Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 26-09-10, 19:16   #76
Mitza GLL

Stock
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 8
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Vreau sa ii felicit pe baietzii de la Valcea pt show`ul organizat..care din punctul meu de vedere a ieshit f bine.Si inca un lucru dupa cum comenteaza lumea pe aici eu zic ca jurizarea sa facut ok,iar daca s-a luat premiu aia nu inseamna ca organizatorii sunt de vina pentru ca ei au format un juriu care a jurizat dupa anumite criterii.Expozitzii vor mai fi asha ca bafta tuturor la modificat si lasa-ti certurile ca nu isi au rost
Mitza GLL is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:16   #77
Kinghost69
VW Driver

Stage 3
 
Kinghost69's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 167
Member of:
[VW]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Salut si eu pe toata lumea. Mie mi-a placate evenimentul. Organizatorii au fost super baieti! Mai naspa a fost cu vremea, dar asta nu a depins de nimeni. Il auzeam pe Mihai de la Ghetto cand vb cu unul din organizatori si zicea ca la anul ar fi bine sa se faca in vara o a doua editie. Sper sa se poata realiza acest lucru. In rest... Am ramas impresionat de cluburile Tao si Enigma (intr-un mod super placut!!!).
Una peste alta, la Valcea am cunoscut niste oameni noi si, sper ca s-au legat si noi prietenii care vor dura in timp!!!

P.S. Astept si eu poze si filmulete.
Kinghost69 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:18   #78
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

@ Claudiu - e46 ala stock ? cam uratzel....sper sa apara poze si cu el
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:22   #79
Mitza GLL

Stock
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 8
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
daaca paint sa dat ca un colant negru mat..si la jante...e36 bbs...cu vopseaua sarita..jantele de pe golfu portocaliu si ale lu sobo erau de 10 ori...sau interioru glolfu portocaliu..lucrat in germania...ce sa mai spun....am uitat voi faceti mereu show...de aia a iesit si pe la sibiu nasol
ps.5 oameni care 2 3 premi si le au luat ei
Auzi am si eu o intrebare.care e premiu dat pe autocolant?2 premii de paint au fost date la GLL si mai exact la opel corsa si peujeot 206 iar cel de-al 3-lea premiu a fost la opel corsa midnight.
Mitza GLL is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:23   #80
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

si jantele de pe golf uitete cat costa una si sa ne spui...(18 de porsche)
09shh is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:24   #81
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
@ Claudiu - e46 ala stock ? cam uratzel....sper sa apara poze si cu el
daaaaa exact de ala zic, E46 Coupe stok.....parca e a lu unu Teo
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:27   #82
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by Kinghost69 View Post
Salut si eu pe toata lumea. Mie mi-a placate evenimentul. Organizatorii au fost super baieti! Mai naspa a fost cu vremea, dar asta nu a depins de nimeni. Il auzeam pe Mihai de la Ghetto cand vb cu unul din organizatori si zicea ca la anul ar fi bine sa se faca in vara o a doua editie. Sper sa se poata realiza acest lucru. In rest... Am ramas impresionat de cluburile Tao si Enigma (intr-un mod super placut!!!).
Una peste alta, la Valcea am cunoscut niste oameni noi si, sper ca s-au legat si noi prietenii care vor dura in timp!!!

P.S. Astept si eu poze si filmulete.
ne bucuram ca ai fost prezent si te asteptam si data viitoare,cu siguranta ca sau legat prietenii asta se intampla normal intre oamenii cu caractere, de ficare data cand vi pe la valcea nu ezita sa ne anunti sa iesim la un club. iti trimit acum un pm cu nr meu de tel
__________________
NU VITEZA TE UCIDE, CI OPRIREA BRUSCA PANA LA 0.

Cu un viraj tre' sa te porti cum te-ai purta cu o femeie, incepi pe exterior, treci pe interior si dupa iesi tot pe exterior.
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:27   #83
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

frumoasa masina...si mai lucreaza la ea...din cate stiu
09shh is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:29   #84
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

poze....
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC06115.JPG
Views:	103
Size:	2.70 MB
ID:	1671563   Click image for larger version

Name:	DSC06158.JPG
Views:	81
Size:	2.59 MB
ID:	1671564   Click image for larger version

Name:	DSC06164.JPG
Views:	117
Size:	2.80 MB
ID:	1671565  

Click image for larger version

Name:	DSC06210.JPG
Views:	91
Size:	2.73 MB
ID:	1671566   Click image for larger version

Name:	DSC06130.JPG
Views:	91
Size:	2.67 MB
ID:	1671567   Click image for larger version

Name:	DSC06124.JPG
Views:	101
Size:	2.42 MB
ID:	1671568  

Click image for larger version

Name:	DSC06174.JPG
Views:	83
Size:	2.62 MB
ID:	1671569   Click image for larger version

Name:	DSC06213.JPG
Views:	88
Size:	2.82 MB
ID:	1671570   Click image for larger version

Name:	DSC06215.JPG
Views:	88
Size:	2.88 MB
ID:	1671571  

Click image for larger version

Name:	DSC06166.JPG
Views:	124
Size:	2.93 MB
ID:	1671577   Click image for larger version

Name:	DSC06177.JPG
Views:	93
Size:	2.88 MB
ID:	1671578   Click image for larger version

Name:	DSC06171.JPG
Views:	106
Size:	2.75 MB
ID:	1671579  


Last edited by luci4n_vl; 26-09-10 at 19:33.
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:30   #85
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
si jantele de pe golf uitete cat costa una si sa ne spui...(18 de porsche)
jantele de porsche sunt jante stock de porsche nu... deci daca venea un porshe cu jantele alea trebuia sa primeasca best rims cu jante stock, imi place rationamentu tau
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:31   #86
PeContraSens

Stage 1
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 11
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Cine cine ? Cine cine ? Night Angels, Night Angels ! !
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC06129.jpg
Views:	129
Size:	129.0 KB
ID:	1671573   Click image for larger version

Name:	DSC06193.jpg
Views:	69
Size:	91.3 KB
ID:	1671574   Click image for larger version

Name:	DSC06216.jpg
Views:	102
Size:	125.8 KB
ID:	1671575  

Click image for larger version

Name:	DSC06192.jpg
Views:	96
Size:	117.5 KB
ID:	1671576  
PeContraSens is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:33   #87
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by DiabloXXX View Post
jantele de porsche sunt jante stock de porsche nu... deci daca venea un porshe cu jantele alea trebuia sa primeasca best rims cu jante stock, imi place rationamentu tau
aici ai dreptate daca venea un porsche cu jantele alea...dar nu toti isi permit sa cumpere jantele alea si sa le puna pe o masina de 4 mii de euro
09shh is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:35   #88
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Bai Teo ai luat cu tine la expo si pe nasu Dacian cu restu mafiei sa nu iti fure careva masina
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:35   #89
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by vasyxplod View Post
si eu am aceeasi parere despre evenimentul de la Rm. Valcea,si anume unul total nereusit.de obicei se asigura spalarea gratis a masinilor care participa, la o spalatorie "decenta",daca-i pot spune asa,ci nu la omv unde e cam greu sa speli o masina in 3 minute,mai ales ca ea urmeaza sa fie expusa,.al 2-lea lucru nemultumitor ar fi distanta la care sunt cazati paticipantii fata de locul evenimentului,care trebuie sa fie cat mai aproape de acesta,ci nu la 20 de km.o alta problema este dorectionata tot spre programul evenimentului incare se anunta prezenta unui autoturism vw bora,care n-a existat la acest tuning show,precum si lipsa concursului car audio.care la randul lui a fost anuntat in program duminica la ora 14,si nu in ultimul rand decernare premiilor trebuie sa fie facuta in urma deciziei unui juriu care trebuie format din cel putin 3 persoane,ci nu la plesneala.
Pai ce sa faceti voi la locul evenimentului ca voi ati venit dupa cazare gratis... nu v-a interesat sa faci nimic... ati expus niste masini care puteti sa le puneti si in targ la vanzare cu nr de pe ele. VW BORA Coupe a fost adusa in stadiu de proiect ca se vada cum s-a lucrat la ea de unde a venit ideea si ce a iesit in momentul respectiv din ce stiu eu... aceasta a fost pusa chiar la intrare...


Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
daaca paint sa dat ca un colant negru mat..si la jante...e36 bbs...cu vopseaua sarita..jantele de pe golfu portocaliu si ale lu sobo erau de 10 ori...sau interioru glolfu portocaliu..lucrat in germania...ce sa mai spun....am uitat voi faceti mereu show...de aia a iesit si pe la sibiu nasol
ps.5 oameni care 2 3 premi si le au luat ei
Mda... pai vroiai sa ia premiu colantul alb ?? masina accea a fost vopsita... clar... de accea nici TT-ul alb nu a luat premiu care era mult pesete masinile voastrea... nu a primit premiu pentru faptul ca era colantat si nu vopsit...

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
asa e diablo....noi am avut cele mai naspa masini.....felicitari pt "fair-play"....sper sa mai fim invitati si alta data.....si sper ca tot asa sa se dea premii.....si sper k tot...."amici" sa ne jurizeze....in rest...case close.....


PS...sper k in calitate de organizator,si membru al juriului....sa castigi in continuare....atat tu cat si TIR........sa fie exact ca..."buciuriga" (asa il chema pe ala) el canta....el dansa,,restul se plictisea.....si adormea......
cred ca daca era sa fie asa... imi luam multe premii... dar a fost cel mai fairplay... cu oameni din afara... pur si simplu le-am aratat masinile... juriu a fost si ieri si s-au uitat la masini nu aveau ce sa intrebe la unu la altu... le-au studiat... destul de atenti

Quote:
Originally Posted by Kinghost69 View Post
Salut si eu pe toata lumea. Mie mi-a placate evenimentul. Organizatorii au fost super baieti! Mai naspa a fost cu vremea, dar asta nu a depins de nimeni. Il auzeam pe Mihai de la Ghetto cand vb cu unul din organizatori si zicea ca la anul ar fi bine sa se faca in vara o a doua editie. Sper sa se poata realiza acest lucru. In rest... Am ramas impresionat de cluburile Tao si Enigma (intr-un mod super placut!!!).
Una peste alta, la Valcea am cunoscut niste oameni noi si, sper ca s-au legat si noi prietenii care vor dura in timp!!!

P.S. Astept si eu poze si filmulete.

O sa am grija de voi cand mai veniti pe la vl daca tot v-a placut asa tare ... sa facem ceva si mai furmos... :P sti tu ce si imi pare rau ca ieri seara nu am putut sa mai ajung la enigma cu voi...


In rest sa auzim de bine... si intodeauna o sa fie nemultumiti... ca la orice eveniment... dar oamenii cu caracter nu au cum sa nu fie multumiti.
__________________
Fiat 500 Abarth transformation
TIR is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:36   #90
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
aici ai dreptate daca venea un porsche cu jantele alea...dar nu toti isi permit sa cumpere jantele alea si sa le puna pe o masina de 4 mii de euro
si apropo urat ce ati facut baieti de la night angeles ca ati ocupat camera baietilor de la inferno cu japca si iati lasat cu bagajele afara la pensiune, oricum nu va faceti griji ca neam ocupat sa ii cazam pe baieti in alta parte.
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -