|
View Poll Results: Unde sa fie?
|
|
Suceava
|
  
|
33 |
56.90% |
|
Iasi
|
  
|
25 |
43.10% |
21-11-05, 13:18
|
#196
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
sa inteleg k domnisoarele sfioase se tem de zapada?
nu-i problema, aranjam sa le cazam la un pension, sa nu se ude pe picioruse pana la primavara
|
|
|
21-11-05, 13:21
|
#197
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"needBrain\"
Quote:
|
Originally Posted by \"SV-05-YBG\"
Eu voi veni din momentul in care este gata masina oricand
|
frateeee,m-am speriat cand am citit semnatura,am crezut ca ai cumparat-o p-aia alba
|
acum am vazut post-ul tau, sperioaso mica ce esti tu
si sa iti iei octavia aia mai repede, k n-am cu cine face comparatie
|
|
|
22-11-05, 07:05
|
#198
|
|
Renault Driver
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 650
Member of: [RENAULT]
|
misto poze baieti. cred ca a fost marfa la intalnire. sper ca in urmatori ani si la noi in buc sa fie la fel
|
|
|
22-11-05, 07:51
|
#199
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of: [Crazy Drivers]
|
in curand o sa fiu si eu pe la intalniri, nu ca pieton(privitor) ci ca shofer. deabia astept. eu o s ainveselesc putzin atmosfera peacolo.
|
|
|
23-11-05, 11:33
|
#200
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [PARTICIPANT CURSE] [Toyota]
|
ANUNTZ IMPORTANT (pentru unii)
Vreau sa va anunt ca urmatoarele sambete nu voi fi prezent la intalniri deoarece voi profita de faptul ca sunt liber de la ora 2 pentru a lucra impreuna cu cei din service la masina.
Sper sa ma intelegeti.
Multumesc mult.
|
|
|
23-11-05, 12:05
|
#201
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Honda]
|
de abia astept sa itzi vad bestia gata.
pana una alta ai promis poze pe forum , sa stii ca nu am uitat.
apropo esti invitatul meu in galati dupa ce termini supra ... am avea cativa candidati pentru tine  )
__________________
Honda
|
|
|
23-11-05, 12:33
|
#202
|
  Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of: [4Tuning International]
|
intelegem stefan! oricum sper sa se faca int si fara tine... nu ca sambata trecuta cand am venit eu cu PoToS si vladutzz. speram sa se faca int sambata cu mai multi membrii, daca nu sa ne anuntze cineva daca se mai fac sau nu int! deja nu mai vine lumea pe la int... ceea ce nu este prea bine! mult succes in continuare stefan! si sa stapanesti bestia aia a ta!
|
|
|
23-11-05, 13:14
|
#203
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [PARTICIPANT CURSE] [Toyota]
|
Intr-un fel era de asteptat sa se mai linisteasca treaba acum ca a cam dat zapada. Se va mai anima mai incolo. Dar vedem cum facem sa iasa OK.
|
|
|
23-11-05, 14:37
|
#204
|
  Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of: [4Tuning International]
|
oricum... noi te ajteptam pe tine! vrem sa vdm bestia! daca ai nevoie de o camera foto digitala  potzi sa ma contactezi pe mine!
|
|
|
23-11-05, 15:49
|
#205
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [PARTICIPANT CURSE] [Toyota]
|
Pai as avea nevoie. Sa mai imortalizez cateva momente. Dar am sa folosesc si telefonul.
|
|
|
23-11-05, 15:58
|
#206
|
  Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of: [4Tuning International]
|
na cum vrei  oricum sunt fff curios sa vad cum o sa iasa majinutza ta!! si cand termini treaba cu majinutza... te ajteptam pe la int ca ne este dor de tine
|
|
|
24-11-05, 03:01
|
#207
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 724
Member of: [Crazy Drivers] [PARTICIPANT CURSE] [LANCIA]
|
Daca ai masina in SV.. poate iti facem o vizita intr-o sambata pe la 5:30  , sa facem poze si treburi, nu?
|
|
|
24-11-05, 08:29
|
#208
|
  Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of: [4Tuning International]
|
korekt cristi  ajteptam raspunsu tau!  :P
|
|
|
24-11-05, 08:41
|
#209
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [PARTICIPANT CURSE] [Toyota]
|
De data asta nu este in Suceava. Este la un prieten in service la Humor.
|
|
|
24-11-05, 12:09
|
#210
|
General Supervisor
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of: [Super Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [MERCEDES] [2 Roti] [ALFA ROMEO]
|
abia astept sa vad cum iti iese bestiutza....
mor d curiozitate
|
|
|
|
|