Kamikazee nare port FIREWIRE .....cred k am scrs bine :P.....si nu poate sa scoate filmele ... ..mai ajteptam poate facem rost de io placa ...sau un adaptor ...
portu firewire este pt calculator... e un fel de usb mai rapid! camera mea are firewire, dar nu am adaptor firewire-usb sau placa firewire! dar caseta se poate pune pe orice camera si se poate scoate filmele prin port usb! daca cineva din club are aceasta posibilitate sa faca rost de camera video.... sambata adik maine ii dau caseta sa scoata toate filmele!
hai bah dati-o dracu nu aveti un adaptor fireware dute bah la depozitul de calculatoare ca este cu maxim 1100 de mii ce naiba !!! daca vrei am si eu unu ti-l dau pe al meu numai ca trebuie sa mai ashtepti un pic dar dute si pana la depozit si vezi poate ii mai iesftin asta era acuma 4-5 luni !!!