...pentru mine e un an greu...am bacu anu asta...si-ti dai seama ca nu mi-a picat bine deloc.......ea acum ma cauta...dar nu are rost...nu vreau sa mai trec prin ce-am trecut...chiar nu se merita...uit-o...isi va blestema zilele cand va realiza ca te-a pierdut...desi e greu...poate gandul ca va reveni la tine te va ajuta...bafta
73dy is offline   Reply With Quote
Old 14-12-09, 13:22   #2590
dragosssh

Stage 5
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 362
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

ms mult de sfat...ti-am citit si tie "drama"..cum am scris mai sus...am citit absoult toatea posturile si au ajutat..cat de cat...dar totusi...parca daca s-ar intoarce la mine a-si iertao..dar nu vreau..ptr ca stiu ca nu este bine...si ar face din nou...stiu ca oarecand a tinut f mult la mine...si acuma nu imi vine sa cred cum s-au schimbat lucrurile...asa de nasol
dragosssh is offline   Reply With Quote
Old 14-12-09, 13:25   #2591
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

stiu frate.....si la mn a tinut fosta mea........dar atunci....acum....nu mai tine.....incearca sa nu mai traiesti din amintiri......alea dor cel mai tare.....si daca o vei ierta...incearca sa nu mai ti la ea.........f....si atat...nu-ti mai bate capul
73dy is offline   Reply With Quote
Old 14-12-09, 13:27   #2592
dragosssh

Stage 5
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 362
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

sincer nu vreau sa o iert...logica imi zice nu... dar inima ....altceva...si is prost...de capu meu
dragosssh is offline   Reply With Quote
Old 14-12-09, 13:33   #2593
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

daca vrei intradevar sa o uiti...cauta repede alta...una pe care sa o placi cat de cat...te va ajuta sa o uiti mai usor si mai repede...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 14-12-09, 13:43   #2594
dragosssh

Stage 5
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 362
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

da....incerc...dar tot aiurea mi se pare..toata chestia asta...nu stiu...cica merge in biserica si jura ca nu ma mai inseala..si na...
dragosssh is offline   Reply With Quote
Old 14-12-09, 13:45   #2595
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

ori nu stie ce vrea...ori chiar nu-i pasa de viata ei...la mine s-a confirmat faptul ca nu stie ce vrea de la viata...nu te mai gandi ca a jurat si ca a tinut la tine...pe mine de exemplu...nu ma mai mira nimic...
73dy is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 10:00.


- Copyright 2024 4Tuning