Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 26-09-10, 22:39   #226
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by vasyxplod View Post
daca va uitati in programul afisat tot de voi pe 4 tuning cu aocazia acestui eveniment o sa gasiti acolo ca la ora 14 trebuia sa aiba loc concursul de car-audio care nu este acelasi lucru cu best sound&video system.am mai fost si noi prin alte parti si am participat pe la concursul de car-audio.ar fi frumos sa nu va mai umflati in pene ca evenimentula fost nu stiu cat de frumos.si clubul grillfest a organizat pentru prima oara un eveniment si a fost de nota 2000.si revenind la problema premiilor,nu se da 2 cupe aceluiasi participant,cum s-a intamplat in 2 cazuri daca nu ma insel.pisica rosie pe care o tot ridicati in slavi are intr-adevar un interior si niste jante foarte frumoase dar atat plasa din capota care era in valuri si dezlipita probabil ca n-a vazut-o nimeni,decat eu,dar asta e.corsa aceea verde care a luat unul dintre cele 3 locuri la paint iarasi nu cred ca avea vreo vopsea iesita din comun.spun lucrurile acestea nu pentru ca ar fi trebuit sa se dea din cupe nu stiu la ce masini din night angels,dar departajarea se face dupa nise criterii,nu dupa simplu fapt ca nu-m place mie ca are rosu in loc de alb.inca ceva despre jantele golfului 4 portoclaiu nu sunt rh-uri,ci sunt toata ziua keskin,si ar fi bine sa intrati pe net si sa cautati pretul unei jante pe 18,si apoi sa venim si sa vorbim de rh.asadar mai intai invatati modele de jante si apoi sa ne dam cocosi.in concluzie straduiti-va mai mult data viitoare,ca expo sa fie pe asfalt si nu vor mai exista atatea comentarii.
multumim pentru interventie si pt corectarea asupra jantelor, deci totusi nu erau de porsche
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:41   #227
florynvl (X29 ZMT)

Stage 5
 
florynvl (X29 ZMT)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,269
Member of:
[LANCIA]
[VW]
[Shadows Racing Team]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
PS....tir....in caz k mai ai nevoie de fete la urmatorul show...nu ezita sa ma contactezi.....crede`ma....iti aduc un liceu intreg.....asa ca.....nu mai insista ca vezi doamne datoita tie...si al insistentele tale au facut fetele poze....pt publicitate,ar fi facut si cu un trabant.....ca doar pt asta erau acolo.....fete nu am vrut eu sa imi vina....fie`mea deja vorbise cu vreo 10 care erau deacord sa vina...dar am zis un NU categoric.....
fetele trebuiau sa aiba peste 18 ani ca sa pozeze in ipostaze mai sexy...
florynvl (X29 ZMT) is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:43   #228
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by florynvl (X29 ZMT) View Post
fetele trebuiau sa aiba peste 18 ani ca sa pozeze in ipostaze mai sexy...
Ce intelegi tu prin "Sexy" crezi ca la un tuning show se practica....XXX?
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:44   #229
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by privat4u2 View Post
Ce se face ma aici????gang bang sau ce?????)))))))) Felicitari GLL...Inferno.....HotHatches....Midnight....GhetoCult....de fapt felicitari tuturor ca sa nu risc sa omit pe cineva...fara intentie bineinteles.
A.C.S Inferno MotorSport ROMANIA iti multumeste !
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:45   #230
VL 77 SYD
VW Driver

Stage 5
 
VL 77 SYD's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

M-ar interesa ceva sa pot selecta toate pozele si sa dau incarcare, sa le puteti vedea. Daca pun una cate una nu mai ajung la servici dimineata...
Click image for larger version

Name:	DSC00237.jpg
Views:	140
Size:	666.1 KB
ID:	1672070
VL 77 SYD is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:45   #231
florynvl (X29 ZMT)

Stage 5
 
florynvl (X29 ZMT)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,269
Member of:
[LANCIA]
[VW]
[Shadows Racing Team]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

per total eu zic ca a fost destul de frumos.da,locatia nu a fost tocmai una perfecta si nici vremea nu a fost prea buna,dar totul a fost ok pana la urma.
florynvl (X29 ZMT) is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:45   #232
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by VL 77 SYD View Post
M-ar interesa ceva sa pot selecta toate pozele si sa dau incarcare, sa le puteti vedea. Daca pun una cate una nu mai ajung la servici dimineata...
Attachment 1672070
da`mi un buzz pe mess...
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:45   #233
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
Ce intelegi tu prin "Sexy" crezi ca la un tuning show se practica....XXX?
fiecare cu ale lui lucian nu ai ce sa le ceri

P.S posteaza si tu pe net niste filme cu ursu ala odata!!!!!!!!
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:48   #234
florynvl (X29 ZMT)

Stage 5
 
florynvl (X29 ZMT)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,269
Member of:
[LANCIA]
[VW]
[Shadows Racing Team]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
Ce intelegi tu prin "Sexy" crezi ca la un tuning show se practica....XXX?
la partea cu XXX prefer sa nu intram in detalii.Sexy e de ajuns un decolteu mai mare si o pereche de pantaloni mulati.
florynvl (X29 ZMT) is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:51   #235
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by florynvl (X29 ZMT) View Post
la partea cu XXX prefer sa nu intram in detalii.Sexy e de ajuns un decolteu mai mare si o pereche de pantaloni mulati.
si pt asta trebuie sa fi....majora?....se pare ca.....nu te pricepi la fete....ce zici tu...de la 14 ani se imbraca asa....:-j......
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:52   #236
ggd_87
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ggd_87's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,644
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[BMW]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by vasyxplod View Post
daca va uitati in programul afisat tot de voi pe 4 tuning cu aocazia acestui eveniment o sa gasiti acolo ca la ora 14 trebuia sa aiba loc concursul de car-audio care nu este acelasi lucru cu best sound&video system.am mai fost si noi prin alte parti si am participat pe la concursul de car-audio.ar fi frumos sa nu va mai umflati in pene ca evenimentula fost nu stiu cat de frumos.si clubul grillfest a organizat pentru prima oara un eveniment si a fost de nota 2000.si revenind la problema premiilor,nu se da 2 cupe aceluiasi participant,cum s-a intamplat in 2 cazuri daca nu ma insel.pisica rosie pe care o tot ridicati in slavi are intr-adevar un interior si niste jante foarte frumoase dar atat plasa din capota care era in valuri si dezlipita probabil ca n-a vazut-o nimeni,decat eu,dar asta e.corsa aceea verde care a luat unul dintre cele 3 locuri la paint iarasi nu cred ca avea vreo vopsea iesita din comun.spun lucrurile acestea nu pentru ca ar fi trebuit sa se dea din cupe nu stiu la ce masini din night angels,dar departajarea se face dupa nise criterii,nu dupa simplu fapt ca nu-m place mie ca are rosu in loc de alb.inca ceva despre jantele golfului 4 portoclaiu nu sunt rh-uri,ci sunt toata ziua keskin,si ar fi bine sa intrati pe net si sa cautati pretul unei jante pe 18,si apoi sa venim si sa vorbim de rh.asadar mai intai invatati modele de jante si apoi sa ne dam cocosi.in concluzie straduiti-va mai mult data viitoare,ca expo sa fie pe asfalt si nu vor mai exista atatea comentarii.
iti garantez ca plasa la pisica nu era dezlipita, valuri? poate cateva mici indoituri ca nu ai cum sa pui o plasa perfect drept si in timp se mai lasa, de la presiunea apei la spalatorii,pun fetele mainile cand pozeaza, etc.
pai nu a zis nimeni ca ar fi avut vreo vopsea iesita din comun acea corsa, dar era peste restu masinilor de acolo. ce vroiai sa ia premiu pt vopsea golfu 4? care anu trecut avea banda izolier sa delimiteze culorile si acum cred k o are sub straturile de vopsea?
si loganul meu are alta vopsea, alta nuanta de albastru, cu diferite nuante de perla in ea,i se schimba culoarea in functie de lumina de afara,etc dar nu m-am ridicat cu pretentii de best paint. mai vedeti-va si lungul nasului! nu mai sunt expozitii organizate de 4tuning unde premiile erau date la intamplare si sub prexetu: lasa sa aibe si ala o cupa!
de ce sa nu se dea 2 cupe unei masini? e vreo regula? daca masina aia are multe modifcari? poate ar trebui sa le dea de ales participantilor: ai de luat pt 2 categorii, interior si exterior! pe care o vrei? asa trebuia sa faca juriu?
Oricum pana acum, sunt 16 pagini, cu certuri inutile si toate plecat de la cei din Pitesti. de ce nu critica cei de la GLL? sau cei de la Inferno? sau alti participanti?
oare toti sunt nebuni si numai cei de la Night Angels au vazut adevarata expozitie?
__________________

