Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 18-01-09, 14:09   #601
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

multumesk pentru link
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 19-02-09, 11:14   #602
MaliBuGTI

Stage 4
 
MaliBuGTI's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 169
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Pole Position Racers]
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

De filmarea oficiala (DVD-ul) chiar nu se mai aude nimic ? Acum cateva luni, i-am dat mesaj si lui Horhe, dar n-am primit niciun raspuns. Chiar vroiam sa am acele filmari si cred ca si altii si-ar dori acest lucru. A aparut trailer-ul... dar montajul final, nicaieri.
MaliBuGTI is offline   Reply With Quote
Old 19-02-09, 11:17   #603
Horhe_STI
Presedinte Speedline Motorsport

Stage 4
 
Horhe_STI's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 262
Member of:
[Moderators]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[4Rally]
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

Quote:
Originally Posted by MaliBuGTI View Post
De filmarea oficiala (DVD-ul) chiar nu se mai aude nimic ? Acum cateva luni, i-am dat mesaj si lui Horhe, dar n-am primit niciun raspuns. Chiar vroiam sa am acele filmari si cred ca si altii si-ar dori acest lucru. A aparut trailer-ul... dar montajul final, nicaieri.
Salut! Imi cer scuze pentru intarziere, sincer nu mi-a stat de loc mintea la asta!
Iti dau raspuns pe PM cu numarul meu de telefon, ma contactezi si intri fara probleme in posesia DVD-ului!
__________________
Horhe
Remember to always be yourself. Unless you suck!
Horhe_STI is offline   Reply With Quote
Old 19-02-09, 15:48   #604
MaliBuGTI

Stage 4
 
MaliBuGTI's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 169
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Pole Position Racers]
Default Re: 12 OCTOMBRIE 2008-CURSA DE ACCELERARE-DELTA SPEEDLINE CHALLENGE - TULCEA

Multumesc Horhe, o sa te contactez. Numai bine !
MaliBuGTI is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -