Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 30-11-09, 12:56   #2476
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by 73dy View Post
ma termina fratzilor...aq mi da msg k hai sa ne impacam...sa avem o rel asa...fara sa stie actualul ei...e de belea...ce sa fac?m-as razbuna...

forget it ...sunt destui pesti in mare ...ai unde sa arunci undita
DTH is offline   Reply With Quote
Old 30-11-09, 13:08   #2477
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Eu zic sa ii trimit mesajul ala actualului ei )
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 30-11-09, 13:15   #2478
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by 73dy View Post
ma termina fratzilor...aq mi da msg k hai sa ne impacam...sa avem o rel asa...fara sa stie actualul ei...e de belea...ce sa fac?m-as razbuna...
de razbunat nu o sa te razbuni decat pe tine nu pe ea... ca o sa faca in asa fel incat sa fii iar un mielusel..eu zic s-o saluti din mers si sa-i transmiti ca nu mai prezinta interes...acum tu faci cum crezi...
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 30-11-09, 13:20   #2479
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Razbunarea e arma prostului, umbla un proverb romanesc.

Si ca sa vezi, se aplica in cele mai multe cazuri. Pentru ca de cate ori vei incerca sa te razbuni, tot pe tine te vei rani in momentul in care vei vedea rezultatul, care nu de multe ori va fi pe masura asteptarilor tale.

@73dy, chiar nu ai atata barbatie in tine sa ii dai drumul, sa o lasi sa isi aleaga singura drumul? sincer, "ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust", zici tu ca tie nu ti se aplica, dar din pacate, cam asa se intampla. Cu parere de rau iti zic....
Magos is offline   Reply With Quote
Old 30-11-09, 14:02   #2480
KAY_

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,029
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Style in Motion]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by 73dy View Post
ma termina fratzilor...aq mi da msg k hai sa ne impacam...sa avem o rel asa...fara sa stie actualul ei...e de belea...ce sa fac?m-as razbuna...
Posibil a luat jet de la ala pt care te a lasat si vrea sa se intoarca la tine , tine o aproape si cand o prinzi da cu ea de pamant , umileste o ca merita , 100% daca te razbuni te vei simti mai bine dupa .Nu e bine sa te razbuni dar cine merita ,merita si carpa aia merita .Bafta !

Cu Stima Azazel
KAY_ is offline   Reply With Quote
Old 30-11-09, 14:14   #2481
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by DOHC16 View Post
(...)tine o aproape si cand o prinzi da cu ea de pamant , umileste o ca merita , 100% daca te razbuni te vei simti mai bine dupa .Nu e bine sa te razbuni dar cine merita ,merita si carpa aia merita (...)
... si cu ce il face mai fericit?
Ah, dar stai, ii gadila orgoliul masculin...

People, grow up!!!!!
Magos is offline   Reply With Quote
Old 30-11-09, 14:33   #2482
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

pfffff...belea mare e greu dar tre sa trec peste...n-am de ales...imi fac rau singur
73dy is offline   Reply With Quote
Old 30-11-09, 14:38   #2483
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Este greu, dar depasesti momentul.
Important este sa gasesti acea activitate care sa te faca sa uiti mai repede.
Ranile se vindeca, cicatricile raman, depinde de noi cum decidem, sa le ascundem undeva departe, sau sa le lasam la suprafata.

Magos is offline   Reply With Quote
Old 30-11-09, 14:39   #2484
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by DOHC16 View Post
Posibil a luat jet de la ala pt care te a lasat si vrea sa se intoarca la tine , tine o aproape si cand o prinzi da cu ea de pamant , umileste o ca merita , 100% daca te razbuni te vei simti mai bine dupa .Nu e bine sa te razbuni dar cine merita ,merita si carpa aia merita .Bafta !

Cu Stima Azazel
jet n-a luat sigur...stiu ca sta cu el de fatzada...mi-a si zis asta dar oricum cale de intoarcere o sa incerc sa fac in asa fel s anu mai fie...si daca va fi sa fie nu-mi va mai pas...pur si simplu nu-mi va mai pasa...nimic nu voi mai simtii...ma gandesc ca asa mi s epoate lua mai usor de ea...poate gresesc...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 30-11-09, 14:44   #2485
MihaiS
Opel Driver

Stage 5
 
MihaiS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,153
Member of:
[Opel]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

u vrei sa-ti faci rau singur??? daca ma uit putin in spate vad ca aceleasi greseli le-am facut si eu. las-o sa-ti dea 200 de sms-uri, nu-i spune ce-ar vrea ea sa auda. Spunei c ai treaba sau ca esti ocupat si dk vrea ceva ramane pe altadata. ea se joaca cu tine si tu ii faci jocul. las-o cu ala sa vada ce-a pierdut. ii e frica probabil c ala o sa-i dea papucii dupa o sapt de distractie si atunci te pierde si pe tine si pe el. vrea sa te tina aproape. te amageste, te foloseste se joaca cu tine. se asigura ca daca va esua relatia cu respectivul va putea sa-ti sara tie in brate. TU trebuie sa te asiguri ca atunci cand va incerca sa-ti sara vei face un pas inapoi, o lasi sa cada si dupa ce se ridica POATE....
MihaiS is offline   Reply With Quote
Old 30-11-09, 14:52   #2486
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

pfff...asa e...aveti dreptate...ea deja incearca sa vorbeasca cu mn ca si cum am fi fost amici dintotdeauna...pur si simplu nu mi dau seama ce urmareste...cu ala e de fatada...se vede clar...oricum...mi se rupe....nu mai simt ce simteam pentru ea...a avut ea grija de asta...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 30-11-09, 15:21   #2487
KAY_

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,029
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Style in Motion]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Magos View Post
... si cu ce il face mai fericit?
Ah, dar stai, ii gadila orgoliul masculin...

People, grow up!!!!!
Ai si tu dreptate domnisoara


Quote:
Originally Posted by 73dy View Post
jet n-a luat sigur...stiu ca sta cu el de fatzada...mi-a si zis asta dar oricum cale de intoarcere o sa incerc sa fac in asa fel s anu mai fie...si daca va fi sa fie nu-mi va mai pas...pur si simplu nu-mi va mai pasa...nimic nu voi mai simtii...ma gandesc ca asa mi s epoate lua mai usor de ea...poate gresesc...
Cateodata in viata ai parte de "carpe" si cu carpele stergi pe jos , nu le iei in pat cu tine sau te stergi la gura .Daca ai puterea sa iti lasi sentimentele deoparte (pe care ea nu a dat un scuipat ) si sa ai ultimu cuvant , iti vei recupera increderea in tine pe viitor .Deocamdata a cam sters ea cu tine pe jos si daca lasi lucrurile asa bine nu o sa ti fie .Termenu de razbunare e usor exagerat , dar ii poti arata ca nu a insemnat mare lucru pt tine si o poti ignora total , doar trebuie sa prinzi momentu ,altfel spor la postat pe aici .
KAY_ is offline   Reply With Quote
Old 30-11-09, 23:11   #2488
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

revin cu noutati...m-a sunat o fosta prietena a ei...stiu ca ele 2 se urau de moarte si inca se mai urasc...ea mi-a propus sa ne razbunam pe ea...sa accept?sa fie tzeapa?ce ziceti...
73dy is offline   Reply With Quote
Old 30-11-09, 23:36   #2489
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by 73dy View Post
revin cu noutati...m-a sunat o fosta prietena a ei...stiu ca ele 2 se urau de moarte si inca se mai urasc...ea mi-a propus sa ne razbunam pe ea...sa accept?sa fie tzeapa?ce ziceti...
Nu accepta, se poate sa fie o teapa si oricum razbunarea e arma prostului.Ti-am citit de la incepu povestea insa doar acum intervin, incearca sa nu o mai bagi in seama deloc, rezista tentatiei de ai raspunde la smsuri si mesaje doar asa o sa o poti uita, stiu ca e greu la inceput am fost si eu in situatie si uneori iti vine sa-i raspunzi doar din obisnuinta dar chiar nu are rost, e un capitol incheiat din viata ta, esti tanar, viata merge mai departe si merita sa ti-o traiesti.Sa nu-ti para rau pentru nimic, nici macar pentru faptul ca ai stat cu ea o perioada buna de timp pentru ca aia te facea fericit la momentu ala si nu aveai de unde sa stii cum o sa fie lucrurile in viitor.Incearca sa cunosti lume noua, fete noi, prieteni noi sigur o sa gasesti o fata care sa te placa si pe care sa o placi si sa fie mai serioasa ca si asta chiar daca trece o perioada de timp, si lucrurile vor fii frumoase si cu cea noua poate si de multe ori mai frumoase si asa decurge viata... repet si repetam ca ti-au zis mai multi: nu ii mai raspunde la mesaje(de nici un fel), rezista tentatiei doar ai si tu o mandrie, nu?nu o lasa sa faca cu tine ce vrea, sa te aiba de rezerva doar...cand ei nu ii merge cu altu, esti tanar traieste-ti viata cat mai poti ca nu stii cand ti se pune pata pe insurat si atunci trebuie sa stai la casa ta.Salut, numa bine sper sa poti trece cu bine peste asta si cat mai repede.
Champion is offline   Reply With Quote
Old 01-12-09, 00:23   #2490
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by 73dy View Post
revin cu noutati...m-a sunat o fosta prietena a ei...stiu ca ele 2 se urau de moarte si inca se mai urasc...ea mi-a propus sa ne razbunam pe ea...sa accept?sa fie tzeapa?ce ziceti...
Fi serios...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 22:59.


- Copyright 2024 4Tuning