Last edited by ggd_87; 26-09-10 at 22:58.
ggd_87 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:56   #237
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by ggd_87 View Post
pai nu a zis nimeni ca ar fi avut vreo vopsea iesita din comun acea corsa, dar era peste restu masinilor de acolo. ce vroiai sa ia premiu pt vopsea golfu 4? care anu trecut avea banda izolier sa delimiteze culorile si acum cred k o are sub straturile de vopsea?
si loganul meu are alta vopsea, alta nuanta de albastru, cu diferite nuante de perla in ea,etc dar nu m-am ridicat cu pretentii de best paint. mai vedeti-va si lungul nasului! nu mai sunt expozitii organizate de 4tuning unde premiile erau date la intamplare si sub prexetu: lasa sa aibe si ala o cupa!
de ce sa nu se dea 2 cupe unei masini? e vreo regula? daca masina aia are multe modifcari? poate ar trebui sa le dea de ales participantilor: ai de luat pt 2 categorii, interior si exterior! pe care o vrei? asa trebuia sa faca juriu?
Oricum pana acum, sunt 16 pagini, cu certuri inutile si toate plecat de la cei din Pitesti. de ce nu critica cei de la GLL? sau cei de la Inferno? sau alti participanti?
oare toti sunt nebuni si numai cei de la Night Angels au vazut adevarata expozitie?



in numele celor de la N-A imi cer eu scuze....si sper sa iceteze si ei.....felicitari celor care au participat....la urma urmei asta insemna o competitie...pierzi..castigi....mergi in fata.....sau ramai pe loc......sper sa se inceteze.....

PS...SYD hai cu pozele alea.....
__________________
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...vl-23-sob.html




Keep talking bitches,cause i love attention!!!
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:56   #238
florynvl (X29 ZMT)

Stage 5
 
florynvl (X29 ZMT)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,269
Member of:
[LANCIA]
[VW]
[Shadows Racing Team]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
si pt asta trebuie sa fi....majora?....se pare ca.....nu te pricepi la fete....ce zici tu...de la 14 ani se imbraca asa....:-j......
te cred,tu stii mai bine...
florynvl (X29 ZMT) is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:57   #239
mihai.ghetto

Stage 5
 
mihai.ghetto's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,154
Member of:
[Ghetto Cult]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

ne-am intors cu bine intr-un final, dupa un drum foarte greu... a plouat aproape tot timpul, dintre care toata autostrada de la primu la ultimu km ne-a lovit cu furtuna (bine ca n-a dat cu gheata) s-a mers si cu 20-25 km/h unele portiuni. bine ca am apucat sa ne facem plinu cu micii mari de la dedulesti inainte sa inceapa tornadele
per total show-ul a fost reusit (mai ales tinand cont ca e prima incercare), au venit masini destul de multe, baieti veseli, atmosfera pozitiva, s-a vorbit despre mult tuning si pe 2010 si pe 2011 s.a.m.d.
ca minusuri majore au fost vremea (din pacate nimeni n-are control momentan asupra ei) si locatia cam departe de populatia orasului (aici au avut de suferit mai mult baietii care au organizat, putina lume indurandu-se sa treaca cu vederea si ploaia si distanta).
nu e capat de lume, se invata din greseli si pe viitor va fi si mai bine.

ps: imi pare rau ca am ratat distractia din club de vineri noapte, se zvoneste ca a fost fitza
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	27gutza1.jpg
Views:	52
Size:	15.9 KB
ID:	1672093  
mihai.ghetto is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 22:57   #240
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by ggd_87 View Post
pai nu a zis nimeni ca ar fi avut vreo vopsea iesita din comun acea corsa, dar era peste restu masinilor de acolo. ce vroiai sa ia premiu pt vopsea golfu 4? care anu trecut avea banda izolier sa delimiteze culorile si acum cred k o are sub straturile de vopsea?
si loganul meu are alta vopsea, alta nuanta de albastru, cu diferite nuante de perla in ea,etc dar nu m-am ridicat cu pretentii de best paint. mai vedeti-va si lungul nasului! nu mai sunt expozitii organizate de 4tuning unde premiile erau date la intamplare si sub prexetu: lasa sa aibe si ala o cupa!
de ce sa nu se dea 2 cupe unei masini? e vreo regula? daca masina aia are multe modifcari? poate ar trebui sa le dea de ales participantilor: ai de luat pt 2 categorii, interior si exterior! pe care o vrei? asa trebuia sa faca juriu?
Oricum pana acum, sunt 16 pagini, cu certuri inutile si toate plecat de la cei din Pitesti. de ce nu critica cei de la GLL? sau cei de la Inferno? sau alti participanti?
oare toti sunt nebuni si numai cei de la Night Angels au vazut adevarata expozitie?
dar io unde sunt ma?

ai dreptate, stii bine treaba asta. si mai stii ca dupa cate un eveniment e un anumit grup care strica treaba!
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -