|
View Poll Results: Unde sa fie?
|
|
Suceava
|
  
|
33 |
56.90% |
|
Iasi
|
  
|
25 |
43.10% |
09-12-05, 08:01
|
#256
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,202
Member of: [DAEWOO]
|
 am scris gresit, trebuia sa spun,..., de inceput doar ce-i din cluj :d ca sa vedem unde ce si cum pentru restu ca nu cred ca v-ar conveni sa veniti si sa dormiti in masina sau mai stiu eu unde
__________________
Sa fi Om e o Intamplare, sa fi Domn e un Lucru Mare ! ! !
|
|
|
09-12-05, 12:19
|
#257
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of: [Crazy Drivers]
|
Asteptam o intalnire de la Cluj ... precum am scris si pe topicul de la Cluj ....asteptam poze
|
|
|
09-12-05, 13:09
|
#258
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 312
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: Tragem o intalnire in Cluj-Napoca
Quote:
|
Originally Posted by \"DACIA-Wrc\"
Cand aveti chef de-o prima intalknire in cluj-napoca cu cei din cluj :d
aci stabilim, data, ora si loc, si cate persoane vin...sa nu avem musafiri neinvitati !!!
|
dacia-WRC tu crezi ca nu sunt politai care intra si pe forumul asta si daca se vrea facut ceva... in priv msg sau un messenger... parerea mea...
|
|
|
09-12-05, 13:10
|
#259
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [PARTICIPANT CURSE] [Toyota]
|
|
|
|
09-12-05, 13:14
|
#260
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 312
Member of: [Crazy Drivers]
|
eu de as avea ceva numai jumate cat a ta as dormi in masina  ce sa mai zic de a ta... abia astept sa o vad
|
|
|
09-12-05, 15:00
|
#261
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of: [Crazy Drivers] [Mitsubishi]
|
Si mie imi convine ideea cu PARTY ALL NIGHT!
|
|
|
09-12-05, 17:52
|
#262
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,202
Member of: [DAEWOO]
|
politia ... mi se cam rupe, :d oricum ne intalnim povestim facem poze, si cam atata, asa ca politia nu are ce sa ne faca, eventual sa ma traga de .|.
|
|
|
09-12-05, 17:59
|
#263
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,202
Member of: [DAEWOO]
|
azi la cluj nu o sa mai fie nici o intalnire, s-a intampalt ceva mai putin fericit, chiar tragic, am pierdut un membru mai tinem legatura, cam astea ar fi ultimele noutati, nu pot da detalii despre ce s-a intamplat .
|
|
|
09-12-05, 22:03
|
#264
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,202
Member of: [DAEWOO]
|
nu pot sa dau mai multe explicati...s-ar putea sa fi pierdut o membra da nu-i nimic inca sigur.
am facut o prima intalnire, am fost eu si cu sergiu, si un prieten de a lui
poze n-am facut...ca n-am avut ce, ne-am cunoscut,. poate o sa iasa mai bine data viitoare, uratine bafta in continuare
|
|
|
10-12-05, 06:39
|
#265
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of: [Crazy Drivers] [Mitsubishi]
|
 detalii pls..
|
|
|
10-12-05, 10:12
|
#266
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,202
Member of: [DAEWOO]
|
nu pot da ca se supara si am promis
|
|
|
10-12-05, 10:29
|
#267
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of: [Crazy Drivers] [Mitsubishi]
|
ok, atunci o sa imi zici mie sau lui stefan in privat. cred ca trebuie sa stim si noi ce se petrece pe acolo
|
|
|
10-12-05, 11:25
|
#268
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,202
Member of: [DAEWOO]
|
|
|
|
10-12-05, 11:32
|
#269
|
Stage 2
Join Date: Nov 2005
Posts: 46
Member of: [Crazy Drivers]
|
Nu s-a intamplat nik grav...un simplu accident care se putea intampla oricui..si unei persoane cu 40 de ani de experientza...au fost doar niste masinutze zgariate...Nu inteleg de ce lumea incepe sa inventeze ceea ce nu este adevarat..(k cica ba so rasturnat...ba o murit..) Va rog abtinetiva daca nu stiti ce sa intamplat si nu faceti comentarii inutile doar ca sa iesiti in evidentza...Va multumesc pt intelegere
|
|
|
10-12-05, 12:03
|
#270
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of: [Crazy Drivers] [Mitsubishi]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"DACIA-Wrc\"
|
normal. altfel dc ...... mai suntem o echipa?
Incearca sa nu mai folosesti diverse expresii sau prescurtari de expresii care nu sunt elegante. Stefan
|
|
|
|
|