Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 29-09-10, 13:44   #376
dan_eclipse4g63t

Stage 5
 
dan_eclipse4g63t's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 649
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by daffy duck™ View Post
tu esti cel mai nemultumit din cate observ eu aici!

#1 era o expozitie de TUNING, atata timp cat nu a fost vreo categorie ENGINE ( presupun, nu am fost de fata asa ca doar imi dau cu parerea) nu vad de ce ai gura mare! sau vroiai sa se faca special pentru ursul de la standul vostru???

#2 Masinile fiind pregatite pentru expo, ce interes crezi ca au sa isi strice vopseaua masinii, jantele ( ca, cauciucuri se face rost) samd, doar ca sa iti demonstreze tie ca nu poate sa bata un urs care e facut pentru 402m si pentru simplul fapt ca a iesit bine la exterior, s-a bagat si la expo?
Iti recomand o masina de expo care nu face parte din acelasi club cu mine ( nu ridic in slavi, dar e bine sa stii) , un eclipse verde de la NSL de vreo 330hp si e limitata la anumite rotatii pe minut....si o sa vezi ca se poate si asa si asa!!

#3 crezi ca culoare asta deja veche dpmdv o sa atraga priviri cu un kit de M si niste jante pe 17??? la expozitii nu ii intereseaza pe juristi ca e un kit de 87346539 de euro, ii intereseaza sa le fure privirile si sa fie ceva unic/custom sau ceva mai rar....iti arat N pisici cu roti bbs sau pe 17 si cu kit de M....si masini cu negru mat pe ele...cate vrei!!!

#4 exact ca la punctul 3

P.S o sa imi exprim parerile sincere in continuare si nu doresc sa deranjez pe cineva, fac asta pentru simplul fapt ca sunt anumite probleme care le-am intalnit si eu alaturi de colegii mei !!!!
OOO SALL DUCK
INCEPE SA IMI FIE CIUDA CA NU AM PUTUT SA AJUNG LA EVENIMENT
SI CHIAR AM AVUT UN MOTIV INTEMEIAT.NU PUTEAM SA O LAS PE NEVASTA-MEA SA MEARGA SINGURA LA BOTEZCU TOATE CA MA BATEA GANDUL ASTA.SI PENTRU BAIETII CARE AU FOST NEMULTUMITI,AM O PROPOZITIE SA LE SPUN: MUNCITI MAI MULT SI LA URMATORUL EVENIMENT POATE O SA FITI RASPLATITI,IN PRIMUL RAND PENTRU PLACEREA VOASTRA SI APOI CUPELE.ORICE SUT IN FUND AR TREBUII SA FIE UN PAS INAINTE.BAFTA LA MODIFICARI SI BANI MULTI,CA VA TREBUIE DACA VRETI SA FITI IN TOP.NUMAI BINE.
dan_eclipse4g63t is offline   Reply With Quote
Old 29-09-10, 13:58   #377
privat4u2

Stage 5
 
privat4u2's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 829
Member of:
[Shadows Racing Team]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Ma bucur ca a placut clipul...
Peace Out!!!
privat4u2 is offline   Reply With Quote
Old 29-09-10, 15:29   #378
privat4u2

Stage 5
 
privat4u2's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 829
Member of:
[Shadows Racing Team]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Inca un mic clip cu masinile participante....
https://www.youtube.com/watch?v=f8mGxq2sQWU
privat4u2 is offline   Reply With Quote
Old 29-09-10, 17:18   #379
minimal.madness
Opel Driver

Stage 5
 
minimal.madness's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,604
Member of:
[Opel]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Trafy ce'ai ma cu baiatu ) A facut si el din pasiune..acum daca nu a iesit perfect...nu tre sa te superi
minimal.madness is offline   Reply With Quote
Old 29-09-10, 18:45   #380
CaDDy
VW Driver

Stage 5
 
CaDDy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,239
Member of:
[VW]
Smile Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

esti ZA best !! bravo ... ai facut un filmuletz super tare, nu te lua dupa gurile rele

tine`o tot asa si o sa ajungi sus .... cel mai sus )
__________________
Built Thread
CaDDy is offline   Reply With Quote
Old 29-09-10, 20:29   #381
sabinhh

Stage 1
 
sabinhh's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 10
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Super Greule . Cam putine imagini cu Meggy

Felicitari baieti pentru Show
sabinhh is offline   Reply With Quote
Old 29-09-10, 21:04   #382
VL 77 SYD
VW Driver

Stage 5
 
VL 77 SYD's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by sharkylete View Post
Poze,filmulete ... canci bocanci!?!?
Nu mai pune nimeni nimic?!
Hai SYD ca stiu ca ai o gramada si restu`la fel...

VREM POZE!!!!
Multumim!

Restu e CanCan!
offtopic

Mult calculator, nopti nedormite, mancare gen fast-food(nu ma pot abtine), sport pauza si tot asa... Toate astea alaltaieri mi-au pus capac... M-am trezit din senin cu o durere insuportabila in piept... am inceput sa respir cu portia... dupa care nu ma puteam aduna de pe jos... Jur, am crezut ca-mi inchei socotelile... Uite asa am ajuns la urgente si sunt vai steaua mea... Sa nu va suparati ca o sa fac un repaus la calculator... O sa dau pozele cuiva sa le posteze daca e. Trebuie sa-mi revin, nu as vrea sa mi se faca si mie filmulet cu trei litere... Pe curand.
__________________
h t t p : / / w w w . f a c e b o o k . c o m / s o r i n s y d
VL 77 SYD is offline   Reply With Quote
Old 29-09-10, 21:15   #383
minimal.madness
Opel Driver

Stage 5
 
minimal.madness's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,604
Member of:
[Opel]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

O da.Pai in cazu asta,iti doresc insanatosire grabnica.
minimal.madness is offline   Reply With Quote
Old 29-09-10, 21:17   #384
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by VL 77 SYD View Post
offtopic

Mult calculator, nopti nedormite, mancare gen fast-food(nu ma pot abtine), sport pauza si tot asa... Toate astea alaltaieri mi-au pus capac... M-am trezit din senin cu o durere insuportabila in piept... am inceput sa respir cu portia... dupa care nu ma puteam aduna de pe jos... Jur, am crezut ca-mi inchei socotelile... Uite asa am ajuns la urgente si sunt vai steaua mea... Sa nu va suparati ca o sa fac un repaus la calculator... O sa dau pozele cuiva sa le posteze daca e. Trebuie sa-mi revin, nu as vrea sa mi se faca si mie filmulet cu trei litere... Pe curand.
insanatosire grabnica !!!!!!
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 29-09-10, 21:38   #385
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by dan_eclipse4g63t View Post
OOO SALL DUCK
INCEPE SA IMI FIE CIUDA CA NU AM PUTUT SA AJUNG LA EVENIMENT
SI CHIAR AM AVUT UN MOTIV INTEMEIAT.NU PUTEAM SA O LAS PE NEVASTA-MEA SA MEARGA SINGURA LA BOTEZCU TOATE CA MA BATEA GANDUL ASTA.SI PENTRU BAIETII CARE AU FOST NEMULTUMITI,AM O PROPOZITIE SA LE SPUN: MUNCITI MAI MULT SI LA URMATORUL EVENIMENT POATE O SA FITI RASPLATITI,IN PRIMUL RAND PENTRU PLACEREA VOASTRA SI APOI CUPELE.ORICE SUT IN FUND AR TREBUII SA FIE UN PAS INAINTE.BAFTA LA MODIFICARI SI BANI MULTI,CA VA TREBUIE DACA VRETI SA FITI IN TOP.NUMAI BINE.
cuvinte mari si grele au fost spuse in postul tau!
(mai putin alea cu nevasta si botezul )
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 29-09-10, 22:28   #386
dan_eclipse4g63t

Stage 5
 
dan_eclipse4g63t's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 649
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by daffy duck™ View Post
cuvinte mari si grele au fost spuse in postul tau!
(mai putin alea cu nevasta si botezul )
Chiar nu am avut ce sa fac,macar daca era duminica,veneam de vineri si apoi o taiam duminica la petrecere.asa....DATA VIITOARE
bafta
dan_eclipse4g63t is offline   Reply With Quote
Old 30-09-10, 06:11   #387
privat4u2

Stage 5
 
privat4u2's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 829
Member of:
[Shadows Racing Team]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Ms Sabin.De asemenea felicitari si tie pt masinutza si pt premiu....multa bafta in viitor.
privat4u2 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-10, 22:02   #388
VALI SHOBO

Stock
 
VALI SHOBO's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 1
Smile Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

SALUTARE BAIETI, SINCER LA MAI MULTE EVENIMENTE DE GENUL ...E BN PT INCEPUT ,STITI CUM E "DIN GRESELI INVATA OMUL"...BAFTA ALL...
VALI SHOBO is offline   Reply With Quote
Old 06-10-10, 17:14   #389
couzin

Stage 5
 
couzin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 498
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Felicitari pt eveniment,si la mai mare
couzin is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 02:13   #390
Provenzano


Stage 5
 
Provenzano's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 4,451
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[BMW]
[4Wheels]
Thumbs up Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Felicitari organizatorilor.Restul e Can Can vorba unui preten)
Provenzano is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -