Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 08-10-08, 20:34   #196
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

E bine ca esti optimist si ca din start ai mentalitate de invingator....dar vezi ca s-au mai intamplat surprize.
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-08, 21:19   #197
doru_mwe
Honda Driver

Stage 4
 
doru_mwe's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 253
Member of:
[Honda]
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

Quote:
Originally Posted by U_TUNING View Post
Cel mai simplu este sa vii pe la Galati.....trecerea Bac este foarte buna , la fel ca si bac-ul.

Dar ....totusi nu inteleg de ce vii tu cu bac-ul cand vad ca esti din bucuresti .....exista drum direct Bucuresti - Tulcea fara sa treci cu nici un bac!!!
yo ami iau scandurile in portbagaj ca sa urc pe bac)
doru_mwe is offline   Reply With Quote
Old 08-10-08, 22:10   #198
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

Quote:
Originally Posted by szilarddobre View Post
Fratilor o veste buna sa va dau: Nu va ploua duminica!! Cat despre cursa.. eu sincer vin sa iau cupa! La inceput pana sa apara coeficientii intram la D dar mai nou am picat la C. Abia astept sa se faca duminica sa vin sa-i rup dintii pe la Tulcea!! Multa bafta la toata lumea!!

Gandesti bine... conteaza mult si optimismult si increderea pe care o ai in tine in momentu acela
Nu toti gandesc ca tine

Ce sa zic ... iti urez noroc...
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 08-10-08, 23:54   #199
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

Quote:
Originally Posted by DragosT View Post
, sa cunoasc oameni si masini noi, .
Ok duminica sa fluieri dupa mine sa ne cunoastem si noi Dragose,si daca tot ai zis ceva de ciorba aia departe de casa,te las s-o dai tu ca tot ai pomenit .. poa sa fie si supa cu galushte

Joke...daia vin si yo..poate si castig ceva mai mult de data asta..io unu de abia astept,cu toate ca stiu ca o sa am grupa naspa..dar asta e
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
kidu2006 is offline   Reply With Quote
Old 09-10-08, 01:46   #200
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

Lasati cupele fratilor si diplomele.....mergem sa ne distram si sa ne simtim bine.
flipper is offline   Reply With Quote
Old 09-10-08, 02:58   #201
szilarddobre

Stage 3
 
szilarddobre's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 106
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

pe langa asta tot merge si-o amintire frumoasa sub forma de cupa nu?? Stiu ca vor fi surprize da nu mi-e frica!
szilarddobre is offline   Reply With Quote
Old 09-10-08, 03:47   #202
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

veniti sa facem fun cretin.....sa ne cunoastem.......sa ne distram,,....sa ne simtim bine.........sa ne imprietenim......si bineinteles....sa ne intrecem
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 09-10-08, 08:56   #203
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

Quote:
Originally Posted by doru_mwe View Post
yo ami iau scandurile in portbagaj ca sa urc pe bac)
IN legatura cu bac-ul de la Galati..........acolo nu ai absolut nici o problema de genul .....poti urca pe bac fara nici un fel de problema!!!!!!!!
U_TUNING is offline   Reply With Quote
Old 09-10-08, 12:32   #204
doru_mwe
Honda Driver

Stage 4
 
doru_mwe's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 253
Member of:
[Honda]
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

Quote:
Originally Posted by U_TUNING View Post
IN legatura cu bac-ul de la Galati..........acolo nu ai absolut nici o problema de genul .....poti urca pe bac fara nici un fel de problema!!!!!!!!
stii doar cat e de joasa masina mea nush sa vad oricum le iau in portbagaj sa fiu mai sigur)
doru_mwe is offline   Reply With Quote
Old 09-10-08, 23:19   #205
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

Avem si chestii lucioase cu picior..:P
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_0724.JPG
Views:	140
Size:	2.09 MB
ID:	665736  
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 09-10-08, 23:36   #206
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

arata bine.... "chestiile q picior"... sa vezi ce bine o sa arate in mainile castigatorilor...
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 10-10-08, 00:39   #207
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

Quote:
Originally Posted by mikafly View Post
Avem si chestii lucioase cu picior..:P
Stop primele 6 sunt ale mele !!!
2-3 mie si restu sa le duc la copii prin fatza blocului sa aibe si ei
kidu2006 is offline   Reply With Quote
Old 10-10-08, 11:08   #208
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

!!!Post sec!!!
Sunt 68 de preinscrisi. Vin cam 40. Raportat la asta, vreo 20-30 mai apar acolo direct. Deci, din 70, 27 pleaca cu trofee, adica aproape jumatate.

Intrebari:


1. Ultimii 4 din grupa desfasoara semifinale iar apoi finala mica si finala mare? Vad cate trei cupe pentru fiecare grupa.
2. Papangeala si udatura vor fi, ori patesc cum ati patit voi la Buzau ( )? Daca nu vor fi, se poa' cu gratarelu dupa noi?
3. Buruieni/tufe/boscheti/brusturi mai sunt prin zona? Daca nu, toaleta ecologica? Daca nu, deranjeaza pe cineva daca ne "rezolvam" la vedere?
4. Baetii din Braila, ne jonctionam si noi la intrare in oras, pe la 08.30, la un OMV (am inteles de la cineva cu un Volvo verde - sper sa te gasim acolo omule!)? Pentru cei care trec prin Buzau, la 07.00 noi o tulim (din fata RAR-ului, sa fie cu noroc -> este la capatul soselei Brailei din Buzau, unde am facut cursele in primii 2 ani)
5. Drift/Burn mai e?
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 10-10-08, 12:31   #209
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

2. da o sa fie
3. sunt neste cutii de plastic
5. da exista
bogdan is offline   Reply With Quote
Old 10-10-08, 12:36   #210
Horhe_STI
Presedinte Speedline Motorsport

Stage 4
 
Horhe_STI's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 262
Member of:
[Moderators]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[4Rally]
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

Quote:
Originally Posted by bogdan View Post
2. da o sa fie
3. sunt neste cutii de plastic
5. da exista
3. Cutiile de plastic (probabil albastre) asa cum am spus mai devreme intr-un post vor putea fi folosite DOAR DUPA CURSA astfel evitand posibilele contestatii cum ca X sau Y a avut masina MAI USOARA (glumesc)
__________________
Horhe
Remember to always be yourself. Unless you suck!
Horhe_STI is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -