Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 26-09-10, 21:16   #151
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
astept sa sp caluti diablo si gasim....
eu unu de plictiseala ''vb cu voi'' nici decum interesat...nu am ce invata de pe forum...doar ma uit si ma amuz...facand nervi unora
delecteazate tati
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 21:16   #152
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Baietilor de la Campu Lung ... le-am zis ca nu mai putem face nimic... pt ca deja incheiasem... totul dar au zis ca ei totusi vor sa vina... si nu au mai spus nimic concret.

Pai daca a costat 6 milioane interiorul ce pot spune omul a stitut unde sa investeasca... crezi ca un interior de 800 eur prost lucrat are vre-o valoare, poate la voi...

Apropo... la voi limita bunului simt e undeva departe de tot... si vad ca o confirma si GGD-ul
__________________
Fiat 500 Abarth transformation
TIR is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 21:17   #153
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

ursu putea sa ia ceva pe la motor....si chiar a propus unei masini cu premiu sa stea la start..dar....
care e diferenta...niste cupe care focusu nu are cum sa le ia?pe la exterior pe la 4tuning
09shh is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 21:18   #154
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
astept sa sp caluti diablo si gasim....
eu unu de plictiseala ''vb cu voi'' nici decum interesat...nu am ce invata de pe forum...doar ma uit si ma amuz...facand nervi unora
astept sa imi aduci o masina de la 400 cp in sus, tocmai mi-am terminat masina saptamana trecuta si apropo masina nu a luat best engine a luata best sound sistem
__________________
NU VITEZA TE UCIDE, CI OPRIREA BRUSCA PANA LA 0.

Cu un viraj tre' sa te porti cum te-ai purta cu o femeie, incepi pe exterior, treci pe interior si dupa iesi tot pe exterior.
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 21:20   #155
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Nu stiu de ce se vorbeste de curse cand totul s-a intamplat la o expozitie de masini .....dar asa e romanu`...nu ii convine ceva RAZBUNAREEEEEEEEEEEEEE. E ca si cand vine cineva sa te ajute la cules de mere si nu o face bine si dupaia ii dai mesaj pe telefon ca vrei sa va intreceti la aruncat cu piatra.


@ Diablo - nu te mai preface ca nu vezi, cum facem cu treaba aia rusinoasa ?)))
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 21:21   #156
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

ok in maxim o saptamana va fi gata masina noastra de vtm pt grupa H si te voi anunta
trafy ai dreptate.. uneori...dar uni exagereaza cu evenimente de succes.. care decat 4 tuning au facut
09shh is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 21:21   #157
demonu

Stage 3
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 90
Member of:
[Shadows Racing Team]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

da trafy-vr6

Tot respectul pt baieti de la valcea !
demonu is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 21:22   #158
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
ok in maxim o saptamana va fi gata masina noastra de vtm pt grupa H si te voi anunta
eu romaneasca inteleg linie, pana la urma va fi VTM sau Drag ? pot sa fiu aplaudac ?


@demonu - te salut, te mai asteptam pe la noi, frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos, fara incidente, sa fie prezenta la cat mai multe evenimente si la cat mai multe premii , felicitari inca o data
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 21:22   #159
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
ok in maxim o saptamana va fi gata masina noastra de vtm pt grupa H si te voi anunta
bine, bine sa va prezentati si cu niste malai
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 21:23   #160
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by demonu View Post
da trafy-vr6

Tot respectul pt baieti de la valcea !
multumim
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 21:23   #161
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by DiabloXXX View Post
bine, bine sa va prezentati si cu niste malai
daca se lasa cu mamaliga aduc eu pestele ca unditele au fost date azi de juriu ala format din pescari amatori
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 21:24   #162
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

o noapte placuta....ma doare capu...mai vorbim...va las sa inumarati bani dupa acest evenimet de succes

Last edited by 09shh; 26-09-10 at 21:27.
09shh is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 21:25   #163
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
drag...si despre malai stai lin...noi venim sa ne distram...)
pai vrei romaneasca sau labareala
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 21:26   #164
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

ah.....Diablo tre sa scoti cascavalu ca malaiu nu mai e la moda si daca e vorba de ce zisasi tu mai sus aka treaba aia rusinoasa ma bag si eu dar problema e ca nu stiu sa crosetez
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 21:27   #165
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by demonu View Post
da trafy-vr6

Tot respectul pt baieti de la valcea !
iti multumim...
TIR is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -