Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 26-09-10, 00:13   #46
PrietenCuTine

Stage 5
 
PrietenCuTine's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 832
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

nu merge !?!
PrietenCuTine is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 00:21   #47
VL 77 SYD
VW Driver

Stage 5
 
VL 77 SYD's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by VL 77 SYD View Post
Auto Tuning Show Valcea 25 septembrie 2010 by Sorin SYD
selectare poze, aruncare in prgram, efecte la intamplare printr-un singur clic, introdusa o melodie si salvare... ce a iesit nici eu nu stiu...
O sa mearga, inca e la procesat si convertit. Nb!
VL 77 SYD is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 10:02   #48
PrietenCuTine

Stage 5
 
PrietenCuTine's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 832
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Frumos video, tocmai ce l-am vizionat. Acum dau fuguta la show.
PrietenCuTine is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 14:30   #49
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by Aaronnel^ View Post
Doar 2 poze momentan cu capul de afis.
nu te supara dar cap de afis la ce? la programul rabla sau la ce e carcasa asta cap de afis? a fost expusa?
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 15:32   #50
cosmin_cosmin_1

Stage 5
 
cosmin_cosmin_1's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 4,001
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

mie mi se pare sa fie o conversie de la 4 usi la 2
cosmin_cosmin_1 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 17:40   #51
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

ma bucur ca ati incercat sa faceti evenimet...dar a fost un esec total...cupe date aiurea...pe interioare de cateva milioane...muzica...sa dat asa ca are ala un woofer...macar nu ati intrebat toti oamenii ce are masina ta sau cat a bagat sau ai muzica...plus ca nu am vazut acea bora cupe?
09shh is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 18:15   #52
bennjamin

Stage 3
 
bennjamin's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 82
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

nu ai luat nimica?
bennjamin is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 18:16   #53
vasyxplod

Stage 5
 
vasyxplod's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,343
Member of:
[DAEWOO]
[Colectionar Machete]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

si eu am aceeasi parere despre evenimentul de la Rm. Valcea,si anume unul total nereusit.de obicei se asigura spalarea gratis a masinilor care participa, la o spalatorie "decenta",daca-i pot spune asa,ci nu la omv unde e cam greu sa speli o masina in 3 minute,mai ales ca ea urmeaza sa fie expusa,.al 2-lea lucru nemultumitor ar fi distanta la care sunt cazati paticipantii fata de locul evenimentului,care trebuie sa fie cat mai aproape de acesta,ci nu la 20 de km.o alta problema este dorectionata tot spre programul evenimentului incare se anunta prezenta unui autoturism vw bora,care n-a existat la acest tuning show,precum si lipsa concursului car audio.care la randul lui a fost anuntat in program duminica la ora 14,si nu in ultimul rand decernare premiilor trebuie sa fie facuta in urma deciziei unui juriu care trebuie format din cel putin 3 persoane,ci nu la plesneala.
vasyxplod is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 18:24   #54
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

eu nu am fost cu nimik....desi eu zic ca cei din clubu meu aveau la ce sa ia in comparatie la ce sa dat cupe
09shh is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 18:28   #55
VYP12

Stage 3
 
VYP12's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 115
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

mai au fost si lucruri nereusite dar in principal show-ul s-a tinut si mie nu pot sa zic ca mi-a displacut.
se putea si mai bine dar asa e la prima organizare, eu chiar am reusit sa mai schimb niste vorbe azi dimineata cu baietii si sunt super ok.
nu poate iesi totul perfect asta e viata
fara suparare dar au fost masini mult mai frumoase decat ale voastre, nu fiti rai.
inca o data sal la baietii din valcea si data viitoare sigir va iesii mai bine.
VYP12 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 18:28   #56
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
eu nu am fost cu nimik....desi eu zic ca cei din clubu meu aveau la ce sa ia in comparatie la ce sa dat cupe
juriu a fost compus din 5 persoane si premiile au fost date pe merit.... imi pare rau daca night angeles au avut masini slabe. defapt cele mai slabe
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 18:39   #57
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by DiabloXXX View Post
juriu a fost compus din 5 persoane si premiile au fost date pe merit.... imi pare rau daca night angeles au avut masini slabe. defapt cele mai slabe
nu fii rau....fiecare isi face masina dupa placul lui.Cat despre premii....s-au dat pe merit parerea mea. Juriul a fost format din cate stiu de 5 persoane, Bora coupe a fost prezentata ( ce`i drept nu in varianta finala ), trebuie inteles faptul ca e primul eveniment la Rm.Valcea, cazarea.....a fost si ea, au fost conditii bune si la cei 20 KM de valcea ( Govora ). Sper ca la urmatorul eveniment sa se implice mai multe persoane atat la jurizare, organizare cat si la participanti ! Numai bine va doresc, felicitari celor care au participat, felicitari organizatorilor, felicitari premiantiilor, felicitari peste felicitari)
__________________

Last edited by trafy-vr6; 26-09-10 at 18:45.
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 18:45   #58
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

daaca paint sa dat ca un colant negru mat..si la jante...e36 bbs...cu vopseaua sarita..jantele de pe golfu portocaliu si ale lu sobo erau de 10 ori...sau interioru glolfu portocaliu..lucrat in germania...ce sa mai spun....am uitat voi faceti mereu show...de aia a iesit si pe la sibiu nasol
ps.5 oameni care 2 3 premi si le au luat ei
09shh is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 18:46   #59
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
daaca paint sa dat ca un colant negru mat..si la jante...e36 bbs...cu vopseaua sarita..jantele de pe golfu portocaliu si ale lu sobo erau de 10 ori...sau interioru glolfu portocaliu..lucrat in germania...ce sa mai spun....am uitat voi faceti mereu show...de aia a iesit si pe la sibiu nasol
la cine te referi cand zici ca a iesit nasol la sibiu ?
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 18:48   #60
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

pai la uni din MR....RESPECT PT ACEST CLUB CE A FOST NU PT CE E:d
09shh is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -