Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Reply
 
Thread Tools
Old 26-09-10, 18:48   #61
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
ma bucur ca ati incercat sa faceti evenimet...dar a fost un esec total...cupe date aiurea...pe interioare de cateva milioane...muzica...sa dat asa ca are ala un woofer...macar nu ati intrebat toti oamenii ce are masina ta sau cat a bagat sau ai muzica...plus ca nu am vazut acea bora cupe?
premiile pe sound&video a fost doar pe partea de estetic
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 18:52   #62
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Evenimentul nu a fost organizat de Midnight Racers. A fost organizat de un membru MR, unul Shadows si inca un baiat.
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 18:52   #63
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by DiabloXXX View Post
premiile pe sound&video a fost doar pe partea de estetic

si cine sa uitat la asta?la noi dabia s au uitat la2 masini dar sa mai deschida porbagaju...
09shh is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 18:53   #64
gll-BT

Stage 1
 
gll-BT's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 19
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

pai dak si la valcea si la sibiu a iesit nasol, de ce nu faci u un eveniment bomba mha baiatule...si nu mai umfla u asa in pene masinile voastre k dak e cum zici u ar fi trebuit sa ia la fiecare show premii.....Mie mi-a placut s-a facut show, lume buna, masini frumoase....felicitari baieti
gll-BT is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 18:56   #65
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

asa e diablo....noi am avut cele mai naspa masini.....felicitari pt "fair-play"....sper sa mai fim invitati si alta data.....si sper ca tot asa sa se dea premii.....si sper k tot...."amici" sa ne jurizeze....in rest...case close.....


PS...sper k in calitate de organizator,si membru al juriului....sa castigi in continuare....atat tu cat si TIR........sa fie exact ca..."buciuriga" (asa il chema pe ala) el canta....el dansa,,restul se plictisea.....si adormea......
__________________
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...vl-23-sob.html




Keep talking bitches,cause i love attention!!!
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 18:56   #66
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

am vrut si o sa fie in primavara primul show..si la care va asteptam..daca nu sti la app toate expo in afar de vl s au luat premi...deci mai intereseazate...
ps cate premi aveti luate voi?

Last edited by 09shh; 26-09-10 at 19:03.
09shh is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:01   #67
gll-BT

Stage 1
 
gll-BT's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 19
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

ok, te rog sa ma ierti atunci dak nu sunt informat...in orice caz nu ma refer la toate masinile voastre...dar unii chiar se umfla in pene k ei sunt cei mai tari, da nu e asa... n-are rost sa umplem topicu cu prostii....numa bine.
gll-BT is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:04   #68
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
asa e diablo....noi am avut cele mai naspa masini.....felicitari pt "fair-play"....sper sa mai fim invitati si alta data.....si sper ca tot asa sa se dea premii.....si sper k tot...."amici" sa ne jurizeze....in rest...case close.....


PS...sper k in calitate de organizator,si membru al juriului....sa castigi in continuare....atat tu cat si TIR........sa fie exact ca..."buciuriga" (asa il chema pe ala) el canta....el dansa,,restul se plictisea.....si adormea......
pardon nu am fost in juriu, exact ca sa nu apara discutii...
memebri din juriu au fost din afara mai exact... Adi Vulpas, Gogu de la nurvil, Vali de la nurvil si oana( campiana nationala offroad extreme) si bobi lux care nu mai este mebru shadows.

premiile au fost date pe merit
__________________
NU VITEZA TE UCIDE, CI OPRIREA BRUSCA PANA LA 0.

Cu un viraj tre' sa te porti cum te-ai purta cu o femeie, incepi pe exterior, treci pe interior si dupa iesi tot pe exterior.
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:04   #69
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

doar ne spuneam parerea despre eveniment...daca interior se la imitatie de piele si care nu valoreaza mai mult de 7 mil...si paint la colant......

Last edited by 09shh; 26-09-10 at 19:07.
09shh is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:08   #70
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

toate ca toate dar masina aia lovita ( dacia ) din spate ce premiu a luat ? ca avea un interior unic...cred ca facut in japonia si o caroserie "usuratica" )
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:09   #71
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

inafara de cearta mai aveti si altceva in meniu? nu am vazut si eu o poza, un filmulet sau ceva material foto-video de la evenimentul asta decat cearta voastra ca ala a luat n`premii si celalalt nu a luat.bagati poze si lasati cearta ca nu sa nascut nimeni organizator.
__________________

A.C.S NO SPEED LIMIT ROMANIA
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:11   #72
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
inafara de cearta mai aveti si altceva in meniu? nu am vazut si eu o poza, un filmulet sau ceva material foto-video de la evenimentul asta decat cearta voastra ca ala a luat n`premii si celalalt nu a luat.bagati poze si lasati cearta ca nu sa nascut nimeni organizator.
Sa traiti nea Claudiu. Vezi ca 2-3 pagini inapoi e un link pus de SYD cu un filmulet smeshcher. Stima
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:12   #73
09shh

Stage 3
 
09shh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 144
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

dacia era un proiect de 10000 euro neterminat
09shh is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:13   #74
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by 09shh View Post
daaca paint sa dat ca un colant negru mat..si la jante...e36 bbs...cu vopseaua sarita..jantele de pe golfu portocaliu si ale lu sobo erau de 10 ori...sau interioru glolfu portocaliu..lucrat in germania...ce sa mai spun....am uitat voi faceti mereu show...de aia a iesit si pe la sibiu nasol
ps.5 oameni care 2 3 premi si le au luat ei
paint sa dat la opel corsa verde, opel corsa cameleon si peugeot 206 alb perlat, iar daca nici BBS CH numai sunt jante tari care o bucata pe 18" incepe de la 800 euro nu stiu ce sa zic

inca odata tin sa precizez evenimentu nu a fost organizat nici de shadows nici de midnight si nu au fost membri in juriu de la shadows
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-10, 19:15   #75
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Premiera in RM. Valcea @ AUTO TUNING SHOW. Prima expozitie de tuning !!!

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
Sa traiti nea Claudiu. Vezi ca 2-3 pagini inapoi e un link pus de SYD cu un filmulet smeshcher. Stima
salutare....filmuletul lui SYD l-am vazut, foarte frumos dar astept sa vad poze....sa vad si eu ce masini au fost la eveniment, atmosfera de acolo....o poza cu baieti de la VL mai ales cu E46-le cupe Alpina Style

Felicit pe aceasta cale pe colegi mei de la No Speed Limit care au luat toti premii frumoase .

Last edited by ClaudyuNSL; 26-09-10 at 19:18.
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -